Nedeľa, 19. september, 2021 | Meniny má KonštantínKrížovkyKrížovky

Na úvod extraligy tri dvanásťgólové debakle

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU - BAN. BYSTRICA

Extraliga
1. kolo: Rock Extremum Fortka - FC Securiton 2:14 (1:4), R. Čipčala, R. Šúr - M. Fojtík 7, P. Murín 2, M. Gašpar 2, A. Rumanovský 2, P. Ružbacký, Viťo Team - Ikar 5:0 (3:0), P. Kulišiak 2, Mart. Porubský 2, M. Loučka, Zempra 37 - Altys QPR 4:16 (0:6), A. Ľuptovčiak 2, D. Poláček, Mir. Repčín - R. Turčan 8, T. Brndiar 6, P. Dovčiak 2, Gardena 96 - Celtic Sásová 4:2 (2:0), J. Caban 2, P. Vajda, R. Sochor – M. Javorčík, Ľ. Štelcl, ŽK: M. Kučera, M. Javorčík (Celtic Sásová), Nera Devils - Aqua Izol 15:3 (7:1), I. Hamšík 9, J. Lešták 3, M. Kubát 2, M. Janík – T. Klinec 2, R. Beňak, ŽK: P. Meško (Aqua Izol). Rozhodoval V. Kosec st.
1. Altys QPR 1 1 0 0 16:4 3
2. Nera Devils 1 1 0 0 15:3 3
3. Securiton 1 1 0 0 14:2 3
4. Viťo Team 1 1 0 0 5:0 3
5. Gardena 1 1 0 0 4:2 3
6. Celtic 1 0 0 1 2:4 0
7. Ikar 1 0 0 1 0:5 0
8. Zempra 1 0 0 1 4:16 0
9. Aqua Izol 1 0 0 1 3:15 0
10. R.E. Fortka 1 0 0 1 2:14 0
Program 2. kola, 21. októbra 2008: Ikar - Zempra 37 (19:30), Altys QPR - Gardena 96 (20:30), FC Securiton - Viťo Team (21:30), 23. októbra 2008: Aqua Izol - Rock Extremum Fortka (19:30), Celtic Sásová - Nera Devils (20:30).

Skryť Vypnúť reklamu

I. liga
7. kolo: Flamengo – Lazio 4:9 (2:5), J. Sanitrár 2, P. Roško, R. Šulek - D. Priadka 3, P. Weisniger, M. Bursa, J. Solivaj, P. Čtvrtníček, J. Medveď, R. Žlkovan, Erland - ŠK Remio 4:5 (1:1), P. Štulrajter 2, A. Moravec, M. Hudáček - I. Bulík 4, D. Boroš, ŽK: A. Moravec (Erland), ČK: M. Oravec (Erland), Royal 94 - Arsenal F.C. 7:5 (4:1), P. Mažgut 2, I. Horniak 2, Z. Binder 2, J. Moravčík - S. Selecký 2, P. Ondrejka, R. Kováčik, P. Vikarský, ŽK: P. Fazekaš, M. Faško, (Arsenal), ČK: P. Vikarský (Arsenal), Absolut – Ariola 3:7 (2:4), P. Joščák, P. Výbošťok, M. Zbyňovský - M. Selecký 2, R. Gašpar 2, K. Mikloško 2, J. Samuelčík, Juniors – Alien 5:3 (3:0), J. Móres 2, P. Jančiar 2, M. Chudý - M. Mihuliak, M. Pejko 2, ŽK: J. Kojnok (Juniors) - M. Pejko (Alien), Torpédo Stavbár - Real Madrid 14:5 (7:0), I. Tišliar 6, P. Špirka 4, T. Tuček 2, P. Kvaltíny, M. Tkáč - M. Ursíny 2, K. Ratica, M. Tuček, ŽK: P. Špirka, M. Tkáč, P. Ursíny (Torp./Stavbár), Royal Brusno kúpele – Iskra 4:0 (2:0), M. Tomčík, P. Vida, R. Dlhoš, S. Pecník, Exel – Godzily 5:6 (3:5), P. Ščepko 3, S. Šeliga, M. Béreš - A. Dubovický 4, R. Dočkal, Š. Marko, ŽK: M. Turčan (Godzily), Skackavá - Starí páni 2:2 (2:2), M. Ščepko 2 - M. Rusko, O. Zeleňanský, ŽK: P. Štefančík, M. Račanský, J. Malachovský, P. Belko (Skackavá) - J. Urgela (St. páni), ČK: M. Račanský (Skackavá). Rozhodovali P. Dírer, P. Kosec.
1. Royal BK 7 7 0 0 52:20 21
2. Torp./Stavbár 7 7 0 0 48:30 21
3. Skackavá 7 5 1 1 49:30 16
4. Lazio 7 5 0 2 41:18 15
5. Ariola 7 4 2 1 30:30 14
6. Juniors 7 4 1 2 31:25 13
7. Godzily 7 4 1 2 49:48 13
8. Remio ŠK 7 3 1 3 31:28 10
9. Erland 7 3 0 4 28:20 9
10. Alien 7 3 0 4 26:26 9
11. Arsenal F.C. 7 3 0 4 30:35 9
12. Starí páni 7 1 4 2 33:26 7
13. Exel 7 2 1 4 29:37 7
14. Flamengo 7 2 0 5 29:42 6
15. Absolut 7 2 0 5 28:51 6
16. Iskra 7 1 0 6 21:40 3
17. Royal 94 7 1 0 6 27:49 3
18. Real Madrid 7 0 1 6 22:50 1
Program 8. kola, 25. októbra 2008: Starí páni – Absolut (12:00), Godzily - Royal Brusno kúpele (13:00), Iskra - Torpédo Stavbár (14:00), Real Madrid - Royal 94 (15:00), ŠK Remio – Exel (16:00), Arsenal F.C. – Flamengo (17:00), Ariola – Erland (18:00), Alien – Skackavá (19:00), Lazio – Juniors (20:00),

