Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

V prvoligovom derby Skackavá vyučovala

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU V BANSKEJ BYSTRICI

I. liga
Absolut - Exel 6:7 (1:3), M. Janoško 3, P. Bobák, P. Ryša, P. Výbošťok - P. Ščepko 3, T. Ondrejka 2, M. Béreš 2, Iskra - Lazio 6:7 (4:3), Š. Chrenovský 5, M. Ňáčik - J. Solivaj 2, D. Priadka 2, B. Herkel, P. Wiessinger, M. Bursa, ŽK: J. Medveď, M. Bursa (Lazio), Skackavá - Royal Brusno kúpele 8:2 (2:2), P. Štefančík 2, R. Calpáš 2, V. Moravčík 2, M. Račanský 2 - J. Piliar, M. Gibala, Godzily - Juniors 6:3 (1:2), A. Dubovický 3, J. Beer, Š. Marko, M. Lipták - M. Chudý, J. Kálavský, J. Masaryk, ŽK: A. Dubovický - J. Masaryk, M. Chudý, ŠK Remio - Flamengo 7:4 (2:1), I. Bulík 5, R. Briš, M. Ponický - M. Gerö 2, P. Dobrík, J. Sanitrár, Ariola - Royal 94 2:3 (2:3), P. Gubka, M. Škamla - J. Moravčík 2, P. Mažgut, Alien - Erland 2:2 (1:2), M. Pejko, M. Longauer - P. Gabaj, L. Gregor, Starí páni - Torpédo 2:5 (1:1), P. Čajka 2 - J. Murgaš 4, P. Kvaltíny, ŽK: E. Dlhoš - P. Kvaltíny, Real Madrid - Arsenal F.C. 1:4 (0:1), R. Uhrín - M. Faško 2, Ľ. Potančok, Š. Gregor.
1. Skackavá 12 10 1 1 81:44 31
2. Royal BK 12 9 1 2 72:42 28
3. Torp./Stavbár 12 9 0 3 72:56 27
4. Godzily 12 8 2 2 74:63 26
5. Lazio 12 8 1 3 63:34 25
6. Remio ŠK 12 8 1 3 62:40 25
7. Juniors 12 8 1 3 49:40 25
8. Ariola 12 7 2 3 54:48 23
9. Starí páni 12 4 4 4 58:48 16
10. Arsenal F.C. 12 5 0 7 53:57 15
11. Erland 12 4 1 7 43:40 13
12. Alien 12 4 1 7 51:50 13
13. Exel 12 3 1 8 55:74 10
14. Iskra 12 3 0 9 52:72 9
15. Flamengo 12 3 0 9 45:67 9
16. Royal 94 12 3 0 9 47:76 9
17. Absolut 03 12 2 0 10 44:89 6
18. Real Madrid 12 1 2 9 37:74 5
Program 13. kola, piatok 15. mája: Arsenal F.C. - Iskra (17:00), Flamengo - Ariola (18:00), Real Madrid - Alien (19:00), Lazio - Godzily (20:00), Torpédo - Skackavá (21:00), sobota 16. mája 2009: Royal Brusno kúpele - Absolut (8:00), Juniors - ŠK Remio (9:00), Royal 94 - Starí páni (10:00), Exel - Erland (11:00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
North Stars - D.P.H. 3:10 (1:4), M. Berko 2, R. Kapustík - B. Srnka 4, J. Purc 3, M. Kušniak 2, S. Srnka, ŽK: S. Srnka (D.P.H.), I.Q. - Unios 4:2 (2:1), M. Bajs 2, M. Zvalo, F. Garaj - J. Bílek, P. Konder, ŽK: M. Pašák (Unios), Simaček - Arias 9:3 (3:2), L. Žambor 3, P. Mesík 3, Ľ. Zima, M. Kucbeľ, M. Miartuš - J. Rusko 3, Inovation Absint - AC Chaos 1:4 (0:1), P. Šipula - M. Hudec, F. Tomčo, M. Miškuf, M. Truban, ŽK: M. Bartok (Absint), 1.FC Podlavice - Trend 3:3 (2:2), J. Botoš, M. Plavec, J. Bednár - R. Maďar, R. Zúbek, J. Jakubis, ŽK: L. Hurík - R. Maďar, Atak - Kobok Brezno 3:3 (1:1), T. Brštiak, M. Žabka, R. Vida - P. Kováčik, R. Faško, M. Kindernay, 1.FC Dodna - Iveco 9:3 (2:1), Ma. Kováč 6, J. Bubeník 2, Mi. Kováč - P. Časnocha 2, J. Hegyi, Iron - Chalani 2:2 (0:1), E. Hippík, R. Havran - Z. Murín, P. Keller, FC Nemce - Electric Blue 12:1 (7:0), M. Vajda 4, M. Chaban 3, B. Bian 3, M. Adam 2 - Mi. Francisty, ČK: P. Uhliarik (El . Blue).
1. Kobok Brezno 12 9 1 2 81:52 28
2. D.P.H. 12 9 0 3 77:39 27
3. Iveco 12 8 1 3 53:36 25
4. Dodna FC 12 7 3 2 67:52 24
5. Electric Blue 12 7 1 4 56:49 22
6. Nemce FC 12 6 3 3 81:63 21
7. Iron 12 5 3 4 53:58 18
8. Chalani 12 5 2 5 61:54 17
9. Simaček 12 5 2 5 57:62 17
10. Atak 12 4 3 5 46:47 15
11. I.Q. 12 5 0 7 47:50 15
12. North Stars 12 5 0 7 45:59 15
13. Inovat. Absint 12 4 2 6 42:37 14
14. Unios 12 4 2 6 40:51 14
15. Trend 12 4 2 6 53:71 14
16. Arias 12 3 0 9 62:77 9
17. Podlavice 1.FC 12 2 2 8 43:68 8
18. Chaos AC 12 2 1 9 48:86 7
Program 13. kola, sobota 16. mája: Electric Blue - I.Q. (12:00), Trend - Atak (13:00), FC Nemce - 1. FC Dodna (14:00), Unios - Inovation Absint (15:00), Chalani - Simaček (16:00), Arias - North Stars (17:00), AC Chaos - 1. FC Podlavice (18:00), Kobok Brezno - Iron (19:00), D.P.H. - Iveco (20:00).

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
FC Corgoň pub Riečka - Mladosť 3:5 (2:4), J. Fodor, M. Čermák, M. Hríbik - R. Janko 2, J. Čief, M. Vigaš, J. Ondrejka, FC Kleso 98 Slovenská Ľupča - A je to 2:2 (2:2), M. Hruška, M. Lakomčík - M. Martinec 2, ŽK: M. Bulla, M. Hruška - J. Moravčík*, Duklička BB - 1. FC Horná 4:4 (1:2), J. Bielik, P. Šulaj, R. Demian, Z. Večerík - M. Michal 3, M. Polgár, Capanegra - Atletico 7:1 (4:1), A. Výboh 3, L. Berec, T. Kolofík, M. Kmeť, M. Giertl - M. Kálus, Sisep - Küster Wolves 5:2 (2:2), V. Kúdelka 2, M. Rýs, M. Andrejko, J. Petrovič - R. Škvarek, M. Dzúrik, ŽK: M. Matoušek - J. Mak, ČK: A. Petrovič, M. Matoušek - J. Mak, AC Tornádo - Fofo 99 5:5 (1:2), A. Mišiak, P. Giertl, V. Kulfas, J. Teliar, M. Kliment - J. Šuriba 3, A. Matejka, V. Zemko, N.S. Team - Twister 5:0 - kontumačne, hostia na stretnutie nenastúpili**, Hellius - FC Alice 3:3 (1:1), M. Fillo 2, M. Kenický - J. Markovič, P. Rackovský, M. Kaliský, FC Dan - Sparta BB 4:3 (2:1), P. Mesík 2, L. Hakel, V. Horný - R. Zmajkovič, V. Köböl, A. Greguš, ŽK: M. Koman (Dan), BB Aqex - Alcatraz 7:6 (3:5), M. Sasák 3, S. Drahoň 2, M. Bíreš, J. Roháč - J. Mojžita 4, J. Grík, O. Majer, ŽK: S. Drahoň (BB Aqex).
1. Capanegra 15 15 0 0 118:31 45
2. Mladosť 16 14 0 2 89:52 42
3. Dan FC 15 12 0 3 99:48 36
4. Sparta BB 15 10 2 3 78:40 32
5. BB Aqex 16 10 0 6 68:78 30
6. Alice FC 16 9 2 5 66:45 29
7. Alcatraz 15 9 0 6 74:60 27
8. N.S. Team 16 8 2 6 63:56 26
9. Horná 1.FC 15 8 1 6 62:67 25
10. A je to 15 7 1 7 63:53 22
11. Hellius ŠK 15 7 1 7 40:37 22
12. Twister 15 6 2 7 47:56 20
13. Kleso 16 6 1 9 65:68 19
14. Duklička BB 15 5 4 6 49:82 19
15. Ajax 15 5 2 8 48:59 17
16. SISEP 15 4 2 9 45:56 14
17. Riečka CP 15 4 2 9 49:84 14
18. Atletico 15 2 2 11 35:64 8
19. Fofo 99 15 1 3 11 44:65 6
20. Tornádo AC 15 1 3 11 41:96 6
21. Küster Wol. 15 1 2 12 32:60 5
Program 17. kolo, sobota 16. mája: Alcatraz - FC Kleso 98 Slovenská Ľupča (7:00), FC Alice - FC Corgoň pub Riečka (8:00), Fofo 99 - Hellius (9:00), Küster Wolves - Duklička BB (10:00), Atletico - AC Tornádo (11:00), Twister - Sisep (12:00), Sparta BB - Capanegra (13:00), 1. FC Horná - FC Dan (14:00), A je to - N.S. Team (15:00), Mladosť - Ajax (16:00).

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
Sosaurus – VKK 8:7 (2:4), M. Chriašteľ 5, M. Cenkov 2, M. Hraško - P. Zlevský 4, M. Ligač 2, M. Kiaba, Hrča – Gemo 1:12 (0:6), Š. Majerský - J. Budaj ml. 3, P. Budaj 3, J. Budaj st. 2, J. Rajnoha, I. Vilímek, M. Staňo, M. Kováčik, Vikings BB - FC Colo-Colo 3:13 (2:7), P. Babnič 2, J. Bukový - D. Tóth 5, B. Vítek 3, Ro. Sedláček 2, J. Orovčík, R. Belko, L. Kršteník, Flaty - Erima 98 7:10 (2:4), R. Odler 5, T. Bíreš, L. Bača - A. Brštiak 3, P. Fischer 2, M. Bučko, Ľ. Turek, M. Šajdák, P. Vyhnička, M. Uhrík, Fox Creed – Adrenalín 6:7 (1:4), T. Šurabík 2, B. Krajčír 2, N. Sýkorka, P. Gajdár - J. Vigaš 5, V. Bodinger 2, Baxx - 1.FC Run 1:3 (1:1), R. Tkáč - J. Ličák 2, M. Šimon, Enzo - AC Beercelona 2:7 (1:6), M. Hudec, Ľ. Soják - D. Vidiečan 4, M. Vollmann, Ľ. Illéš, M. Karako, AS Uhlisko - San Marconi 9:11 (4:7), M. Boroviak 3, I. Fraňo 2, M. Naštický 2, D. Roháč, R. Jonáš - S. Masár 7, Ma. Lichý 4, ŽK: M. Snopko - Ma. Lichý, Nicolaus - Bežný štandard 2:6 (1:4), D. Bajs, M. Kuruc - T. Ivanovič 2, I. Lehoťan 2, M. Fortiak, M. Mičík, ŽK: T. Ivanič (Bš), Žihadlá - Traktor United 0:4 (0:2), I. Podhradský ml., D. Fridrich, J. Turek, J. Lapin.
1. Beercelona 15 12 0 3 145:60 36
2. Erima 15 12 0 3 138:68 36
3. Sosaurus 15 11 1 3 94:48 34
4. Bež. štandard 15 11 1 3 102:72 34
5. Colo-Colo 15 11 0 4 113:54 33
6. Flaty 15 10 0 5 109:68 30
7. Enzo 16 9 1 6 86:64 28
8. Adrenalín 15 9 1 5 79:65 28
9. VKK 16 9 0 7 123:82 27
10. Žihadlá 16 8 2 6 78:64 26
11. BAXX 15 8 1 6 88:74 25
12. Traktor Utd. 15 8 1 6 78:70 25
13. GEMO 15 8 0 7 68:65 24
14. Fox Creed 15 6 0 9 94:98 18
15. Run 1.FC 15 5 2 8 51:62 17
16. Betonári 15 5 0 10 57:105 15
17. Nicolaus 15 3 1 11 56:96 10
18. San Marconi 16 3 0 13 48:116 9
19. Vikings BB 15 3 0 12 51:131 9
20. Hrča 16 2 0 14 40:128 6
21. Uhlisko AS 15 1 1 13 55:163 4
Program 17. kola, piatok 15. mája: Traktor Utd. - Hrča (17:00), San Marconi - Sosaurus (18:00), 1.FC Run - AS Uhlisko (19:00), Adrenalín - Vikings BB (20:00), Erima – Baxx (21:00), sobota 16. mája 2009: AC Beercelona - Fox Creed (7:00), Bežný štandard - Flaty (8:00), Colo-Colo - Nicolaus (9:00), Gemo - Enzo (10:00), VKK - Betonári (11:00).

IV. B liga
Jarný vánok – Androméda 3:6 (1:2), I. Vereš 2, S. Hlisník - M. Rýs 3, Z. Valašťan 2, M. Môcik, ŽK: A. Mišún, Pe. Kukučka (Jarný vánok), ČK: Pe. Kukučka, Hi-Fi – Speleo 3:2 (1:2), E. Lenárt 2, T. Styk - D. Detvan, Ľ. Jablonovský, Ekonóm United - No Fear 5:7 (4:3), Š. Spišiak 3, M. Spišiak, P. Skubinčan - T. Pažout 2, L. Klibáni 2, P. Slaný 2, V. Kosec ml., Kotalští orly - Van to Tree 8:5 (3:3), J. Paršo 2, M. Babiar 2, M. Machel 2, P. Pinter, R. Mazúch - M. Hlaváček, N. Kán, M. Vlček, M. Lišiak, D. Mika, ŽK: M. Babiar - Š. Bubeník, ČK: M. Babiar, Lazy Guys – Dromedári 3:9 (2:6), R. Turák 2, J. Minár - M. Ondrejka 3, A. Patráš 2, T. Konkoľ 2, B. Michalech, P. Koprivňák, Juniperus - AC Hradec 4:8 (3:3), M. Filipko 2, R. Blaško, B. Blaško - M. Cibuľka 3, J. Veselovský 3, T. Handzuš, Ľ. Kundrata, FK Matiz - ANK Pegi 3:7 (1:1), I. Kuruc 2, P. Klučka - J. Orel 2, M. Chmelík 2, M. Predajniansky, M. Pecník, M. Kupec, ŽK: P. Kamzík, I. Chmelík (Pegi), Drink Team - Viking Stavanger 5:3 (2:2), M. Barančík 3, P. Káloši 2 - P. Jarko, Ľ. Ďúrik, P. Straka, AS v rume - 1.MK Tami 2:12 (0:5), S. Vágner, M. Roháč - M. Patráš 5, R. Fudor 4, R. Radoš, J. Kamenský, W. Poliak, Grupáci - Úsvit 07 1:2 (0:0), M. Kuna - T. Cimerman, M. Centeš, ŽK: J. Dorotovič - P. Železník, ČK: M. Homišan (Úsvit).
1. Tami 1.MK 15 15 0 0 161:40 45
2. No Fear 15 13 0 2 197:46 39
3. Jarný vánok 15 11 1 3 78:48 34
4. Androméda 16 11 0 5 88:78 33
5. Dromedári 15 10 1 4 115:52 31
6. Ateeray 15 10 1 4 87:62 31
7. Kotalští orli 15 8 2 5 90:70 26
8. Vik. Stavanger 16 8 2 6 87:97 26
9. Drink Team 15 7 3 5 60:61 24
10. ANK Pegi 15 7 1 7 69:80 22
11. Ekonóm Utd. 15 7 0 8 66:53 21
12. Hi-Fi 16 7 0 9 82:114 21
13. Speleo 15 6 2 7 74:78 20
14. AS v rume 15 6 1 8 70:79 19
15. Lazy Guys 16 6 0 10 58:89 18
16. Van to Tree 15 5 2 8 55:86 17
17. Úsvit 07 15 4 3 8 51:65 15
18. Juniperus 15 4 1 10 80:101 13
19. Hradec 07 15 4 0 14 58:169 12
20. Grupáci 16 1 0 15 40:104 3
21. Matiz 16 0 0 16 36:140 0
Program 17. kola, sobota 16. mája: Úsvit 07 - Hi-Fi (12:00), Viking Stavanger - Jarný vánok (13:00), AC Hradec - Drink Team (14:00), Dromedári - Ekonóm United (15:00), Van to Tree – Juniperus (16:00), ANK Pegi - Lazy Guys (17:00), 1.MK Tami - Kotalští orli (18:00), No Fear - AS v rume (19:00), Speleo - FK Matiz (20:00), Androméda - Ateeray (21:00).

* Pozývame vedúceho mužstva Kleso na najbližšie zasadnutie výboru MÚMF (zaplatenie pokuty).
** Pozývame vedúceho mužstva Twister na najbližšie zasadnutie výboru MÚMF (zaplatenie pokuty).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  2. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  8. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  9. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 30 940
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 28 441
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 12 684
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 200
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 114
  6. Ohlúpli sme počas Covid roka? 8 313
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 569
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 685
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 382
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 973
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Národný park si mýlia niektorí ľudia s parkoviskom

Správa Národného parku Nízke Tatry sa obrátila na návštevníkov prírody s výzvou.

Kraj ponúka online platformu, ktorá bežkárov zorientuje v trasách

Aj napriek protiepidemickým opatreniam je možné stráviť zimu v Banskobystrickom samosprávnom kraji (BBSK) aktívne a športovo.

Tak toto je lahôdka. Sneh, bežky a Chmarošský viadukt

Koronavírus: Odberné miesta v Banskej Bystrici

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Banskej Bystrici.

Ilustračná fotografia.
Milan Mazurek.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Odišiel prvý tréner majstra sveta, lúčil sa s ním aj hokejový reprezentant

Gustáv „Guňo“ Buček nás opustil 7. januára vo veku 77 rokov.

Už ste čítali?