Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Šláger vedúcich pre Michalovú

V šlágri kola prvých dvoch tímov sa smiali hráči Michalovej, ktorí vyhrali v Hornej Lehote a sú na čele. Futbalisti Polomky našli v posledných dvoch kolách streleckú mušku, no dva góly ani teraz nestačili na víťazstvo.

II. trieda B - 6. kolo

H. Lehota – Michalová 1:3 (0:3)
Góly: 55. Valach - 9., 27. Suja, 34. Berčík
ŽK: Smékal, Kobela – Ostrihoň, Suja, Lapin
Pred 50 divákmi rozhodoval Lepieš.
H. LEHOTA: Borovič, Szöke, Smékal, Demian, Budovec, Potančok (23. Štrba), Štulajter (80. Skladaný), Hroš, Valach, Krešák (63. Kopeinigg), Kobela.
MICHALOVÁ: Muránsky- Vraniak (86. Baláž), Krupa, Berčík (66. Mazový), Gemžický, Ostrihoň, Kupec, M. Krupa ml. (80. M. Kupec), Trnavský, Suja, Lapin.

Šumiac - Polomka 3:2 (2:1)
Hostia začali od začiatku lepšie. Boli lepším a technickejším mužstvom, ale domáci po dvoch brejkoch vyhrávali 2:0. Do polčasu hostia pokračovali vo svojej hre a podarilo sa im skorigovať na 2:1. V druhom polčase boli hostia opäť aktívnejší, z čoho vyťažili aj vyrovnávajúcejší gól, ale domáci svojou bojovnosťou v 86. minúte strhli víťazstvo na svoju stranu a to v 88. minúte ešte nepremenili pokutový kop.
Góly: 20., 22., 86. J. Fujka – 40. Švidraň, 60. Baran. Rozhodoval Pribylina, 100 divákov.
ŠUMIAC: Gordan- Chovanec, Ševčák, Magura, Jambrich, J. Fujka (80. Molent), Tkanirik, Ševc (65. Nomilner), Kubik, Meľo, J. Sujka.
POLOMKA: Michalec- Koštiak (70. Bodak), Skubak, Vigoda, Chabada, Baran, Nemčok, Švidraň, Žilík, Kohút (60. Hrablaj), Kupec.

Závadka – Pohorelá 3:0 (1:0)
Domáci sa ujali vedenia už v 5. minúte krásnou strelou Pokoša a celý 1. počas mali miernu prevahu. V 2. polčase poistili vedenie gólom na 2:0 a od tejto chvíle hrali svoju hru. Hostia sa celý zápas snažili znepríjemňovať domácim život rýchlymi protiútokmi, ale domáci brankár dobre čítal hru.
Góly: 5., 50., 85. Pokoš M. Pred 60 divákmi rozhodoval Skladaný

P. Polhora – D. Lehota 3:1 (1:0)
Domáci mali počas celého zápasu miernu prevahu, ktorú vyjadrili i peknými gólmi, hostia znížili, ale popritom zahodili dve šance, ale 3. gól Goceliaka definitívne zlomil súpera. Výbor ďakuje hráčom za predvedený výkon počas celej sezóny. Pochvala patri aj rozhodcovi Krúpovi.
Góly: 22. Kurek J., 46. Mucha P., 83. Goceliak L. – 64. Setvák. Pred 60 divákmi rozhodoval Krúpa.
8. Polomka 6 0 0 6 4:20 0
Program 7. kola 5. októbra 2008 o 14.30: D. Lehota – H. Lehota, Pohorelá – P. Polhora, Polomka – Závadka, Michalová – Šumiac.

1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  3. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

Pred dom Zajacovcov chodí líška, je to vždy zážitok

Občas si pobehá aj s mačkami. Je to veľká maškrtnica, neraz si na lúku odnesie celý hrniec.

Tréner Chudý skončil, prichádza Poikonen

Po desiatich rokoch na banskobystrickej lavičke ďalší tréner z Fínska

Tuuka Poikonen

Monument v Majeri môže získať prestížnu európsku cenu

V uplynulom období získal Monument na vojnovom cintoríne niekoľko významných ocenení na domácej scéne, teraz má šancu bodovať na medzinárodnej úrovni.