Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky

No Fear ako prvý celok dosiahol stovku

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU - BAN. BYSTRICA

I. liga
5. kolo: Royal 94 – Juniors 3:5 (2:1), P. Mažgut, M. Chromek, M. Mochnáč - M. Chudý 2, M. Valigura, I. Mišáni, P. Jančiar, Flamengo – Alien 2:1 (1:1), J. Sanitrár, R. Šulek - M. Longauer, Skackavá - ŠK Remio 5:3 (4:1), J. Škovrán 2, M. Ščepko 2, P. Štefančík - I. Bulík 2, R. Briš, ŽK: P. Ploth (Remio), Torpédo Stavbár – Lazio 3:2 (1:1), J. Baran, J. Murgaš, T. Komora - R. Žlkovan, J. Medveď, Absolut – Godzily 5:11 (2:6), M. Zbyňovský 3, P. Joščák, M. Janoško - A. Dubovický 4, Š. Marko 4, R. Dočkal 2, M. Lipták, Royal Brusno kúpele - Arsenal F.C. 7:6 (1:3), M. Gibala 3, M. Markuš 3, M. Tomčík -Š. Gregor 3, Ľ. Potančok, M. Faško, M. Kolenička, ŽK: M. Tomčík (Royal BK), Exel - Real Madrid 8:3 (2:1), M. Majling 3, P. Ščepko 2, J. Vidiečan, S. Šeliga 2 - R. Uhrín 2, T. Kendžúr, ŽK: J. Vidiečan (Exel), Erland – Iskra 5:0 kontumačne, stretnutie kvôli nízkemu počtu hráčov, Starí páni – Ariola 5:5 (3:2), P. Čajka ml. 2, P. Čajka st. K. Fraňo, M. Rusko - J. Samuelčík 2, M. Škamla 2, R. Sanitra, ŽK: M. Rusko (St. páni). Stretnutia rozhodovali R. Wiess a J. Adamek.
1. Royal BK 5 5 0 0 43:20 15
2. Torp./Stavbár 5 5 0 0 30:24 15
3. Skackavá 5 4 0 1 35:27 12
4. Ariola 5 3 2 0 22:15 11
5. Godzily 5 3 1 1 41:30 10
6. Lazio 5 3 0 2 27:14 9
7. Arsenal F.C. 5 3 0 2 24:24 9
8. Juniors 5 2 1 2 20:18 7
9. Exel 5 2 1 2 23:23 7
10. Starí páni 5 1 3 1 28:19 6
11. Alien 5 2 0 3 18:18 6
12. Erland 5 2 0 3 11:13 6
13. Flamengo 5 2 0 3 21:27 6
14. Absolut 5 2 0 3 23:35 6
15. Remio ŠK 5 1 1 3 17:22 4
16. Real Madrid 5 0 1 4 17:31 1
17. Royal 94 5 0 0 5 20:39 0
18. Iskra 5 0 0 5 13:35 0
Program 6. kola, 11. októbra 2008: Ariola – Skackavá (12:00), Iskra – Exel (13:00), Godzily – Erland (14:00), Alien - Starí páni (15:00), Real Madrid - Royal Brusno kúpele (16:00), ŠK Remio – Absolut (17:00), Lazio - Royal 94 (18:00), Arsenal F.C. - Torpédo Stavbár (19:00), Juniors – Flamengo (20:00),
II. liga
5. kolo: Kobok Brezno - AC Chaos 15:4 (10:1), P. Urbančok 8, P. Václavík 3, R. Faško 2, Ľ. Budovec 2 - F. Tomčo 2, F. Budzák, S. Černák, Trend - 1. FC Dodna 5:5 (1:3), V. Kosec st. 3, R. Zúbek, P. Fabián - J. Bubeník 2, M. Gazdík, Ma. Kováč, J. Sršeň, ŽK: J. Sršeň (Dodna), Simaček - 1. FC Podlavice 6:4 (1:3), M. Miartuš 3, M. Kucbeľ, Ľ. Zima, L. Žambor - S. Petro 2, J. Rosík, P. Holek, ČK: P. Kráčik (Simaček), Chalani – Unios 3:4 (2:1), M. Mesík 2, M. Targoš - J. Šustek 2, J. Žambor, J. Varga, North Stars - Inovation Absint 0:5 - kontumačne, domáci sa na stretnutie nedostavili, Arias - Electric Blue 4:7 (1:3), M. Strečok 3, J. Gaško - J. Francisty 3, M. Francisty, P. Uhliarik, P. Heric, M. Francisty, ŽK: P. Uhliarik (Electric Blue), D.P.H. - FC Nemce 8:3 (2:2), J. Purc 4, B. Srnka 2, S. Srnka, P. Brozman - M. Adam 2, M. Chaban, ŽK: P. Brozman - M. Chaban, Iveco - I.Q. 7:2 (3:2), P. Kohút 3, M. Horčín 2, D. Očenáš, J. Šimčík - T. Marek, M. Kuruc, ŽK: M. Roháč (I.Q.), Iron – Atak 4:4 (3:1), M. Potkány 2, E. Hippík, J. Kotorík - M. Žabka 4, ŽK a ČK: M. Jonáček (Atak). R:P. Kosec a I. Sadovský.
