Súťaže v malom futbale v Banskej Bystrici pokračoali tretím jarným kolom. V Extralige vedúca Gardena prehrala so Securitonom, a hneď sú traja ašpiranti na prvé miesto.
Extraliga
17. kolo: Zempra 37 - Viťo Team 8:6 (2:3), A. Ľuptovčiak 4, A. Bezák 3, A. Podstavek - I. Országh 2, N. Dikacz 2, Mart. Porubský, P. Kulišiak, ŽK: A. Bezák (Zempra) - P. Kulišiak, Mart. Porubský (Viťo Team), Celtic Sásová - Rock Extremum Fortka 7:1 (4:1), M. Chrobák 3, M. Kučera 2, M. Kalmánek, Ľ. Štelcl - P. Belko, ŽK: P. Belko (R.E. Fortka), Aqua Izol - ALTYS QPR 6:6 (0:2), R. Slobodník 2, J. Urbančok 2, M. Majer, D. Mačkovič - R. Švidráň 3, R. Kollár 2, L. Sopko, Gardena 96 - FC Securiton 4:9 (2:4), R. Sochor 2, R. Kubiš, Z. Cimerman - P. Murín 4, P. Hric 2, M. Gašpar 2, M. Fojtík, ŽK: R. Sochor (Gardena) - J. Rusko (Securiton), Nera Devils - Ikar 14:2 (9:0), I. Hamšík 9, M. Kubát 2, J. Lešták 2, M. Janík - M. Sásik, J. Tuhársky.
1. Gardena 17 13 2 2 118:76 41
2. Nera Devils 17 13 1 3 139:55 40
3. Securiton 17 12 3 2 135:68 39
4. Celtic 17 9 2 6 86:68 27
5. ALTYS QPR 17 8 2 7 101:85 26
6. Aqua Izol 17 7 2 8 107:108 23
7. Viťo Team 17 6 1 10 63:91 19
8. Ikar 17 4 1 12 66:115 13
9. Zempra 17 4 0 13 86:154 12
10. R.E. Fortka 17 2 0 15 45:131 6
Program 18. kola, 14. apríla 2009: Celtic Sásová - Aqua Izol (18.30), ALTYS QPR - Nera Devils (19.30), FC Securiton - Zempra 37 (20.30), 16. apríla 2009: Ikar - Gardena 96 (18.30), Rock Extremum Fortka - Viťo Team (19.30).
I. liga
Program 9. kola, piatok 17. apríla 2009: Juniors - Arsenal F.C. (17.00), Torpédo Stavbár - Godzily (18.00), Royal Brusno kúpele - ŠK Remio (20.00), Royal 94 - Iskra (21.00), sobota 18. apríla 2009: Erland - Starí páni (8.00), Exel - Ariola (9.00), Flamengo - Real Madrid (10.00), Absolut - Skackavá (11.00), Lazio - Alien (15.00),
II. liga
Program 9. kola, piatok 17. apríla 2009: Arias - 1. FC Podlavice (19.00), sobota 18. apríla 2009: AC Chaos - Electric Blue (12.00), Chalani - Inovation Absint (13.00), Unios - 1. FC Dodna (14.00), Kobok Brezno - I.Q. (16.00), Iveco - Iron (17.00), D.P.H. - Atak (18.00), Trend - FC Nemce (19.00), North Stars - Simaček (20.00).
