Sobota, 28. január, 2023 | Meniny má Alfonz

Prekvapenie v Balogu, Partizán zdolal Sásovú

Najväčšie prekvapenie sa zrodilo v Čiernom Balogu, kde domáci Partizán zdolal vedúcu Sásovú vysoko o štyri góly. Rovnakým rozdielom vyhrala aj Hrochoť nad Radvaňou. Badín doma tiež nezaváhal a už je prvý o skóre. Body si priviezli Selce zo Štiavnických Ba

V. liga, sk. C - 8. kolo

Hrochoť - Jakub Radvaň 4:0 (3:0)
Domáci nenechali nič na náhodu, keď v piatej minúte otvoril gólový účet Zátroch. Hráči Hrochote pokračovali v útočnom futbale a do polčasu pridali ešte dva góly. Jasnú prevahu domácich v druhom polčase prikrášlil štvrtým gólom Škamla. Domáci do konca stretnutia kontrolovali priebeh hry, avšak z množstva šancí sa im výsledok už nepodarilo zmeniť.
Góly: 5. Zátroch, 35. Novák, 42. Poliak, 63. Škamla, ŽK: Michálik, Poliak - Rubint, Tomčík, Ševčík, Víglaský, rozhodoval Fízel, 200 divákov.
HROCHOŤ: Lukáč - Poliak, Dorotovič R., Považanec P., Dorotovič J., Priadka, Novák, Považanec M. (62. Škamla), Michálik, Selecký J. (62. Uhliar), Zátroch (75. Mazúch).
JAKUB RADVAŇ: Filadelfi - Rubint, Maďar, Plavec, Balon, Výlupok, Ševčík, Országh, Tomčík (77. Vajda), Mati, Bednár (46. Ondrejka).

SkryťVypnúť reklamu

Partizán Č. Balog - Sásová 5:1 (1:0)
Domáci hráči začali z ostra, napriek tomu hosťom neuznali v 15. minúte regulérny gól. Do polčasu domáci otvorili skóre. Hostia odpovedali zvýšeným úsilím a pár šancami, ktoré však nepremenili. V druhom polčase domáci zvýšili tlak a strelili niekoľko gólov. Hosťom sa podarilo v závere stretnutia skorigovať výsledok na konečných 5:1. Čiernou škvrnou zápasu boli rozhodcovia, ktorí hrubým spôsobom ovplyvnili jeho priebeh.
Góly: 25. Betka, 51. Pečovský, 67., 68. Turňa, 82. Medveď - 90. Šeliga , ŽK: Pečovský, Kostelný, Turňa, Babeľa, Betka, Štulajter, Müller - Striežovský, rozhodoval Galád, 300 divákov.
PARTIZÁN Č. BALOG: Müller - Rusnák, Auxt, Vozár, Pančík, Medveď, Babeľa (66. Štulajter), Turňa, Kostelný (86. Lisina), Pečovský, Betka (75. Šavlík).
SÁSOVÁ: Slobodník - Dlhoš, Haring, Dočkal, Striežovský (58. Ďuriš), Turčan, Kováč, Šeliga, Kubina (68. Kovalčík), Dubovický, Vidiečan.

Badín - Šalková 3:0 (0:0)
V zápase slušnej úrovne mali domáci viac z hry. Hostia celý prvý polčas držali nerozhodný stav. Zápas sa lámal v druhom polčase, keď unikol hosťujúci Tuček, ale svoju šancu nepremenil. Na druhej strane sa po rohovom kope ujali vedenia domáci gólom Dikacza. O pár minút na to, peknou prízemnou strelou, vsietil druhý gól domácich Kunzo. Od tohto momentu sa hralo na jednu bránu. Domáci ešte v poslednej minúte prikrášlili výsledok striedajúcim Uhliarikom na konečných 3:0.
Góly: 61. Dikacz, 69. Kunzo, 90. Uhliarik, ŽK: Čtvrtníček, rozhodoval Truban, 300 divákov.
BADÍN: Kubajda - Janík, Kulišiak, Andraščík (69. Galát), Kunzo, DIkacz (84. Masaryk), Donoval (88. Uhliarik), Lešták, Faktor, Sovák, Homola.
ŠALKOVÁ: Vraneš- Dobrík Pa., Gerö, Pilko, Roško (80. Tenkel), Solivaj, Čtvrtníček, Barak, Šimčík, Bursa, Tuček.

Štiavnické Bane - Selce 0:1 (0:1)
Hostia zaskočili domácich kvalitným výkonom, hlavne v prvom polčase, kedy mohli streliť aj 4 góly, ale podarilo sa im dať iba jeden. V druhom polčase hostia umnou obrannou hrou udržali výsledok, keď ich podržal brankár Ľalík.
Góly: 17. Slobodník, ŽK: Túry, Rakyta, Uhliar, Strečok, Matonok M., rozhodoval Koós, 170 divákov.
SELCE: Ľalík - Samuelčík, Adam, Uhliar, Kmeť, Mořingl (60. Rakyta), Slobodník, Vajda (50. Strečok J.), Matonok M., Túry (80. Šikula), Rackovský.

Kováčová - Dolné Hámre 2:3 (0:2), Koreň, Majerčík - Frim 3.
Zvolenská Slatina - Žiar n/H B-Lad. Vieska 1:2 (0:1), Ľupták - Ivan 2.
Žarnovica - Lutila 5:1 (2:1), za domácich Nasvetr, Šmondrk, Hlavačka, Černák, Lavrov V.
14. Z. Slatina 8 1 0 7 11:20 3
Program 9. kola v sobotu 4. októbra o 14.30: Jakub Radvaň - Kováčová, v nedeľu 5. októbra o 14.30: Sásová - Hrochoť, Šalková - Partizán Č. Balog, Selce - Badín, Lutila - Štiavnické Bane, Žiar n/H B-Lad. Vieska - Žarnovica, Dolné Hámre - Zvolenská Slatina.