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
7. kolo: Trend – Unios 5:3 (3:0), V.Kosec st. 2, J. Bohinský 2, R. Maďar - J. Varga, M. Pašák, P. Konder, ŽK: M. Pašák (Unios), Iveco - 1. FC Podlavice 9:4 (4:1), P. Časnocha 3, J. Šimčík 3, M. Horčin, P. Tréger, J. Hegyi - J. Rosík 3, J. Knižka, Kobok Brezno - Electric Blue 3:1 (1:1), Ľ. Budovec 2, J. Skoumal - Z. Valašťan, ŽK: R. Faško (Kobok), ČK: R. Faško (Kobok) - J. Francisty (El. Blue), North Stars – Atak 10:4 (2:1), M. Turan 3, M. Dohnan 3, D. Mozola 3, Š. Kišoň - M. Jonáček, M. Žabka 2, R. Žabka, ŽK: L. Abelovský (North Stars), AC Chaos - 1. FC Dodna 4:8 (1:4), J. Čampa 4 - Ma. Kováč 5, J Bubeník 2, J. Sršeň, ŽK: S. Černák (Chaos) - Ma. Kováč (Dodna), Chalani - FC Nemce 5:8 (2:3), M. Murgaš 3, M. Mesík, O. Riša - M. Chaban 5, B. Dian, J. Chrastina, M. Adam, Arias - I.Q. 2:5 (1:2), J. Rusko, J. Gaško - M. Tomáš 2, M. Bajs, M. Kurjan, M. Zvalo, ŽK: F. Garaj (I.Q.), D.P.H. - Inovation Absint 3:1 (1:0), B. Srnka 2, J. Purc - V. Barna, Simaček – Iron 3:4 (1:2), M. Kucbeľ 2, P. Mesík - M. Kotorík 2, E. Hippík, R. Havran, J. Kotorík, ŽK: M. Kucbeľ, P. Králik (Simaček). Rozhodovali A. Gluch, J. Adamek.
1. Kobok BR 7 7 0 0 58:27 21
2. Iveco 7 6 1 0 39:15 19
3. D.P.H. 7 5 0 2 48:23 15
4. Dodna FC 7 4 2 1 37:32 14
5. El. Blue 7 4 1 2 35:24 13
6. In. Absint 7 3 2 2 26:15 11
7. Iron 7 3 2 2 29:28 11
8. Chalani 7 3 1 3 39:36 10
9. Nemce FC 7 3 1 3 44:43 10
10. North Stars 7 3 0 4 29:31 9
11. Unios 7 3 0 4 22:30 9
12. Atak 7 2 2 3 31:34 8
13. Simaček 7 2 2 3 29:40 8
14. Trend 7 2 1 4 32:50 7
15. I.Q. 7 2 0 5 23:30 6
16. Podlavice 1.FC 7 1 1 5 25:43 4
17. Arias 7 1 0 6 36:52 3
18. Chaos 7 1 0 6 29:57 3
Program 8. kola, 24. októbra 2008: Iron - North Stars (17:00), Inovation Absint – Arias (18:00), I.Q. – Chalani (19:00), FC Nemce - Kobok Brezno (20:00), 1. FC Podlavice - D.P.H. (21:00), 25. októbra 2008: Electric Blue – Trend (8:00), Atak – Iveco (9:00), 1.FC Dodna – Simaček (10:00), Unios - AC Chaos (11:00),

