Sobota, 27. február, 2021 | Meniny má AlexanderKrížovkyKrížovky

Beercelona rozstrieľa Uhlisko rekordným skóre

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU - BAN. BYSTRICA

I. liga
1. kolo: Royal Brusno - Royal 94 15:4 (7:2), Torpédo Stavbár – Alien 6:5 (4:1), Ariola – Iskra 4:1 (3:0), Exel – Flamengo 5:1 (1:0), Starí páni - Real Madrid 3:3 (2:0), Erland – Juniors 0:6 (0:2), M. Valigura 4, M. Chudý 2, Skackavá - Arsenal F.C. 8:6 (7:3), J. Škovran 3, M. Račanský 3, M. Ščepko, R. Calpáš - R. Kováčik 2, M. Faško 2, Š. Gregor, S. Selecký, Absolut – Lazio 2:10 (0:2), P. Joščák, M. Zbyňovský - R. Žlkovan 4, M. Bursa 3, J. Solivajs 2, P. Wiesinger, ŠK Remio – Godzily 7:9 (3:5), I. Bulík 4, R. Briš 2, M. Schwarz - A. Dubovický 3, Š. Marko 2, M. Lipták 2, R. Dočkal, M. Turčan. Rozhodovali I. Sadovský a P. Dírer.
1. Royal BK 1 1 0 0 15:4 3
2. Lazio 1 1 0 0 10:2 3
3. Juniors 1 1 0 0 6:0 3
4. Exel 1 1 0 0 5:1 3
5. Ariola 1 1 0 0 4:1 3
6. Godzily 1 1 0 0 9:7 3
7. Skackavá 1 1 0 0 8:6 3
8. Torp./Stavb. 1 1 0 0 6:5 3
9. Starí páni 1 0 1 0 3:3 1
10. Real Madrid 1 0 1 0 3:3 1
11. Alien 1 0 0 1 5:6 0
12. Remio 1 0 0 1 7:9 3
13. Arsenal 1 0 0 1 6:8 0
14. Iskra 1 0 0 1 1:4 0
15. Flamengo 1 0 0 1 1:5 0
16. Erland 1 0 0 1 0:6 0
17. Absolut 1 0 0 1 2:10 0
18. Royal 94 1 0 0 1 4:15 0
Program 2. kola, 13. septembra: Godzily – Ariola (12:00), Arsenal F.C. – Absolut (13:00), Juniors – Exel (14:00), Real Madrid – Skackavá (15:00), Lazio – Erland (16:00), Iskra - Starí páni (17:00), Flamengo - Brusno (18:00), Alien - ŠK Remio (19:00), Royal 94 - Stavbár (20:00),
II. liga
1. kolo: Arias - Kobok Brezno 6:8 (3:4), J. Gaško 2, J. Rusko 2, M. Hrčka, J. Smatana - P. Urbančok 3, P. Václavík 2, P. Kováčik, M. Giertl, D. Katreniak, ŽK: M. Hrčka (Arias), Chalani - 1. FC Dodna 6:6 (1:3), O. Riša 2, Pa. Keller 2, J. Bucholcer, M. Golecký - Ma. Kováč 4, Mi. Kováč 2, ŽK: M. Boháčik (Chalani), Atak - I.Q. 4:2 (0:1), M. Žabka 2, R. Žabka, V. Knopp - M. Tučnák, M. Tomáš, ŽK: V. Knopp (Atak), D.P.H. – Trend 12:1 (5:0), M. Danko 4, H. Lehotský 3, B. Srnka 2, J. Valent, S. Srnka, P. Brozman - J. Barboriak, Iron - FC Nemce 5:4 (1:3), E. Hippík 3, L. Amrich 2 - M. Adam 2, J. Chrastina, M. Gavalda, Iveco - AC Chaos 5:1 (2:0), P. Tréger 2, M. Horčin, J. Hegyi, J. Šimčík - M. Kliment, Simaček - Electric Blue 4:10 (1:4), F. Korda, R. Zima, Ľ. Zima, M. Kucbeľ - P. Mozoláni 3, M. Francisty 2, P. Uhliarik 2, J. Francisty, Z. Valašťan, M. Kohút, North Stars – Unios 4:1 (1:0), R. Kapustík 2, M. Dohnan, D. Mozola - L. Kucbel, 1. FC Podlavice - Inovation Absint 4:4 (2:2), F. Kurčík 2, S. Petro, M. Plavec - V. Farkaš 2, P. Šipula, M. Bartoň. Rozhodovali J. Faško a R. Weiss.
1. D.P.H. 1 1 0 0 12:1 3
2. Electric Blue 1 1 0 0 10:4 3
3. Iveco 1 1 0 0 5:1 3
4. North Stars 1 1 0 0 4:1 3
5. Kobok BR 1 1 0 0 8:6 3
6. Atak 1 1 0 0 4:2 3
7. Iron 1 1 0 0 5:4 3
8. Dodna 1 0 1 0 6:6 1
9. Chalani 1 0 1 0 6:6 1
10. Podlavice 1 0 1 0 4:4 1
11. In. Absint 1 0 1 0 4:4 1
