Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Na čele sú bez straty Harmanec a Staré Hory

Po druhom kole ostali len dva mužstvá bez straty body. Harmanec vysoko zdolal Malachov a Staré Hory vyhrali v Dúbravici. Na opačnom konci bez bodu sú Hronsek a Mičiná.

II. A trieda

Šalková - H. Pršany 2:4 (1:2)

Šalková začala úvodným náporom, z ktorého vyťažila počiatočný gól. Do 20. minúty mala hru plne vo svojej moci. Potom hostia z ojedinelého protiútoku vyrovnali a po skrumáži sa ujali vedenia. Do druhého polčasu nastúpila Šalková odhodlaná zápas vrátiť, čo sa jej aj podarilo, keď v 60. minúte vyrovnala gólom Bobáka. Pršany však dali ešte 2 góly, čím sa zaslúžili o víťazstvo. Hlavný rozhodca veľmi dobre zvládol zápas, čo sa však nedá povedať o jeho asistentoch Krúpovi a Túrymu, ktorí hrubo ovplyvnili stav zápasu.

Góly: 21. Paršo, 60. Bobák - 27., 81. Rýs, 32. Smutný, 69. Kosák. ŽK: Chovan - Kosák. Pred 30 divákmi rozhodoval Kolosík.

ŠALKOVÁ: Bella- Bartošík, Budač, Kútik (46. Šimčík), Hrnčiar, Chovan, Paršo, Tuček, Pánik (46. Obuch), Macko (46. Bobák), M. Chovan.ˇ

H. PRŠANY: Krnáč- Muríň, Kosák, Trizna, Dobrota, Ondrek, Brašeň, Rybársky, Rýs, Smutný, Kapusta (78. Pejko).

Harmanec - Malachov 4:0 (1:0)

Zápas sa odohrával za veľmi teplého počasia. Domáci dali gól v 18. minúte od čoho sa odvíjal cely zápas. Domáci nastúpili do druhého polčasu oddýchnutí hostia nastrelili v poslednej minúte tyčku.

Góly: 14. Čičmanec, 46., 79. Murgaš, 71. Rumanovský. Pred 50 divákmi rozhodoval Riša st.

HARMANEC: Danko- Kohút, Lovás, Rýs, Gregor, Murgaš, Hudáček (80. Schmidt), D. Rečkovič, P. Rečkovič, Kiedžuch, Čičmanec (69. Rumanovský).

MALACHOV: O. Dvorský- Chmelík, Kučera, Sanitra (80. Matoušek), Klinčík, Daniš, Sečkár, Dobrota, Očenáš (18. Matejka), Kapusat, L. Dvorský.

Jakub - Hronsek 3:2 (2:0)

V prvom polčase jednoznačná prevaha domácich. Domáce mužstvo malo dostatok šancí. V druhom polčase po chybách domácej obrany sa zápas vyrovnal. Hráči Jakuba si však aj napriek snahe hostí udržali víťazstvo.

Góly: 10., 58. M. Plavec, 22. J. Lukačovič - 15., 64.Piecka. Pred 70 divákmi rozhodoval Vaník.

JAKUB: M. Adam- Lukačovič, Petrovič, Jezjorský, Ligač (46. Kríž), Kmeť, Škvarka, Andrejko, Logauer (50. Bolecký), Pilát (46. Čaba), Plavec.

HRONSEK: Kíšik- Šabo, Jaďuď (80. P. Garaj), B. Bystriansky Makóny, Divok, Moravčík, P. Bystriansky (75. M. Snopko), Tupý, M. Garaj (46. Piecka), Struhárik.

Riečka - Tajov 4:2 (2:1)

Súboj tradičných rivalov skončil víťazstvom domácich po viacerých rokoch. Strelecky sa zaskvel hetrikom u domácich kapitán mužstva Šimčík. Domáci viedli 2:0 a zdalo sa, že zápas bude jasnou záležitosťou domácich. No hostia znížili gólom Bindera v 32. minúte na 2:1. V druhom polčase domáci strelili 2 góly hráčmi Ránom a Šimčíkom. Hostia však opäť znížili v 60. minúte na 4:2 hráčom Horným.

Góly: 13., 31, 80. Šimčík, 55. Ráno - 32. Binder, 60. Horný. Zápas sa odohrával pred 200 divákmi.

RIEČKA: Eliáš- Širka, M. Petraň (63. Krahulec), Način, M. Spišiak, Kohár, Hromada, Ráno, Šimčík, Šporka, P. Spišiak.

TAJOV: Solivajs- Krivuš, Briš, Rončák, Mažgut, M. Murgaš (46. D. Murgaš), Binder, Targoš (89. Vidiečan), Pažout, Horný.

Dúbravica - Staré Hory 2:3 (0:1)

Hiadeľ - Mičiná 1:0 (0:0)

Strelníky - Podkonice 3:3 (2:1)

1. Harmanec 2 2 0 0 9:2 6 2. St. Hory 2 2 0 0 7:3 6 3. Podkonice 2 1 1 0 6:4 4 4. Dúbravica 2 1 0 1 6:4 3 5. Riečka 2 1 0 1 5:5 3 6. Šalková B 2 1 0 1 5:5 3 7. H. Pršany 2 1 0 1 6:7 3 8. Malachov 2 1 0 1 5:6 3 9. Tajov 2 1 0 1 4:5 3 10. Hiadeľ 2 1 0 1 2:3 3 11. Jakub 2 1 0 1 4:6 3 12. Strelníky 2 0 1 1 4:5 1 13. Hronsek 2 0 0 2 4:8 0 14. Mičiná 2 0 0 2 1:5 0

Program 3. kola v sobotu 22. augusta o 16.00: Tajov - Šalková B, v nedeľu 23 . augusta o 16.00: Podkonice - Riečka, Mičiná - Strelníky, St. Hory - Hiadeľ, Hronsek - Dúbravica, Malachov - Jakub, H. Pršany - Harmanec.

1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?

Bystrica má prvý deň komunitného testovania za sebou, zistili 34 pozitívnych

Otestovali 4 645 ľudí, pričom 34 bolo pozitívnych na ochorenie COVID-19.

Pamätáte sa? Takto Bystricu zmenila unikátna svetelná expozícia

V roku 2015 sme zažili netradičný svetelný zážitok.

Bystrica do 12.00 h otestovala 2150 záujemcov, 13 je pozitívnych

Dobrovoľné cielené komunitné testovanie na ochorenie COVID-19 v Banskej Bystrici pokračuje bez problémov, tvrdí to primátor mesta Ján Nosko.