Nedeľa, 7. marec, 2021 | Meniny má TomášKrížovkyKrížovky

Gardena prehrala, na titul traja kandidáti

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU V BANSKEJ BYSTRICI

Súťaže v malom futbale v Banskej Bystrici pokračoali tretím jarným kolom. V Extralige vedúca Gardena prehrala so Securitonom, a hneď sú traja ašpiranti na prvé miesto.
Extraliga
17. kolo: Zempra 37 - Viťo Team 8:6 (2:3), A. Ľuptovčiak 4, A. Bezák 3, A. Podstavek - I. Országh 2, N. Dikacz 2, Mart. Porubský, P. Kulišiak, ŽK: A. Bezák (Zempra) - P. Kulišiak, Mart. Porubský (Viťo Team), Celtic Sásová - Rock Extremum Fortka 7:1 (4:1), M. Chrobák 3, M. Kučera 2, M. Kalmánek, Ľ. Štelcl - P. Belko, ŽK: P. Belko (R.E. Fortka), Aqua Izol - ALTYS QPR 6:6 (0:2), R. Slobodník 2, J. Urbančok 2, M. Majer, D. Mačkovič - R. Švidráň 3, R. Kollár 2, L. Sopko, Gardena 96 - FC Securiton 4:9 (2:4), R. Sochor 2, R. Kubiš, Z. Cimerman - P. Murín 4, P. Hric 2, M. Gašpar 2, M. Fojtík, ŽK: R. Sochor (Gardena) - J. Rusko (Securiton), Nera Devils - Ikar 14:2 (9:0), I. Hamšík 9, M. Kubát 2, J. Lešták 2, M. Janík - M. Sásik, J. Tuhársky.
1. Gardena 17 13 2 2 118:76 41
2. Nera Devils 17 13 1 3 139:55 40
3. Securiton 17 12 3 2 135:68 39
4. Celtic 17 9 2 6 86:68 27
5. ALTYS QPR 17 8 2 7 101:85 26
6. Aqua Izol 17 7 2 8 107:108 23
7. Viťo Team 17 6 1 10 63:91 19
8. Ikar 17 4 1 12 66:115 13
9. Zempra 17 4 0 13 86:154 12
10. R.E. Fortka 17 2 0 15 45:131 6
Program 18. kola, 14. apríla 2009: Celtic Sásová - Aqua Izol (18.30), ALTYS QPR - Nera Devils (19.30), FC Securiton - Zempra 37 (20.30), 16. apríla 2009: Ikar - Gardena 96 (18.30), Rock Extremum Fortka - Viťo Team (19.30).

Skryť Vypnúť reklamu

I. liga
Program 9. kola, piatok 17. apríla 2009: Juniors - Arsenal F.C. (17.00), Torpédo Stavbár - Godzily (18.00), Royal Brusno kúpele - ŠK Remio (20.00), Royal 94 - Iskra (21.00), sobota 18. apríla 2009: Erland - Starí páni (8.00), Exel - Ariola (9.00), Flamengo - Real Madrid (10.00), Absolut - Skackavá (11.00), Lazio - Alien (15.00),

II. liga
Program 9. kola, piatok 17. apríla 2009: Arias - 1. FC Podlavice (19.00), sobota 18. apríla 2009: AC Chaos - Electric Blue (12.00), Chalani - Inovation Absint (13.00), Unios - 1. FC Dodna (14.00), Kobok Brezno - I.Q. (16.00), Iveco - Iron (17.00), D.P.H. - Atak (18.00), Trend - FC Nemce (19.00), North Stars - Simaček (20.00).

