Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Sásová znovu zaváhala, šanca pre Badín

Vedúca Sásová si z Kováčovej priviezla len bod za remízu a má už len trojbodový náskok pred Badínom, ktorý vysoko porazil Ladomerskú Viesku. Gólové hody boli v Jakube, kde videli osem gólov.

V. liga, skupina C - 24. kolo

Badín - Žiar n/H B-Lad. Vieska 5:0 (2:0)

Od prvej minúty hrali domáci nátlakový futbal a v 30. minúte vyhrávali už 2:0. Druhý polčas bol jednoznačne v réžii domácich.

Góly: 27. Lešták, 32. Masaryk, 78., 90. Hrnčíř, 86. Pukač (vl.), ŽK: Šouc, Karásek, Zelovič, rozhodoval S. Kučera, 250 divákov.

BADÍN: Kubajda - Janík, Kulišiak, Dikacz, Homola (65. Galát), Hrnčíř, Andraščík, Lešták (60. Uhliarik), Messerschmidt, Sovák, Masaryk

Partizán Č. Balog - Lutila 1:3 (0:2)

Hostia zvíťazili zaslúžene. Počas celého zápasu hrali organizovane v obrane a z rýchlych protiútokov si vytvárali dobré gólové príležitosti, z ktorých 3 premenili. Domácim sa napriek veľkému úsiliu podarilo len skorigovať nepriaznivý výsledok

Góly: 79. Báboľ - 30. Kanina, 32. Šimon, 56. Majer, ŽK: Kubica - Kanina, Chromík, ČK: Turňa M., rozhodoval Holas, 250 divákov.

PARTIZÁN Č. BALOG: Muller - Rusnák, Auxt, Turňa P., Motyčka (66. Turňa M.), Kubica, Belko, Medveď, Pančík (61. Chovanec), Báboľ, Gašperan.

Hrochoť - Selce 3:0 (1:0)

V obojstranne slušnom zápase sa hral pomerne dobrý futbal, keď vo vyrovnanom prvom polčase išli do vedenia domáci po tečovanej strele aktívneho Michálika. Druhý polčas prebralo iniciatívu domáce mužstvo a na ihrisku jasne dominovalo. Druhý gól pridal Selecký S., ktorý umiestnenou strelou k tyči nedal brankárovi hostí žiadnu šancu. Tretí gól vsietil opäť Michálik, keď potrestal chybu v obrane hostí. Aj keď domáci mali množstvo šancí na prikrášlenie výsledku, gólovo sa už nepresadili.

Góly: 12., 53. Michálik, 49. Selecký S., ŽK: bez, rozhodoval Majer, 250 divákov.

HROCHOŤ: Lukáč - Selecký J., Dorotovič R., Považanec M., Považanec P., Poliak, Dorotovič J., Selecký S. (83. Havrla), Michálik, Baitar (86. Blaško), Uhliar.

SELCE: Voskár - Šikula, Pokoš, Uhliar, Adam, Túry, Kmeť, Matonok P., Dirbák, Matonok M. (76. Strečok J.), Mořingl.

Kováčová - Sásová 3:3 (3:2)

V zápase veľmi dobrej úrovne sa hostia ujali vedenia aktívnym Vidiečanom, keď po 17 minútach viedli už 2:0. Domáci však nezložili zbrane a vypli sa k jednému z najlepších výkonov v sezóne. Nepriaznivý výsledok dokázali otočiť vo svoj prospech a do polčasu už bolo 3:2. V druhom polčase sa hra vyrovnala. Domáci nevyužili dve obrovské šance Koreňa a tak musel prísť trest. V 75. minúte gólom Šeligu si hostia zabezpečili aspoň bod.

Góly: 20. Elek, 30. Jesenský, 35. Koreň - 15., 17. Vidiečan, 75. Šeliga, ŽK: Vegh - Vidiečan, Venglarčík, rozhodoval Jo. Kyzek, 220 divákov.

SÁSOVÁ: Slobodník - Kentoš, Dočkal, Turčan, Šeliga, Vidiečan (46. Venglarčík, 88. Striežovský), Kováč, Dubovický, Výlupok, Kurčík, Kubina.

Jakub Radvaň - Šalková 6:2 (3:2)

V slušne hranom majstrovskom stretnutí domáci výkonmi nadviazali na predchádzajúce kolá a získali potrebné 3 body k záchrane. Hŕstka divákov videla množstvo veľmi pekných gólov.

Góly: 4., 18., 57. Maďar, 23. Bednár, 49. Országh, 72. Balon - 9. Baran, 26. Pilko, ŽK: Dobrík J., rozhodoval Ľupták, 50 divákov.

JAKUB RADVAŇ: Filadelfi - Čipčala (81. Párička), Lipták, Rubint, Palúch, Porubský, Országh, Ševčík (73. Kore), Vajda, Bednár (65. Balon), Maďar.

ŠALKOVÁ: Vraneš - Pilko, Bursa, Najdek, Baran, Šimčík, Dobrík J. (73. Hroško), Budač, Chovan (53. Solivaj), Kútik, Čtvrtníček.

Ostatné výsledky:

Štiavnické Bane - Dolné Hámre 4:0 (2:0). Michálek, M. Pavlík 2, Hrubčo

Žarnovica - Zvolenská Slatina 3:1 (1:0), góly: Nasvetr, Lavrov V., Černák - Mlynár.

14. Z. Slatina 23 3 1 19 26:59 10

Program 25. kola v nedeľu 14. júna o 17.00: Selce - Radvaň, Šalková - Sásová, Dolné Hámre - Badín, Žiar n/H B-L. Vieska - Part. Č. Balog, Lutila - Hrochoť, Žarnovica - Kováčová, Zvol. Slatina - Štiav. Bane.