Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

V Extralige sa nakoniec smial víťazný Securiton

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU V BANSKEJ BYSTRICI

Pred posledným kolom v Extralige boli traja kandidáti na prvé miesto. Vedúce tímy Gardena a NERA Devils však zaváhali a smial sa tretí Securiton.
Extraliga
18. kolo: Celtic Sásová - Aqua Izol 13:4 (7:0), Ľ. Štelcl 5, M. Javorčík 4, M. Kučera 3, P. Rebek - M. Mačkovič, R. Beňak, R. Slobodník, M. Lipa, Altys QPR - Nera Devils 8:6 (5:6), L. Sopko 2, R. Švidraň 2, R. Turčan 2, R. Kollár, J. Kmať - J. Lešták 2, M. Janík 2, I. Hamšík, M. Kubát, FC Securiton - Zempra 37 5:4 (1:2), M. Gašpar 2, P. Murín 2, M. Fojtík - A. Podstavek 2, M. Mala, M. Repčin, ŽK: M. Gašpar (Securiton) - Mi. Repčin (Zempra), Ikar - Gardena 96 7:4 (3:3), J. Ďurajka 3, J. Tuharský, R. Ráno, M. Sásik, M. Adam - J. Caban 2, R. Uličný, M. Choma, Rock Extremum Fortka - Viťo Team 4:6 (1:1), P. Belko 2, J. Messreschmidt, P. Šporka - I. Országh 3, Mart. Porubský 2, M. Pánik.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Securiton FC 18 13 3 2 140:72 42
2. Gardena 96 18 13 2 3 122:83 41
3. NERA Devils 18 13 1 4 145:63 40
4. Celtic Sásová 18 10 2 6 99:72 32
5. ALTYS QPR 18 9 2 7 109:91 29
6. Aqua Izol 18 7 2 9 111:121 23
7. Viťo Team 18 7 1 10 69:95 22
8. Ikar 18 5 1 12 73:119 16
9. Zempra 18 4 0 14 90:159 12
10. R.E. Fortka 18 2 0 16 49:137 6
I. liga
9. kolo: Juniors - Arsenal F.C. 3:2 (3:0), M. Valigura, J. Masaryk, P. Jančiar - M. Faško 2, Torpédo Stavbár - Godzily 2:5 (1:2), J. Murgaš, P. Grnáč - A. Dubovický 3, Š. Marko, M. Lipták, Royal Brusno kúpele - ŠK Remio 3:4 (1:3), M. Tomčík 3, M. Gibala - I. Bulík 3, R. Briš, Royal 94 - Iskra 2:10 (1:5), P. Necpál, I. Horniak - Š. Chrenovský 5, M. Spišák 2, M. Harmaniak 2, M. Náčik, ŽK: P. Necpál (Royal 94) - M. Harmaniak (Iskra), ČK: Z. Binder (Royal 94), Erland - Starí páni 2:4 (0:2), D. Kiedžuch, P. Štulrajter - J. Urgela 4, ŽK: P. Gabaj, L. Gregor (Erland) - P. Čajka ml., E. Dlhoš (St. páni), ČK: M. Hudáček (Erland), Exel - Ariola 3:4 (2:1), D. Kohút 2, P. Ščepko - M. Selecký, Ľ. Babiak, R. Gašpar, K. Mikloško, Flamengo - Real Madrid 4:7 (1:2), M. Mořingl 2, B. Pikula, R. Šulek - J. Šimčík 2, M. Tuček 2, M. Ursíny, M. Šimčík, K. Ratica, ŽK: P. Roško (Flamengo), Absolut - Skackavá 3:7 (0:3), P. Joščák, P. Výbošťok, M. Zbyňovský - M. Račanský 2, M. Ščepko, J. Škovrán, P. Belko, P. Štefančík, Lazio - Alien 3:2 (0:1), D. Priadka 2, J. Kubuš - D. Vaník, P. Lupták. Rozhodovali J. Adamek, V. Kosec st. a P. Dírer.
1. Torp./Stavbár 9 8 0 1 64:40 24
2. Royal BK 9 7 1 1 60:29 22
3. Skackavá 9 7 1 1 61:35 22
4. Ariola 9 6 2 1 41:36 20
5. Juniors 9 6 1 2 36:27 19
6. Lazio 9 6 0 3 44:22 18
7. Godzily 9 5 2 2 59:55 17
8. Remio ŠK 9 5 1 3 41:32 16
9. Starí páni 9 3 4 2 40:30 13
10. Erland 9 3 0 6 33:31 9
11. Alien 9 3 0 6 30:34 9
12. Arsenal F.C. 9 3 0 6 35:43 9
13. Flamengo 9 3 0 6 36:51 9
14. Exel 9 2 1 6 33:47 7
15. Iskra 9 2 0 7 36:56 6
16. Royal 94 9 2 0 7 39:61 6
17. Absolut 03 9 2 0 7 33:61 6
18. Real Madrid 9 1 1 7 31:64 4
Program 10. kola, sobota 25. apríla 2009: Skackavá - Erland (12.00), Starí páni - Exel (13.00), ŠK Remio - Torpédo Stavbár (14.00), Ariola - Royal Brusno kúpele (15.00), Iskra - Flamengo (16.00), Alien - Absolut (17.00), Godzily - Royal 94 (18.00), Real Madrid - Juniors (19.00), Arsenal F.C. - Lazio (20.00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
9. kolo: Arias - 1. FC Podlavice 5:3 (3:1), J. Rusko 3, J. Gaško, M. Strečok - L. Murín, P. Holek, J. Bednár, AC Chaos - Electric Blue 6:10 (2:2), M. Truban 4, F. Tomčo, M. Miškuf - M. Francisty 3, P. Mozoláni 2, M. Kohút 2, Mi. Francisty, J. Francisty, P. Uhliarik, Chalani - Inovation Absint 4:3 (0:0), Š. Szöke 2, M. Mesík, M. Golecký - M. bartok 2, P. Šipula, Unios - 1. FC Dodna 5:5 (2:2), P. Konder 4, J. Varga - Ma. Kováč 2, J. Bubeník 2, Mi. Kováč, ŽK: J. Sendek (Unios), ČK: M. Gazdík (Dodna), Kobok Brezno - I.Q. 1:6 (0:4), P. Urbančok - M. Zvalo 2, M. Roháč, P. Dobiáš, M. Tučnák 2, ŽK: P. Dobiáš (I.Q.), Iveco - Iron 3:5 (2:2), D. Očenáš, M. Horčin 2 - J. Kotorík 2, M. Schrötter 2, M. Vaňo, D.P.H. - Atak 3:2 (1:1), S. Srnka 2, M. Gavalda - T. Brštiak, M. Žabka, Trend - FC Nemce 5:10 (2:5), Ľ. Faktor 2, D. Dikacz, R. Maďar, V. Kosec st. - J. Chrastina 5, M. Chaban 3, E. Schön 2, ŽK: R. Maďar (Trend), ČK: R. Maďar (Trend) - B. Dian (Nemce), North Stars - Simaček 2:5 (0:4), M. Dohnan, D. Mozola - M. Kucbeľ 2, P. Mesík, L. Žambor, F. Korda. Rozhodovali V. Kosec, P. Dírer a P. Kosec.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Iveco 9 7 1 1 44:20 22
2. D.P.H. 9 7 0 2 54:25 21
3. Kobok Brezno 9 7 0 2 62:40 21
4. Electric Blue 9 6 1 2 48:32 19
5. Dodna FC 9 5 3 1 51:42 18
6. Iron 9 5 2 2 42:34 17
7. Chalani 9 5 1 3 51:41 16
8. Nemce FC 9 5 1 3 58:51 16
9. Inovat. Absint 9 4 2 3 36:23 14
10. Unios 9 4 1 4 30:36 13
11. Simaček 9 3 2 4 39:50 11
12. I.Q. 9 3 0 6 31:39 9
13. North Stars 9 3 0 6 34:44 9
14. Atak 9 2 2 5 34:39 8
15. Trend 9 2 1 6 39:63 7
16. Arias 9 2 0 7 45:62 6
17. Podlavice 1.FC 9 1 1 7 28:51 4
18. Chaos AC 9 1 0 8 36:70 3
Program 10. kola, piatok 24. apríla 2009: Simaček - Iveco (17.00), Iron - D.P.H. (18.00), 1.FC Podlavice - Chalani (19.00), Atak - Arias (20.00), I.Q. - Trend (21.00), sobota 25. apríla 2009: 1. FC Dodna - North Stars (8.00), Inovation Absint - Kobok Brezno (9.00), FC Nemce - AC Chaos (10.00), Electric Blue - Unios (11.00),

