Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Medzibrod prebral Dúbravici prvé miesto

V tomto kole sa vynímali hlavne Medzibrod a Riečka, ktoré sa v prvej päťke posunuli v tabuľke smerom nahor. Hráč Tajova Pažout uštedril Horným Pršanom hetrik. Väčšina mužstiev bola spokojná aj s odvedenou prácou rozhodcov.

II. trieda A - 12. kolo

Riečka – Hiadeľ 5:1 (1:1)
Snaživý Hiadeľ potrápil hráčov Riečky do doby, kým nestrelili druhý gól. Od neho dominovali domáci kombinačnou hrou a efektivitou zakončení.
Góly: 10. Sásik, 56. Hromada, 63. J. Šimčík, 71. M. Spišiak, 81. M. Necpal (11m) - 33. ŽK: Sásik, Hromada – Kostúr, Brodek. ČK: Brodek (H). Pred 80 divákmi rozhodoval Spišok.
RIEČKA: Eliáš- Širka (46. J. Lukačovič), Necpal, Pataj, Šporka (78. M. Čermák), Kohár, Náčin, Sásik, Ráno (62. M. Spišiak), Šimčík, Hromada.
HIADEĽ: Mikloš- Mlynarčík, A. Brodek, Fúdor, Brna, Vajs, Ľ. Brodek, P. Kostúr, T. Gazdík, Mi. Štefanovie.

Tajov – Horné Pršany
6:1 (3:0)
Počas celého zápasu mali domáci prevahu. Prvý polčas po prvom góle Zmajkoviča a dvoch góloch Turáka domáci vyhrávali 3:0. Druhý polčas bol znova pod tlakom domácich. Po nepremenenom pokutovom kope domácich nasledovali ďalšie šance, ktoré eliminoval dobre chytajúci brankár hostí. Nakopnite hetrikom rozhodol zápas v prospech domácich Pažout. Všetci hrači Tajova si zaslúžia pochvalu za predvedený výkon.
Góly: 23. Zmajkovič, 35., 42. Turák, 78., 82., 87. Pažout - 75. Rýs. ŽK: Zamjkovič, Ursíny, Rončák – Orovčík, Trizna. Pred 50 divákmi rozhodoval Kučera (Klandúch).
TAJOV: Mesík- Soják, Mažgut, Čermák (70. Rončák), Vaterka, Pipka (81. Bobor), Zmajkovič (39. Pažout), Ursíny, Slobdodník, Horný, Turák.
H. PRŠANY: Šorec- Orovčík, Trizna (76. Raffaj), Dobrota, Ondrek, Brašeň, Rybársky, Rýs, Kapusta, Muríň, Kanka.

Podkonice – Hronsek
2:2 (1:0)
Priemerné stretnutie za miernej prevahy domáceho mužstva videli fanúšikovia v prvom polčase. V druhom sa hra vyrovnala a hosťom sa podarilo streliť dva góly. Rozhodca odviedol pekný výkon.
Góly: 10. T. Kmeť, 72. P. Polóny – 67. M. Garaj, 85. M. Struhárik. Pred 80 divákmi rozhodoval Dráždik.
PODKONICE: M. Barla, J. Homola, J. Faško, A. Pančík, L. Barla, M. Bodzik (58. A. Petrovič) D. Fridrich, P. Richecký (85. Slobodník), M. Polóny (47. P. Polóny), T. Kmeť, Z. Barla.
HRONSEK: Messerschmidt- P. Garaj, P. Tešlár, J. Kísk, B. Merles, J. Moravčík, M. Garaj, M. Martinec, M. Makóny, R. Suček, M. Struhárik.

Dúbravica – Strelníky
1:1 (0:1)
Hostia sa ujali po hrubej chybe domácich v 1. minúte vedenia. Zápas zodpovedal postaveniu mužstiev tabuľky. Obe mužstvá si vypracovali šance. Hostia zahodili svoje vyloženejšie šance. Rozhodcovia podali výborný výkon.
Góly: 68. P. Pinka - 1. Moncoľ. Pred 150 divákmi rozhodoval Gajdoš.
DÚBRAVICA: P. Gregor, Ľ. Pinka, M. Makan, D. Kohút, M. Bubelíni (46. R. Habány), J. Maľa, A. Drako, P. Diko, M. Lukáč, P. Pinka (69. A. Chramec), K. Kocka.
STRELNÍKY: V. Debnár- Moncoľ, D. Majer, D. Boroš, M. Majer (70. Ľ. Čief), D. Štubniak, M. Moncoľ, Ľ. Čief, M. Filadelfy (90. J. Moncoľ), M. Hronec, F. Šimkovič (46. R. Majer).

Nemecká – Mičiná 5:1 (1:1)
V Nemeckej sa hral zápas, v ktorom domáci hráči dovádzali trénera svojich fanúšikov do infarktových situácií. Takmer celý čas sa hralo na bránu hostí, ale domáci hráči zahadzovali jednu šancu za druhou, ktorých by sa možno nazbieralo aj na päť zápasov. Hostia strelili v prvom polčase jediný gól po zlom odkopnutí domácej obrany.
V druhom polčase bolo len otázkou času, kedy sa roztrhne vrece s gólmi a pokutovým kopom Nemecká úplne rozložila svojho súpera. Do konca zápasu strelila ešte tri góly. Zo strany obidvoch to bol korektný zápas.
Góly: 27. Ľ. Bartoš, 52. Vančo, 63. O. Bartoš, 69. Kováč, 74. Rosina – 35. Paľa. Pred 90 divákmi rozhodoval Skladaný.
NEMECKÁ: Šrot- Klinčík, Koštial, Sojak, T. Kováč, Buda (46. Jablonský), Ľ. Kováč, Rosina, O. Bartoš, Ľ. Bartoš, Vančo.
MIČINÁ: Zachar- Sokáč, Považanec, Marko, Štubniak, Ľupták, Sámel, Prostredník, Straka, Martinec, Paľa.

Staré Hory – Malachov
0:1 (0:1)
Prvý polčas vyrovnaný súboj. Hostia dali gól z ojedinelej šance. V druhom polčase sa snažili domáci streliť aspoň nejaký gól, no vynikajúci brankár hostí im vzal všetky nádeje.
Góly: 16. Daniš. ŽK: Olejár, Murgaš – Caban. Pred 50 divákmi rozhodoval Hikker.
ST. HORY: Jaroušek- Murgaš, Olejár, Maďar, Brhlík, Debnár, Štulrajter, Kováč, Gavalda (46. Lovás), Antal (8. Fraňo), Babjak.
MALACHOV: O. Dvorský- Chmelík, Kučerák, Čief, Klinčík, Daniš, Sečkár, Dobrota (78. Očenáš), Andrejko, Caban (88. Kapusta), L. Dvorský.

14. Hiadeľ 11 0 3 8 12:34 3

Program 13. kola 2. novembra 2008 o 13.30: Malachov – Šalková „B“, Dukla „C“ – St. Hory, Strelníky – Nemecká, Hronsek – Dúbravica, H. Pršany – Podkonice, Hiadeľ – Tajov, Medzibrod – Riečka.