Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

TAMI povozilo Hradec

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU - BAN. BYSTRICA

I. liga
3. kolo: Torpédo Stavbár – Flamengo 8:7 (2:4), T. Tuček 4, J. Baran 4 - B. Pikula 2, R. Šulek, M. Hrnčiar, M. Gerö, P. Roško, J. Tenkel, Royal 94 – Alien 3:5 (2:4), M. Mochnáč 2, Z. Binder - M. Gregor 2, M. Caban, M. Mihuliak, M. Longauer, ŽK: M. Chromek - M. Huťka, Absolut - Real Madrid 7:6 (1:6), M. Zbyňovský 3, M. Janoško 2, P. Joščák, P. Výbošťok - M. Ursíny 4, R. Uhrín, M. Tuček, ŽK: M. Ursíny (Real Madrid), Erland - Arsenal F.C. 3:4 (2:3), A. Moravec 2. P. Gabaj - Ľ. Potančok 2, P. Vikarský, M. Faško, Skackavá – Iskra 6:4 (3:2), J. Škovrán 2, M. Ščepko 2, R. Calpáš, M. Račanský - J. Chudý 2, P. Ondrejka, M. Náčik, ŽK: P. Belko (Skackavá), Exel – Lazio 1:8 (0:3), M. Haring - M. Bursa 4, J. Solivajs 2, J. Medveď, R. Žlkovan, Starí páni – Godzily 5:5 (3:3), L. Gerö 2, M. Rusko 2, P. Čajka - A. Dubovický 2, Š. Marko 2, R. Dočkal, ŽK: M. Rusko (Starí páni), Royal Brusno kúpele – Juniors 5:0 - kontumačne, Ariola - ŠK Remio 1:1 (1:0), R. Gašpar - J. Faško. Rozhodovali V. Kosec st. a R. Weiss
1. Royal BK 3 3 0 0 29:9 9
2. Lazio 3 3 0 0 20:4 9
3. Skackavá 3 3 0 0 25:14 9
4. Torp./Stavb. 3 3 0 0 22:18 9
5. Ariola 3 2 1 0 13:8 7
6. Alien 3 2 0 1 15:12 6
7. Arsenal 3 2 0 1 13:13 6
8. Starí páni 3 1 2 0 21:11 5
9. Juniors 3 1 1 1 11:10 4
10. Godzily 3 1 1 1 20:20 4
11. Exel 3 1 1 1 11:14 4
12. Absolut 3 1 0 2 11:19 3
13. Remio 3 0 1 2 11:15 1
14. Real Madrid 3 0 1 2 13:21 1
15. Erland 3 0 0 3 4:12 0
16. Flamengo 3 0 0 3 13:22 0
17. Royal 94 3 0 0 3 13:28 0
18. Iskra 3 0 0 3 8:23 0
Program 4. kola, 27. septembra 2008: ŠK Remio - Starí páni (12:00), Real Madrid – Erland (13:00), Lazio - Royal Brusno kúpele (14:00), Iskra – Absolut (15:00), Arsenal F.C. – Exel (16:00), Godzily – Skackavá (17:00), Juniors - Torpédo Stavbár (18:00), Alien – Ariola (19:00), Flamengo - Royal 94 (20:00),
II. liga
3. kolo: Chalani – Trend 6:1 (1:1), M. Mesík 2, Z. Muríň 2, M. Golecký, M. Boháčik - J. Barborjak, Kobok Brezno - 1. FC Dodna 6:4 (2:2), Ľ. Budovec 2, M. Kováčik 2, D. Kafrik, P. Kováčik - J. Bubeník 3, Ma. Kováč, ŽK: Ľ. Budovec (Kobok Brezno), North Stars - FC Nemce 3:9 (1:5), D. Mozola 2, P. Buda - J. Brhlík 4, M. Gavalda 3, M. Adam 2, ŽK: M. Turan - J. Brhlík, ČK: R. Kapustík (North Stars), Iveco - Electric Blue 3:3 (0:2), P. Tréger, P. Časnocha, J. Šimčík - J. Francisty, M. Francisty, P. Heric, ŽK: J. Francisty (El. Blue), ČK: P. Kohút, P. Tréger (Iveco) - P. Uhliarik (El. Blue), Simaček - I.Q. 5:4 (2:2), M. Miartuš, M. Baran, M. Kucbeľ 2, Ľ. Zima - M. Bajs 2, M. Tučnák, M. Zvalo, ŽK: Ľ. Zima - M. Kurjan, M. Roháč. D.P.H. – Unios 4:5 (1:2), M. Kušniar 3, S. Srnka - M. Pašák 3, M. Martinec, L. Kucbel, Iron - Inovation Absint 3:3 (2:1), E. Hippík 2, L. Amrich - V. barna 2, P. Pikula, ŽK: P. Šipula, S. Lunter (Absint), Arias - AC Chaos 3:7 (1:4), J. Šimko 2, J. Rusko - F. Tomčo 4, M. Miškuf 2, M. Truban, ŽK: F. Budzák (Chaos), Atak - 1. FC Podlavice 8:3 (1:3), R. Žabka 4, J. Vozár 2, M. Žabka, T. Brštiak - F. Kurčík, S. Petro, Ľ. Krnáč, ŽK: R. Žabka. Rozhodovali P. Kosec a I. Sadovský.
