Na čele sú bez straty Harmanec a Staré Hory

Po druhom kole ostali len dva mužstvá bez straty body. Harmanec vysoko zdolal Malachov a Staré Hory vyhrali v Dúbravici. Na opačnom konci bez bodu sú Hronsek a Mičiná.

II. A trieda

Šalková - H. Pršany 2:4 (1:2)

Šalková začala úvodným náporom, z ktorého vyťažila počiatočný gól. Do 20. minúty mala hru plne vo svojej moci. Potom hostia z ojedinelého protiútoku vyrovnali a po skrumáži sa ujali vedenia. Do druhého polčasu nastúpila Šalková odhodlaná zápas vrátiť, čo sa jej aj podarilo, keď v 60. minúte vyrovnala gólom Bobáka. Pršany však dali ešte 2 góly, čím sa zaslúžili o víťazstvo. Hlavný rozhodca veľmi dobre zvládol zápas, čo sa však nedá povedať o jeho asistentoch Krúpovi a Túrymu, ktorí hrubo ovplyvnili stav zápasu.

Góly: 21. Paršo, 60. Bobák - 27., 81. Rýs, 32. Smutný, 69. Kosák. ŽK: Chovan - Kosák. Pred 30 divákmi rozhodoval Kolosík.

ŠALKOVÁ: Bella- Bartošík, Budač, Kútik (46. Šimčík), Hrnčiar, Chovan, Paršo, Tuček, Pánik (46. Obuch), Macko (46. Bobák), M. Chovan.ˇ

H. PRŠANY: Krnáč- Muríň, Kosák, Trizna, Dobrota, Ondrek, Brašeň, Rybársky, Rýs, Smutný, Kapusta (78. Pejko).

Harmanec - Malachov 4:0 (1:0)

Zápas sa odohrával za veľmi teplého počasia. Domáci dali gól v 18. minúte od čoho sa odvíjal cely zápas. Domáci nastúpili do druhého polčasu oddýchnutí hostia nastrelili v poslednej minúte tyčku.

Góly: 14. Čičmanec, 46., 79. Murgaš, 71. Rumanovský. Pred 50 divákmi rozhodoval Riša st.

HARMANEC: Danko- Kohút, Lovás, Rýs, Gregor, Murgaš, Hudáček (80. Schmidt), D. Rečkovič, P. Rečkovič, Kiedžuch, Čičmanec (69. Rumanovský).

MALACHOV: O. Dvorský- Chmelík, Kučera, Sanitra (80. Matoušek), Klinčík, Daniš, Sečkár, Dobrota, Očenáš (18. Matejka), Kapusat, L. Dvorský.

Jakub - Hronsek 3:2 (2:0)

V prvom polčase jednoznačná prevaha domácich. Domáce mužstvo malo dostatok šancí. V druhom polčase po chybách domácej obrany sa zápas vyrovnal. Hráči Jakuba si však aj napriek snahe hostí udržali víťazstvo.

Góly: 10., 58. M. Plavec, 22. J. Lukačovič - 15., 64.Piecka. Pred 70 divákmi rozhodoval Vaník.

JAKUB: M. Adam- Lukačovič, Petrovič, Jezjorský, Ligač (46. Kríž), Kmeť, Škvarka, Andrejko, Logauer (50. Bolecký), Pilát (46. Čaba), Plavec.

HRONSEK: Kíšik- Šabo, Jaďuď (80. P. Garaj), B. Bystriansky Makóny, Divok, Moravčík, P. Bystriansky (75. M. Snopko), Tupý, M. Garaj (46. Piecka), Struhárik.

Riečka - Tajov 4:2 (2:1)

Súboj tradičných rivalov skončil víťazstvom domácich po viacerých rokoch. Strelecky sa zaskvel hetrikom u domácich kapitán mužstva Šimčík. Domáci viedli 2:0 a zdalo sa, že zápas bude jasnou záležitosťou domácich. No hostia znížili gólom Bindera v 32. minúte na 2:1. V druhom polčase domáci strelili 2 góly hráčmi Ránom a Šimčíkom. Hostia však opäť znížili v 60. minúte na 4:2 hráčom Horným.

Góly: 13., 31, 80. Šimčík, 55. Ráno - 32. Binder, 60. Horný. Zápas sa odohrával pred 200 divákmi.

RIEČKA: Eliáš- Širka, M. Petraň (63. Krahulec), Način, M. Spišiak, Kohár, Hromada, Ráno, Šimčík, Šporka, P. Spišiak.

TAJOV: Solivajs- Krivuš, Briš, Rončák, Mažgut, M. Murgaš (46. D. Murgaš), Binder, Targoš (89. Vidiečan), Pažout, Horný.

Dúbravica - Staré Hory 2:3 (0:1)

Hiadeľ - Mičiná 1:0 (0:0)

Strelníky - Podkonice 3:3 (2:1)

1. Harmanec 2 2 0 0 9:2 6 2. St. Hory 2 2 0 0 7:3 6 3. Podkonice 2 1 1 0 6:4 4 4. Dúbravica 2 1 0 1 6:4 3 5. Riečka 2 1 0 1 5:5 3 6. Šalková B 2 1 0 1 5:5 3 7. H. Pršany 2 1 0 1 6:7 3 8. Malachov 2 1 0 1 5:6 3 9. Tajov 2 1 0 1 4:5 3 10. Hiadeľ 2 1 0 1 2:3 3 11. Jakub 2 1 0 1 4:6 3 12. Strelníky 2 0 1 1 4:5 1 13. Hronsek 2 0 0 2 4:8 0 14. Mičiná 2 0 0 2 1:5 0

Program 3. kola v sobotu 22. augusta o 16.00: Tajov - Šalková B, v nedeľu 23 . augusta o 16.00: Podkonice - Riečka, Mičiná - Strelníky, St. Hory - Hiadeľ, Hronsek - Dúbravica, Malachov - Jakub, H. Pršany - Harmanec.