12. Nemce 1 0 0 1 4:5 0
13. Arias 1 0 0 1 6:8 0
14. I.Q. 1 0 0 1 2:4 0
15. Unios 1 0 0 1 1:4 0
16. Chaos 1 0 0 1 1:5 0
17. Simaček 1 0 0 1 4:10 0
18. Trend 1 0 0 1 1:12 0
Program 2. kola, 12. septembra: Inovation Absint – Atak (17:00), Electric Blue - North Stars (18:00), AC Chaos - D.P.H. (19:00), FC Nemce – Simaček (20:00), Unios – Iveco (21:00), 13. septembra 2008: I.Q. – Iron (8:00), Trend – Arias (9:00), FC Dodna - 1. FC Podlavice (10:00), Kobok Brezno – Chalani (11:00),
III. liga
1. kolo: FC Alice – Atletico 4:1 (1:0), D. Petrík 2, R. Kaliský, J. Markovič - P. Lengyel, ČK: M. Štefík (Atletico), Mladosť - Sparta BB 7:5 (5:1), M. Čief 2, P. Ács, J. Ondrejka, I. Bačko, M. Vigaš, J. Čief - V. Kobol 3, Š. Ondrek 2, ŽK: M. Čief - A. Greguš, FC Corgoň pub Riečka - Küster Wolves 3:3 (0:1), M. Karlík 2, R. Fodor - R. Škvarek 2, M. Zamboj, Ajax - 1. FC Horná 0:7 (0:4), M. Michal 2, M. Polgár 2, Š. Dudáš, M. Husár, H. Syč-Kriváňová, ŽK: M. Michal (Horná), Duklička BB - FC Kleso 98 Slovenská Ľupča 5:3 (1:2), P. Šulaj 2, J. Bielik, Ľ. Macko, T. Považan - J. Svintek 3, ŽK: Ľ. Macko, P. Šulaj - M. Stanko, J. Svintek, Ľ. Bulla, ČK: Ľ. Bulla, Capanegra – Alcatraz 8:3 (3:0), R. Rakyta 3, P. Kohár 2, L. Berec 2, P. Zehnal - P. Zelienka 2, J. Grík, FC Dan - BB Aqex 9:3 (5:1), V. Horný 3, P. Mesík 2, Du. Balon 2, M. Moravčík, J. Valent - P. Kupec, T. Bacúšan, M. Sasák, AC Tornádo - A je to 1:9 (1:5), D. Andraščík 2, L. Rakyta - D. Antal, M. Žubor, M. Martinec, J. Martinec, M. Mala, P. Mihálik, T. Pondela, ŽK: G. Pappillion, Hellius – Twister 1:2 (1:1), M. Fillo - M. Kapusta, J. Ťakuš, Sisep - N.S. Team 2:1 (2:0), T. Párička, A. Petrovič - M. Kuchárik. Fofo 99 malo voľno. R: P. Plavec a I. Kleniar.
1. A je to 1 1 0 0 9:1 3
2. Horná 1 1 0 0 7:0 3
3. Dan 1 1 0 0 9:3 3
4. Capanegra 1 1 0 0 8:3 3
5. Alice 1 1 0 0 4:1 3
6. Mladosť 1 1 0 0 7:5 3
7. Duklička BB 1 1 0 0 5:3 3
8. Twister 1 1 0 0 2:1 3
9. Sisep 1 1 0 0 2:1 3
10. Riečka 1 0 1 0 3:3 1
11. Küster W. 1 0 1 0 3:3 1
12. Hellius 1 0 0 1 1:2 0
13. N.S. Team 1 0 0 1 1:2 0
14. Sparta BB 1 0 0 1 5:7 0
15. Kleso 1 0 0 1 3:5 0
16. Atletico 1 0 0 1 1:4 0
17. Alcatraz 1 0 0 1 3:8 0
18. BB Aqex 1 0 0 1 3:9 0
19. Ajax 1 0 0 1 0:7 0
20. Tornádo 1 0 0 1 1:9 0
Program 2. kola, 13. septembra: N.S. Team - Duklička BB (7:00), Twister - Riečka (8:00), FC Kleso - FC Dan (9:00), Sparta BB - FC Alice (10:00), BB Aqex – Capanegra (11:00), Küster Wolves – Ajax (12:00), A je to – Hellius (13:00), 1. FC Horná – Mladosť (14:00), Alcatraz - AC Tornádo (15:00), Atletico - Fofo 99 (16:00).
IV. A liga