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
7. kolo: Sparta BB - Küster Wolves 12:1 (5:1), J. Hartiník 5, R. Zmajkovič 3, P. Porubský 3, V. Köböl - M. Zamboj, Fofo 99 - A je to 2:4 (0:3), M. Pitel, V. Močáry - P. Mihálik 3, M. Žubor, FC Alice – Alcatraz 3:5 (1:2), J. Weisháb 2, D. Petrík - J. Grík 3, I. Michálek, J. Mojžita, ŽK: M. Vodrážka, O. Majer (Alcatraz), ČK: M. Vodrážka (Alcatraz), FC Corgoň pub Riečka - N.S. Team 1:5 (0:2), M. Petráň - J. Sokáč 2, M. Kuchárik, J. Pĺžik, F. Feldmajer, ČK: J. Pĺžik (N.S. Team), Atletico – Twister 4:5 (1:1), P. Michal 2, P. Lengyel, J. Mráz - M. Kapusta 3, F. Kostrec, M. Pohančanik, ŽK: M. Štefík, P. Michal (Atletico) - P. Potančok (Twister), Ajax - FC Kleso 98 Slovenská Ľupča 5:4 (4:3), M. Bacúlik 2, L. Dvorský 2, M. Kršiak - T. Gajdoš, Ľ. Bulla, M. Hruška, J. Homola, ŽK: L. Dvorský (Ajax), AC Tornádo - Duklička BB 3:5 (2:1), P. Giertl 2, L. Rakyta - T. Považan 2, P. Šulaj, M. Peprný, J. Bielik, Hellius – Sisep 3:1 (1:0), M. Fillo 2, M. Kejmar - J. Petrovič, ŽK: M. Fillo (Hellius), Mladosť - BB Aqex 4:3 (3:2), M. Čief 2, M. Vigaš, I. Bačko - P. Maruniak, T. Bacúšan, S. Drahoň, Capanegra - FC Dan 8:6 (4:4), P. Zehnal 3, L. Berec 2, A. Výboh, M. Giertl, T. Kolofík - Du. Balón 3, P. Mesík 2, Da. Balón, 1. FC Horná mala voľno. Rozhodovali V. Kosec st., M. Hlaváček, P. Kosec.
1. Capanegra 7 7 0 0 69:15 21
2. Mladosť 7 7 0 0 48:20 21
3. Alice FC 7 6 0 1 31:16 18
4. A je to 7 5 0 2 38:14 15
5. Dan FC 6 5 0 1 48:22 15
6. Twister 7 5 0 2 28:21 15
7. Sparta BB 6 4 0 2 37:19 12
8. BB Aqex 7 4 0 3 28:36 12
9. Alcatraz 7 3 0 4 32:33 9
10. Hellius 7 3 0 4 16:18 9
11. Ajax 7 3 0 4 19:30 9
12. Duklička BB 6 3 0 3 17:40 9
13. SISEP 6 2 1 3 20:18 7
14. N.S. Team 7 2 0 5 24:35 6
15. Horná 1.FC 6 2 0 4 22:34 6
16. Fofo 99 6 1 1 4 14:18 4
17. Atletico 6 1 1 4 17:25 4
18. Tornádo AC 7 1 1 5 19:43 4
19. Küster Wolves 7 1 1 5 14:38 4
20. Riečka CP 7 1 1 5 15:44 4
21. Kleso Sl. Ľupča 7 1 0 6 22:41 3
Program 8. kola, 25. októbra 2008: FC Dan - AC Tornádo (7:00), BB Aqex - FC Alice (8:00), Twister - Sparta BB (9:00), Alcatraz - Fofo 99 (10:00), A je to – Atletico (11:00), Duklička BB – Hellius (12:00), FC Kleso 98 Slovenská Ľupča – Mladosť (13:00), Sisep - FC Corgoň pub Riečka (14:00), N.S. Team – Ajax (15:00), Küster Wolves - 1. FC Horná (16:00), Capanegra má voľno.