1. Kobok BR 5 5 0 0 49:24 15
2. Iveco 5 4 1 0 29:10 13
3. El.Blue 5 4 1 0 31:16 13
4. Absint 5 3 2 0 25:11 11
5. D.P.H. 5 3 0 2 40:19 9
6. Unios 5 3 0 2 17:19 9
7. Iron 5 2 2 1 20:19 8
8. Dodna FC 5 2 2 1 23:23 8
9. Chalani 5 2 1 2 29:25 7
10. Atak 5 2 1 2 22:19 7
11. Simaček 5 2 1 2 21:30 7
12. Nemce FC 5 1 1 3 24:30 4
13. Podlavice 1.FC 5 1 1 3 18:24 4
14. I.Q. 5 1 0 4 15:23 3
15. Arias 5 1 0 4 26:35 3
16. North Stars 5 1 0 4 9:24 3
17. Chaos 5 1 0 4 25:44 3
18. Trend 5 0 1 4 22:47 1
Program 6. kola, 10. októbra 2008: Atak – Simaček (17:00), I.Q. - D.P.H. (18:00), Inovation Absint – Iveco (19:00), 1.FC Dodna – Iron (20:00), FC Nemce – Arias (21:00), 11. októbra 2008: 1.FC Podlavice - North Stars (8:00), Unios - Kobok Brezno (9:00), Electric Blue – Chalani (10:00), AC Chaos – Trend (11:00).
III. liga
5. kolo: Atletico - 1. FC Horná 1:5 (0:3), J. Agirre - M. Polgár 3, H. Syč-Kriváňová, M. Michal, ŽK: M. Škadra (Horná), ČK: M. Slobodník (Horná), FC Corgoň pub Riečka - BB Aqex 2:6 (1:2), M. Karlík, M.Hríbik - M. Bíreš 2, P. Klesniak 2, Ľ. Mesík, M. Blažek, ŽK: M. Hríbik (Riečka), Mladosť - A je to 4:0 (1:0), M. Čief 2, J. Slaný, P. Ács, AC Tornádo - N.S. Team 4:3 (3:2), L. Rakyta 2, P. Giertl, K. Strelec - J. Pĺžik, P. Karcel, J. Sokáč, ŽK: L. Rakyta (Tornádo), Ajax – Alcatraz 3:1 (2:0), M. Klinčík, M. Bacúlik, R. Sečkár za Ajax, FC Alice – Twister 4:3 (1:1), P. Rackovský 2, P. Hudáček 2 - B. Párička, P. Potančok, J. Ťakuš, Capanegra – Sisep 6:0 (1:0), P. Zehnal 2, P. Kohár 2, M. Giertl, M. Kmeť, Fofo 99 - Küster Wolves 2:5 (1:2), N. Sunega, A. Matejka - M. Zamboj 2, R. Bystriansky, R. Škvarek, J. Forgáč, Hellius - FC Kleso 98 Slovenská Ľupča 4:1 (2:1), M. Fillo 2, R. Račák, M. Kenický - M. Danielisz, ŽK: M. Klinec (Kleso), FC Dan - Duklička BB 9:0 (5:0), P. Mesík 4, Du. Balón 2, J. Valent 2, M. Koman. R: R. Weiss a M. Hlaváček.
1. Capanegra 5 5 0 0 51:8 15
2. Dan FC 5 5 0 0 42:14 15
3. Mladosť 5 5 0 0 36:13 15
4. Alice FC 5 5 0 0 25:8 15
5. A je to 5 4 0 1 33:9 12
6. Twister 5 3 0 2 20:16 9
7. BB Aqex 5 3 0 2 18:28 9
8. SISEP 4 2 0 2 15:11 6
9. Alcatraz 5 2 0 3 23:22 6
10. Sparta BB 4 2 0 2 16:16 6
11. Hellius 5 2 0 3 12:15 6
12. Horná 1.FC 5 2 0 3 20:25 6
13. Ajax 5 2 0 3 10:19 6
14. Duklička BB 4 2 0 2 11:27 6
15. Fofo 99 4 1 1 2 11:11 4
16. Küs. Wolves 5 1 1 3 12:23 4
17. Kleso 5 1 0 4 15:32 3
18. Tornádo AC 5 1 0 4 12:34 3
19. Atletico 4 0 1 3 10:19 1
20. Riečka CP 5 0 1 4 10:36 1
21. N.S. Team 5 0 0 5 17:33 0
Program 6. kolo, 11. októbra 2008: Duklička BB – Capanegra (7:00), Twister - Fofo 99 (8:00), N.S. Team – Hellius (9:00), Alcatraz – Mladosť (10:00), BB Aqex – Ajax (11:00), Sisep - AC Tornádo (12:00), FC Kleso 98 Slovenská Ľupča - FC Corgoň pub Riečka (13:00), A je to - FC Alice (14:00), Küster Wolves – Atletico (15:00), 1. FC Horná - Sparta BB (16:00), FC Dan má voľno.
