Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky

V Absolute sa červenalo dvakrát, Arsenal víťazne

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU - BAN. BYSTRICA

I. liga
2. kolo: Godzily – Ariola 6:8 (1:5), R. Ťažký 3, R. Dočkal 2, M. Turčan - J. Samuelčík 5, D. Trubiansky, Ľ. Babiak, K. Mikloško, Arsenal F.C. – Absolut 3:2 (0:1), R. Kováčik, Š. Gregor, P. Krnáč - P. Výbošťok, P. Joščák, ŽK: M. Faško - P. Škamla, P. Uhrík, P. Siheľský, ČK: P. Ryša, P. Siheľský (Absolut), Juniors – Exel 5:5 (1:1), M. Chudý 2, J. Masaryk, I. Mišáni, P. Jančiar - S. Šeliga 2, M. Valentíny, M. Štelcl, M. Béreš, ŽK: M. Chudý, J. Masaryk - J. Vidiečan, M. Valentíny, ČK: M. Haring (Exel), Real Madrid – Skackavá 4:11 (2:5), R. Uhrin 3, M. Ursíny - J. Škovrán 4, P. Lübeck 2, M. Račanský 2, P. Štefančík 2, R. Škarba, ŽK: M. Ursíny, T. Kendžúr, M. Šimčík - P. Belko, J. Malachovský, R. Škarba, P. Lübeck, Lazio – Erland 2:1 (2:0), M. Bursa, J. Kubuš - P. Gabaj, ŽK: J. Solivajs (Lazio) - L. Gregor (Erland), Iskra - Starí páni 3:13 (1:6), B. Navrátil 2, P. Výbošťok - P. Čajka ml. 5, P. Čajka st. 4, O. Zeleňanský 2, K. Fraňo, Z. Rusko, ŽK: P. Výbošťok - M. Rusko, ČK: M. Spišák (Iskra), Flamengo - Royal Brusno kúpele 5:9 (3:5), M. Hrnčiar 2, J. Sanitrár 2, R. Šulek - R. Dlhoš 5, M. Tomčík 2, P. Vida, R. Strieš, ŽK: S. Pecník (Royal Brusno kúpele), Alien - ŠK Remio 5:3 (0:1), M. Pejko 3, D. Vaník, M. Caban - I. Bulík 2, J. Faško, ŽK: I. Bulík (Remio), Royal 94 - Torpédo Stavbár 6:8 (0:2), P. Kapusta 2, P. Necpál 2, P. Roháč, Z. Binder - P. Kvaltíny 2, T. Tuček 2, I. Tišliar 2, M. Tkáč 2, ŽK: P. Roháč. R: P. Plavec a A. Gluch.
1. Royal BK 2 2 0 0 24:9 6
2. Skackavá 2 2 0 0 19:10 6
3. Lazio 2 2 0 0 12:3 6
4. Ariola 2 2 0 0 12:7 6
5. Torp./Stavb. 2 2 0 0 14:11 6
6. Starí páni 2 1 1 0 16:6 4
7. Juniors 2 1 1 0 11:5 4
8. Exel 2 1 1 0 10:6 4
9. Godzily 2 1 0 1 15:15 3
10. Alien 2 1 0 1 10:9 3
11. Arsenal 2 1 0 1 9:10 3
12. Real Madrid 2 0 1 1 7:14 1
13. Remio 2 0 0 2 10:14 0
14. Erland 2 0 0 2 1:8 0
15. Flamengo 2 0 0 2 6:14 0
16. Absolut 2 0 0 2 4:13 0
17. Royal 94 2 0 0 2 10:23 0
14. Iskra 2 0 0 2 4:17 0
II. liga
2. kolo: Inovation Absint – Atak 5:2 (1:1), J. Zajac 3, V. Farkaš 2 - M. Žabka 2, ŽK: V. Knopp, M. Žabka (Atak), Electric Blue - North Stars 5:0 - kontumačne, hostí bolo málo, AC Chaos - D.P.H. 4:11 (3:4), F. Tomčo 2, J. Čampa, M. Miškuf - S. Srnka 3, J. Purc 2, H. Lehotský 2, P. Brozman 2, M. Kušniar, M. Danko, ŽK: F. Tomčo (Chaos), FC Nemce – Simaček 4:4 (2:1), M. Chaban 2, J. Chrastina 2 - F. Korda, M. Slava, Ľ. Zima, M. Kucbeľ, ŽK: M. Adam, J. Chrastina - R. Zima, Unios – Iveco 0:4 (0:3), P. Kohút, D. Očenáš, P. Tréger, J. Šimčík, ŽK: D. Očenáš (Iveco), I.Q. – Iron 3:5 (1:2), M. Tučnák 2, P. Dobiáš - L. Amrich 4, E. Hippík, ČK: P. Dobiáš (I.Q.), Trend – Arias 6:9 (1:6), J. Jakubis 2, J. Bohinský 2, R. Zúbek, J. Barborjak - J. Rusko 4, M. Hrčka 2, M. Šikula, R. Valent, J. Golecký, ŽK: M. Hrčka (Arias), FC Dodna - 1. FC Podlavice 3:2 (1:2), Ma. Kováč 2, Mi. Kováč - Ľ. Krnáč, F. Kurčík, ŽK: J. Bubeník - S. Petro, Kobok Brezno – Chalani 5:4 (2:2), Ľ. Budovec 2, P. Kováčik 2, P. Urbančok - Pa. Keller 2, O. Riša, M. Murgaš. Rozhodovali P. Dírer a A. Gluch.
1. D.P.H. 2 2 0 0 23:5 6
2. Electric Blue 2 2 0 0 15:4 6
3. Iveco 2 2 0 0 9:1 6
4. Kobok BR 2 2 0 0 13:10 6
5. Iron 2 2 0 0 10:7 6
6. In. Absint 2 1 1 0 9:6 4
7. Dodna 2 1 1 0 9:8 4
8. Arias 2 1 0 1 15:14 3
9. Atak 2 1 0 1 6:7 3
10. North Stars 2 1 0 1 4:6 3
11. Chalani 2 0 1 1 10:11 1
12. Nemce 2 0 1 1 8:9 1
13. Podlavice 2 0 1 1 6:7 1
14. Simaček 2 0 1 1 8:14 1
15. I.Q. 2 0 0 2 5:9 0
16. Unios 2 0 0 2 1:8 0
17. Chaos 2 0 0 2 5:16 0
18. Trend 2 0 0 2 7:21 0
III. liga
2. kolo: N.S. Team - Duklička BB 5:6 (2:1), J. Pĺžik 3, J. Sokáč 2 - P. Šulaj 3, J. Bielik 2, Ľ. Macko, Twister - FC Corgoň pub Riečka 7:1 (3:1), M. Pohančánik 3, M. Kapusta 2, J. Ťakuš, P. Potančok - M. Hríbik, ŽK: P. Potančok, J. Ťakuš, M. Víglaský - P. Gašpar, ČK: M. Víglaský (Twister), FC Kleso 98 Slovenská Ľupča - FC Dan 3:11 (1:7), J. Svintek 2, M. Danielisz - L. Hakel 3, Du. Balon 3, P. Mesík 2, Da. Balon 2, M. Koman, Sparta BB - FC Alice 1:2 (1:1), R. Zmajkovič - P. Rackovský 2, ŽK: R. Zmajkovič, M. Krivuš (Sparta BB), BB Aqex – Capanegra 0:16 (0:7), R. Rakyta 4, M. Kmeť 4, M. Giertl 4, T. Kolofík 2, P. Kohár, A. Výboh, Küster Wolves – Ajax 1:3 (0:1), R. Strieš - L. Dvorský 2, R. Sanitra, ŽK: J. Mak (K. Wolves), A je to – Hellius 7:1 (4:0), D. Andraščík 4, M. Martinec, P. Mihálik, M. Žubor - M. Longauer, ŽK: P. Mihálik - M. Fillo, R. Šuráni, 1.FC Horná – Mladosť 4:10 (0:5), M. Polgár, M. Slobodník, J. Krištek, M. Husár - M. Vigaš 4, J. Čief 2, R. Janko 2, J. Ondrejka, P. Ács, Alcatraz - AC Tornádo 9:3 (4:1), J. Grík 5, P. Zelienka 2, I. Michálek, O. Majer - L. Rakyta, Ľ. Barto, K. Strelec, Atletico - Fofo 2:2 (2:0), J. Mráz, J. Agirre - M. Pitel, J. Šuriba. R: R. Weiss, V. Kosec st, J. Faško.
1. Capanegra 2 2 0 0 24:3 6
2. Dan 2 2 0 0 20:6 6
3. A je to 2 2 0 0 16:2 6
4. Mladosť 2 2 0 0 17:9 6
5. Twister 2 2 0 0 9:2 6
6. Alice 2 2 0 0 6:2 6
7. Duklička BB 2 2 0 0 11:8 6
8. Alcatraz 2 1 0 1 12:11 3
9. Horná 2 1 0 1 11:10 3
10. Sisep 1 1 0 0 2:1 3
11. Ajax 2 1 0 1 3:8 3
12. Fofo 1 0 1 0 2:2 1
13. Küster W. 2 0 1 1 4:6 1
14. Atletico 2 0 1 1 3:6 1
15. Riečka 2 0 1 1 4:10 1
16. N.S. Team 2 0 0 2 6:8 0
17. Sparta BB 2 0 0 2 6:9 0
18. Hellius 2 0 0 2 2:9 0
19. Kleso 2 0 0 2 6:16 0
20. Tornádo 2 0 0 2 4:18 0
21. BB Aqex 2 0 0 2 3:25 0
IV. A liga
2. kolo: Enzo – Vikings 14:0 (7:0), M. Hudec 5, M. Rýs 2, B. Babula 2, Ľ. Soják, M. Belán, Ľ. Lovecký, T. Vach, F. Krejčo, AC Beercelona – Sosaurus 8:3 (5:2), D. Vidiečan 5, Ľ. Illéš, R. Teliar, M. Krajč - M. Chriašteľ 2, M. Cenkov, ŽK: D. Vidiečan, R. Teliar, M. Bubelíny- B. Šabo, Hrča – Nicolaus 4:6 (1:3), Š. Majerský 2, S. Hraško, I. Hák - D. Bajs, M. Tomasch, A. Mánik, M. Kuruc, S. Šimo, M. Herda, ŽK: D. Bajs (Nicolaus), Bežný štandard - San Marconi 5:3 (2:0), M. Cihovič 2, M. Fortiak 2, M. Olej - J. Liďák 2, I. Kuchár, ŽK: M. Fortiak (Bežný štandard), Žihadlá – Flaty 5:3 (3:1), M. Rafaj 3, M. Meško, M. Kohút - T. Bíreš 2, M. Mikloško, Adrenalín – Betonári 7:2 (2:1), V. Bodinger 2, J. Vigaš 2, S. Kaliský, M. Pilát, I. Medveď - M. Kršňák, M. Kamžík, ŽK: M. Pilát, R. Mydlo - A. Ďuriš, Gemo - AS Uhlisko 7:2 (3:0), T. Hrnčiar 5, J. Hlucháň, M. Lovich - R. Jonáš, D. Roháč, ŽK: J. Hlucháň - M. Borovjak, I. Fraňo, FC Colo-Colo – VKK 5:4 (2:3), D. Tóth 2, J. Orovčík 2, J. Sedláček - P. Zlevský 4, ŽK: M. Tomaníček, R. Sedláček - M. Sládeček, ČK: M. Tomaníček (Colo-Colo), Traktor United – BAXX 3:6 (0:2), P. Podhradský, D. Fridrich, J. Abrahám - V. Tkáč 2, O. Bielik, O. Horváth, S. Krnáč, R. Tkáč, ŽK: I. Podhradský st., J. Lapin (Traktor Utd.) - R. Záhora (BAXX), Erima - 1. FC Run 8:2 (4:0), J. Považanec 4, M. Uhrík 3, M. Kurčík, M. Bučko - J. Ličák 2, Fox Creed mal voľno. Rozhodovali R. Zima, R. Zmajkovič a I. Sadovský.
1. Beercelona 2 2 0 0 36:6 6
2. Erima 2 2 0 0 24:4 6
3. Enzo 2 2 0 0 18:2 6
4. Colo-Colo 2 2 0 0 15:6 6
5. Adrenalín 2 2 0 0 14:5 6
6. Gemo 2 2 0 0 13:6 6
7. Žihadlá 2 2 0 0 11:4 6
8. VKK 2 1 0 1 12:11 3
9. Flaty 2 1 0 1 11:10 3
10. Baxx 2 1 0 1 10:9 3
11. Bež. štandard 2 1 0 1 11:11 3
12. Hrča 2 1 0 1 9:9 3
13. Nicolaus 2 1 0 1 7:10 3
14. Fox Creed 1 0 0 1 2:4 0
15. Traktor Utd. 2 0 0 2 8:14 0
16. 1.FC Run 1 0 0 1 2:8 0
17. Sosaurus 2 0 0 2 6:15 0
18. Betonári 2 0 0 2 4:17 0
19. Vikings BB 2 0 0 2 3:19 0
20. San Marconi 2 0 0 2 5:21 0
21. Uhlisko 2 0 0 2 5:35 0
IV. B liga
2. kolo: FK Matiz - Ekonóm United 1:6 (1:1), T. Chranček - P. Sladík 2, Ľ. Syč 2, O. Spišiak, I. Širka, ŽK: P. Zauška, M. Caban (Matiz) - Ľ. Syč (Ekonóm United), Van to Tree - AC Hradec 8:4 (2:1), M. Hlaváček 3, A. Jančiar 2, Š. Bubeník 2, M. Eibnner - Ľ. Kundrata, J. Lamper, M. Lukáč, P. Handzuš, Hi-Fi - AS v rume 5:8 (3:2), T. Styk 3, M. Patráš, E. Lenárt - M. Ondrejka 3, M. Kozák 2, J. Lačný 2, M. Roháč, ŽK: E. Lenárt, M. Zima, T. Styk - L. Jeziorski, 1.MK Tami - Viking Stavanger 14:3 (7:1), R. Radoš 4, W. Poliak 3, M. Patráš 3, J. Kamenský 2, P. Bokor, M. Martiška, P. Mužla - D. Rybár, P. Straka, P. Jarko, ŽK: P. Škadra, P. Straka (Viking Stavanger), Grupáci - Kotalští orly 0:7 (0:2), S. Stračina, J. Cheban 3, J. Kyjanica, R. Mazúch, M. Maďar, Dromedári – Ateeray 4:1 (1:0), M. Ondrejka 2, A. Patráš, P. Kán - J. Halama, Speleo - Drink Team 4:4 (1:4), L. Genov 2, M. Grančaj, R. Čipka - M. Michalovič, B. Gažo, M. Slama, I. Podkonický, No Fear – Androméda 19:5 (8:2), P. Slaný 8, T. Pažout 7, V. Kosec 3, T. Klibáni, - M. Rýs 4, J. Navrátil, Úsvit – Juniperus 7:1 (4:0), T. Cimerman 3, M. Šudoma 3, D. Ďurič - O. Pavlovič, Ank Pegi - Jarný vánok 3:5 (1:3), J. Orel 2, V. Škropek - Pa. Kukučka 3, Pe. Kukučka, J. Galajda, ČK: M. Chmelík (ANK Pegi). Lazy Guys mali voľno. Rozhodovali M. Štelcl, P. Renčo, I. Kleniar a R. Zima.
1. No Fear 2 2 0 0 31:9 6
2. TAMI 2 2 0 0 25:6 6
3. Kotal. orly 2 2 0 0 14:5 6
4. AS v rume 2 2 0 0 15:9 6
5. Jar. vánok 2 2 0 0 11:8 6
6. Drink Team 2 1 1 0 8:7 4
7. Juniperus 2 1 0 1 15:8 3
8. Úsvit 2 1 0 1 12:8 3
9. Ekonóm Utd. 2 1 0 1 9:6 3
10. Lazy Guys 1 1 0 0 5:2 3
11. Dromedári 2 1 0 1 9:7 3
12. Hi-Fi 2 1 0 1 10:11 3
Van to Tree 2 1 0 1 10:11 3
14. Viking St. 2 1 0 1 10:16 3
15. Speleo 2 0 1 1 5:18 1
16. Pegi 2 0 0 2 6:9 0
17. Hradec 1 0 0 1 4:8 0
18. Matiz 2 0 0 2 3:11 0
19. Grupáci 2 0 0 2 4:14 0
20. Ateeray 2 0 0 2 5:16 0
21. Androméda 2 0 0 2 8:30 0
OZNAM MÚMF
- Výbor MÚMF oznamuje, že najbližšie zasadnutie výboru bude v pondelok 15. septembra 2008 od 17:00 hod.

Najčítanejšie na My Bystrica

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  2. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  4. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  5. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  6. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  7. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  9. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  10. Tam, kde sa ľahko verí na zázraky
  1. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
  2. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  3. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  4. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  5. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
  6. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  7. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
  8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  9. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  1. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 7 130
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 6 127
  3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 4 307
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 277
  5. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 4 003
  6. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 2 616
  7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 513
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 2 114
  9. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 818
  10. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 1 778
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Pohľad z banskobystrickej Šikmej veže.

Výsledky vyplynuli z prieskumu nadácie.


TASR 17 h
Minister školstva Branislav Gröhling dnes navštívil zvolenské gymnázium, sprevádza ho podpredseda BBSK Ondrej Lunter.

Očkovať ich budú priamo na školách.


TASR 17. sep

Aké typy vložiek do bežeckých a športových topánok poznáme a v čom je rozdiel? Aj o tom nám povie viac odborník na behanie a bežecké doplnky Rastislav Magna z Intersportu.


17. sep
Detská fakultná nemocnica v Banskej Bystrici.

Projekt pomoci považujú jeho iniciátori za doteraz najvýznamnejší.


MOJ 16. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Z hospitalizovaných pacientov má potvrdené ochorenie 275 ľudí.


SITA 17. sep

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


16. sep

Napriek daždivému počasiu je Považskobystrický jarmok úspešný. Po ročnej pauze si ho prišli užiť stovky návštevníkov.


21 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 16. sep

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu