Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

V Medzibrode diváci inzultovali hráča hostí

V prvom jarnom kole rozkvitli emócie v Medzibrode, kde diváci nezvládli prehru a inzultovali hráča hostí. Na ostatných štadiónoch tak rušno nebolo, aj keď posledný futbal v tomto roku sa väčšinou páčil.

II. trieda A - 14. kolo
Mičiná – Malachov 2:1 (2:1)
Predohrané kolo súťaže. Zápas bol na slušnej úrovni. Hostia sa predstavili sympatickým dojmom. Domáci svojou bojovnosťou a zakončením zvíťazili.
Góly: 13., 38. M. Prostredník - 28. Sečkár. ŽK: Paľa (Mi) . Pred 60 divákmi rozhodoval Martinka.
MIČINÁ: Kleniar- Marko, Paľa, Sámel, Prostredník, Sokáč (60. Straka), Štubniak, Ľupták, Martinec (85. Zachar), Belaj.
MALACHOV: Dvorský- Chmelík, Kučerák, Čief, Klinčík, Daniš (78. Očenáš), Sečkár, Sanitra (23. Kapusta), Andrejko, Caban, L. Dvorský.
Strelníky – St. Hory 5:3 (1:0)
Strelnícki diváci museli byt spokojní až do stavu 5:0, lebo dovtedy hrali domáci oku lahodiaci futbal a strieľali jeden gól krajší ako druhý. Po dosiahnutí piateho gólu Strelníky nepochopiteľne poľavili a hostia zo St. Hôr ich potrestali 3 gólmi.
Góly: 21., 62. M. Moncoľ 49., 58. M. Filadelfy 60. Ľ. Čief – 73. P. Kováč, 75. M. Siragi, 82. I. Fraňo. ŽK: I. Fraňo (St. H). Pred 80 divákmi rozhodoval Vaník.
STRELNÍKY: V. Debnár- M. Moncoľ, D. Majer, D. Boroš, M. Majer ml., D. Štubniak, M. Moncoľ, Ľ. Čief, M. Filadelfy, M. Hronec, J. Debnár (62. M. Majer st.), M. Majer.
ST. HORY: R. Jaroušek- F. Milan, B. Olejár, M. Maďar, J. Antal, M. Gavalda, A. Štrba, P. Kováč, M. Zeman, I. Fraňo, D. Babjak.
Hronsek – Nemecká 0:1 (0:0)
V prvom polčase bola hra vyrovnaná. Mužstvá si vytvorili po jednej gólovej šanci. Do druhého polčasu nastúpili hostia oslabení o vylúčeného hráča Frča. Táto okolnosť vyburcovala hostí, boli bojovnejší a dôraznejší. V 80. minúte strelili náhodný gól.
Góly: 80. T. Rosina. ČK: J. Frčo (N). Pred 70 divákmi rozhodoval Dráždik.
HRONSEK: Messerschmidt- P. Garaj, Teślár, Kíšik, Bystrianský (50. Herkel), M. Garaj, Moravčík, M. Martinec (50. J. Martinec), Maruškin, Šulek, Struhárik (75. Majerský).
NEMECKÁ: Šrot- Klinčík, Koštial, Soják, Kovaľ, Sečo, Kováč, Rosina, O. Bartoš, Ľ. Bartoš, Vančo.
Horné Pršany – Dúbravica 0:4 (0:1)
Domáci nastúpili v oklieštenej zostave o 10 hráčoch. Boli viac-menej vyrovnaným súperom mužstvu z čela tabuľky.
Góly: 21. Kocka, 61. Chramec, 70. Kováč, 85. Habáni. ŽK: Kováč, Habáni (D). Pred 30 divákmi rozhodoval Žúbor.
H. PRŠANY: Šorec- Orovčík, Dobrota, Ondrek, Rybársky, Smutný, Rafaj, Snopko, Miartuš, Kanka.
DÚBRAVICA: Gregor- P. Pinka, Ľ. Pinka, Makan, Kohút, Maľa, Habány, Lukáč, Kováč, Kocka, Chramec, Drako (70. Karkalík).
Hiadeľ – Podkonice 0:3 (0:1)
Pred divákmi 100 rozhodoval Roupec.
Šalková – Riečka 3:1 (2:0)
Predohrávka prvého jarného kola bola príjemným spestrením futbalovej soboty. Domáci nastúpili do tohto zápasu odhodlaní a pripravení pre zisk potrebných 3 bodov. Po dobre zahranom rohovom kope v 23. minúte sa najlepšie zorientoval Hrnčiar a peknou hlavičkou otváral skóre v prospech Šalkovských futbalistov. Akcie sa striedali na oboch stranách, z ktorých si dobre hrajúci Ursíny rozdelil gólové strely pre oba polčasy.
Góly: 23. Hrnčiar, 45., 82. Ursíny - 91. Hromada . ŽK: Hrnčiar, Tuček - Sásik. Pred 100 divákmi rozhodoval Baka.
ŠALKOVÁ: Bella- Dobrík, Tóth, Kútik, Ratica, Gerö, Čtvrtníček (63. Tuček), Ursíny, Paršo (75. Maršal), Hrnčiar, Bačík.
RIEČKA: Eliáš- Čermák, Necpal, Pataj, Náčin, Sásik, Kohár (67. Ďurica), Hromada, Šimčík, Lukačovič, Šporka, Ďurica.
Medzibrod – Tajov 1:3 (0:2)
V zápase vyhrali šťastnejší hostia, keďže domáci ani po tlaku nevyužili vyložené príležitosti. Niektorí domáci diváci neudržali svoje emócie na uzde, z čoho vznikla inzultácia hráča hostí, čo bude mať dôsledky.
Góly: 77. A. Smida - 23., 65. Durák, 35. Pažout . ŽK: Mesík, Rončák, Ursíny, Turák (T). Pred divákmi 150 rozhodoval Gajdoš.
MEDZIBROD: Tonhajzer- Mi. Huťka, Sobol, Ma. Huťka, Prievalský, Hirka, Smida, Haviar, P. Sobol (67. Štefanovie), Ľupták, Zeman.
TAJOV: Mesík- Soják, Rončák, Mažgut, Pipka, Pažout (90. Videčan), Zmajkovič, Ursíny, Turák, Krivuš, Horný.

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?

Aktivistka: Mnohí ľudia verili hoaxom, podarilo sa nám to zmeniť

Je predpoklad, že z Cementárenskej cesty sa prídu dať otestovať všetci, záujem je veľký.

Odľahlé časti Zvolena na testovanie stále čakajú, odberné tímy tam nedorazili (minúta po minúte)

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Banská Bystrica, Lučenec, Žiar nad Hronom, Zvolen a ostatných okresoch BB kraja.

Rad pred Domom kultúry Ružinov.

V okrese Brezno podal občan trestné oznámenie pre neoprávnené spracovanie osobných údajov

V okrese Brezno prišiel občan podať trestné oznámenie, lebo si myslí, že osoby na odberných miestach nie sú oprávnené pracovať s osobnými údajmi.

Lekár z odberného tímu: Som príjemne prekvapený prístupom ľudí

Jozef Baláž pôsobí ako gastroenterológ v Rooseveltovej nemocnici. Odkazuje obyvateľom, že počas týchto dvoch dní máme šancu, ako spoločne zabrániť kolapsu nemocníc.