IV. A liga
5. kolo: Erima 98 - FC Colo-Colo 3:8, Sosaurus – Žihadlá 5:1, VKK – Gemo 7:2, Baxx – Enzo 5:12, Betonári - Traktor United 4:7, San Marconi - AC Beercelona 1:9 (0:4), Ma. Lichý - D. Vidiečan 7, R. Teliar, M. Král, Flaty - Fox Creed 10:4 (4:1), J. Bíreš 6, R. Odler 2, I. Mikloško 2 - J. Tóth 3, N. Sýkorka,ŽK: J. Harvan - J. Tóth, 1.FC Run – Adrenalín 4:4 (3:3), M. Šimon 4 - I. Medveď, F. Čuma, V. Bodinger, R. Venger, ŽK: M. Pilát (Adrenalín), ČK: P. Verbovský - V. Bodinger, AS Uhlisko – Hrča 0:5 - kontumačne, domáci sa na stretnutie nedostavili, Nicolaus – Vikings 10:2 (8:0), P. Striež 3, D. Bajs 3, M. Kuruc 2, S. Šimo-Svrček, R. Kaplocký - M. Huťka, M. Kabáč, ŽK: D. Bajs (Nicolaus). R: Plavec, Gluch a P. Renčo.
1. Enzo 5 5 0 0 42:12 15
2. Beercelona 5 4 0 1 66:15 12
3. Colo-Colo 5 4 0 1 45:13 12
4. VKK 5 4 0 1 34:20 12
5. Adrenalín 5 3 1 1 29:21 10
6. Žihadlá 5 3 1 1 27:20 10
7. Flaty 5 3 0 2 33:21 9
8. Bež. štandard 4 3 0 1 24:21 9
9. Traktor Utd. 5 2 1 2 31:25 7
10. BAXX 5 2 1 2 30:30 7
11. Sosaurus 5 2 1 2 21:22 7
12. Erima 4 2 0 2 34:21 6
13. Hrča 5 2 0 3 19:27 6
14. Nicolaus 5 2 0 3 22:27 6
15. GEMO 5 2 0 3 20:34 6
16. Run 1.FC 4 1 1 2 13:19 4
17. Fox Creed 4 1 0 3 22:26 3
18. Vikings BB 4 1 0 3 14:37 3
19. Betonári 5 1 0 4 14:47 3
20. San Marconi 5 0 0 5 10:54 0
21. Uhlisko AS 5 0 0 5 13:61 0
Program 6. kola, 11. október 2008: Vikings – Flaty (12:00), AC Beercelona - 1. FC Run (13:00), Enzo - AS Uhlisko (14:00), Traktor United – VKK (15:00), Žihadlá – Betonári (16:00), Fox Creed – Baxx (17:00), Hrča – Sosaurus (18:00), Gemo - San Marconi (19:00), Adrenalín - Erima 98 (20:00), FC Colo-Colo - Bežný štandard (21:00).
IV. B liga
5. kolo: Van to Tree - No Fear 0:18 (0:5), V. Kosec ml. 6, L. Klibáni 5, P. Slaný 4, T. Pažout 3, ŽK: M. Hlaváček (Van to Tree), Jarný vánok – Grupáci 5:2 (3:2), J. Vavruš 3, Pe. Kukučka, A. Mišún - A. Miháli, M. Mikuláš, ŽK: Pe. Kukučka - M. Obrončík, R. Kojnok, Androméda – Speleo 4:10 (3:4), M. Rys 2, Z. Valašťan 2 - M. Grančay 5, J. Grančay 3, Ľ. Jablonovský 2, ŽK: D. Detvan, M. Grančay (Speleo), Juniperus - FK Matiz 11:3 (6:1), M. Filipko 5, I. Koštiaľ 3, E. Rusko 3 - M. Müller 2, I. Kuric, ŽK: P. Čief - I. Kuric, M. Peťko, Ateeray - Úsvit 3:2 (3:1), L. Szomor, M. Paňko, J. Halama - T. Cimerman, M. Čenteš, Viking Stavanger - ANK Pegi 6:6 (2:3), R. Halaj 3, M. Handlovský, J. Remiar, M. Dej - J. Orel 4, J. Oravkin, V. Škropek, ŽK: P. Škadra, R. Halaj (Viking Stavanger), Kotalští orli - Lazy Guys 3:4 (2:1), J. Cheban, R. Mazúch, J. Kyjanica - J. Sedílek, J. Minár, M. Kúdelka, V. Köböl st., ČK: M. Babiar (Kot. orli), AC Hradec – Dromedári 1:18 (0:5), P. Handzuš - T. Konkoľ 6, A. Patráš 5, M. Ondrejka 4, B. Michalech 2, L. Daubner, Drink Team - Hi-Fi 3:2 (1:0), M. Tichý, P. Káloši, I. Podkonický - E. Lenárt, M. Tomášik, AS v rume - Ekonóm United 1:5 (0:0), M. Klimo - M. Baranai 2, I. Širka, Ľ. Syč, M. Majer. R: A. Gluch, J. Adamek a Ľ. Chmelík.