III. liga
12. kolo: AC Tornádo - FC Corgoň pub Riečka 3:6 (1:1), V. Kulfas 3 - M. Petráň 2, M. Hríbik 2, M. Necpal, R. Fodor, FC Dan - Mladosť 5:6 (3:5), P. Mesík 3, Da. Balon, V. Horný - J. Čief 5, I. Bačko, Duklička BB - FC Alice 5:2 (1:2), P. Šulaj 3, M. Peprný 2 - P. Hudáček 2, Sisep - Fofo 99 5:1 (2:1), J. Petrovič 2, D. Lichý, M. Polóny, M. Andrejko - V. Bajs, ŽK: D. Lichý (SISEP), Alcatraz - Küster Wolves 8:4 (4:0), O. Majer 3, P. Zelienka 2, M. Kubiš, I. Dekanovský, J. Grík - M. Zamboj 2, R. Škvarek 2, ŽK: J. Mak (Küster Wolves), BB Aqex - 1. FC Horná 3:6 (2:1), M. Bíreš 3 - M. Michal 3, M. Polgár, ŽK: L. Kupec, M. Kapusta (BB Aqex) - M. Slobodník (1.FC Horná), ČK: L. Kupec, M. Gažo (BB Aqex), N.S. Team - Atletico 4:3 (2:0), M. Kuchárik 2, J. Sokáč, F. Feldmajer - M. Štefík, P. Michal, A. Minarík, ŽK: Ľ. Macoška (Atletico), Capanegra - Ajax 5:3 (3:1), P. Zehnal 2, R. Rakyta 2, M. Giertl - O. Dvorský, L. Dvorský, R. Sečkár, FC Kleso 98 Slovenská Ľupča - Sparta BB 4:5 (1:1), Ľ. Bulla 3, M. Hruška - Š. Ondrek 2, J. Hartiník, Ľ. Chmelík, M. Krivuš, A je to - Twister 3:5 (3:4), D. Andraščík, P. Mihálik, M. Žubor - P. Potančok 2, M. Pohančánik 2, M. Víglaský, ŽK: D. Andraščík, M. Martinec (A je to) - M. Víglaský, P. Potančok, M. Pohančánik (Twister), ŠK Hellius mal voľno. Stretnutia rozhodovali P. Kosec, J. Faško, R. Zima a M. Štelcl.
1. Mladosť 12 12 0 0 72:38 36
2. Capanegra 11 11 0 0 99:26 33
3. Dan FC 11 9 0 2 79:36 27
4. Sparta BB 11 8 1 2 63:33 25
5. Alice FC 12 8 0 4 57:32 24
6. A je to 12 7 0 5 56:34 21
7. Alcatraz 12 7 0 5 56:52 21
8. Twister 11 6 2 3 42:36 20
9. Horná 1.FC 11 6 0 5 48:52 18
10. BB Aqex 12 6 0 6 47:64 18
11. N.S. Team 12 5 1 6 40:51 16
12. Duklička BB 11 5 1 5 38:64 16
13. Hellius ŠK 11 5 0 6 26:27 15
14. Ajax 12 4 2 6 36:49 14
15. Kleso 12 4 0 8 45:57 12
16. SISEP 11 3 2 6 36:41 11
17. Riečka CP 12 2 2 8 38:74 8
18. Küster Wol. 11 1 2 8 23:56 5
19. Fofo 99 11 1 1 9 27:40 4
20. Atletico 11 1 1 9 27:51 4
21. Tornádo AC 11 1 1 9 28:72 4
Program 13. kolo, sobota 18. apríla 2009: Twister - Alcatraz (7.00), Atletico - Sisep (8.00), Ajax - AC Tornádo (9.00), Mladosť - Capanegra (10.00), Küster Wolves - BB Aqex (11.00), FC Alice - FC Dan (12.00), 1. FC Horná - FC Kleso 98 Slovenská Ľupča (13.00), Sparta BB - N.S. Team (14.00), Fofo 99 - Duklička BB (15.00), FC Corgoň pub Riečka - Hellius (16.00), A je to má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
12. kolo: Baxx – Sosaurus 3:4 (1:2), M. Hanuška, R. Tkáč, S. Krnáč - M. Hraško 2, M. Chriašteľ, P. Cenkov, Nicolaus – VKK 3:15 (0:9), T. Kačaliak 2, J. Tokár - P. Zlevský 9, P. Kvačkaj 3, M. Kiaba 2, M. Sládeček, Vikings BB - San Marconi 7:4 (2:3), J. Bukový 2, P. Jób, M. Kabáč, M. Potkclan, P. Babnič, R. Potančok - R. Maršalík, Mi. Lichý, S. Masár 2, ŽK: P. Babnič, J. Bukový (Vikings BB), Fox Creed - 1.FC Run 6:4 (3:1), M. Mesík 3, R. Uvíra 2, N. Sýkorka, - M. Šimon 3, I. Frgelec, ŽK: J. Deset (1FC Run), Traktor United – Adrenalín 1:6 (1:2), J. Abrahám - J. Vigaš 3, V. Bodinger, R. Venger, I. Medveď, ŽK: J. Vigaš (Adrenalín), Žihadlá - FC Colo-Colo 2:3 (1:1), M. Meško, F. Babinský - M. Parobek 2, R. Sládeček, Enzo - Erima 98 2:8 (1:4), F. Krejčú, Ľ. Soják - J. Považanec 3, Ľ. Turek, A. Brštiak, M. Spišiak, P. Fischer, M. Uhrín, ŽK: M. Uhrík (Erima), Flaty – Betonári 2:4 (1:2), R. Odler 2 - M. Štefanovie 2, V. Zeman, M. Kršňák, Hrča - Bežný štandard 3:8 (1:2), Š. Majerský 3 - T. Ivanovič 4, M. Olej 2, M. Milčík 2, Gemo - AC Beercelona 5:4 (2:3), J. Budaj ml. 3, M. Kováčik, S. Staňo - D. Vidiečan 3, M. Karako, AS Uhlisko malo voľno. Stretnutia rozhodovali M. Brynych, A. Gluch a I. Sadovský.