1. Kobok BR 3 3 0 0 19:11 9
2. Electric Blue 3 2 1 0 18:7 7
3. Iveco 3 2 1 0 12:4 7
2. Iron 3 2 1 0 13:10 7
5. D.P.H. 3 2 0 1 27:10 6
6. Atak 3 2 0 1 14:10 6
7. In. Absint 3 1 2 0 12:9 5
8. Nemce 3 1 1 1 17:12 4
9. Chalani 3 1 1 1 16:12 4
10. Dodna 3 1 1 1 13:14 4
11. Simaček 3 1 1 1 13:18 4
12. Arias 3 1 0 2 18:21 3
13. Unios 3 1 0 2 6:12 3
14. Chaos 3 1 0 2 12:19 3
15. North Stars 3 1 0 2 7:15 3
16. Podlavice 3 0 1 2 9:15 1
17. I.Q. 3 0 0 3 9:14 0
18. Trend 3 0 0 3 8:27 0
Program 4. kola, 26. septembra 1.FC Podlavice – Iron (17:00), FC Nemce – Iveco (18:00), Unios – Arias (19:00), I.Q. - North Stars (20:00), Electric Blue - D.P.H. (21:00), 27. september 2008: Inovation Absint – Simaček (8:00), AC Chaos – Chalani (9:00), 1. FC Dodna – Atak (10:00), Trend - Kobok Brezno (11:00),
III. liga
3. kolo: Fofo 99 - Sparta BB 1:2 (1:1), M. Pitel - P. Porubský, R. Zmajkovič, ŽK: M. Pitel (Fofo), Hellius – Alcatraz 6:3 (2:2), M. Kenický 3, R. Račák 2, M. Fillo - M. Vodrážka 2, J. Grík, AC Tornádo - BB Aqex 1:7 (1:2), V. Kulfas - M. Bíreš 3, P. Maruniak, T. Bacúšan, S. Drahoň, Ľ. Mesík, FC Alice - 1. FC Horná 8:2 (4:1), P. Hudáček 6, J. Markovič, D. Petrík - M. Polgár, M. Husár, ŽK: P. Rackovský (Alice) - Š. Dudáš (Horná), FC Dan - N.S. Team 9:5 (7:1), P. Mesík 4, Du. Balon 3, J. Valent, M. Koman - F. Feldmajer 2, J. Pĺžik 2, M. Kucharík, ŽK: M. Patráš (Dan), Capanegra - FC Kleso 98 Slovenská Ľupča 9:2 (4:2), M. Kmeť 3, L. Berec 2, M. Giertl 2, R. Rakyta 2 - M. Hruška 2, ŽK: M. Giertl, T. Kolofík (Capanegra) - R. Bartoš (Kleso), Mladosť - Küster Wolves 8:2 (3:1), J. Čief 5, I. Bačko 3 - M. Zamboj, M. Dzúrik, ŽK: J. Ondrejka (Mladosť), ČK: R. Vavro, J. Ondrejka (Mladosť), Ajax – Twister 3:6 (3:3), J. Bajdich 2, L. Dvorský - M. Kapusta 3, J. Ťakuš, M. Pohančánik, P. Pohančánik, ŽK: M. Víglaský, M. Kapusta (Twister), FC Corgoň pub Riečka - A je to 2:13 (2:3), M. Čermák, M. Hríbik - M. Žubor 5, J. Martinec 2, M. Martinec, L. Kasár, P. Mihálik, G. Pappillon, D. Andraščík, T. Pondela, Duklička BB – Sisep 0:10 (0:3), M. Cimerman 3, M. Petrovič 3, M. Andrejko 2, V. Kúdelka, T. Párička. R: P. Dírer, M. Hlaváček a I. Kleniar.
1. Capanegra 3 3 0 0 33:5 9
2. A je to 3 3 0 0 29:4 9
3. Dan 3 3 0 0 29:11 9
4. Mladosť 3 3 0 0 25:11 9
5. Twister 3 3 0 0 15:5 9
6. Alice 3 3 0 0 14:4 9
7. Sisep 2 2 0 0 12:1 6
8. Duklička BB 3 2 0 1 11:18 6
9. Alcatraz 3 1 0 2 15:17 3
10. Sparta BB 3 1 0 2 8:10 3
11. Hellius 3 1 0 2 8:12 3
12. Horná 3 1 0 2 13:18 3
13. Ajax 3 1 0 2 6:14 3
14. BB Aqex 3 1 0 2 10:26 3
15. Fofo 2 0 1 1 3:4 1
16. Atletico 2 0 1 1 3:6 1
17. Küster W. 3 0 1 2 6:14 1
18. Riečka 3 0 1 2 6:23 1
19. N.S. Team 3 0 0 3 11:17 0
20. Kleso 3 0 0 3 8:25 0
