Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky

Extrémny výsledok Fortky, dostala trinásť

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU - BAN. BYSTRICA

Extraliga
2. kolo: Ikar - Zempra 37 3:6 (3:2), M. Sásik, R. Ráno, J. Tuhársky - M. Holécy 2, Mi. Repčín, A. Ľuptovčiak, Z. Pálkovács, M. Mala, Altys QPR - Gardena 96 4:4 (3:1), T. Brndiar 2, R. Turčan, M. Ronec - J. Caban 2, R. Ševčík, R. Sochor, ŽK: P. Valentýni, M. Ronec, R. Turčan (Altys QPR), FC Securiton - Viťo Team 11:4 (5:2), M. Fojtík 4, M. Gašpar 3, M. Jobko 2, M. Murín, P. Ružbacký - P. Loučka 2, N. Dikacz 2, ŽK: Marek Porubský, P. Kulišiak (Viťo Team), Aqua Izol - Rock Extremum Fortka 13:4 (6:0), R. Slobodník 5, T. Klinec 4, R. Beňak 2, M. Mačkovič, P. Meško - R. Čipčala, B. Hrdlička, P. Šporka, P. Vlček, ŽK: P. Meško (Aqua Izol), Celtic Sásová - Nera Devils 4:8 (2:4), M. Kučera, M. Javorčík, P. Rebek, Ľ. Štelcl - M. Janík 3, M. Kubát 2, J. Lešták, I. Hamšík, P. Homola, ŽK: L. Ševčík, M. Chrobák (Celtic).
1. Securiton 2 2 0 0 25:6 6
2. Nera Devils 2 2 0 0 23:7 6
3. Altys QPR 2 1 1 0 20:8 4
4. Gardena 2 1 1 0 8:6 4
5. Viťo Team 2 1 0 1 9:11 3
6. Aqua Izol 2 1 0 1 16:19 3
7. Zempra 2 1 0 1 10:19 3
8. Celtic 2 0 0 2 6:12 0
9. Ikar 2 0 0 2 3:11 0
10. R.E. Fortka 2 0 0 2 4:27 0
Program 3. kola, 28. októbra 2008: Altys QPR - Viťo Team (19:30), Celtic Sásová - Zempra 37 (20:30), Nera Devils - Rock Extremum Fortka (21:30), 30. októbra 2008: Ikar - FC Securiton (19:30), Aqua Izol - Gardena 96 (20:30).

Skryť Vypnúť reklamu

I. liga
8. kolo: Starí páni – Absolut 3:2 (3:1), K. Fraňo 2, Z. Rusko - M. Zbyňovský, P. Joščák, ŽK: M. Rusko (St. páni), Godzily - Royal Brusno kúpele 5:5 (2:2), Š. Marko 2, A. Dubovický 2, R. Dočkal - S. Pecník 3, M. Tomčík 2, Iskra - Torpédo Stavbár 5:14 (1:5), M. Darida 2, P. Ondrejka, J. Chudý, P. Výbošťok - I. Tišliar 8, P. Špirka 4, J. Murgaš, M. Tkáč, P. Kvaltíny, Real Madrid - Royal 94 2:10 (1:4), J. Šimčík, M. Ursíny - M. Chromek 3, P. Mažgút 2, M. Mochnáč 2, I. Horniak, R. Ďuriančik, P. Necpál, ŠK Remio – Exel 6:1 (1:1), I. Bulík 6 - T. Ondrejka, Arsenal F.C. – Flamengo 2:3 (1:1), Š. Gregor 2 - V. Šulek 2, P. Roško, Ariola – Erland 7:3 (3:1), P. Gubka 3, M. Škamla 2, K. Mikloško, R. Gašpar - M. Oravec, I. Šúr, M. Hudáček, ŽK: D. Tuhársky (Ariola), Alien – Skackavá 2:5 (0:2), D. Vaník, S. Mišečka - M. Račanský 2, J. Škovrán, M. Ščepko, P. Štefančík, Lazio – Juniors 0:2 (0:0), P. Jančiar, J. Kojnok, ŽK: J. Solivajs, D. Priadka - M. Bobor, ČK: J. Solivajs, D. Priadka - J. Masaryk.
1. Torp./Stavbár 8 8 0 0 62:35 24
2. Royal BK 8 7 1 0 57:25 22
3. Skackavá 8 6 1 1 54:32 19
4. Ariola 8 5 2 1 37:33 17
5. Juniors 8 5 1 2 33:25 16
6. Lazio 8 5 0 3 41:20 15
7. Godzily 8 4 2 2 54:53 14
8. Remio ŠK 8 4 1 3 37:29 13
9. Starí páni 8 2 4 2 36:28 10
10. Erland 8 3 0 5 31:27 9
11. Alien 8 3 0 5 28:31 9
12. Arsenal F.C. 8 3 0 5 33:40 9
13. Flamengo 8 3 0 5 32:44 9
14. Exel 8 2 1 5 30:43 7
15. Royal 94 8 2 0 6 37:51 6
16. Absolut 8 2 0 6 30:54 6
17. Iskra 8 1 0 7 26:54 3
18. Real Madrid 8 0 1 7 24:60 1