III. liga
12. kolo: AC Tornádo - FC Corgoň pub Riečka 3:6 (1:1), V. Kulfas 3 - M. Petráň 2, M. Hríbik 2, M. Necpal, R. Fodor, FC Dan - Mladosť 5:6 (3:5), P. Mesík 3, Da. Balon, V. Horný - J. Čief 5, I. Bačko, Duklička BB - FC Alice 5:2 (1:2), P. Šulaj 3, M. Peprný 2 - P. Hudáček 2, Sisep - Fofo 99 5:1 (2:1), J. Petrovič 2, D. Lichý, M. Polóny, M. Andrejko - V. Bajs, ŽK: D. Lichý (SISEP), Alcatraz - Küster Wolves 8:4 (4:0), O. Majer 3, P. Zelienka 2, M. Kubiš, I. Dekanovský, J. Grík - M. Zamboj 2, R. Škvarek 2, ŽK: J. Mak (Küster Wolves), BB Aqex - 1. FC Horná 3:6 (2:1), M. Bíreš 3 - M. Michal 3, M. Polgár, ŽK: L. Kupec, M. Kapusta (BB Aqex) - M. Slobodník (1.FC Horná), ČK: L. Kupec, M. Gažo (BB Aqex), N.S. Team - Atletico 4:3 (2:0), M. Kuchárik 2, J. Sokáč, F. Feldmajer - M. Štefík, P. Michal, A. Minarík, ŽK: Ľ. Macoška (Atletico), Capanegra - Ajax 5:3 (3:1), P. Zehnal 2, R. Rakyta 2, M. Giertl - O. Dvorský, L. Dvorský, R. Sečkár, FC Kleso 98 Slovenská Ľupča - Sparta BB 4:5 (1:1), Ľ. Bulla 3, M. Hruška - Š. Ondrek 2, J. Hartiník, Ľ. Chmelík, M. Krivuš, A je to - Twister 3:5 (3:4), D. Andraščík, P. Mihálik, M. Žubor - P. Potančok 2, M. Pohančánik 2, M. Víglaský, ŽK: D. Andraščík, M. Martinec (A je to) - M. Víglaský, P. Potančok, M. Pohančánik (Twister), ŠK Hellius mal voľno. Stretnutia rozhodovali P. Kosec, J. Faško, R. Zima a M. Štelcl.
1. Mladosť 12 12 0 0 72:38 36
2. Capanegra 11 11 0 0 99:26 33
3. Dan FC 11 9 0 2 79:36 27
4. Sparta BB 11 8 1 2 63:33 25
5. Alice FC 12 8 0 4 57:32 24
6. A je to 12 7 0 5 56:34 21
7. Alcatraz 12 7 0 5 56:52 21
8. Twister 11 6 2 3 42:36 20
9. Horná 1.FC 11 6 0 5 48:52 18
10. BB Aqex 12 6 0 6 47:64 18
11. N.S. Team 12 5 1 6 40:51 16
12. Duklička BB 11 5 1 5 38:64 16
13. Hellius ŠK 11 5 0 6 26:27 15
14. Ajax 12 4 2 6 36:49 14
15. Kleso 12 4 0 8 45:57 12
16. SISEP 11 3 2 6 36:41 11
17. Riečka CP 12 2 2 8 38:74 8
18. Küster Wol. 11 1 2 8 23:56 5
19. Fofo 99 11 1 1 9 27:40 4
20. Atletico 11 1 1 9 27:51 4
21. Tornádo AC 11 1 1 9 28:72 4
Program 13. kolo, sobota 18. apríla 2009: Twister - Alcatraz (7.00), Atletico - Sisep (8.00), Ajax - AC Tornádo (9.00), Mladosť - Capanegra (10.00), Küster Wolves - BB Aqex (11.00), FC Alice - FC Dan (12.00), 1. FC Horná - FC Kleso 98 Slovenská Ľupča (13.00), Sparta BB - N.S. Team (14.00), Fofo 99 - Duklička BB (15.00), FC Corgoň pub Riečka - Hellius (16.00), A je to má voľno.
IV. A liga
12. kolo: Baxx – Sosaurus 3:4 (1:2), M. Hanuška, R. Tkáč, S. Krnáč - M. Hraško 2, M. Chriašteľ, P. Cenkov, Nicolaus – VKK 3:15 (0:9), T. Kačaliak 2, J. Tokár - P. Zlevský 9, P. Kvačkaj 3, M. Kiaba 2, M. Sládeček, Vikings BB - San Marconi 7:4 (2:3), J. Bukový 2, P. Jób, M. Kabáč, M. Potkclan, P. Babnič, R. Potančok - R. Maršalík, Mi. Lichý, S. Masár 2, ŽK: P. Babnič, J. Bukový (Vikings BB), Fox Creed - 1.FC Run 6:4 (3:1), M. Mesík 3, R. Uvíra 2, N. Sýkorka, - M. Šimon 3, I. Frgelec, ŽK: J. Deset (1FC Run), Traktor United – Adrenalín 1:6 (1:2), J. Abrahám - J. Vigaš 3, V. Bodinger, R. Venger, I. Medveď, ŽK: J. Vigaš (Adrenalín), Žihadlá - FC Colo-Colo 2:3 (1:1), M. Meško, F. Babinský - M. Parobek 2, R. Sládeček, Enzo - Erima 98 2:8 (1:4), F. Krejčú, Ľ. Soják - J. Považanec 3, Ľ. Turek, A. Brštiak, M. Spišiak, P. Fischer, M. Uhrín, ŽK: M. Uhrík (Erima), Flaty – Betonári 2:4 (1:2), R. Odler 2 - M. Štefanovie 2, V. Zeman, M. Kršňák, Hrča - Bežný štandard 3:8 (1:2), Š. Majerský 3 - T. Ivanovič 4, M. Olej 2, M. Milčík 2, Gemo - AC Beercelona 5:4 (2:3), J. Budaj ml. 3, M. Kováčik, S. Staňo - D. Vidiečan 3, M. Karako, AS Uhlisko malo voľno. Stretnutia rozhodovali M. Brynych, A. Gluch a I. Sadovský.