21. Tornádo 3 0 0 3 5:25 0
Program 4. kola, 27. septembra: Sisep - FC Dan (7:00), FC Kleso 98 Slovenská Ľupča - AC Tornádo (8:00), BB Aqex – Hellius (9:00), A je to – Ajax (10:00), Alcatraz - FC Corgoň pub Riečka (11:00), Twister – Mladosť (12:00), 1.FC Horná - Fofo 99 (13:00), Küster Wolves - FC Alice (14:00), N.S. Team – Capanegra (15:00), Sparta BB – Atletico (16:00).
IV. A liga
3. kolo: 1. FC Run - Bežný štandard 3:4 (2:3), J. Ličák 3 - M. Cihovič 2, I. Lehoťan, J. Belo-Caban, ŽK: M. Milčík (Bežný štandard), AS Uhlisko - Traktor United 3:12 (1:3), M. Naštický 2, J. Bohúň - J. Abrahám 4, P. Podhradský 3, J. Lapin 3, D. Fridrich 2, Baxx – Žihadlá 6:6 (3:4), V. Tkáč 3, S. Krnáč, O. Horváth, V. Jazbec - E. Mlynarčík 3, M. Meško, M. Kohút, F. Babinský, ŽK: M. Meško, F. Babinský (Žihadlá), San Marconi - FC Colo-Colo 0:19 (0:7), J. Orovčík 6, M. Parobek 5, M. Mlynarčík 4, D. Tóth 2, Ró. Sládeček 2, Nicolaus – Enzo 2:7 (0:5), R. Kaplocký, D. Bajs - Ľ. Soják 3, M. Hudec 3, M. Havrla, ŽK: S. Šimo-Svrček (Nicolaus), Flaty – Hrča 9:2 (3:2), R. Odler 6, T. Bíreš 2, M. Bajs - Š. Majerský, S. Hraško, ŽK: R. Odler (Flaty) - Š. Majerský (Hrča), VKK – Adrenalín 8:6 (4:1), P. Zlevský 6, M. Kiaba, I. Lagovský - J. Vigaš 2, M. Pilát 2, R. Venger, V. Bodinger, Betonári - AC Beercelona 1:20 (0:8), M. Heško - D. Vidiečan 9, M. Vollmann 4, M. Karako 3, Ľ. Illéš 2, R. Teliar, M. Krajč, ŽK: M. Kršňák (Betonári) - D. Vidiečan (Beercelona), Sosaurus – Gemo 6:2 (3:1), M. Hraško, M. Chriašteľ, P. Chriašteľ, B. Šabo, M. Cenkov, R. Sliacky - T. Hrnčiar 2, ŽK: M. Cenkov (Sosaurus), Vikings - Fox Creed 9:8 (4:5), M. Potcklan 4, M. Kabáč 3, P. Jób, J. Danko - P. Gajdár 3, J. Tóth 2, R. Uvíra 2, N. Sýkorka. R: P. Kosec, P. Renčo a P. Plavec.
1. Beercelona 3 3 0 0 56:7 9
2. Colo-Colo 3 3 0 0 34:6 9
3. Enzo 3 3 0 0 25:4 9
4. Žihadlá 3 2 1 0 17:10 7
5. Erima 2 2 0 0 24:4 6
6. Flaty 3 2 0 1 20:12 6
7. Adrenalín 3 2 0 1 20:13 6
8. VKK 3 2 0 1 20:17 6
9. Gemo 3 2 0 1 15:12 6
10. Bež. štandard 3 2 0 1 15:14 6
11. Baxx 3 1 1 1 16:15 4
12. Traktor Utd. 3 1 0 2 20:17 3
13. Sosaurus 3 1 0 2 12:17 3
14. Hrča 3 1 0 2 11:18 3
15. Nicolaus 3 1 0 2 9:17 3
16. Vikings BB 3 1 0 2 12:27 3
17. Fox Creed 2 0 0 2 10:13 0
18. 1.FC Run 2 0 0 2 5:12 0
19. Betonári 3 0 0 3 5:37 0
20. San Marconi 3 0 0 3 5:40 0
21. Uhlisko 3 0 0 3 8:47 0
Program 4. kola, 27. 9: Fox Creed – Nicolaus (12:00), Hrča – Baxx (13:00), Žihadlá - AS Uhlisko (14:00), Gemo – Betonári (15:00), Traktor United – Sosaurus (16:00), AC Beercelona – VKK (17:00), FC Colo-Colo - 1. FC Run (18:00), Adrenalín - San Marconi (19:00), Enzo – Flaty (20:00), Bežný štandard - Erima 98 (21:00).
IV. B liga