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
8. kolo: Iron - North Stars 8:3 (4:2), E. Hippík 2, P. Kán 3, R. Havran, L. Amrich, M. Potkány - M. Turan, R. Kapustík, J. Turek, ŽK: M. Kupec, M. Potkány, J. Pančík - R. Kapustík, ČK: M. Kupec - R. Kapustík, Inovation Absint – Arias 7:4 (5:1), Ľ. Šidlo 2, M. Bartók 2, S. Lunter 2, P. Šipula - J. Rusko, J. Gaško, R. Valent, M. Rusko, ŽK: J. Tary - R. Valent, I.Q. – Chalani 2:8 (0:1), M. Zvalo 2 - M. Mesík 4, M. Murgaš 4, FC Nemce - Kobok Brezno 4:3 (2:1), M. Chaban 2, J. Chrastina, M. Adam - I. Benčík, Ľ. Budovec. P. Urbančok, ŽK: J. Jamriška, M. Adam - P. Václavík, ČK: J. Jamriška - P. Václavík, P. Urbančok, 1.FC Podlavice - D.P.H. 0:3 (0:1), S. Srnka 3, ŽK: M. Lalík, B. Petro, F. Kurčík - M. Kušniar, Electric Blue – Trend 3:2 (1:2), P. Mozoláni 2, P. Heric - J. Slobodník 2, Atak – Iveco 1:2 (0:0), R. Vida - P. Katko 2, 1.FC Dodna – Simaček 9:5 (3:1), Ma. Kováč 3, J. Bubeník 3, M. Šuša 2, J. Hrušovský - M. Miartuš 2, M. Kucbeľ, R. Žambor, Ľ. Zima, Unios - AC Chaos 3:1 (1:1), M. Pašák 2, J. Šustek - M. Miškuf.
1. Iveco 8 7 1 0 41:15 22
2. Kobok Brezno 8 7 0 1 61:34 21
3. D.P.H. 8 6 0 2 51:23 18
4. Dodna FC 8 5 2 1 46:37 17
5. Electric Blue 8 5 1 2 38:26 16
6. In. Absint 8 4 2 2 33:19 14
7. Iron 8 4 2 2 37:31 14
8. Chalani 8 4 1 3 47:38 13
9. Nemce FC 8 4 1 3 48:46 13
10. Unios 8 4 0 4 25:31 12
11. North Stars 8 3 0 5 32:39 9
12. Atak 8 2 2 4 32:36 8
13. Simaček 8 2 2 4 34:48 8
14. Trend 8 2 1 5 34:53 7
15. I.Q. 8 2 0 6 25:38 6
16. Podlavice 1.FC 8 1 1 6 25:46 4
17. Arias 8 1 0 7 40:59 3
18. Chaos 8 1 0 7 30:60 3

