Riečka mala eldorádo v Horných Pršanoch

Fanúšikovia v Horných Pršanoch sa nestačili čudovať, keď hostia z Riečky rozohrali pekný gólostroj. Menší šok pripravili aj Podkonice, ktoré uhrali remízu v Strelníkoch.

II. trieda A - 11. kolo
St. Hory – Šalková B 2:1 (2:1)
Prvý polčas mali domáci množstvo vyložených šancí, z ktorých využili dve. Druhý polčas domáci poľavili a hostia pritlačili domácich, ale nestačili hru vyrovnať.
Góly: 20. Olejár, 30. Murgaš - 32. Paršo. Pred 50 divákmi rozhodoval Vaník.
ST. HORY: Onderuf- Murgaš, Olejár, Maďar, Brhlík, Debnár, Kováč, Gavalda, Fraňo, Antal, Babjak.
ŠALKOVÁ: Bella- Bartošík, Fraňo, Najdek, Obuch, Budáč, Chovan, Dobrík, Paršo (81. Tóth), Gerö, Hrnčiar.
Malachov – Nemecká
1:2 (0:2)
Malachov začal prvý polčas nevýrazné a už v 5. minúte dostal prvý gól. Počas celého polčasu si domáci nevypracovali žiadnu šancu, naopak Nemecká 5 minút pred koncom polčasu zvýšila na 2:0. V druhom polčase Malachov čiastočne ožil, čoho výsledkom bolo zníženie stavu na 1:2. To bolo však zo strany domácich všetko. Naďalej platí pre túto súťaž, že Malachov ma veľké problémy pri strelení gólu. Nemecka si víťazstvo zaslúžila.
Góly: 70. Caban - 6. Frčo, 41. Bartoš. ŽK: Dobrota – Jablonský, Frčo, Klinčík, Koštial. Pred 50 divákmi rozhodoval Šimko.
MALACHOV: O. Dvorský- Chmelík, Kučerák, Kapusta (64. Sečkár), Klinčík, Sanitra (80. Matejka), R. Sečkár, Dobrota, Andrejko, Caban, L. Dvorský.
NEMECKÁ: Šrot, Klinčík, Múka, Koštial, Kováć, Frčo (89. Bartoš), Kováľ, Rosina (62. Jablonský), O. Bartoš (85. Sojak), Bobok, Vančo.
Mičiná – Dúbravica 1:2 (1:0)
Domáci s vedúcim mužstvom tabuľky dohrali rovnocennú partiu. O výsledku rozhodol pokutový kop proti domácim a nešťastná 90. minúta.
Góly: 7. Prostredník - 68. Habány (11m), 90. Kohút. ŽK: I. Marko (M). Pred 100 divákmi rozhodoval Gajdoš.
MIČINÁ: Krnáč- Štubniak, Považanec, Marko, Sámel (80. Zachar), Prostredník, Sokáč, Gaško, Ľupták, Straka (60. Rončák), Paľa.
DÚBRAVICA: Gregor- Pinka, Makan, Kohút. Maľa, Habány, Drako, Nesteš, Lukáč (80. Bubelíny), Diko, Chramec.
Strelníky – Podkonice
1:1 (1:0)
Na Strelníkoch ovplyvnili kvalitu a výsledok futbalu 4 hlavné faktory: Absencia 4 hráčov základnej zostavy, tvrdá a netrestaná hra hostí, nevyužité 100 percentné šance domácich, kvalitný gólman hostí. Strelníky strelili prvý gól z pokutového kopu už v 12. minúte. Potom začala nemastná, neslaná hra na oboch stranách. Po prestávke sa hra hostí zlepšila, odmenou im bol za ňu vyrovnávajúci gól z kopačky Richeckého. Strelníky mali ešte šance na strhnutie víťazstva, ale ich nevyužili a strachovali sa o udržanie remízy.
Góly: 12. M. Moncoľ – 65. P. Richecký. ŽK: M. Bodrík (P). Pred 100 divákmi rozhodoval T. Martinka.
STRELNÍKY: V. Debnár- M. Moncoľ, D. Majer, D. Boroš, M. Majer ml., Štubniak, J. Moncoľ (58. R. Čief), M. Moncoľ, Ľ. Čief, M. Hronec (64. R. Majer), F. Šimončík.
PODKONICE: M. Barla, A. Petrovič, J. Faško, M. Turčan (46. J. Chaban), L. Barla, P. Richecký, D. Fridrich, M. Polóny, R. Slobodník, Z. Barla, M. Bodrík.
Hronsek – Tajov 2:1 (0:1)
V prvom polčase sa mužstvá snažili hrať kombinačne. Hostia boli tvorivejší, avšak viac šancí si vytvorili domáci. Tieto bohužiaľ nevyužili. Hostia v 15. minúte z ojedinelého útoku dali na 0:1 Zmajkovičom. V druhom polčase domáci hneď vyrovnali gólom Garaja na 1:1. Hra sa potom zbytočne pritvrdila a akcie sa striedali na oboch stranách. V 75. minúte domáci po 11-ke sa ujali vedenia Struhárikom na 2:1. Hostia mali možnosť vyrovnať z penalty, ale domáci brankár strelu Mažguta zneškodnil.
Góly: 48. M. Garaj,75. Struhárik (11) - 9. Zmajkovič. ŽK: Chrobák, P. Garaj, Maruškin – Biely. Pred 80 divákmi rozhodoval Stanislav Ríša st.
HRONSEK: Messerschmidt- R. Garaj, Majerský (46. P. Garaj), Bystriansky, Herkel, Martinec, Chrobák (46. J. Moravčík), M. Garaj, Maruškin (70. Makóny), Šulek, Struhárik.
TAJOV: Mesík, Muríň (46. Bielik), Soják, Mažgut, Čermák, Turák, Ursíny, Pipka, Vidiečan, Zmajkovič, Murgaš.
H. Pršany – Riečka 0:6 (0:1)
V prvom polčase sa hostia dostali do vedenia z 11-tky. Potom bola hra až do 66. minúty vyrovnaná. Po inkasovaní druhého gólu domáci zápas nezvládli, viezol pohyb, kombinácia a zaslúžene vyhrali.
Góly: 13. Šimčík (11m), 66. Hromada, 75. Šimčí, 77. Sásik, 86. Ráno, 89. Kohár . Pred 80 divákmi rozhodoval Roupec.
H. PRŠANY: Šorec- Orovčík, Dobrota, Brašeň, Rybársky, Rýs (79. Sitka), Kapusta, Murín (65. Ondrek), Kanka, Bartolovic, Snopko.
RIEČKA: Eliáš- Čermák, Širka, Šporka, Náčin (67. Spišiak), Sásik (81. Ďurica), Kohár, Hromada, Šimčík, Ráno, Pataj.
14. Hiadeľ 11 0 3 8 11:32 3
Program 12. kola v nedeľu 26. októbra o 14.00: Šalková B – Medzibrod, Riečka – Hiadeľ, Tajov – H. Pršany, Podkonice – Hronsek, Dúbravica – Strelníky, Nemecká – Mičiná, St. Hory – Malachov.