1. Enzo 12 9 1 2 74:36 28
2. Beercelona 11 9 0 2 108:41 27
3. Sosaurus 12 8 1 3 61:34 25
4. Erima 11 8 0 3 99:46 24
5. VKK 12 8 0 4 90:54 24
6. Žihadlá 12 7 2 3 57:39 23
7. Bež. štandard 11 7 1 3 68:58 22
8. Colo-Colo 11 7 0 4 73:39 21
9. Flaty 11 7 0 4 77:47 21
10. GEMO 12 7 0 5 50:54 21
11. Fox Creed 11 6 0 5 71:61 18
12. BAXX 11 5 1 5 66:57 16
13. Adrenalín 11 5 1 5 52:47 16
14. Traktor Utd. 12 5 1 6 63:64 16
15. Betonári 12 4 0 8 36:85 12
16. Nicolaus 11 3 1 7 42:65 10
17. Vikings BB 11 3 0 8 39:93 9
18. Run 1.FC 11 2 2 7 32:49 8
19. Hrča 12 2 0 10 34:82 6
20. Uhlisko AS 11 1 1 9 34:111 4
21. San Marconi 12 1 0 11 25:89 3
Program 13. kola, piatok 17. apríla 2009: AC Beercelona - Traktor United (17.00), Erima 98 - Fox Creed (18.00), Betonári – Baxx (19.00), VKK – Flaty (20.00), Adrenalín – Žihadlá (21.00), sobota 18. apríla 2009: San Marconi – Nicolaus (7.00), FC Colo-Colo – Hrča (8.00), Bežný štandard – Enzo (9.00), 1.FC Run – Vikings BB (10.00), Sosaurus - AS Uhlisko (11.00), Gemo má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. B liga
12. kolo: FK Matiz - Van to Tree 3:8 (0:4), P. Kľučka 2, I. Kuric - M. Lišiak 3, Mich. Šimko, A. Jančiar, J. Brašeň, Mir. Šimko, Š. Bubeník, Juniperus - Jarný vánok 1:7 (0:4), M. Lukáč - I. Vereš 3, Pe. Kukučka 2, M. Galajda, P. Bulla, ŽK: M. Výlupok (Jarný vánok), AS v rume – Androméda 4:5 (1:2), T. Hornyak 2, S. Wágner, M. Ondrejka - M. Rýs 5, ŽK: L. Jeziorski (AS v rume), Ekonóm United - Viking Stavanger 3:7 (1:6), M. Baranyai 2, Š. Spišiak - P. Straka 2, Ľ. Ďurík 2, T. Rajcsáni, R. Halaj, P. Škadra, ŽK: Š. Spišiak, M. Baranyai, M. Kovalančík (Ekonóm Utd.) - Ľ. Ďurík, P. Škadra (Viking Stavanger), ČK: M. Kovalančík (Ekonóm Utd.), Lazy Guys - AC Hradec 8:3 (6:1), R. Turák 2, R. Ivanov 2, J. Minár, S. Šnírer, P. Pulkráb, P. Spišiak - T. Handzuš 2, P. Handzuš, ŽK: J. Snopko, S. Šnírer, P. Pulkráb (Lazy Guys) - Ľ. Kundrata, J. Lamper, M. Kamenský (AC Hradec), Úsvit 07 – Dromedári 3:3 (1:2), T. Cimerman 2, D. Ďurič - M. Ondrejka 2, P. Kán, ŽK: P. Kán, A. Daubner (Dromedári), ČK: M. Šudoma (Úsvit) - P. Kán, L. Daubner (Dromedári), Grupáci - No Fear 5:0 - kontumačne - hostia na stretnutie nenastúpili, Kotalští orli – Ateeray 6:6 (2:5), M. Machel 2, M. Babjar 2, J. Zelina, M. Lovich - M. Hrobák 2, P. Jurinec, M. Predmeský, L. Hraško, J. Halama, ŽK: M. Machel (Kot. orly), Hi-Fi - 1.MK Tami 4:14 (2:6), R. Styk 4 - M. Patráš 5, R. Radoš 5, J. Vetrák 4, Speleo - ANK Pegi 3:4 (1:2), Ľ. Jablonovský 2, E. Šulko - M. Chmelík 2, A. Bystran 2, Drink Team mal voľno. Stretnutia rozhodovali J. Adamek, P. Plavec, R. Weiss a M. Brynych.
1. Tami 1.MK 11 11 0 0 121:31 33
2. Jarný vánok 12 9 1 2 65:38 28
3. No Fear 11 9 0 2 148:30 27
4. Ateeray 12 8 1 3 68:48 25
5. Drink Team 11 6 3 2 46:41 21
6. Androméda 12 7 0 5 60:62 21
7. Kotalští orli 11 6 2 3 65:44 20
8. Dromedári 11 6 1 4 71:38 19
9. Ekonóm Utd. 11 6 0 5 38:32 18
10. Hi-Fi 12 6 0 6 66:70 18
11. Vik. Stavanger 12 5 2 5 63:80 17
12. AS v rume 11 5 1 5 58:52 16
13. Lazy Guys 12 5 0 7 44:57 15
14. Speleo 12 4 2 6 58:69 14
15. Juniperus 11 4 1 6 66:63 13
16. Úsvit 07 12 3 3 6 44:54 12
17. Van to Tree 11 3 2 6 40:65 11
18. ANK Pegi 11 3 1 7 38:71 10
19. Hradec 07 11 3 0 8 38:136 9
20. Grupáci 12 1 0 11 30:76 3
21. Matiz 11 0 0 12 27:97 0
Program 13. kola, sobota 18. apríla 2009: ANK Pegi - Úsvit 07 (12.00), Van to Tree - Lazy Guys (13.00), Ateeray – Juniperus (14.00), Androméda - Kotalští orli (15.00), Dromedári – Grupáci (16.00), Viking Stavanger - AS v rume (17.00), No Fear - Hi-Fi (18.00), 1.MK Tami - FK Matiz (19.00), AC Hradec - Ekonóm United (20.00), Jarný vánok - Drink Team (21.00), Speleo má voľno.