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
8. kolo: FC Dan - AC Tornádo 12:3 (5:2), P. Mesík 5, Du. Balón 3, B. Hronec 3, V. Horný - V. Kulfas 2, P. Giertl, BB Aqex - FC Alice 2:10 (1:4), M. Pavlík, M. Sasák - P. Rackovský 3, J. Weisháb 3, D. Petrík 2, R. Kaliský, J. Markovič, Twister - Sparta BB 3:3 (1:1), M. Kapusta 2, M. Víglaský - R. Zmajkovič 2, P. Porubský, ŽK: P. Potančok, M. Kapusta - L. Chmelík, Alcatraz - Fofo 99 4:3 (3:1), P. Zelienka 2, J. Grík, R. Mydlo - P. Virág, M. Pitel, V. Bajs, ŽK: I. Michálek - M. Pejko, ČK: I. Michálek (Alcatraz), A je to – Atletico 4:0 (1:0), M. Martinec 2, M. Mala, T. Pondela, ŽK: J. Martinec, M. Mala (A je to), Duklička BB – Hellius 0:6 (0:2), R. Račák 2, M. Kenický 2, M. Fillo, P. Kúdelka, ŽK: Z. Večerík - P. Lichý, FC Kleso 98 Slovenská Ľupča – Mladosť 2:3 (1:0), M. Danielisz, Ľ. Bulla, - M. Čief 2, M. Vigaš, ŽK: M. Čief (Mladosť), Sisep - FC Corgoň pub Riečka 4:4 (3:1), J. Petrovič 3, M. Andrejko - M. Čermák 2, M. Necpal 2, ŽK: T. Párička (Sisep), N.S. Team – Ajax 5:5 (2:1), J. Pĺžik2, M. Kuchárik 2, J. Pala - L. Dvorský 2, O. Dvorský, P. Očenáš, R. Sečkár, Küster Wolves - 1. FC Horná 2:3 (2:1), J. Mak 2 - M. Husár, Š. Dudáš, M. Polgár, Capanegra mala voľno.
1. Mladosť 8 8 0 0 51:22 24
2. Capanegra 7 7 0 0 69:15 21
3. Alice FC 8 7 0 1 41:16 21
4. Dan FC 7 6 0 1 60:25 18
5. A je to 8 6 0 2 42:14 18
6. Twister 8 5 1 2 31:24 16
7. Sparta BB 7 4 1 2 40:22 13
8. Hellius 8 4 0 4 22:18 12
9. Alcatraz 8 4 0 4 36:36 12
10. BB Aqex 8 4 0 4 30:46 12
11. Ajax 8 3 1 4 24:35 10
12. Horná 1.FC 7 3 0 4 25:36 9
13. Duklička BB 7 3 0 4 17:46 9
14. SISEP 7 2 2 3 24:22 8
15. N.S. Team 8 2 1 5 29:40 7
16. Riečka CP 8 1 2 5 19:48 5
17. Fofo 99 7 1 1 5 17:22 4
18. Atletico 7 1 1 5 17:29 4
19. Küster Wolves 8 1 1 6 16:41 4
20. Tornádo AC 8 1 1 6 22:55 4
21. Kleso Sl. Ľupča 8 1 0 7 24:44 3
Program 9. kola, 1. novembra 2008: 1. FC Horná – Twister (7:00), Ajax – Sisep (8:00), Mladosť - N.S. Team (9:00), Fofo 99 - BB Aqex (10:00), FC Alice - FC Kleso 98 Slovenská Ľupča (11:00), Sparta BB - A je to (12:00), Hellius - FC Dan (13:00), Atletico – Alcatraz (14:00), FC Corgoň pub Riečka - Duklička BB (15:00), AC Tornádo – Capanegra (16:00), Küster Wolves má voľno.

IV. A liga
8. kolo: Nicolaus – Baxx 3:7 (0:2), A. Máni 2, M. Kuruc - O. Horváth 3, V. Tkáč 2, O. Bélik, R. Tkáč, Žihadlá - San Marconi 2:1 (2:0), E. Mlynarčík 2 - J. Liďák, AC Beercelona - Bežný štandard 12:5 (4:2), D. Vidiečan 7, M. Vollmann 2, M. Karako 2, Ľ. Illéš - I. Lehoťan 2, M. Olej, M. Milčík, ŽK: M. Vollmann - M. Olej, Traktor United - 1. FC Run 5:1 (2:0), J. Abrahám 3, P. Podhradský, J. Lapin - M. Šimon, Gemo - Erima 98 2:12 (0:5), M. Kováčik, T. Hrnčiar - Ľ. Považanec 6, P. Vyhnička 2, M. Bučko, Ľ. Turek, M. Kráčik, M. Šajdák, Vikings BB - AS Uhlisko 9:4 (3:3), J. Bukový 4, R. Potančok 2, M. Potkclan 2, M. Kabáč - D. Roháč 2, I. Fraňo, R. Jonás, ŽK: P. Jób - I. Fraňo, R. Jonás, Hrča – VKK 4:13 (2:4), S. Hraško 2, I. Hák, M. Filipi - P. Zlevský 4, M. Ligáč 4, M. Kiaba 3, P. Kuzma 2, ŽK: S. Hraško (Hrča), Fox Creed – Sosaurus 1:7 (0:3), R. Uvíra - M. Chriašteľ 4, M. Hraško, E. Jančo, P. Gajdár (vl.), ŽK: R. Sliacky (Šosaurus), Enzo – Betonári 10:3 (5:2), Ľ. Soják 3, B. Babula 3, M. Hudec 2, M. Belán, M. Rýs - M. Heško, J. Lokša, M. Kamzík, Adrenalín - FC Colo-Colo 3:5 (1:3), V. Bodinger, M. Pilát, J. Vigaš - M. Parobek 2, R. Vaľko, Ro. Sedláček, J. Orovčík, Flaty malo voľno.
1. Enzo 8 8 0 0 60:16 24
2. Beercelona 8 7 0 1 92:27 21
3. Žihadlá 8 6 1 1 44:22 19
4. Traktor Utd. 8 5 1 2 47:30 16
5. Flaty 7 5 0 2 58:24 15
6. Colo-Colo 7 5 0 2 55:23 15
7. VKK 8 5 0 3 51:34 15
8. Bež. štandard 7 5 0 2 41:41 15
9. Sosaurus 8 4 1 3 31:26 13
10. BAXX 8 4 1 3 44:45 13
11. Erima 7 4 0 3 56:32 12
12. GEMO 8 4 0 4 32:38 12
13. Adrenalín 8 3 1 4 37:36 10
14. Fox Creed 7 2 0 5 41:43 6
15. Nicolaus 7 2 0 5 28:39 6
16. Hrča 8 2 0 6 25:48 6
17. Vikings BB 7 2 0 5 23:65 6
18. Betonári 8 2 0 6 24:70 6
19. Run 1.FC 7 1 1 5 17:35 4
20. Uhlisko AS 8 1 0 7 24:82 3
21. San Marconi 8 0 0 8 12:67 0
Program 9. kolo, 31. októbra 2008: FC Colo-Colo - AC Beercelona (17:00), Betonári - Fox Creed (18:00), VKK – Enzo (19:00), 1.FC Run – Žihadlá (20:00), San Marconi – Hrča (21:00), 1. novembra 2008: Bežný štandard – Gemo (7:00), AS Uhlisko – Nicolaus (8:00), Erima 98 - Traktor United (9:00), Sosaurus – Vikings (10:00), Baxx – Flaty (11:00), Adrenalín má voľno.

IV. B liga
8. kolo: AS v rume – Juniperus 7:5 (3:1), M. Roháč 2, J. Lačný 2, M. Kozák 2, L. Jeziorski - E. Rusko 2, P. Zemko, M. Lukáč, D. Frzon, ŽK: I. Vágner - D. Frzon, Grupáci - Viking Stavanger 4:10 (1:7), M. Barto 2, M. Obrončík, M. Mikuláš - R. Halaj 5, D. Rybár 4, P. Straka, ŽK: J. Miháli (Grupáci), Ank Pegi - 1. MK Tami 1:8 (0:1), V. Škropek - R. Radoš 3, M. Patráš 2, M. Martiška, P. Mužla, J. Kamenský, ŽK: V. Škropek - P. Mužla, Úsvit 07 - AC Hradec 6:2 (1:1), T. Zachar 2, L. Štanda 2, M. Šudoma, M. Čenteš - T. Handzuš, J. Vido, ŽK: D. Ďurič (Úsvit), Speleo - Van to Tree 3:3 (2:1), J. Grančay 2, E. Šulko - Š. Bubeník, M. Vlček, M. Hlaváček, ŽK: E. Šulko (Speleo), Ekonóm United - Drink Team 2:1 (0:0), M. Majer, M. Petráň - P. Káloši, Hi-Fi – Androméda 2:5 (2:1), R. Styk 2 - R. Rýs 3, Z. Valašťan, J. Stehlíček, ČK: A. Dorotovič (Hi-Fi), Lazy Guys - Jarný vánok 4:7 (3:3), R. Turák 2, V. Zelník, T. Kováč - Pe. Kukučka 3, I. Vereš 2, M. Galajda, Pa. Kukučka, FK Matiz – Ateeray 4:7 (1:5), I. Kuric 2, M. Fáber, P. Klučka - M. Paňko 3, J. Meško, L. Hraško, P. Kubiš, L. Szomor, Dromedári - No Fear 5:7 (3:3), A. Patráš 2, B. Michalech 2, M. Mikušinec - P. Slaný 4, V. Kosec ml. 2, P. Rončák, ŽK: L. Daubner (Dromedári), ČK: L. Daubner (Dromedári), Kotalští orli mali voľno. Stretnutia rozhodovali A. Gluch, P. Renčo a Ľ. Chmelík.
1. TAMI 1.MK 7 7 0 0 76:16 21
2. Jarný vánok 8 7 0 1 51:29 21
3. No Fear 7 6 0 1 111:22 18
4. Drink Team 8 5 1 2 30:27 16
5. AS v rume 7 5 0 2 46:30 15
6. Kotalští orli 7 5 0 2 40:26 15
7. Ateeray 8 5 0 3 35:32 15
8. Androméda 8 5 0 3 44:50 15
9. Speleo 8 4 2 2 44:40 14
10. Dromedári 8 4 0 4 56:29 12
11. Juniperus 8 4 0 4 54:36 12
12. Ekonóm Utd. 7 4 0 3 25:18 12
13. Hi-Fi 8 4 0 4 41:34 12
14. Úsvit 8 3 1 4 34:28 10
15. Lazy Guys 8 3 0 5 25:33 9
16. Viking St. 8 2 2 4 34:58 8
17. ANK Pegi 8 2 1 5 32:46 7
18. Van to Tree 7 1 1 5 22:53 4
19. Grupáci 8 0 0 8 19:57 0
20. Matiz 8 0 0 8 17:68 0
21. Hradec 07 7 0 0 7 14:118 0
9. kolo, 1. novembra 2008: No Fear - Ank Pegi (12:00), Ateeray - Lazy guys (13:00), Androméda - FK Matiz (14:00), AC Hradec – Grupáci (15:00), Viking Stavanger - Hi-Fi (16:00), 1.MK Tami – Speleo (17:00), Drink Team - AS v rume (18:00), Van to Tree - Úsvit 07 (19:00), Jarný vánok - Ekonóm United (20:00), Juniperus - Kotalští orli (21:00), Dromedári majú voľno.

Najčítanejšie na My Bystrica

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  2. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  3. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  4. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  5. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  6. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  7. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  8. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  9. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  10. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  1. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  3. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  4. Pápež František požehnal základný kameň novej nemocnice
  5. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  6. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  1. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 8 833
  2. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 261
  3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 4 491
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 171
  5. Mayo Galuška praží extra kávu, oligarcha Hodorovský je Mr. Krach 2 288
  6. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 2 275
  7. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 852
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 1 801
  9. Prvá dáma festivalu 1 631
  10. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 570
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Detská fakultná nemocnica v Banskej Bystrici.

Malí pacienti dostanú pomoc zo zahraničia.


TASR 13 h
Ilustračné foto.

Zomrel po dlhej a ťažkej chorobe.


TASR 14 h
Rooseveltova nemocnica

Nemocnica je pravidelne certifikovaná od roku 2008.


SITA 16 h

Na túto ale aj mnohé iné otázky od vás odpovedáme v našej právnej poradni.


18 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


15 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 19 h

(+Aké opatrenia budú platiť v praxi). Susedná Krupina bude bordová.


19 h

V oboch smeroch sa tvoria kolóny.


16 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu