ÚRADNÁ SPRÁVA č. 13
Správy sekretariátu ObFZ
Oznamujeme priaznivcom futbalu, že ak majú problémy so zobrazením údajov pri prehliadaní našej internetovej stránky prehliadačom „Internet Explorer“, môžu si stiahnuť nový a výkonnejší prehliadač „Mozilla Firefox“, ktorý je voľne stiahnuteľný na webovej stránke: www.stahuj.cz.
Správa ŠTK – KM predseda Ján Šutka
1. Žiadame R Pribylinu o zaslanie zápisu zo stretnutia 6. kola II. triedy skupiny „B“ Šumiac – Polomka, konaného dňa 28. septembra 2008, prípadne o zaslanie ústrižku podacieho lístku, ktorým tento zápis zasielal najneskôr do 22. októbra 2008 pod následkom disciplinárnych opatrení.
2. Žiadame funkcionárov FK o doručenie zápisov zo stretnutí (aj s uvedenými strelcami gólov) z týchto MFS: Dorast I. trieda 3. kolo: Slovenská Ľupča – Polomka, Dorast I. trieda 4. kolo: Kremnička – Slovenská Ľupča, Mladší žiaci 4. kolo: Savon B. Bystrica B – Medzibrod.
3. Schvaľujeme tabuľku strelcov I. triedy dospelých po 9. kole: 1. Peter Oboril (Priechod) – 8 gólov, 2. Ján Urbančok (Slov. Ľupča) – 7 gólov, 3. Matej Garaj (Lučatín), Rudolf Štulrajter (T. Č. Balog), Robert Latinák (Baláže) a Peter Zátroch (Poniky) – všetci dali po 6 gólov.
Správa DK predseda Július Kliment
D-I-43 Debnár Ján 850525 FK Strelníky 3 stretn. nepodm. od 15. 10. 2008 podľa 1-6b
D-I-44 Slobodník Peter 811101 FK Baláže 1 stretn. nepodm. od 15. 10. 2008 podľa 1-5a
D-I-45 Demian Martin 761119 FK Horná Lehota 1 stretn. nepodm. od 15. 10. 2008 podľa 1-5a. Poplatok 200 + 200 SK uhradiť do 29. októbra 2008
D-I-46 Giertl Milan 780914 FK Mýto pod Ďumb. 3 stretn. nepodm. od 15. 10. 2008 podľa 1-6b
Zastavenie činnosti na 1 stretn. nepodm. od 15. októbra 2008 za 4 ŽK: Filadelfi Miroslav 771011 FK Strelníky , Štulrajter Peter 770614 FK Staré Hory, Pišoja Dušan 680925 FK Hronec.
Dňom 15. októbra 2008 uvoľňujeme zastavenú činnosť hráčovi Karlíkovi Jánovi 860520 FK Beňuš.
Predvolávame na deň 22. októbra 2008 o 15,00 hodine zástupcu FK Beňuš p. Francisciho Ľubomíra, ktorý so sebou prinesie všetky RP hráčov zo stretnutia I. triedy dospelých Beňuš – Lučatín. Zároveň predvolávame aj R stretnutia p. Vaníka Adolfa a AR p. Martinku Tomáša.
Predvolávame na deň 22. októbra 2008 o 15.15 hodine zo stretnutia 10. kola I. triedy dospelých Slovenská Ľupča – Baláže:
z FK Slovenská Ľupča prezidenta klubu p. Vaneka Michala, HU p. Mačkoviča Milana nar. 28. 4 1948, vedúceho mužstva FK Baláže p. Chabana Vladimíra, nar. 28. 6. 1951, R stretnutia p. Kučeru Milana, AR stretnutia p. Spišáka Slavomíra a delegáta zväzu p. Piara Jána.
Proti rozhodnutiam DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Spravodaji.
Správa KR predseda – Ján Hrčka
Predvolávame na zasadnutie KR dňa 22. októbra 2008 o 15.00 hodine rozhodcov: Caban Jozef, Roupec Rastislav a delegáta zväzu Kupec Štefan.
Žiadame R Vaníka Adolfa o vypisovanie Zápisu o stretnutí strojom pre nedobrú čitateľnosť jeho rukopisu.
Správa RaM predseda Pavol Turňa
Oznamujeme funkcionárom klubov, že všetky schválené prestupy a hosťovania budú zverejňované na internetovej stránke ObFZ Banská Bystrica v sekcii „Rôzne“.
Delegačný list č. 12
I. trieda 12. kolo 26. októbra 2008 o 14.00
Sl. Ľupča – Braväcovo (Zeman – Túry, Šimko – Prochádzka), Priechod – Baláže (Kosec – Belko, Dírer – Piar), Hronec – Poniky (Kubančík – Martinka, Mišány – Weiss), Mýto – T. Č. Balog (Baka – Daniš, Caban – Kotrán), Lučatín – Osrblie (Žubor – Roupec, Melicher – Pecník), Heľpa – Harmanec (Blaško – Cseky, Suchý – Veky), Beňuš – Jasenie (Sitarčík J. – Batis, Gemzický – Kupec)
II. trieda sk. A 12. kolo 26. októbra 2008 o 14.00: Šalková B – Medzibrod SO (Suchý – Cseky, Kolofík), Riečka – Hiadeľ (Spišák – Klanduch), Tajov – H. Pršany (Kučera - Jankovský), Podkonice – Hronsek (Dráždik - Vaník), Dúbravica – Strelníky (Gajdoš – Krupa, Biely), Nemecká – Mičiná (Macko – Skladaný, Baran), St. Hory – Malachov (Hikker – Riša st.).
Mládežnícke stretnutia
Dohrávka: I. trieda dorast 7. kolo 25. 10. 2008 o 14.00: Sl. Ľupča – Priechod (Belko – Baka)
I. trieda starší žiaci 10. kolo 26. októbra 2008 o 10.00: Michalová – Závadka (Batis), Králiky – Ľubietová / P. Polhora/ (Gemzický)
Stretnutia riadené SsFZ:
V. liga dorast sk. C 12. kolo 25. 10. 2008 o 14.00: Braväcovo – Dudince (AR - Batis)
III. LSZ C a III. LMZ C 12. kolo 26. 10. 2008 o 10.00/12.00: Sl. Lupča – Kremnička (Simko)
Rakytovce – Kováčová / Radvaň / (Marček)