Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Jobko otočil skóre s Kalinovom

V druhej najvyššej stredoslovenskej futbalovej súťaži sa našim mužstvám darilo striedavo. Brusno prehralo najtesnejším rozdielom v Hliníku, naopak, Podlavice zásluhou zlepšenej hry v druhom polčase a disponovaného Jobka porazili Kalinovo.

IV. liga Juh - 6. kolo
Hliník – Brusno 1:0 (0:0)
Zápas bol celkovo vyrovnaný, v prvom polčase mali miernu prevahu hostia, ale nepodarilo sa im premeniť niekoľko príležitostí na strelenie gólu. Po prestávke domáci pridali na dôraze a pre zmenu mali viac z hry oni. Podarilo sa im však streliť len jeden gól. Hliník bol nakoniec so ziskom troch bodov spokojný, lebo hostia si za predvedený výkon zaslúžili remízu.
Gól: 51. Rapčan, ŽK: Packo, Zuberník (Hliník). Rozhodoval Kúchen, 150 divákov.
BRUSNO: Maškara - Tuhársky (85. Gregor), Patráš, Sokol, Vaník, Luptovčiak, Ďurajka, Švidráň (78. Medveď), Kováč, Chrenvský (37. Giertl), Soják.

Podlavice – Kalinovo 5:2 (1:2)
Domáci sa ujali vedenia už v 4. min Kollárovou hlavičkou po rohovom kope. Hosťom sa podarilo rýchlo vyrovnať a navyše v závere polčasu pridali po hrubej chybe Podlavíc druhý gól. Po prestávke v 51. min domáci vyrovnali gólom Jobka a ten istý hráč o desať minút trafil z hranice pokutového územia šibenicu brány hostí. V 76. min zvýšili Podlaice náskok Seleckým a skóre uzavrel dve minúty pred záverom Stacho. Domáci za predvedenú hru v druhom polčase víťazstvo zaslúžili.
Góly: 4. Kolllár, 51. a 61. Jobko, 76. Selecký, 88. Stacho - 6. Juhaniak, 42. Segeč, ŽK: Tkáč - Šulaj, Melicher, Štefánik, rozhodoval Jodas, 300 divákov.
PODLAVICE: Mojžiš - Majling, Šatánek, Rumanovský, Kollár, Navrátil, Baran (46. Selecký), Stacho, Tišliar (88. Rakyta), Tkáč (77. Repčín), Jobko.

Revúca – Hnúšťa 3:1 (1:1), Gömöri (11 m), Putera, Schelling - Zemanovič. Jesenské – Ružiná 0:2 (0:0), Meszároš, Čányi. Hajnáčka – Veľký Blh 1:0 (0:0), Szepeši. Poltár – Dolná Strehová 3:2 (1:0), Póch 3 - Ondrášik (vlastný), Gluch. Tisovec – Ban. Štiavnica 3:1 (1:0), Farkaš, Wollinger, Šándor - Dulaj.
14. Hnúšťa 6 1 0 5 8:19 3
Program 7. kola v nedeľu 21. septembra 15.00: Brusno - Revúca, Ban. Štiavnica - Hliník, Dol. Strehová - Tisovec, Veľký Blh - Poltár, Ružiná - Hajnáčka, Kalinovo - Jesenské, Hnúšťa - Podlavice.