1. Enzo 12 9 1 2 74:36 28
2. Beercelona 11 9 0 2 108:41 27
3. Sosaurus 12 8 1 3 61:34 25
4. Erima 11 8 0 3 99:46 24
5. VKK 12 8 0 4 90:54 24
6. Žihadlá 12 7 2 3 57:39 23
7. Bež. štandard 11 7 1 3 68:58 22
8. Colo-Colo 11 7 0 4 73:39 21
9. Flaty 11 7 0 4 77:47 21
10. GEMO 12 7 0 5 50:54 21
11. Fox Creed 11 6 0 5 71:61 18
12. BAXX 11 5 1 5 66:57 16
13. Adrenalín 11 5 1 5 52:47 16
14. Traktor Utd. 12 5 1 6 63:64 16
15. Betonári 12 4 0 8 36:85 12
16. Nicolaus 11 3 1 7 42:65 10
17. Vikings BB 11 3 0 8 39:93 9
18. Run 1.FC 11 2 2 7 32:49 8
19. Hrča 12 2 0 10 34:82 6
20. Uhlisko AS 11 1 1 9 34:111 4
21. San Marconi 12 1 0 11 25:89 3
Program 13. kola, piatok 17. apríla 2009: AC Beercelona - Traktor United (17.00), Erima 98 - Fox Creed (18.00), Betonári – Baxx (19.00), VKK – Flaty (20.00), Adrenalín – Žihadlá (21.00), sobota 18. apríla 2009: San Marconi – Nicolaus (7.00), FC Colo-Colo – Hrča (8.00), Bežný štandard – Enzo (9.00), 1.FC Run – Vikings BB (10.00), Sosaurus - AS Uhlisko (11.00), Gemo má voľno.
IV. B liga
12. kolo: FK Matiz - Van to Tree 3:8 (0:4), P. Kľučka 2, I. Kuric - M. Lišiak 3, Mich. Šimko, A. Jančiar, J. Brašeň, Mir. Šimko, Š. Bubeník, Juniperus - Jarný vánok 1:7 (0:4), M. Lukáč - I. Vereš 3, Pe. Kukučka 2, M. Galajda, P. Bulla, ŽK: M. Výlupok (Jarný vánok), AS v rume – Androméda 4:5 (1:2), T. Hornyak 2, S. Wágner, M. Ondrejka - M. Rýs 5, ŽK: L. Jeziorski (AS v rume), Ekonóm United - Viking Stavanger 3:7 (1:6), M. Baranyai 2, Š. Spišiak - P. Straka 2, Ľ. Ďurík 2, T. Rajcsáni, R. Halaj, P. Škadra, ŽK: Š. Spišiak, M. Baranyai, M. Kovalančík (Ekonóm Utd.) - Ľ. Ďurík, P. Škadra (Viking Stavanger), ČK: M. Kovalančík (Ekonóm Utd.), Lazy Guys - AC Hradec 8:3 (6:1), R. Turák 2, R. Ivanov 2, J. Minár, S. Šnírer, P. Pulkráb, P. Spišiak - T. Handzuš 2, P. Handzuš, ŽK: J. Snopko, S. Šnírer, P. Pulkráb (Lazy Guys) - Ľ. Kundrata, J. Lamper, M. Kamenský (AC Hradec), Úsvit 07 – Dromedári 3:3 (1:2), T. Cimerman 2, D. Ďurič - M. Ondrejka 2, P. Kán, ŽK: P. Kán, A. Daubner (Dromedári), ČK: M. Šudoma (Úsvit) - P. Kán, L. Daubner (Dromedári), Grupáci - No Fear 5:0 - kontumačne - hostia na stretnutie nenastúpili, Kotalští orli – Ateeray 6:6 (2:5), M. Machel 2, M. Babjar 2, J. Zelina, M. Lovich - M. Hrobák 2, P. Jurinec, M. Predmeský, L. Hraško, J. Halama, ŽK: M. Machel (Kot. orly), Hi-Fi - 1.MK Tami 4:14 (2:6), R. Styk 4 - M. Patráš 5, R. Radoš 5, J. Vetrák 4, Speleo - ANK Pegi 3:4 (1:2), Ľ. Jablonovský 2, E. Šulko - M. Chmelík 2, A. Bystran 2, Drink Team mal voľno. Stretnutia rozhodovali J. Adamek, P. Plavec, R. Weiss a M. Brynych.