IV. A liga
7. kolo: Bežný štandard – Adrenalín 5:3 (3:1), M. Fortiak 2, M. Olej, M. Milčík, I. Lehoťan - V. Bodinger, M. Pilát, I. Medveď, ŽK: I. Lehoťan, M. Olej (Bež. štandard) - S. Kaliský, J. Vigaš, I. Medveď (Adrenalín), 1.FC Run – Gemo 1:4 (0:1), M. Šimon - T. Hrnčiar 2, J. Budaj, J. Rajnoha, ŽK: L. Rontšínsky, J. Budaj (Gemo), San Marconi - Traktor United 0:5 - kontumačne, domáci sa na stretnutie nezišli, Sosaurus – Enzo 1:3 (0:3), M. Chriašteľ - M. Škamla, M. Hudec, M. Rýs, ŽK: P. Cenkov (Sosaurus), Erima 98 - AC Beercelona 5:7 (3:4), A. Brštiak 4, P. Fischer - D. Vidiečan 2, Ľ. Illéš 2, T. Lörinčík, P. Novoroľník, T. Cziczey, ŽK: M. Bučko (Erima) - D. Vidiečan, P. Novoroľník (Beercelona), ČK: M. Bubelíny (Beercelona), Betonári – Hrča 6:2 (2:2), M. Kršňák 2, J. Hukel 2, M. Gažo, A. Ďuriš - M. Lupták, I. Hák, Baxx – Vikings BB 4:0 (0:0), V. Tkáč 3, R. Tkáč, AS Uhlisko - Fox Creed 7:6 (3:2), D. Roháč 2, I. Fraňo 2, M. Santoris, R. Jánoš, M. Boroviak - J. Tóth 2, N. Sýkorka 2, T. Šurabík, R. Uvíra, ŽK: P. Kováč, R. Jánoš (Uhlisko), VKK – Žihadlá 0:4 (0:0), E. Mlynarčík 3, M. Rafaj, ŽK: M. Vigaš (VKK) - M. Kohút, V. Pipka (Žihadlá), Flaty – Nicolaus 5:3 (2:1), T. Bíreš 3, R. Odler, L. Bača - R. Kaplocký 2, A. Mani, ŽK: R. Odler (Flaty) - D. Bajs (Nicolaus), FC Colo-Colo malo voľno. Rozhodovali R. Weiss, I. Sadovský.
1. Enzo 7 7 0 0 50:13 21
2. Beercelona 6 6 0 1 80:22 18
3. Žihadlá 7 5 1 1 42:21 16
4. Flaty 7 6 0 2 58:24 15
5. Bež. štandard 6 5 0 1 36:29 15
6. Traktor Utd. 7 4 1 2 42:29 13
7. Colo-Colo 6 4 0 2 50:20 12
8. VKK 7 4 0 3 38:30 12
9. GEMO 7 4 0 3 30:26 12
10. Adrenalín 7 3 1 3 34:31 10
11. Sosaurus 7 3 1 3 24:25 10
12. BAXX 7 3 1 3 37:42 10
13. Erima 6 3 0 3 44:30 9
14. Fox Creed 6 2 0 4 41:36 6
15. Nicolaus 6 2 0 4 25:32 6
16. Hrča 7 2 0 5 21:35 6
17. Betonári 7 2 0 5 21:60 6
18. Run 1.FC 6 1 1 4 16:30 4
19. Vikings BB 6 1 0 5 14:61 3
20. Uhlisko AS 7 1 0 6 20:73 3
21. San Marconi 7 0 0 7 11:65 0
Program 8. kola, 25. októbra 2008: Nicolaus – Baxx (12:00), Žihadlá - San Marconi (13:00), AC Beercelona - Bežný štandard (14:00), Traktor United - 1. FC Run (15:00), Gemo - Erima 98 (16:00), Vikings - AS Uhlisko (17:00), Hrča – VKK (18:00), Fox Creed – Sosaurus (19:00), Enzo – Betonári (20:00), Adrenalín - FC Colo-Colo (21:00), Flaty má voľno.

