Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky

Hradec v rannom zápase prekvapil, zdolal Hi-Fi

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU V BAN. BYSTRICI

Futsalové súťaže odštartovali jarnú odvetnú časť.
Extraliga
15. kolo: ALTYS QPR - Rock Extremum Fortka 8:2 (3:1), L. Sopko 3, R. Švidraň 2, R. Kollár, G. Kiss, J. Kmeť - R. Šúr, R. Čipčala, Aqua Izol - FC Securiton 3:7 (2:3), R. Beňak, M. Majer, R. Slobodník - P. Stacho 2, M. Fojtík 2, M. Jobko 2, J. Navrátil, ŽK: P. Stacho (FC Securiton), Celtic Sásová - Ikar 4:3 (2:0), Ľ. Štelcl 2, M. Chrobák, M. Javorčík - M. Sásik, J. Ďurajka, M. Jendrišák, ŽK: P. Rebek (Celtic Sásová), Nera Devils - Viťo Team 6:2 (4:1), J. Lešták 2, M. Janík 2, M. Kubát, I. Hamšík - N. Dikacz 2, Gardena 96 - Zempra 37 9:5 (6:4), Z. Cimerman 4, J. caban 3, R. Ševčík, P. Vajda - M. Mala 2, A. Podstavek 2, A. Bezák, ŽK: R. Latta (Zempra).

Skryť Vypnúť reklamu

1. Gardena 96 15 12 2 1 101:65 38
2. NERA Devils 15 12 0 3 120:48 36
3. Securiton FC 15 11 2 2 121:59 35
4. Celtic Sásová 15 8 2 5 78:65 26
5. ALTYS QPR 15 7 1 7 93:78 22
6. Aqua Izol 15 7 0 8 97:98 21
7. Viťo Team 15 6 1 8 55:69 19
8. Ikar 15 4 0 11 60:97 12
9. Zempra 15 2 0 13 70:144 6
10. R.E. Fortka 15 2 0 12 40:118 6
P
rogram 16. kola, 31. marca 2009: Ikar - Aqua Izol (18.30), FC Securiton - Nera Devils (19.30), Viťo Team - Gardena 96 (20.30), 1. apríla 2009: Altys QPR - Celtic Sásová (18.30), Rock Extremum Fortka - Zempra 37 (19.30).

III. liga
10. kolo: Capanegra - ŠK Hellius 4:2 (1:2), L. Berec 2, T. Kolofík, M. Kmeť - P. Kúdelka, R. Šuráni, A je to - 1. FC Horná 4:9 (1:6), D. Andraščík 2, M. Žubor, L. Kosec - M. Polgár 3, H. Syč-Kriváňová 2, M. Michal 2, Š. Dudáš 2, BB Aqex - Atletico 4:2 (2:1), M. Bíreš 3, S. Drahoň - P. Michal, R. Drienik, ŽK: P. Maruniak (BB. Aqex), N.S. Team - FC Alice 3:2 (1:1), J. Sokáč 2, P. Karcel - P. Rackovský 2, ŽK: J. Pĺžik (N.S. Team), Sisep - Mladosť 4:6 (2:2), M. Polóny 2, T. Párička, V. Kúdelka - J. Ondrejka, M. Vigaš 3, M. Čief 2, ŽK: V. Kúdelka (Sisep), FC Kleso 98 Slovenská Ľupča - Fofo 99 3:2 (0:1), Ľ. Bulla 3 - P. Pitel 2, ŽK: M. Hruška (Kleso) - V. Bajs, V. Zemko (Fofo), ČK: M. Klinec (Kleso), Alcatraz - Sparta BB 1:7 (1:0), P. Zelienka - R. Zmajkovič 2, Ľ. Chmelík 2, J. Hartiník, Š. Ondrek, V. Köböl ml., ŽK: P. Zelienka (Alcatraz) - R. Zmajkovič (Sparta BB), FC Dan - FC Corgoň pub Riečka 5:4 (3:2), J. Valent, P. Mesík, L. Hakel, B. Hronec, M. Koman - M. Hríbik 2, R. Necpal, P. Gašpar, ŽK: L. Hakel, V. Horný (FC Dan), Duklička BB - Ajax 4:4 (3:3), P. Šulaj 2, T. Považan, P. Bubniak - R. Sečkár 2, M. Dobrota, M. Kršiak, ŽK: T. Považan, A. Bronda (Duklička BB) - M. Kršiak (Ajax), Twister - Küster Wolves 3:3 (2:3), M. Víglaský, B. Párička, M. Pohančánik - M. Ďúrik, J. Mak, R. Bystriansky, AC Tornádo malo voľno. Stretnutia rozhodovali: R. Zima, P. Kosec a R. Weiss.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Mladosť 10 10 0 0 59:27 30
2. Capanegra 9 9 0 0 82:19 27
3. Dan FC 9 8 0 1 69:29 24
4. Alice FC 10 7 0 3 47:24 21
5. Sparta BB 9 6 1 2 53:26 19
6. A je to 10 6 0 4 49:29 18
7. BB Aqex 10 6 0 4 41:53 18
8. Twister 10 5 2 3 37:33 17
9. Horná 1.FC 9 5 0 4 40:43 15
10. Alcatraz 10 5 0 5 42:46 15
11. Ajax 10 4 2 4 32:39 14
12. Duklička BB 9 4 1 4 27:55 13
13. Hellius ŠK 10 4 0 6 24:26 12
14. N.S. Team 10 3 1 6 33:44 10
15. Kleso 10 3 0 7 32:50 9
16. SISEP 9 2 2 5 28:32 8
17. Küster Wol. 9 1 2 6 19:44 5
18. Riečka CP 10 1 2 7 28:59 5
19. Fofo 99 9 1 1 7 24:32 4
20. Atletico 9 1 1 7 22:38 4
21. Tornádo AC 9 1 1 7 24:64 4

Program 11. kola, sobota 4. apríla 2009: Küster Wolves - A je to (7.00), Ajax - FC Dan (8.00), FC Corgoň pub Riečka - Capanegra (9.00), Atletico - FC Kleso 98 Slovenská Ľupča (10.00), Fofo 99 - N.S. Team (11.00), Mladosť - Duklička BB (12.00), FC Alice - Sisep (13.00), Sparta BB - BB Aqex (14.00), 1.FC Horná - Alcatraz (15.00), Hellius - AC Tornádo (16.00).

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
Výsledky 10. kola: Flaty - AS Uhlisko 10:4 (6:2), R. Odler 3, L. Bača 3, T. Bíreš 2, J. Harvan, A. Malár - D. Roháč 2, M. Naštický, R. Jonáš, ŽK: J. Harvan (Flaty) - I. Fraňo, M. Naštický (Uhlisko), ČK: I. Fraňo (Uhlisko), Gemo - FC Colo-Colo 5:4 (4:2), M. Kováčik 2, T. Hrnčiar 2, J. Budaj - M. Parobek 4, ŽK: T. Hrnčiar (Gemo) - M. Parobek (Colo-Colo), Žihadlá - Erima 98 3:7 (3:0), P. Bulla, M. Rafaj, E. Mlynarčík - P. Vyhnička 2, A. Brštiak 2, Ľ. Turek, J. Turek, P. Fisher, Enzo - San Marconi 6:2 (4:2), Ľ. Soják 3 F. Krejčů, M. Belán, M. Hudec - Ma. Lichý, P. Sedílek, Fox Creed – VKK 7:6 (5:4), M. Kaleta 3, B. Krajči 2, N. Sýkorka, J. Tóth - P. Zlevský 3, I. Lagovský 3, ŽK: P. Madoš, J. Tóth (Fox Creed), Hrča - 1.FC Run 2:6 (1:3), I. Driečny, I. Hák - M. Šimon 2, M. Kulich, J. Ličák 2, I. Demeter, Traktor United - Bežný štandard 5:11 (1:6), P. Podhradský 3, J. Abrahám 2 - I. Lehoťan 6, M. Olej 2, M. Svitek 2, M. Fortiak, ŽK: P. Podhradský, M. Pernický (Traktor Utd.) - M. Olej, J. Belo-Caban (Bež. štandard), Nicolaus – Sosaurus 4:5 (2:3), D. Bajs 3, M. Herda - M. Cenkov 2, M. Chriašteľ, P. Chriašteľ, P. Červienka, ŽK: J. Tokár, M. Kuruc (Nicolaus) - B. Šabo (Sosaurus), Vikings BB – Betonári 2:3 (1:1), M. Potcklan 2 - M. Štefanovie 2, A. Ďuriš, AC Beercelona – Adrenalín 7:5 (4:2), Ľ. Illéš 2, M. Karako 2, T. Lorinčík 2, M. Vollmann - J. Vigaš 2, R. Venger 2, M. Pilát. Stretnutia rozhodovali: P. Plavec, J. Faško a I. Sadovský.

1. Beercelona 10 9 0 1 104:36 27
2. Enzo 10 9 0 1 70:26 27
3. Žihadlá 10 7 1 2 51:32 22
4. Flaty 9 7 0 2 75:34 21
5. Sosaurus 10 6 1 3 48:31 19
6. Erima 9 6 0 3 74:41 18
7. VKK 10 6 0 4 66:45 18
8. Bež. štandard 9 6 0 3 56:51 18
9. GEMO 10 6 0 4 42:46 18
10. Traktor Utd. 10 5 1 4 58:52 16
11. Colo-Colo 9 5 0 4 63:33 15
12. BAXX 9 4 1 4 50:52 13
13. Fox Creed 9 4 0 5 57:53 12
14. Adrenalín 9 3 1 5 42:43 10
15. Betonári 10 3 0 7 31:81 9
16. Nicolaus 9 2 1 6 37:49 7
17. Run 1.FC 9 2 1 6 26:41 7
18. Hrča 10 2 0 8 28:57 6
19. Vikings BB 9 2 0 7 26:80 6
20. Uhlisko AS 10 1 1 8 33:97 4
21. San Marconi 10 1 0 9 17:74 3

Program 11. kola, piatok 3. apríla: Adrenalín – Gemo (17.00), Betonári – Nicolaus (18.00), Sosaurus – Flaty (19.00), Erima 98 – Hrča (20.00), 1. FC Run – Enzo (21.00), sobota 4. apríla 2009: VKK – Vikings BB (7.00), San Marconi - Fox Creed (8.00), Bežný štandard – Žihadlá (9.00), FC Colo-Colo - Traktor United (10.00), AS Uhlisko – Baxx (11.00), AC Beercelona má voľno.

IV. B liga
10. kolo: Kotalští orli - Drink Team 3:5 (1:1), J. Kyjanica 2, M. Machel - M. Tichý 3, M. Slama, I. Podkonický, ŽK: M. Tichý (Drink Team), ČK: J. Paršo (Kotalští orli), Speleo - No Fear 1:9 (1:4), M. Lupták - P. Slaný 5, T. Pažout 2, L. Klibáni, V. Kosec ml., ČK: M. Grančaj (Speleo), Grupáci - Van to Tree 2:4 (1:2), M. Mikuláš, J. Dorotovič - M. Vlček 2, M. Lišiak, Mich. Šimko, FK Matiz - Viking Stavanger 3:9 (0:4), M. Klus, M. Peťko, I. Kuric - R. Halaj 4, Ľ. Ďurík 3, P. Straka, D. Rybár, Lazy Guys – Androméda 3:2 (1:1), V. Kobol st. 2, J. Minár - M. Rýs 2, ŽK: J. Sedálek (Lazy Guys), Hi-Fi - AC Hradec 5:13 (1:5), R. Styk 3, M. Patráš, M. Zima - T. Handzuš 7, J. Vido 3, M. Cibuľka 2, Ľ. Kundrata, Úsvit 07 - 1.MK Tami 3:10 (0:3), D. Kupec, T. Cimerman, M. Šudoma - J. Vetrák 2, J. Kamenský 2, R. Radoš 2, R. Fúdor 2, W. Poliak, P. Mužla, AS v rume - Jarný vánok 1:2 (1:1), T. Hornyak - Pe. Kukučka, I. Vereš, ŽK: M. Kožák (AS v rume) - Pa. Kukučka (Jarný vánok), Ekonóm United – Ateeray 3:4 (1:3), M. Majer, Š. Spevák, M. Spišiak - J. Baka 2, L. Hraško 2, ANK Pegi - Dromedári 2:5 (1:2), J. Oravkin, A. Bystran - T. Konkoľ 2, M. Ondrejka, A. Patráš, P. Kán, ŽK: J. Oravkin, A. Bystran (ANK Pegi) - A. Patráš (Dromedári), Juniperus mal voľno. Stretnutia rozhodovali P. Dírer, Ľ. Chmelík a P. Plavec.

1. Tami 1.MK 9 9 0 0 95:25 27
2. No Fear 9 8 0 1 137:23 24
3. Jarný vánok 10 8 0 2 54:33 24
4. Ateeray 10 7 0 3 50:38 21
5. Drink Team 10 6 2 2 38:33 20
6. Kotalští orli 9 6 0 3 55:34 18
7. Androméda 10 6 0 4 53:54 18
8. AS v rume 9 5 1 3 50:35 16
9. Dromedári 9 5 0 4 61:31 15
10. Ekonóm Utd. 9 5 0 4 31:23 15
11. Hi-Fi 10 5 0 5 57:52 15
12. Speleo 10 4 2 4 51:58 14
13. Juniperus 9 4 0 5 57:48 12
14. Lazy Guys 10 4 0 6 31:46 12
15. Úsvit 07 10 3 2 5 39:40 11
16. Vik. Stavanger 10 3 2 5 48:72 11
17. Van to Tree 9 2 2 5 28:57 8
18. ANK Pegi 10 2 1 7 34:68 7
19. Hradec 07 9 2 0 7 30:125 6
20. Grupáci 10 0 0 10 23:64 0
21. Matiz 10 0 0 10 21:84 0
Program 11. kola, sobota 4. apríla: Dromedári – Speleo (12.00), Ateeray - AS v rume (13.00), Jarný vánok - Kotalští orli (14.00), Van to Tree - Hi-Fi (15.00), AC Hradec - FK Matiz (16.00), Androméda - Ekonóm United (17.00), Viking Stavanger - Lazy Guys (18.00), 1.MK Tami – Grupáci (19.00), No Fear - Úsvit 07 (20.00), Drink Team - Juniperus (21.00), ANK Pegi má voľno.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  3. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  4. Crème de la crème po slovensky
  5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Crème de la crème po slovensky
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 30 188
  2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 12 478
  3. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 8 088
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 7 660
  5. Po Slovensku na motorke 6 765
  6. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 330
  7. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 4 881
  8. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 4 856
  9. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 3 648
  10. Crème de la crème po slovensky 3 173
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Cyklobusy a tourbusy budú počas leta jazdiť v piatich regiónoch Banskobystrického kraja.

V Banskobystrickom samosprávnom kraji sú cyklistom a turistom počas tohto leta k dispozícii cyklobusy a tourbusy v celkom piatich regiónoch.


TASR 6 h
Dobré správy z MY

V tomto článku nájdete: Cukrovku úspešne liečia bez liekov. Obnovujú viac ako storočný zámok. Dva tipy na výlety s deťmi, nádherné fotky, ktoré dobyli svet a mnoho iného ;)


19. jún
Ilustračné foto.

Mesto Banská Bystrica, ktoré postúpilo do druhého kola v rámci kandidatúry na titul Mesto kultúry 2022, robí všetko pre to, aby ho získalo.


TASR 18. jún
Súbor Ensemble Thesaurus Musicumm.

Do synagógy sa opäť vracia život. Mesto Brezno 19. a 26. júna pozýva na dva koncerty v komornom duchu.


MONIKA DOLŇANOVÁ 18. jún

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Starohaličana zavalila slama. Neprežil.


18. jún

Mladý medveď navštevuje v dedine včelára.


18. jún

Na miesto boli privolaní po zrážke osobného auta s nákladným.


12 h

Vieme, kedy ju plánujú sprístupniť pre verejnosť.


TASR 15 h

Už ste čítali?