Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

V extraligovom derby remíza, Gardena v trháku

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU V BAN. BYSTRICI

Súťaže v malom futbale v Banskej Bystrici pokračovali druhým jarným kolom.
Extraliga
16. kolo: Ikar - Aqua Izol 4:4 (1:4), J. Náčin 2, M. Sásik 2 - R. Slobodník 2, M. Lipa, R. Beňak, FC Securiton - Nera Devils 5:5 (3:3), M. Fojtík 3, P. Stacho 2 - J. Lešták 3, I. Hamšík 2, ŽK: I. Hamšík (Nera Devils), Viťo Team - Gardena 96 2:14 (2:6),E. Kulfas, M. Pánik - Z. Cimerman 6, R. Ševčík 3, P. Vajda 3, M. Choma 2, ALTYS QPR - Celtic Sásová 2:1 (2:1), M. Ronec, R. Kollár - M. Kalmánek, ŽK: L. Sopko, M. Ronec (ALTYS QPR) - M. Chrobák, P. Rebek (Celtic Sásová), Rock Extremum Fortka - Zempra 37 4:8 (4:3), R. Čipčala 4 - M. Holécy 3, A. Bezák 3, Mi. Repčin, A. Ľuptovčiak.
1. Gardena 96 16 13 2 1 114:67 41
2. Nera Devils 16 12 1 3 125:53 37
3. Securiton FC 16 11 3 2 126:64 36
4. Celtic Sásová 16 8 2 6 79:67 26
5. ALTYS QPR 16 8 1 7 95:79 25
6. Aqua Izol 16 7 1 8 101:102 22
7. Viťo Team 16 6 1 9 57:83 19
8. Ikar 16 4 1 11 64:101 13
9. Zempra 16 3 0 13 78:148 9
10. R.E. Fortka 16 2 0 13 44:126 6
Program 17. kola, 7. apríla 2009: Zempra 37 - Viťo Team (18.30), Celtic Sásová - Rock Extremum Fortka (19.30), Aqua Izol - Altys QPR (20.30), 9. apríla 2009: Gardena 96 - FC Securiton (18.30), Nera Devils - Ikar (19.30).