IV. B liga
7. kolo: 1.MK Tami – Dromedári 4:2 (2:0), M. Patráš 2, J. Kamenský, R. Radoš - T. Konkoľ 2, AC Hradec – Speleo 1:12 (0:6), Ľ. Kundrata - Ľ. Jablonovský 3, J. Grančay 3, E. Šulko 2, L. Genov 2, R. Valo, D. Detvan, Viking Stavanger - Úsvit 3:3 (3:1), R. Halaj, P. Straka, D. Rybár - T. Cimerman, D. Kupec, M. Šudoma, Jarný vánok - FK Matiz 11:1 (5:0), A. Mišún 3, Pe. Kukučka 3, I. Vereš 2, Pa. Kukučka 2, M. Galajda - I. Kuric, Van to Tree - ANK Pegi 4:5 (2:2), Š. Bubaník 2, J. Brašeň, M. Vlček - V. Škropek 3, M. Pecník, P. Poláček, ŽK: J. Brašeň (Van to Tree) - P. Poláček, M. Chmelík, J. Orel (Pegi), ČK: J. Orel (Pegi), Ateeray - Hi-Fi 2:3 (0:2), L. Hraško 2 - T. Styk 2, R. Styk, Juniperus - Ekonóm Utd. 2:4 (2:1), M. Filipko, E. Rusko - M. Kovalančík, O. Spišiak, M. Baranayi, ŽK: Ľ. Kučera, E. Rusko (Juniperus) - P. Skubínčan, M. Majer (Ekonóm Utd.), Drink Team - Lazy Guys 4:3 (1:1), M. Tichý 2, B. Gažo, P. Káloši - V. Köböl st. 2, J. Minár, ŽK: M. Podkonický (Drink Team) - V. Zelník (Lazy Guys), Androméda – Grupáci 7:2 (3:1), M. Rýs 5, J. Stehlíček 2 - M. Mikuláš, R. Kojnok, ŽK: M. Barto (Grupáci), Kotalští orli - AS v rume 6:4 (2:1), P. Pinter 4, M. Machel, J. Kyjanica - M. Ondrejka 3, T. Hornyak, ŽK: M. Ondrejka (AS v rume). No Fear malo voľno. Rozhodovali R. Zima, P. Renčo, A. Gluch.
1. Tami 6 6 0 0 68:15 18
2. Jarný vánok 7 6 0 1 44:25 18
3. Drink Team 7 5 1 1 29:25 16
4. No Fear 6 5 0 1 104:17 15
5. Kotalští orli 7 5 0 2 40:26 15
6. Speleo 7 4 1 2 41:37 13
7. Dromedári 7 4 0 3 51:22 12
8. Juniperus 7 4 0 3 49:29 12
9. AS v rume 6 4 0 2 39:25 12
10. Hi-Fi 7 4 0 3 39:29 12
11. Ateeray 7 4 0 3 28:28 12
12. Androméda 7 4 0 3 39:48 12
13. Ekonóm Utd. 6 3 0 3 23:17 9
14. Lazy Guys 7 3 0 4 21:26 9
15. Úsvit 7 2 1 4 28:26 7
16. ANK Pegi 7 2 1 4 31:38 7
17. Viking St. 7 1 2 4 24:54 5
18. Van to Tree 6 1 0 5 19:50 3
19. Grupáci 7 0 0 7 15:47 0
20. Matiz 7 0 0 7 13:61 0
21. Hradec 07 6 0 0 6 12:112 0
Program 8. kola, 24. októbra 2008: AS v rume – Juniperus (17:00), Grupáci - Viking Stavanger (18:00), Ank Pegi - 1. MK Tami (19:00), Úsvit 07 - AC Hradec (20:00), Speleo - Van to Tree (21:00), 25. októbra 2008: Ekonóm United - Drink Team (7:00), Hi-Fi – Androméda (8:00), Lazy guys - Jarný vánok (9:00), FK Matiz – Ateeray (10:00), Dromedári - No Fear (11:00), Kotalští orli majú voľno.

Najčítanejšie na My Bystrica

Inzercia - Tlačové správy

  1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  2. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  3. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  4. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  5. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  6. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  7. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  8. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  9. Tam, kde sa ľahko verí na zázraky
  10. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom
  1. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
  2. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  3. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  4. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  5. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
  6. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  7. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
  8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  9. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  1. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 7 517
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 6 717
  3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 5 921
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 298
  5. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 933
  6. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 2 877
  7. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 2 859
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 2 325
  9. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 1 939
  10. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 817

Blogy SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Pohľad z banskobystrickej Šikmej veže.

Výsledky vyplynuli z prieskumu nadácie.


TASR 17. sep
Minister školstva Branislav Gröhling dnes navštívil zvolenské gymnázium, sprevádza ho podpredseda BBSK Ondrej Lunter.

Očkovať ich budú priamo na školách.


TASR 17. sep

Aké typy vložiek do bežeckých a športových topánok poznáme a v čom je rozdiel? Aj o tom nám povie viac odborník na behanie a bežecké doplnky Rastislav Magna z Intersportu.


17. sep
Detská fakultná nemocnica v Banskej Bystrici.

Projekt pomoci považujú jeho iniciátori za doteraz najvýznamnejší.


MOJ 16. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Obchody si môžu vybrať režim.


13 h

Ako informoval portál Noviny.sk, osobné auto vletelo pod kamión, ktorý stál v odstavnom pruhu.


SITA 14 h

Dievča je vo vážnom stave.


14 h

Počas tretej etapy cyklistických pretekov Okolo Slovenska sa cyklisti prehnali regiónom Kysúc.


12 h

Blogy SME

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu