Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Priechod nezastavil ani Čierny Balog

V najvyššej oblastnej súťaži Priechod zvýšil náskok na čele po víťazstve v Balogu, ale Slovenská Ľupča hrá až v stredu na Balážoch a všetko môže vrátiť naspäť. V Osrblí nedohrali pre búrku.

I. trieda - 23. kolo

T. Č. Balog - Priechod 0:2 (0:1)

Domáci boli lídrovi súťaže viac ako vyrovnaným súperom, ale opäť doplatili na nepremieňanie šancí. Hostia svoju prvú šancu využili už v 13. minúte kedy skóroval Barla. V 1. polčase domáci ešte pritlačili hostí na ich polovicu a snažili sa vyrovnať. Ich snahu prekazili hostia v 76. minúte, keď z pokutového kopu zavŕšil na 2:0 Ivanič.

Góly: 13. Barla, 76. Ivanič (11m). ŽK: Ivanič. Pred 250 divákmi rozhodoval Belko.

Tatran Č. BALOG: Medveď- Budovec, Kliment, Kvietok Ján, Kováčik M. (65. Pečovský), Sitarčík, Švantner S. (85. Auxt), Turňa (57. Kováčik P.), Kvietok Jozef, Štulajter, Švantner P.

PRIECHOD: Chromek- Mesík, Homola, Kmeť, Heric, Chaban (85. Kopic), Barla, Štelcl, Slobodník (81. Šulaj), Budaj, Ivanič.

Harmanec - Mýto 2:3 (1:1)

Domáci konečne strelili po štyroch zápasoch nejaké góly, čo im však nestačilo ani na vytúžený bod. Domáci sa ujali vedenia z penalty, na čo domáci dokázali odpovedať v 40. minúte gólom Matejku. V 2. polčase boli lepší domáci, z čoho vyústil aj gól. Hostia vyrovnali a gólom v 74. minúte na 3:2 spečatili víťazstvo. Zápas bol vyrovnaný, ale hostia boli šťastnejší.

Góly: 40., 50. Matejka - 10. Kleskeň, 52., 74. Makuša. ŽK: Gregor, Lovás, Rýs - Piliar, Matula, , Giertl. Pred 15 divákmi rozhodoval Spišák.

HARMANEC: Danko- Matejka, Kohút, Lovás, Floch (66. Bíreš), Rýs, Kiedžuch, Rečkovič P., Rečkovič D., Gregor (70. Rumanovský), Hudáček.

MÝTO: Giertl P. - Húsenica, Piliar, Giertl M., Botoš (72. Danove), Kršačok, Makuša (89. Zajak), Nikel., Matula, Kleskeň, Vrtal.

Jasenie - Lučatín 2:0 (1:0)

Za výdatného dažďa, ktorý kropil všetkých aktérov zápasu, počas celých 90 minút podali obe mužstvá uspokojivý výkon a domáci to korunovali dvoma gólmi v súperovej sieti. Hostia v 1. polčase nastrelili žrď domácej brány a v 2. polčase boli snaživejším mužstvom, no domáci taktickou hrou dotiahli zápas do víťazného konca.

Góly: 2. Malček, 77. Kochan. Pred 120 divákmi rozhodoval Blaško.

JASENIE: Povrazník- Bukovec, Kordík, Demeter, Oravec, Mistrík, Mrnik (60. Kochan), Gaboň, Parobek, Weisenbacher H., Malček.

LUČATÍN: Citara- Uhrík, Mokroš, Šišiak, Sedliak, Hruška, Hlinka, Prostredný, Hraško, Garaj, Turčan.

Beňuš - Heľpa 2:1 (1:1)

Na ťažkom, rozmočenom teréne za stáleho dažďa predviedli obe mužstvá veľmi dobrý futbal. Z ťažkého terénu síce vyplývali šance pre domácich aj hostí, ale dobre chytajúci brankári neraz podržali svoje mužstvá a boli tak najlepšími hráčmi na ihrisku. Body si nakoniec odviezli šťastnejší domáci.

Góly: 19., 80. Šperka - 21. Kán. ŽK: Vozár - Kukuľa J., Kukuľa M., Berky. Pred 100 divákmi rozhodoval Baka.

BEŇUŠ: Kupec- Plieštik, Nosko, Vetrák (33. Sarvaš), Šajgalík, Kováčik (68. Zelený), Vozár, Šperka, Štulajter, Čutka, Stančík (46. Berčík).

HEĽPA: Buvala- Oravkin, Jánošík (9. Púplava), Ďurajda, Belan, Kukuľa J., Riapoš, Berky, Kán, Kukuľa M. (66. Hančin), Kučerák.

Poniky - Braväcovo 2:5 (2:1)

Baláže - Sl. Ľupča

Odohrá sa 3. júna o 17.30

Osrblie - Hronec

Prerušené v 19. minúte pre prietrž mračien, dohrávka sa bude hrať dňa 17. 6 (17:30).

14. Harmanec 23 1 4 18 20:66 7

Program 24. kola 7. júna o 17.00: Sl. Ľupča - Beňuš, Heľpa - Jasenie, Lučatín - Harmanec, Mýto - Osrblie, Hronec - T. Č. Balog, Priechod - Poniky, Braväcovo - Baláže. Dohrávky: Baláže - Poniky 10. júna o 17.00.

1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  4. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  5. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  6. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  7. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  8. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  9. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  1. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  2. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?

Cyklochodník a chodník pre chodcov si niekto mýli s parkoviskom

Zábradlie, ktoré malo zabrániť nelegálnemu parkovaniu vozidiel, vydržalo len pár hodín a krátko po osadení ho vandali demontovali.

Zábradlie dlho nevydržalo

Pre výmenu pecí v krematóriu hľadajú nového dodávateľa

Nové pece už mali stáť. Problémy sa začali po tom, čo dodávateľ prác oznámil insolventnosť.

VII. ročník Kolokvia turistických informačných centier Slovenskej republiky

Kvôli opatreniam súvisiacim s pandémiou COVID-19 sa kolokvium konalo formou moderovaných rozhovorov s odborníkmi z praxe, ktoré sprístupnili na internete.

Vystríhajú pred hmlou a poľadovicou, na R1 sa stala vážna nehoda

Hmlu, slabú viditeľnosť a niekde aj námrazu avizujú vodiči na viacerých miestach kraja.

K nehode prišlo na R1 v smere od Žiaru nad Hronom na Zvolen, tvoria sa tam kolóny.