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
11. kolo: Küster Wolves - A je to 0:4 (0:1), M. Žubor, D. Andraščík, M. Meserschmidt, D. Antal, Ajax - FC Dan 1:5 (0:2), L. Dvorský - P. Mesík 2, V. Horný 2, J. Beník, ŽK: O. Dvorský, R. Sanitra (Ajax), FC Corgoň pub Riečka - Capanegra 4:12 (1:5), M. Necpal 2, M. Petráň, R. Petrík - L. Berec 4, R. Rakyta 2, T. Kolofík 2, P. Kohár 2, M. Kmeť, A. Výboh, Atletico - FC Kleso 98 Slovenská Ľupča 2:9 (0:4), M. Štefík, P. Michal - Ľ. Bulla 4, M. Stanko 3, M. Hruška, J. Homola, ŽK: J. Homola (Kleso), Fofo 99 - N.S. Team 2:3 (1:0), V. Bajs, A. Matejka - P. Karcel, J. Sokáč, F. Feldmajer, ŽK: P,. Karcel, J. Pĺžik (N.S Team), Mladosť - Duklička BB 7:6 (3:3), M. Vigaš 3, I. Bačko 2, J. Slaný, I. Ondrejka - T. Považan 2, L. Macko, P. Šulaj, J Bielik, ŽK: P. Ács, I. Bačko (Mladosť), FC Alice - Sisep 8:3 (5:0), M. Kaliský 3, J. Markovič 3, D. Petrík, R. Kaliský - M. Rýs, M. Andrejko, J. Petrovič, Sparta BB - BB Aqex 5:3 (2:2), V. Köböl ml. 3, J. Hartiník, A. Greguš - M. Blažek, M. Bíreš, L. Kupec, ŽK: A. Greguš (Sparta) - M. Bíreš (BB Aqex), 1.FC Horná - Alcatraz 2:6 (0:3), M. Michal, M. Polgár, - J. Grík 3, M. Kubiš, J. Mojžita, O. Majer, ŽK: M. Slobodník, Š. Dudáš, M. Michal (FC Horná) - O. Majer (Alcatraz), ČK: Š. Dudáš (FC Horná), Hellius - AC Tornádo 2:1 (1:0), P. Peržel, P. Kúdelka - V. Kulfas, Twister mal voľno. Stretnutia rozhodovali J. Adamek, A. Gluch.
1. Mladosť 11 11 0 0 66:33 33
2. Capanegra 10 10 0 0 94:23 30
3. Dan FC 10 9 0 1 74:30 27
4. Alice FC 11 8 0 3 55:27 24
5. Sparta BB 10 7 1 2 58:29 22
6. A je to 11 7 0 4 53:29 21
7. Alcatraz 11 6 0 5 48:48 18
8. BB Aqex 11 6 0 5 44:58 18
9. Twister 10 5 2 3 37:33 17
10. Hellius ŠK 11 5 0 6 26:27 15
11. Horná 1.FC 10 5 0 5 42:49 15
12. Ajax 11 4 2 5 33:44 14
13. Duklička BB 10 4 1 5 33:62 13
14. N.S. Team 11 4 1 6 36:48 13
15. Kleso 11 4 0 7 41:52 12
16. SISEP 10 2 2 6 31:40 8
17. Küster Wol. 10 1 2 7 19:48 5
18. Riečka CP 11 1 2 8 32:71 5
19. Fofo 99 10 1 1 8 26:35 4
20. Atletico 10 1 1 8 24:47 4
21. Tornádo AC 10 1 1 8 25:66 4
Program 12. kolo, sobota 11. apríla 2009: AC Tornádo - FC Corgoň pub Riečka (7.00), FC Dan - Mladosť (8.00), Duklička BB - FC Alice (9.00), Sisep - Fofo 99 (10.00), Alcatraz - Küster Wolves (11.00), BB Aqex - 1. FC Horná (12.00), N.S. Team - Atletico (13.00), Capanegra - Ajax (14.00), FC Kleso 98 Slovenská Ľupča - Sparta BB (15.00), A je to - Twister (16.00), Hellius má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
11. kolo: Adrenalín – Gemo 4:3 (1:2), V. Bodinger 2, I. Ivanič, J. Vigaš - J. Budaj st. 2, T. Hrnčiar, ŽK: F. Čuma (Adrenalín) - T. Hrnčiar, I. Vilímek, M. Kováč, J. Rajnoha (Gemo), ČK: F. Čuma, M. Karcel (Adrenalín), Betonári – Nicolaus 1:2 (0:1), M. Štefanovie - M. Tomasch, R. Kaplocký, ŽK: M. Heško, M. Kamzík, M. Štefanovie, A. Ďuriš, J. Palúch (Betonári) - J. Tokár, T. Kalinčiak, M. Tomasch, R. Kaplocký, A. Máni (Nicolaus), ČK: J. Palúch (Betonári) - A. Máni (Nicolaus), Sosaurus – Flaty 9:0 (3:0), M. Chriašteľ 2, P. Chriašteľ 2, J. Zdánsky 2, M. Cenkov 2, J. Filadelfi, ŽK: B. Šabo (Sosaurus) - A. Malár (Flaty), Erima 98 – Hrča 17:3 (9:0), J. Považanec 10, A. Brštiak 4, Ľ. Turek, M. Šajdák, P. Fischer - Š. Majerský, M. Filipi, M. Lupták, ŽK: P. Fischer (Erima) - M. Filipi (Hrča), 1.FC Run – Enzo 2:2 (1:1), J. Ličák 2 - B. Babula, Ľ. Soják, ŽK: M. Šimon (Run) - T. Vach, Ľ. Lovecký (Enzo), VKK – Vikings BB 9:6 (3:3), P. Zlevský 5, M. Ligáč 3, M. Lagovský - J. Bukový 3, J. Danko, P. Jób, P. Babnič, ŽK: M. Ligáč (VKK) - M. Kabáč, M. Potkclan (Vikings BB), San Marconi - Fox Creed 4:8 (2:2), J. Lichý 2, S. Masár 2 - B. Krajčír 5, M. Kaleta, N. Sýkorka, P. Gajdár, ŽK: N. Sýkorka, M. Kaleta (Fox Creed), Bežný štandard – Žihadlá 4:4 (2:0), M. Milčík, M. Fortiak, M. Svitek, M. Olej - E. Mlynarčík 2, M. Rafaj, R. Kamenský, FC Colo-Colo - Traktor United 7:4 (6:2), B. Vítek 2, D. Tóth 2, L. Uhliar, M. Tomaníček, M. Mlynarčík - D. Fridrich 2, P. Podhradský, I. Podhradský ml., AS Uhlisko – Baxx 1:13 (0:6), R. Richter - R. Tkáč 5, S. Krnáč 3, R. Záhora 2, V. Tkáč, V. Jazbec, Ondrej Belák, AC Beercelona mala voľno. Stretnutia rozhodovali P. Plavec, P. Kosec a Ľ. Chmelík.
1. Enzo 11 9 1 1 72:28 28
2. Beercelona 10 9 0 1 104:36 27
3. Žihadlá 11 7 2 2 55:36 23
4. Sosaurus 11 7 1 3 57:31 22
5. Erima 10 7 0 3 91:44 21
6. Flaty 10 7 0 3 75:43 21
7. VKK 11 7 0 4 75:51 21
8. Bež. štandard 10 6 1 3 60:55 19
9. Colo-Colo 10 6 0 4 70:37 18
10. GEMO 11 6 0 5 45:50 18
11. BAXX 10 5 1 4 63:53 16
12. Traktor Utd. 11 5 1 5 62:59 16
13. Fox Creed 10 5 0 5 65:57 15
14. Adrenalín 10 4 1 5 46:46 13
15. Nicolaus 10 3 1 6 39:50 10
16. Betonári 11 3 0 8 32:83 9
17. Run 1.FC 10 2 2 6 28:43 8
18. Hrča 11 2 0 9 31:74 6
19. Vikings BB 10 2 0 8 32:89 6
20. Uhlisko AS 11 1 1 9 34:111 4
21. San Marconi 11 1 0 10 21:82 3
Program 12. kola, sobota 11. apríla 2009: Baxx – Sosaurus (12.00), Nicolaus – VKK (13.00), Vikings BB - San Marconi (14.00), Fox Creed - 1.FC Run (15.00), Traktor United – Adrenalín (16.00), Žihadlá - FC Colo-Colo (17.00), Enzo - Erima 98 (18.00), Flaty – Betonári (19.00), Hrča - Bežný štandard (20.00), Gemo - AC Beercelona (21.00), AS Uhlisko má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. B liga
11. kolo: Dromedári – Speleo 7:4 (4:2), M. Ondrejka 3, B. Michalech 2, A. Patráš, L. Daubner - Ľ. Jablonovský 3, L. Genov, Ateeray - AS v rume 12:4, J. Meško 4, L. Hraško 4, M. Paňko, J. Halama, M. Hrobák - M. Kozák 4, Jarný vánok - Kotalští orli 4:4, Pa. Kukučka 2, Pe. Kukučka, I. Vereš - J. Paršo 2, J. Kyjanica, M. Machel, Van to Tree - Hi-Fi 4:5 (1:1), M. Hlaváček 2, Mich. Šimko, M. Lišiak - E. Lenárt 2, D. Eliáš 2, M. Zima, ŽK: N. Kán (Van to Tree) - V. Eliáš (Hi-Fi), AC Hradec - FK Matiz 5:3 (2:2), T. Handzuš 3, J. Veselovský, M. Cibuľka - I. Kuric 2, M. Müller, ŽK: J. Lamper, J. Veselovský, Ľ. Kundrata (AC Hradec) - P. Kľučka (Matis), Androméda - Ekonóm United 2:4 (1:1), M. Rýs, J. Navrátil - M. Spišiak, M. Majer, M. Petráň, M. Kovalančík, Viking Stavanger - Lazy Guys 8:5 (3:2), R. Halaj 3, P. Straka 2, Ľ. Ďúrik, P. Škadra - R. Turák 2, P. Spišiak 2, J. Minár, ŽK: V. Köböl st. (Lazy Guys), 1.MK