1. No Fear 5 5 0 0 100:12 15
2. TAMI 1.MK 4 4 0 0 59:9 12
3. AS v rume 5 4 0 1 35:19 12
4. Jarný vánok 5 4 0 1 25:19 12
5. Drink Team 5 3 1 1 20:19 10
6. Dromedári 5 3 0 2 41:16 9
7. Hi-Fi 5 3 0 2 31:19 9
8. Kotalští orli 5 3 0 2 30:19 9
9. Juniperus 5 3 0 2 38:23 9
10. Lazy Guys 5 3 0 2 16:13 9
11. Ateeray 5 3 0 2 21:24 9
12. Speleo 5 2 1 2 24:35 7
13. Úsvit 5 2 0 3 23:18 6
14. Ekonóm Utd. 4 2 0 2 16:11 6
15. Androméda 5 2 0 3 27:44 6
16. Viking St. 5 1 1 3 20:46 4
17. Van to Tree 4 1 0 3 13:37 3
18. ANK Pegi 5 0 1 4 17:29 1
19. Grupáci 5 0 0 5 12:35 0
20. Matiz 5 0 0 5 9:45 0
21. Hradec 07 4 0 0 4 6:91 0

Najčítanejšie na My Bystrica

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  2. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  4. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  5. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  6. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  7. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  8. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  9. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  10. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  1. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  3. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  4. Pápež František požehnal základný kameň novej nemocnice
  5. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  6. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  1. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 8 766
  2. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 272
  3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 4 505
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 171
  5. Mayo Galuška praží extra kávu, oligarcha Hodorovský je Mr. Krach 2 284
  6. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 2 274
  7. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 847
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 1 811
  9. Prvá dáma festivalu 1 630
  10. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 592
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Detská fakultná nemocnica v Banskej Bystrici.

Malí pacienti dostanú pomoc zo zahraničia.


TASR 14 h
Ilustračné foto.

Zomrel po dlhej a ťažkej chorobe.


TASR 15 h
Rooseveltova nemocnica

Nemocnica je pravidelne certifikovaná od roku 2008.


SITA 17 h

Na túto ale aj mnohé iné otázky od vás odpovedáme v našej právnej poradni.


18 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


15 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 19 h

(+Aké opatrenia budú platiť v praxi). Susedná Krupina bude bordová.


19 h

V oboch smeroch sa tvoria kolóny.


17 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu