Piatok, 15. január, 2021 | Meniny má DobroslavKrížovkyKrížovky

Hradec v rannom zápase prekvapil, zdolal Hi-Fi

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU V BAN. BYSTRICI

Futsalové súťaže odštartovali jarnú odvetnú časť.
Extraliga
15. kolo: ALTYS QPR - Rock Extremum Fortka 8:2 (3:1), L. Sopko 3, R. Švidraň 2, R. Kollár, G. Kiss, J. Kmeť - R. Šúr, R. Čipčala, Aqua Izol - FC Securiton 3:7 (2:3), R. Beňak, M. Majer, R. Slobodník - P. Stacho 2, M. Fojtík 2, M. Jobko 2, J. Navrátil, ŽK: P. Stacho (FC Securiton), Celtic Sásová - Ikar 4:3 (2:0), Ľ. Štelcl 2, M. Chrobák, M. Javorčík - M. Sásik, J. Ďurajka, M. Jendrišák, ŽK: P. Rebek (Celtic Sásová), Nera Devils - Viťo Team 6:2 (4:1), J. Lešták 2, M. Janík 2, M. Kubát, I. Hamšík - N. Dikacz 2, Gardena 96 - Zempra 37 9:5 (6:4), Z. Cimerman 4, J. caban 3, R. Ševčík, P. Vajda - M. Mala 2, A. Podstavek 2, A. Bezák, ŽK: R. Latta (Zempra).

Skryť Vypnúť reklamu

1. Gardena 96 15 12 2 1 101:65 38
2. NERA Devils 15 12 0 3 120:48 36
3. Securiton FC 15 11 2 2 121:59 35
4. Celtic Sásová 15 8 2 5 78:65 26
5. ALTYS QPR 15 7 1 7 93:78 22
6. Aqua Izol 15 7 0 8 97:98 21
7. Viťo Team 15 6 1 8 55:69 19
8. Ikar 15 4 0 11 60:97 12
9. Zempra 15 2 0 13 70:144 6
10. R.E. Fortka 15 2 0 12 40:118 6
P
rogram 16. kola, 31. marca 2009: Ikar - Aqua Izol (18.30), FC Securiton - Nera Devils (19.30), Viťo Team - Gardena 96 (20.30), 1. apríla 2009: Altys QPR - Celtic Sásová (18.30), Rock Extremum Fortka - Zempra 37 (19.30).

III. liga
10. kolo: Capanegra - ŠK Hellius 4:2 (1:2), L. Berec 2, T. Kolofík, M. Kmeť - P. Kúdelka, R. Šuráni, A je to - 1. FC Horná 4:9 (1:6), D. Andraščík 2, M. Žubor, L. Kosec - M. Polgár 3, H. Syč-Kriváňová 2, M. Michal 2, Š. Dudáš 2, BB Aqex - Atletico 4:2 (2:1), M. Bíreš 3, S. Drahoň - P. Michal, R. Drienik, ŽK: P. Maruniak (BB. Aqex), N.S. Team - FC Alice 3:2 (1:1), J. Sokáč 2, P. Karcel - P. Rackovský 2, ŽK: J. Pĺžik (N.S. Team), Sisep - Mladosť 4:6 (2:2), M. Polóny 2, T. Párička, V. Kúdelka - J. Ondrejka, M. Vigaš 3, M. Čief 2, ŽK: V. Kúdelka (Sisep), FC Kleso 98 Slovenská Ľupča - Fofo 99 3:2 (0:1), Ľ. Bulla 3 - P. Pitel 2, ŽK: M. Hruška (Kleso) - V. Bajs, V. Zemko (Fofo), ČK: M. Klinec (Kleso), Alcatraz - Sparta BB 1:7 (1:0), P. Zelienka - R. Zmajkovič 2, Ľ. Chmelík 2, J. Hartiník, Š. Ondrek, V. Köböl ml., ŽK: P. Zelienka (Alcatraz) - R. Zmajkovič (Sparta BB), FC Dan - FC Corgoň pub Riečka 5:4 (3:2), J. Valent, P. Mesík, L. Hakel, B. Hronec, M. Koman - M. Hríbik 2, R. Necpal, P. Gašpar, ŽK: L. Hakel, V. Horný (FC Dan), Duklička BB - Ajax 4:4 (3:3), P. Šulaj 2, T. Považan, P. Bubniak - R. Sečkár 2, M. Dobrota, M. Kršiak, ŽK: T. Považan, A. Bronda (Duklička BB) - M. Kršiak (Ajax), Twister - Küster Wolves 3:3 (2:3), M. Víglaský, B. Párička, M. Pohančánik - M. Ďúrik, J. Mak, R. Bystriansky, AC Tornádo malo voľno. Stretnutia rozhodovali: R. Zima, P. Kosec a R. Weiss.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Mladosť 10 10 0 0 59:27 30
2. Capanegra 9 9 0 0 82:19 27
3. Dan FC 9 8 0 1 69:29 24
4. Alice FC 10 7 0 3 47:24 21
5. Sparta BB 9 6 1 2 53:26 19
6. A je to 10 6 0 4 49:29 18
7. BB Aqex 10 6 0 4 41:53 18
8. Twister 10 5 2 3 37:33 17
9. Horná 1.FC 9 5 0 4 40:43 15
10. Alcatraz 10 5 0 5 42:46 15
11. Ajax 10 4 2 4 32:39 14
12. Duklička BB 9 4 1 4 27:55 13
13. Hellius ŠK 10 4 0 6 24:26 12
14. N.S. Team 10 3 1 6 33:44 10
15. Kleso 10 3 0 7 32:50 9
16. SISEP 9 2 2 5 28:32 8
17. Küster Wol. 9 1 2 6 19:44 5
18. Riečka CP 10 1 2 7 28:59 5
19. Fofo 99 9 1 1 7 24:32 4
20. Atletico 9 1 1 7 22:38 4
21. Tornádo AC 9 1 1 7 24:64 4

Program 11. kola, sobota 4. apríla 2009: Küster Wolves - A je to (7.00), Ajax - FC Dan (8.00), FC Corgoň pub Riečka - Capanegra (9.00), Atletico - FC Kleso 98 Slovenská Ľupča (10.00), Fofo 99 - N.S. Team (11.00), Mladosť - Duklička BB (12.00), FC Alice - Sisep (13.00), Sparta BB - BB Aqex (14.00), 1.FC Horná - Alcatraz (15.00), Hellius - AC Tornádo (16.00).

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
Výsledky 10. kola: Flaty - AS Uhlisko 10:4 (6:2), R. Odler 3, L. Bača 3, T. Bíreš 2, J. Harvan, A. Malár - D. Roháč 2, M. Naštický, R. Jonáš, ŽK: J. Harvan (Flaty) - I. Fraňo, M. Naštický (Uhlisko), ČK: I. Fraňo (Uhlisko), Gemo - FC Colo-Colo 5:4 (4:2), M. Kováčik 2, T. Hrnčiar 2, J. Budaj - M. Parobek 4, ŽK: T. Hrnčiar (Gemo) - M. Parobek (Colo-Colo), Žihadlá - Erima 98 3:7 (3:0), P. Bulla, M. Rafaj, E. Mlynarčík - P. Vyhnička 2, A. Brštiak 2, Ľ. Turek, J. Turek, P. Fisher, Enzo - San Marconi 6:2 (4:2), Ľ. Soják 3 F. Krejčů, M. Belán, M. Hudec - Ma. Lichý, P. Sedílek, Fox Creed – VKK 7:6 (5:4), M. Kaleta 3, B. Krajči 2, N. Sýkorka, J. Tóth - P. Zlevský 3, I. Lagovský 3, ŽK: P. Madoš, J. Tóth (Fox Creed), Hrča - 1.FC Run 2:6 (1:3), I. Driečny, I. Hák - M. Šimon 2, M. Kulich, J. Ličák 2, I. Demeter, Traktor United - Bežný štandard 5:11 (1:6), P. Podhradský 3, J. Abrahám 2 - I. Lehoťan 6, M. Olej 2, M. Svitek 2, M. Fortiak, ŽK: P. Podhradský, M. Pernický (Traktor Utd.) - M. Olej, J. Belo-Caban (Bež. štandard), Nicolaus – Sosaurus 4:5 (2:3), D. Bajs 3, M. Herda - M. Cenkov 2, M. Chriašteľ, P. Chriašteľ, P. Červienka, ŽK: J. Tokár, M. Kuruc (Nicolaus) - B. Šabo (Sosaurus), Vikings BB – Betonári 2:3 (1:1), M. Potcklan 2 - M. Štefanovie 2, A. Ďuriš, AC Beercelona – Adrenalín 7:5 (4:2), Ľ. Illéš 2, M. Karako 2, T. Lorinčík 2, M. Vollmann - J. Vigaš 2, R. Venger 2, M. Pilát. Stretnutia rozhodovali: P. Plavec, J. Faško a I. Sadovský.

1. Beercelona 10 9 0 1 104:36 27
2. Enzo 10 9 0 1 70:26 27
3. Žihadlá 10 7 1 2 51:32 22
4. Flaty 9 7 0 2 75:34 21
5. Sosaurus 10 6 1 3 48:31 19
6. Erima 9 6 0 3 74:41 18
7. VKK 10 6 0 4 66:45 18
8. Bež. štandard 9 6 0 3 56:51 18
9. GEMO 10 6 0 4 42:46 18
10. Traktor Utd. 10 5 1 4 58:52 16
11. Colo-Colo 9 5 0 4 63:33 15
12. BAXX 9 4 1 4 50:52 13
13. Fox Creed 9 4 0 5 57:53 12
14. Adrenalín 9 3 1 5 42:43 10
15. Betonári 10 3 0 7 31:81 9
16. Nicolaus 9 2 1 6 37:49 7
17. Run 1.FC 9 2 1 6 26:41 7
18. Hrča 10 2 0 8 28:57 6
19. Vikings BB 9 2 0 7 26:80 6
20. Uhlisko AS 10 1 1 8 33:97 4
21. San Marconi 10 1 0 9 17:74 3

Program 11. kola, piatok 3. apríla: Adrenalín – Gemo (17.00), Betonári – Nicolaus (18.00), Sosaurus – Flaty (19.00), Erima 98 – Hrča (20.00), 1. FC Run – Enzo (21.00), sobota 4. apríla 2009: VKK – Vikings BB (7.00), San Marconi - Fox Creed (8.00), Bežný štandard – Žihadlá (9.00), FC Colo-Colo - Traktor United (10.00), AS Uhlisko – Baxx (11.00), AC Beercelona má voľno.

IV. B liga
10. kolo: Kotalští orli - Drink Team 3:5 (1:1), J. Kyjanica 2, M. Machel - M. Tichý 3, M. Slama, I. Podkonický, ŽK: M. Tichý (Drink Team), ČK: J. Paršo (Kotalští orli), Speleo - No Fear 1:9 (1:4), M. Lupták - P. Slaný 5, T. Pažout 2, L. Klibáni, V. Kosec ml., ČK: M. Grančaj (Speleo), Grupáci - Van to Tree 2:4 (1:2), M. Mikuláš, J. Dorotovič - M. Vlček 2, M. Lišiak, Mich. Šimko, FK Matiz - Viking Stavanger 3:9 (0:4), M. Klus, M. Peťko, I. Kuric - R. Halaj 4, Ľ. Ďurík 3, P. Straka, D. Rybár, Lazy Guys – Androméda 3:2 (1:1), V. Kobol st. 2, J. Minár - M. Rýs 2, ŽK: J. Sedálek (Lazy Guys), Hi-Fi - AC Hradec 5:13 (1:5), R. Styk 3, M. Patráš, M. Zima - T. Handzuš 7, J. Vido 3, M. Cibuľka 2, Ľ. Kundrata, Úsvit 07 - 1.MK Tami 3:10 (0:3), D. Kupec, T. Cimerman, M. Šudoma - J. Vetrák 2, J. Kamenský 2, R. Radoš 2, R. Fúdor 2, W. Poliak, P. Mužla, AS v rume - Jarný vánok 1:2 (1:1), T. Hornyak - Pe. Kukučka, I. Vereš, ŽK: M. Kožák (AS v rume) - Pa. Kukučka (Jarný vánok), Ekonóm United – Ateeray 3:4 (1:3), M. Majer, Š. Spevák, M. Spišiak - J. Baka 2, L. Hraško 2, ANK Pegi - Dromedári 2:5 (1:2), J. Oravkin, A. Bystran - T. Konkoľ 2, M. Ondrejka, A. Patráš, P. Kán, ŽK: J. Oravkin, A. Bystran (ANK Pegi) - A. Patráš (Dromedári), Juniperus mal voľno. Stretnutia rozhodovali P. Dírer, Ľ. Chmelík a P. Plavec.

1. Tami 1.MK 9 9 0 0 95:25 27
2. No Fear 9 8 0 1 137:23 24
3. Jarný vánok 10 8 0 2 54:33 24
4. Ateeray 10 7 0 3 50:38 21
5. Drink Team 10 6 2 2 38:33 20
6. Kotalští orli 9 6 0 3 55:34 18
7. Androméda 10 6 0 4 53:54 18
8. AS v rume 9 5 1 3 50:35 16
9. Dromedári 9 5 0 4 61:31 15
10. Ekonóm Utd. 9 5 0 4 31:23 15
11. Hi-Fi 10 5 0 5 57:52 15
12. Speleo 10 4 2 4 51:58 14
13. Juniperus 9 4 0 5 57:48 12
14. Lazy Guys 10 4 0 6 31:46 12
15. Úsvit 07 10 3 2 5 39:40 11
16. Vik. Stavanger 10 3 2 5 48:72 11
17. Van to Tree 9 2 2 5 28:57 8
18. ANK Pegi 10 2 1 7 34:68 7
19. Hradec 07 9 2 0 7 30:125 6
20. Grupáci 10 0 0 10 23:64 0
21. Matiz 10 0 0 10 21:84 0
Program 11. kola, sobota 4. apríla: Dromedári – Speleo (12.00), Ateeray - AS v rume (13.00), Jarný vánok - Kotalští orli (14.00), Van to Tree - Hi-Fi (15.00), AC Hradec - FK Matiz (16.00), Androméda - Ekonóm United (17.00), Viking Stavanger - Lazy Guys (18.00), 1.MK Tami – Grupáci (19.00), No Fear - Úsvit 07 (20.00), Drink Team - Juniperus (21.00), ANK Pegi má voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  10. Slovaktual umožní všetkým zamestnancom bezplatné testovanie
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 18 134
  2. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 16 957
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 12 974
  4. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 8 624
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 8 408
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 8 127
  7. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 7 059
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 875
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 768
  10. Na Slovensko prišlo výnimočné dielo s posolstvom ľudskosti 4 460
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Ilustračná fotografia.

Pre veľký záujem o komunitné testovanie mesto navýšilo počet odberných tímov

Banskobystrická samospráva otvorí počas nadchádzajúceho víkendu 12 odberných miest.

Zdravotníčka testuje odobratú vzorku.

Náročná nočná akcia horských záchranárov: Pátrali po skialpinistoch

V hlbokom snehu jeden z nich stratil lyže, čo im komplikovalo zostup.

Podmienky pre bežkárov sa výrazne zlepšili, väčšina trás je upravených

Za posledné dni napadlo na horách 20 - 30 centimetrov prašanu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Kotleba v Trenčíne: Prvý incident Lučanského nebol pokusom o samovraždu (+FOTO)

Previerka v trenčianskej väzenskej nemocnici trvala viac ako päť hodín.

Svrčinovec ráno opäť upchali kamióny

Po spustení diaľničného úseku D3 Čadca,Bukov – Svrčinovec sa ľudia tešili, že kolónam odzvonilo. Dnešné ráno ich presvedčilo o opaku.

FOTO: Kysuce pod bielou pokrývkou

Zo snehu sa tešia najmä deti.

Majiteľ Detvy o prestupe Gašpara, derby so Zvolenom, ambíciách, či zlej finančnej situácii

Majiteľ Tipos extraligovej Detvy Róbert Ľupták v exkluzívnom rozhovore pre týždenník MY hovorí o radostiach, ale aj starostiach v aktuálnej sezóne.

Už ste čítali?