Tami – Grupáci 12:2 (6:1), P. Mužla 2, W. Poliak 2, M. Patráš 4, J. Kamenský 2, R. Fudor 2 - M. Mikuláš, R. Kojnok, ŽK: J. Mihály (Grupáci), No Fear Bystricoviny - Úsvit 07 11:2 (3:2), V. Kosec ml. 5, P. Slaný 2, L. Klibáni 2, T. Pažout 2 - R. Černej, M. Čenteš, Drink Team - Juniperus 8:8 (3:2), B. Gažo 2, M. Slama 2, I. Podkonický 2, M. Tichý, M. Mihalovič - M. Filipko 3, R. Blaško, M. Koštial, M. Adamský, P. Zemko, D. Frzon, ANK Pegi malo voľno. Stretnutia rozhodovali M. Brynych, V. Kosec a J. Hlucháň.
1. Tami 1.MK 10 10 0 0 107:27 30
2. No Fear 10 9 0 1 148:25 27
3. Jarný vánok 11 8 1 2 58:37 25
4. Ateeray 11 8 0 3 62:42 24
5. Drink Team 11 6 3 2 46:41 21
6. Kotalští orli 10 6 1 3 59:38 19
7. Dromedári 10 6 0 4 68:35 18
8. Ekonóm Utd. 10 6 0 4 35:25 18
9. Hi-Fi 11 6 0 5 62:56 18
10. Androméda 11 6 0 5 55:58 18
11. AS v rume 10 5 1 4 54:47 16
12. Speleo 11 4 2 5 55:65 14
13. Vik. Stavanger 11 4 2 5 56:77 14
14. Juniperus 10 4 1 5 65:56 13
15. Lazy Guys 11 4 0 7 36:54 12
16. Úsvit 07 11 3 2 6 41:51 11
17. Hradec 07 10 3 0 7 35:128 9
18. Van to Tree 10 2 2 6 32:62 8
19. ANK Pegi 10 2 1 7 34:68 7
20. Grupáci 11 0 0 11 25:76 0
21. Matiz 11 0 0 11 24:89 0
Program 12. kola, piatok 10. apríla 2009: FK Matiz - Van to Tree (16:00), Juniperus - Jarný vánok (17:00), AS v rume – Androméda (18:00), Ekonóm United - Viking Stavanger (19:00), Lazy Guys - AC Hradec (20:00), Úsvit 07 – Dromedári (21:00), sobota 11. apríla 2009: Grupáci - No Fear (8:00), Kotalští orli – Ateeray (9:00), Hi-Fi - 1.MK Tami (10:00), Speleo - ANK Pegi (11:00), Drink Team má voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 380
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 15 225
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 096
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 091
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 542
  6. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 663
  7. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 605
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 584
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 326
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 177
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Bystrica hľadá zdravotníkov na plošné testovanie

Skríningové testovanie sa v meste uskutoční cez víkend.

Na Slovensku prebieha plošné skríningové testovanie.

Firmy regiónu testujú aj vo vlastnej réžii

Prísne opatrenia na zvládnutie nákazy prijali aj v spoločnosti Elektro Recycling v Slovenskej Ľupči. V Železiarňach Podbrezová sa mení situácia zo dňa na deň.

Ilustračné foto.

Incidencia poklesla. Bystrica už nie je červená

Incidencia za 7 dní na 10 tisíc obyvateľov z vykonaných PCR testov dosahuje hodnotu 27,19.

Ilustračné foto.

Po komunitnom testovaní príde skríningové. Mesto ho chystá na víkend

Záujemcovia budú môcť využiť rezervačný systém, ktorý sa osvedčil uplynulé dni počas komunitného cieleného testovania.

Plošné testovanie na Covid-19:Zdravotník odoberá vzorku.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Už ste čítali?