Simaček vo finále nestačil na Trend
Víťazom III. ročníka turnaja v malom futbale - O pohár Topvar arény sa v sobotu stalo mužstvo Trend-u. To zdolalo v „druholigovom“ finále Simaček 3:1. V stretnutí o konečné 3. miesto sa tiež stretli dva druholigové celky, z ktorých bol po výhre 7:2 nad I.Q. úspešnejší Iron.
Výsledky - skupina A: Royal BK - Atak 3:2, Simaček - Iron 5:1, Royal BK - Simaček 0:7, Atak - Iron 0:4, Royal BK - Iron 4:11, Atak - Simaček 2:7.
1. Simaček 3 3 0 0 19:3 9
2. Iron 3 2 0 1 16:9 6
3. Royal BK 3 1 0 2 7:20 3
4. Atak 3 0 0 3 4:14 0
Výsledky - skupina B: Trend - I.Q. 4:2, Xanto Zvolen - Electric Blue 3:2, Trend - Xanto Zvolen 4:3, I.Q. - Electric Blue 2:0, Trend - Electric Blue 6:6, I.Q. - Xanto Zvolen 3:0.
1. Trend 3 2 1 0 14:11 7
2. I.Q. 3 2 0 1 7:4 6
3. Xanto 3 1 0 2 6:9 3
4. El. Blue 3 0 1 2 8:11 1
Stretnutie o 3. miesto: Iron - I.Q. 7:2, finále: Simaček - Trend 1:3.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nové číslo Historickej revue
  2. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  3. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  4. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  5. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  6. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  7. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  8. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  9. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  10. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou
  1. Svieže jarné ceny v PLANEO Elektro sú aj v marci extra výhodné
  2. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  3. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  4. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  5. Nové číslo Historickej revue
  6. Veolia dostala exkluzívne do správy projekt SKY PARK
  7. AS EUBA vyhlasuje protest proti novele zákona o VŠ
  8. Firmy sa spojili s učiteľmi, rozhodli sa pomôcť chudobným žiakom
  9. Počas pandémie vzrástli obavy z právnych sporov
  10. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  1. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať? 23 342
  2. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia 13 047
  3. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 11 701
  4. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými? 11 693
  5. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou 10 566
  6. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj 10 202
  7. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami 9 142
  8. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 7 519
  9. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele 7 199
  10. Nové číslo Historickej revue 6 736
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Petra Vlhová

Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom v Jasnej o 37 stotín sekundy pred druhou Mikaelou Shiffrinovou.

22m
Petra Vlhová

Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom v Jasnej o 37 stotín sekundy pred druhou Mikaelou Shiffrinovou.

22m
Petra Vlhová počas obrovského slalomu v Jasnej 2021.

Jasná 7. marca (TASR) - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová figurovala po 1. kole nedeľného obrovského slalomu Svetového pohára na druhom mieste.

3 h
Rooseveltova nemocnica

Ultrazvukové sonografické prístroje sú určené pre potreby troch oddelení nemocnice.

20 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hasiči zasahovali na zvolenskom sídlisku.

23 h

Testovanie pokračuje aj v nedeľu.

20 h

Muž si údajne v aute strelil brokovnicou do hrudníka.

6. mar

Nákladné auto jazdilo v osudný deň po rovnakej trase opakovane. Po zrážke s autobusom zomrelo dvanásť ľudí,

19 h

Už ste čítali?