III. liga
13. kolo: Twister - Alcatraz 0:2 (0:0), J. Mojžita, J. Grík, Atletico - Sisep 4:1 (2:0), P. Michal, V. Škvarka, A. Minárik, M. Kálus - M. Rýs, ŽK: P. Michal (Atletico), Ajax - AC Tornádo 8:2 (3:1), M. Kršiak 3, R. Sečkár 2, L. Dvorský 2, M. Dobrota - A. Mišiak 2, Mladosť - Capanegra 1:2 (0:1), I. Bačko - L. Berec, T. Kolofík, Küster Wolves - BB Aqex 1:2 (0:2), M. Zamboj - T. Bacúšan, M. Sasák, FC Alice - FC Dan 4:3 (2:1), J. Markovič 2, P. Rackovský 2 - P. Mesík, D. Minich, M. Koman, ŽK: P. Hudáček, M. Kaliský (Alice) - L. Hakel (Dan), ČK: P. Hudáček (Alice), 1.FC Horná - FC Kleso 98 Slovenská Ľupča 3:2 (1:1), J. Krištek, M. Polgár, M. Kosák - Ľ. Bulla, M. Hruška, ŽK: M. Kosák (Horná) - M. Bulla (Kleso), Sparta BB - N.S. Team 2:2 (1:0), A. Greguš, J. Hartiník - J. Pĺžik, P. Karcel, ŽK: T. Pančík, J. Pala (N.S. Team), Fofo 99 - Duklička BB 5:5 (1:3), V. Zemko 2, M. Lipták, M. Pitel, M. Pejko - P. Šulaj 3, J. Bielik, P. Bubniak, FC Corgoň pub Riečka - Hellius 4:2 (0:1), R. Necpal 2, M. Petráň, M. Hríbik - P. Lichý, M. Fillo. Rozhodovali I. Sádovský, R. Weiss a M. Hlaváček.

1. Capanegra 12 12 0 0 101:27 36
2. Mladosť 13 12 0 1 73:40 36
3. Dan FC 12 9 0 3 82:40 27
4. Alice FC 13 9 0 4 61:35 27
5. Sparta BB 12 8 2 2 65:35 26
6. Alcatraz 13 8 0 5 58:52 24
7. A je to 12 7 0 5 56:34 21
8. Horná 1.FC 12 7 0 5 51:54 21
9. BB Aqex 13 7 0 6 49:65 21
10. Twister 12 6 2 4 42:38 20
11. Ajax 13 5 2 6 44:51 17
12. N.S. Team 13 5 2 6 42:53 17
13. Duklička BB 12 5 2 5 43:69 17
14. Hellius ŠK 12 5 0 7 28:31 15
15. Kleso 13 4 0 9 47:60 12
16. SISEP 12 3 2 7 37:45 11
17. Riečka CP 13 3 2 8 42:76 11
18. Atletico 12 2 1 9 31:52 7
19. Küster Wol. 12 1 2 9 24:58 5
20. Fofo 99 12 1 2 9 32:45 5
21. Tornádo AC 12 1 1 10 30:80 4
Program 14. kolo, sobota 25. apríla 2009: Hellius - Ajax (7.00), FC Kleso 98 Slovenská Ľupča - Küster Wolves (8.00), Sisep - Sparta BB (9.00), BB Aqex - Twister (10.00), AC Tornádo - Mladosť (11.00), N.S. Team - 1. FC Horná (12.00), FC Dan - Fofo 99 (13.00), Duklička BB - Atletico (14.00), Capanegra - FC Alice (15.00), Alcatraz - A je to (16.00), FC Corgoň pub Riečka má voľno.

IV. A liga
13. kola: AC Beercelona - Traktor United 4:7 (0:3), D. Vidiečan 3, Ľ. Illéš - D. Fridrich 3, J. Turek 3, P. Podhradský, ŽK: M. Karako (Beercelona) - D. Fridrich, J. Turek (Traktor Utd.), Erima 98 - Fox Creed 8:7 (3:3), P. Vyhnička 4, P. Fischer 2, M. Kurčík 2 - M. Kaleta 4, B. Krajčír, M. Mesík, T. Bračo, ŽK: M. Mesík (Fox Creed), Betonári – Baxx 6:7 (1:2), M. Štefanovie, M. Heško, V. Zeman, M. Kršňák, J. Hukeľ, J. Palúch - O. Horváth 5, S. Krnáč, V. Tkáč, ŽK: J. Palúch, M. Šimšík (Betonári), VKK – Flaty 7:9 (3:3), P. Zlevský 3, M. Ligač 2, M. Kiaba, I. Lagovský - L. Bača 4, J. Harvan 2, R. Odler, T. Bíreš, M. Sulovec, ŽK: L. Bača (Flaty), Adrenalín – Žihadlá 7:6 (2:5), J. Vigaš 3, M. Pilát 2, R. Venger, F. Čuma - E. Mlynarčík 6, San Marconi – Nicolaus 7:5 (3:3), S. Masár 6, P. Sedílek - J. Tokár 3, D. Bajs, M. Kuruc, FC Colo-Colo – Hrča 8:0 (3:0), M. Mlynarčík 3, Ro. Sedláček 2, R. Vaľko, L. Kršteník, M. Parobek, Bežný štandard – Enzo 8:2 (3:0), M. Olej 3, J. Belo-Caban 2, T. Ivanovič, M. Milčík, M. Svitek - Ľ. Sojak, Ľ. Lovecký, ŽK: M. Fortiak, M. Svitek, J. Belo-Caban (Bež. štandard), 1.FC Run – Vikings BB 9:2 (2:1), J. Ličák 7, I. Demeter, M. Šimon - M. Huťka, P. Babnič, Sosaurus - AS Uhlisko 18:2 (6:1), P. Cenkov 5, M. Chriašteľ 3, M. Cenkov 3, J. Ždánsky 2, E. Jančo 2, M. Hraško, P. Chriašteľ, R. Sliacky - D. Roháč, M. Naštický. Stretnutia rozhodovali V. Kosec st., M. Štelcl a R. Zima.

1. Sosaurus 13 9 1 3 79:36 28
2. Enzo 13 9 1 3 76:44 28
3. Beercelona 12 9 0 3 112:48 27
4. Erima 12 9 0 3 107:53 27
5. Bež. štandard 12 8 1 3 76:60 25
6. Colo-Colo 12 8 0 4 81:39 24
7. VKK 13 8 0 5 97:63 24
8. Flaty 12 8 0 4 86:54 24
9. Žihadlá 13 7 2 4 63:46 23
10. GEMO 12 7 0 5 50:54 21
11. BAXX 12 6 1 5 73:63 19
12. Adrenalín 12 6 1 5 59:53 19
13. Traktor Utd. 13 6 1 6 70:68 19
14. Fox Creed 12 6 0 6 78:69 18
15. Betonári 13 4 0 9 42:92 12
16. Run 1.FC 12 3 2 7 41:51 11
17. Nicolaus 12 3 1 847:72 10
18. Vikings BB 12 3 0 9 41:102 9
19. Hrča 13 2 0 11 34:90 6
20. San Marconi 13 2 0 11 32:94 6
21. Uhlisko AS 12 1 1 10 36:129 4
Program 14. kola, sobota 25. apríla 2009: AS Uhlisko – Betonári (12.00), Hrča – Adrenalín (13.00), Fox Creed - Bežný štandard (14.00), Žihadlá - AC Beercelona (15.00), Baxx – VKK (16.00), Enzo - FC Colo-Colo (17.00), Nicolaus - 1.FC Run (18.00), Vikings BB - Erima 98 (19.00), Flaty - San Marconi (20.00), Traktor United - Gemo (21.00), Sosaurus má voľno.