1. Tami 1.MK 11 11 0 0 121:31 33
2. Jarný vánok 12 9 1 2 65:38 28
3. No Fear 11 9 0 2 148:30 27
4. Ateeray 12 8 1 3 68:48 25
5. Drink Team 11 6 3 2 46:41 21
6. Androméda 12 7 0 5 60:62 21
7. Kotalští orli 11 6 2 3 65:44 20
8. Dromedári 11 6 1 4 71:38 19
9. Ekonóm Utd. 11 6 0 5 38:32 18
10. Hi-Fi 12 6 0 6 66:70 18
11. Vik. Stavanger 12 5 2 5 63:80 17
12. AS v rume 11 5 1 5 58:52 16
13. Lazy Guys 12 5 0 7 44:57 15
14. Speleo 12 4 2 6 58:69 14
15. Juniperus 11 4 1 6 66:63 13
16. Úsvit 07 12 3 3 6 44:54 12
17. Van to Tree 11 3 2 6 40:65 11
18. ANK Pegi 11 3 1 7 38:71 10
19. Hradec 07 11 3 0 8 38:136 9
20. Grupáci 12 1 0 11 30:76 3
21. Matiz 11 0 0 12 27:97 0
Program 13. kola, sobota 18. apríla 2009: ANK Pegi - Úsvit 07 (12.00), Van to Tree - Lazy Guys (13.00), Ateeray – Juniperus (14.00), Androméda - Kotalští orli (15.00), Dromedári – Grupáci (16.00), Viking Stavanger - AS v rume (17.00), No Fear - Hi-Fi (18.00), 1.MK Tami - FK Matiz (19.00), AC Hradec - Ekonóm United (20.00), Jarný vánok - Drink Team (21.00), Speleo má voľno.
Simaček vo finále nestačil na Trend
Víťazom III. ročníka turnaja v malom futbale - O pohár Topvar arény sa v sobotu stalo mužstvo Trend-u. To zdolalo v „druholigovom“ finále Simaček 3:1. V stretnutí o konečné 3. miesto sa tiež stretli dva druholigové celky, z ktorých bol po výhre 7:2 nad I.Q. úspešnejší Iron.
Výsledky - skupina A: Royal BK - Atak 3:2, Simaček - Iron 5:1, Royal BK - Simaček 0:7, Atak - Iron 0:4, Royal BK - Iron 4:11, Atak - Simaček 2:7.
1. Simaček 3 3 0 0 19:3 9
2. Iron 3 2 0 1 16:9 6
3. Royal BK 3 1 0 2 7:20 3
4. Atak 3 0 0 3 4:14 0
Výsledky - skupina B: Trend - I.Q. 4:2, Xanto Zvolen - Electric Blue 3:2, Trend - Xanto Zvolen 4:3, I.Q. - Electric Blue 2:0, Trend - Electric Blue 6:6, I.Q. - Xanto Zvolen 3:0.
1. Trend 3 2 1 0 14:11 7
2. I.Q. 3 2 0 1 7:4 6
3. Xanto 3 1 0 2 6:9 3
4. El. Blue 3 0 1 2 8:11 1
Stretnutie o 3. miesto: Iron - I.Q. 7:2, finále: Simaček - Trend 1:3.
Autor: hck