3. kolo: AC Hradec - 1. MK Tami 0:26 (0:12), M. Patráš 8, M. Martiška 7, W. Poliak 4, R. Radoš 3, P. Bokor 2, J. Kamenský 2, ŽK: J. Lamper (Hradec) - R. Radoš (Tami), Drink Team - Úsvit 3:6 (1:1), M. Podkonický 2, I. Podkonický - P. Železník 2, M. Šudoma 2, T. Cimerman, R. Černej, ŽK: B. Gažo (Drinkt Team) - P. Železník (Úsvit), Juniperus – Grupáci 10:2 (5:1), E. Rusko 5, M. Filipko 2, R. Blaško, M. Kuťka, O. Pavlovič - M. Mikuláš, R. Kojnok, Viking Stavanger - No Fear 2:12 (1:5), P. Straka, D. Rybár - P. Slaný 5, T. Pažout 2, L. Klibáni 2, T. Klibáni, V. Kosec ml., M. Mesík, ŽK: L. Klibáni (No Fear), AS v rume - FK Matiz 13:2 (4:0), M. Kozák 5, L. Jeziorski 4, S. Vágner 2, T. Hornyiak 2 - I. Kuric 2, ŽK: I. Kuric (Matiz), Kotalští orly - Hi-Fi 3:9 (1:7), M. Maďar 2, R. Mazúch - R. Styk 5, M. Zima 2, T. Styk, E. Lenárt, ŽK: D. Klačko (Kotal. orly), Androméda – Dromedári 6:2 (3:1), M. Rys 3, R. Haring, J. Navrátil, Z. Valašťan - O. Patráš, T. Konkoľ, Ateeray - ANK Pegi 5:3 (1:1), M. Paňko 4, J. Halama - J. Orel 2, A. Bystran, Jarný vánok – Speleo 5:6 (2:3), Pe. Kukučka 2, Pa. Kukučka, Ľ. Náčin, S. Didi - M. Grančaj 5, L. Genov, Ekonóm United - Lazy Guys 2:4 (1:1), M. Baran, Ľ. Syč - T. Kováč 3, S. Šnírer, ŽK: M. Petráň (Ekonóm United) - S. Šnírer (Lazy Guys) Rozhodovali R. Zima, A. Gluch a J. Faško.
1. TAMI 3 3 0 0 51:6 9
2. No Fear 3 3 0 0 43:11 9
3. AS v rume 3 3 0 0 28:11 9
4. Juniperus 3 2 0 1 25:10 6
5. Úsvit 3 2 0 1 18:11 6
6. Hi-Fi 3 2 0 1 19:14 6
7. Lazy Guys 2 2 0 0 9:4 6
8. Kotal. orly 3 2 0 1 17:14 6
9. Jar. vánok 3 2 0 1 16:14 6
10. Drink Team 3 1 1 1 11:13 4
11. Speleo 3 1 1 1 11:23 4
12. Ekonóm Utd. 3 1 0 2 11:10 3
13. Van to Tree 2 1 0 1 10:11 3
14. Dromedári 3 1 0 2 11:13 3
15. Ateeray 3 1 0 2 10:19 3
16. Androméda 3 1 0 2 14:32 3
17. Viking St. 3 1 0 2 12:28 3
18. Pegi 3 0 0 3 9:14 0
19. Grupáci 3 0 0 3 6:24 0
20. Matiz 3 0 0 3 5:24 0
21. Hradec 2 0 0 2 4:34 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 40 421
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 38 483
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 11 618
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 187
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 134
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 093
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 393
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 157
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 967
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 861
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Registračný formulár je otvorený aj počas celého dnešného dňa.

2 h

Skríningové testovanie bude v Banskej Bystrici pokračovať zajtra.

14 h
Antigénové testovanie na koronavírus.

Niektoré obce nášho regiónu testujú na nezvyčajných miestach. Napríklad v horehronskej obci Beňuš sa testuje v dome smútku.

16 h
Testovanie v základnej škole na Radvanskej.

Mesto zverejnilo prvé priebežné čísla zo skríningového testovania.

21 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

20 h

Pozitivita je zatiaľ nízka.

15 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

22 h

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

15 h

Už ste čítali?