1. kolo: San Marconi - Erima 2:16 (1:6), Ma. Lichý, P. Štulajter - J. Považanec 7, M. Šajdák 4, A. Brštiak 3, M. Bučko, J. Turek, VKK - Bežný štandard 8:6 (3:3), P. Zlevský 7, P. Kvačkaj - M. Milčík 2, I. Lehoťan 2, M. Olej, M. Fortiak, ŽK: P. Zlevský (VKK), Sosaurus – Adrenalín 3:7 (3:2), M. Cenkov 2, M. Hraško - V. Bodinger 2, S. Kaliský 2, J. Vigaš, M. Pilát, M. Vitek, ŽK: J. Ždánsky (Sosaurus), Betonári - FC Colo-Colo 2:10 (0:2), M. Kamzík, M. Kršňák - Ra. Sedláček 2, J. Orovčík 2, B. Vítek 2, Ró. Sedláček 2, D. Tóth, M. Mlynarčík, ŽK: M. Tomaníček (Colo-Colo), Vikings BB – Hrča 3:5 (2:2), M. Kabáč, J. Bukový, T. Cáha - Š. Majerský 2, S. Hraško, I. Hák, M. Lupták, ŽK: Z. Cáha - I. Hák, Flaty - Traktor United / CFBG 8:5 (4:3), R. Odler 3, T. Bíreš 3, J. Harvan, V. Čunderlík - D. Fridrich 3, I. Podhradský ml., P. Podhradský, ŽK: J. Abrahám (CFBG), Nicolaus – Žihadlá 1:6 (0:1), M. Tomasek - E. Mlynarčík 3, M. Rafaj 2, M. Meško, Baxx – Gemo 4:6 (2:3), O. Horváth, R. Tkáč, V. Tkáč, S. Krnáč - J. Hlucháň 2, M. Vilímek, J. Rajnoha, T. Trnčiar, M. Sta%no, ŽK: M. Pastorek, S. Krnáč (Baxx), AS Uhlisko - AC Beercelona 3:28 (2:12), R. Jonáš, J. Bohúň, M. Naštický - D. Vidiečan 9, M. Karako 8, M. Krajč 4, R. Teliar 4, M. Vollmann 3, Fox Creed – Enzo 2:4 (0:2), T. Bračo, B. Krajčir - M. Hudec 2, Ľ. Sojak 2, 1. FC Run mal voľno. R: M. Hlaváček, A. Gluch a R. Zima.
1. Beercelona 1 1 0 0 28:3 3
2. Erima 1 1 0 0 16:2 3
3. Colo-Colo 1 1 0 0 10:2 3
4. Žihadlá 1 1 0 0 6:1 3
5. Adrenalín 1 1 0 0 7:3 3
6. Flaty 1 1 0 0 8:5 3
7. VKK 1 1 0 0 8:6 3
8. Gemo 1 1 0 0 6:4 3
9. Hrča 1 1 0 0 5:3 3
10. Enzo 1 1 0 0 4:2 3
11. Bež. štandard 1 0 0 1 6:8 0
12. Baxx 1 0 0 1 4:6 0
13. Vikings BB 1 0 0 1 3:5 0
14. Fox Creed 1 0 0 1 2:4 0
15. Traktor Utd. 1 0 0 1 5:8 0
16. Sosaurus 1 0 0 1 3:7 0
17. Nicolaus 1 0 0 1 1:6 0
18. Betonári 1 0 0 1 2:10 0
19. San Marconi 1 0 0 1 2:16 0
20. Uhlisko 1 0 0 1 3:28 0
IV. B liga
1. kolo: Viking Stavanger – Van to Tree 7:2 (3:1), R. Halaj 2, D. Rybár 2, P. Jarko, P. Faško, P. Straka - J. Brašeň, M. Hlaváček, ŽK: D. Rybár (Viking Stavanger), Androméda - 1. MK Tami 3:11 (1:3), R. Haring, M. Mocik, Z. Valašťan - W. Poliak 5, M. Patráš 3, J. Kamenský 2, R. Radoš, Jarný vánok – Dromedári 6:5 (4:1), Pe. Kukučka 4, M. Galajda, Pa. Kukučka - M. Ondrejka 3, A. Patráš 2, ŽK: J. Galajda (Jarný vánok), Ateeray - No Fear 4:12 (2:5), J. Meško 2, L. Hraško, M. Paňko - P. Slaný 6, T. Pažout 4, V. Kosec ml., L. Klibáni, Ekonóm United - Hi-Fi 3:5 (0:3), M. Majer, M. Baranaj, L. Ďurica - M. Tomášik 2, M. Patráš, T. Styk, R. Styk, ŽK: M. Vrba (Ekonóm Utd.) - R. Styk (Hi-Fi), Kotalští orly - Úsvit 7:5 (4:1), R. Mazúch 3, J. Cheban, J. Slivka, M. Maďar 2 - M. Šudoma 2, R. Černej, D. Ďurič, T. Zachar, AS v rume – Grupáci 7:4 (2:0), M. Kozák 2, M. Roháč 2, M. Ondrejka, T. Hornyak, M. Klimo - R. Kojnok 2, M. Mikuláš, M. Kuna, Juniperus – Speleo 14:1 (7:1), E. Rusko 6, M. Adamský 2, M. Filipko 2, D. Frzon 2, R. Blaško, M. Huťka - M. Majer, Drink Team - Ank Pegi 4:3 (4:1), M. Barančík 2, I. Podkonický, M. Tichý - J. Orel 2, M. Kupec, ŽK: A. Bystran (Pegi), Lazy Guys - FK Matiz 5:2 (3:1), P. Spišiak, M. Caban, J. Minár, V. Kobol 2 - M. Mulier, I. Kuric, Hradec mal voľno. R:R. Zima, P. Renčo, M. Štelcl a R. Zmajkovič.
1. Juniperus 1 1 0 0 14:1 3
2. No Fear 1 1 0 0 12:4 3
3. TAMI 1 1 0 0 11:3 3
4. Viking St. 1 1 0 0 7:2 3
5. AS v rume 1 1 0 0 7:4 3
6. Lazy Guys 1 1 0 0 5:2 3
7. Kotal. orly 1 1 0 0 7:5 3
8. Hi-Fi 1 1 0 0 5:3 3
9. Jar. vánok 1 1 0 0 6:5 3
10. Drink Team 1 1 0 0 4:3 3
11. Dromedári 1 0 0 1 5:6 0
12. Pegi 1 0 0 1 3:4 0
13. Úsvit 1 0 0 1 5:7 0
14. Ekonóm Utd. 1 0 0 1 3:5 0
15. Grupáci 1 0 0 1 4:7 0
16. Matiz 1 0 0 1 2:5 0
17. Van to Tree 1 0 0 1 2:7 0
18. Ateeray 1 0 0 1 4:12 0
19. Androméda 1 0 0 1 3:11 0
20. Speleo 1 0 0 1 1:14 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  2. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  3. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  4. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  5. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto!
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur
  7. Geis pomáha zvládať komplikácie v cezhraničnej preprave
  8. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje
  9. Online zľavy: Viete, kde ich vyhľadať?
  10. Šanca pre mladé talenty
  1. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  3. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  4. Dáma s pávím pierkom
  5. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  6. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  7. Získaj náskok pred štartom
  8. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  9. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  10. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 15 521
  2. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 12 241
  3. Séria dvoch príloh: Angličtina nielen pre maturantov 7 578
  4. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto! 7 433
  5. Ako vyzerá majetok Slovákov? Zvyšuje sa najmä z jedného dôvodu 6 921
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur 6 916
  7. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 236
  8. Príbeh Patrika Tkáča a J&T, Lidl verzus Tesco a investičné tipy 5 771
  9. Zažite farebný Marakéš a hory Atlasu so slovenským sprievodcom 4 822
  10. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 4 753
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Polícia vyzýva vodičov, aby v tomto úseku jazdili opatrne. Ďalší zosuv sa nedá vylúčiť.

10 h
Ján Kupec (v kroji vpravo) mal blízky vzťah k tradíciám svojich predkov. Na snímke počas Slovenského dňa kroja.

Stalo sa tak vo štvrtok 25. februára.

10 h

Pri súdnej pitve bolo zistené, že v čase nehody mal 26-ročný muž v krvi viac ako 2 promile alkoholu.

11 h

Mesto Banská Bystrica predlžuje lehotu na výberové konanie na pozíciu hlavného architekta mesta do konca augusta 2021.

11 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Stalo sa tak vo štvrtok 25. februára.

10 h

Hlavný ťah je neprejazdný v oboch smeroch.

12 h

Mladíkov Opel Zafira nasnímala kamera na kruhovej križovatke pri Starej Bystrici.

20 h

Lekári v uplynulom týždni nahlásili 386 ľudí chorých na chrípku a chrípke podobným ochoreniam.

15 h

Už ste čítali?