IV. B liga
13. kolo: ANK Pegi - Úsvit 07 3:2 (1:0), M. Kupec, J. Orel, M. Predajnianský - D. Durič, L. Štanda, ŽK: M. Predajniansky (Pegi), Van to Tree - Lazy Guys 1:8 (0:2), Š. Bubeník - R. Turák 4, J. Minár 2, P. Polkoráb, R. Ivanov, Ateeray – Juniperus 7:4 (3:2), M. Paňko 5, J. Meško, M. Hrobák - E. Rusko 2, M. Filipko, D. Frzon, Androméda - Kotalští orli 7:6 (6:2), M. Rýs 3, M. Môcik 2, Z. Valašťan, J. Navrátil - M. Babiar 2, J. Kyjanica 2, J. Paršo, R. Mazúch, ŽK: M. Môcik (Androméda), Dromedári – Grupáci 12:4 (8:3), T. Konkoľ 4, B. Michalech 4, A. Patráš 3, P. Kán - M. Kuna 3, R. Gažo, Viking Stavanger - AS v rume 5:2 (1:1), R. Halaj 2, P. Jarko, P. Faško, P. Straka - S. Wágner, M. Ondrejka, No Fear - Hi-Fi 16:4 (10:3), L. Klibáni 5, P. Slaný 4, V. Kosec ml. 3, T. Pažout 2, J. Jablonovský 2 - P. Dupej 2, M. Zima, M. Patráš, 1.MK Tami - FK Matiz 5:0 - kontumačne, hostia na stretnutie nenastúpili, AC Hradec - Ekonóm United 3:15 (1:4), T. Handzuš 2, Ľ. Kundrata - Ľ. Syč 4, Š. Spišiak 3, M. Spišiak 2, P. Skubínčan 2, M. Baranyai 2, M. Kovalančík, A. Kolárik, Jarný vánok - Drink Team 2:1 (1:0), J. Galajda, I. Vereš - M. Podkonický, ŽK: I. Dobrý (Jarný vánok). Rozhodovali R. Zima, A. Gluch, J. Faško a I. Sadovský.

1. Tami 1.MK 12 12 0 0 126:31 36
2. Jarný vánok 13 10 1 2 67:39 31
3. No Fear 12 10 0 2 164:34 30
4. Ateeray 13 9 1 3 75:52 28
5. Androméda 13 8 0 5 67:68 24
6. Dromedári 12 7 1 4 83:42 22
7. Ekonóm Utd. 12 7 0 5 53:35 21
8. Drink Team 12 6 3 3 47:43 21
9. Kotalští orli 12 6 2 4 71:51 20
10. Vik. Stavanger 13 6 2 5 68:82 20
11. Lazy Guys 13 6 0 7 52:58 18
12. Hi-Fi 13 6 0 7 70:86 18
13. AS v rume 12 5 1 6 60:57 16
14. Speleo 12 4 2 6 58:69 14
15. Juniperus 12 4 1 7 70:70 13
16. ANK Pegi 12 4 1 7 41:73 13
17. Úsvit 07 13 3 3 7 46:57 12
18. Van to Tree 12 3 2 7 41:73 11
19. Hradec 07 12 3 0 9 41:151 9
20. Grupáci 13 1 0 12 34:88 3
21. Matiz 13 0 0 13 27:102 0
Program 14. kola, piatok 24. apríla: Drink Team – Ateeray (17.00), Hi-Fi – Dromedári (18.00), Lazy Guys - 1.MK Tami (19.00), Grupáci - ANK Pegi (20.00), Juniperus – Androméda (21.00), sobota 25. apríla: FK Matiz - No Fear (7.00), AS v rume - AC Hradec (8.00), Ekonóm United - Van to Tree (9.00), Kotalští orly - Viking Stavanger (10.00), Úsvit 07 - Speleo (11.00).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  7. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  8. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  9. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 40 968
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 38 958
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 12 268
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 035
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 153
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 132
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 456
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 255
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 063
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 956
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Registračný formulár je otvorený aj počas celého dnešného dňa.

6 h

Skríningové testovanie bude v Banskej Bystrici pokračovať zajtra.

18 h
Antigénové testovanie na koronavírus.

Niektoré obce nášho regiónu testujú na nezvyčajných miestach. Napríklad v horehronskej obci Beňuš sa testuje v dome smútku.

20 h
Testovanie v základnej škole na Radvanskej.

Mesto zverejnilo prvé priebežné čísla zo skríningového testovania.

24 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23 h

Pozitivita je zatiaľ nízka.

19 h

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

18 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

23. jan

Už ste čítali?