Streľníky mali eldorádo v Mičinej

Dva vysoké víťazstvá sa zrodili v treťom kole. Streľníky nastrieľali Mičinej na jej ihrisku štyri góly, Malachov sa vytiahol doma na Jakub. Na čele sú Staré Hory bez straty bodu.

II. trieda A - 3. kolo

Tajov - Šalková 4:2 (3:1)

Pred malou diváckou účasťou sa hral stále kvalitný futbal. Skóre otvoril už v 5. minúte Binder. Hostia v 14. minúte vyrovnali po nádhernej strele z priameho kopu Tučekom. V 28. minúte Binder po samostatnom úniku preloboval brankára a bolo 2:1. Už o 2 minúty Kucka krížnou strelou zvýšil na 3:1. V druhom polčase striedajúci Ursíny zvýšil pohotovou strelou na 4:1. Hostia sa nevzdávali a v 61. minúte znížili opäť Tučekom na 4:2. V bráne domácich treba vyzdvihnúť brankára Horného, ktorý sa tejto úlohy ako hráč zhostil vynikajúco. V kvalitnom a slušnom stretnutí podali dobrý výkon aj obaja rozhodcovia.

Góly: 5., 28. Binder, 30. Kucka, 55. Ursíny - 14., 61. Tuček. ŽK: Kucka - Šimčík. Pred 20 divákmi rozhodoval Cséky.

TAJOV: Horný- Uličný, Vidiečan, Rončák, Mažgut, Murgaš, Targoš (46. Ursíny), Binder, Briš, Krivuš, Kucka.

ŠALKOVÁ: Vraniš- Hrnčiar, Budač, Obuch (46. Pánik), Čtvrtníček, Paršo, Tuček, Chovan, Macko, Kútik, Bobák (46. Šimčík).

Mičiná - Strelníky 0:4 (0:4)

Mičiná tvorí nové mužstvo, čo sa ukázalo aj v dnešnom zápase, kedy po 2 hrubých chybách v úvode zápasu Mičiná prehrávala. V druhom polčase sa zápas vyrovnal, no napriek tomu stav z polčasu zostal. Obe mužstvá hrali korektne a slušne.

Góly: 3., 5., 39. Moncoľ, 30. Matyó. ŽK: Ondrejka (M).Pred 80 divákmi rozhodoval Macko.

MIČINÁ: Kleniar- Paľa, Považanec, I. Marko, J. Sámel, Prostredník, Belaj (45. Ondrejka), Saktor (70. Marko), Majer (80. Krnáč), Martinec, Karkalík.

STRELNÍKY: Debnár- Moncoľ, D. Majer, M. Majer (75. Svintek), Matyó (85. Debnár), Štubniak, Kováč, R. Majer, M. Moncoľ, Čief, Hronec.

Staré Hory - Hiadeľ 3:2 (2:1)

Domáci mali hru pod kontrolou. Hostia vyrovnali náhodnými gólmi. Nakoniec však zaslúžená výhra domáceho mužstva.

Góly: 6. M. Debnár, 40. Štrba, 77. Gavalda - 19. Vajs, 60. Huťka. Pred 50 divákmi rozhodoval Marián Cseky.

ST. HORY: Jaroušek- Maďar, Kucbeľ, Gavlda, Fraňo, Debnár, Haviar, Cimerman, Kaliský, Štrba, Babjak.

HIADEĽ: Mikloš- Mir. Štefanovie, Mil. Štefanovie, A. Brodek, Ľ. Brodek Brna, Šuták, Fúdor, Huťka, Vajs, Pružina.

Hronsek - Dúbravica 0:0 (0:0)

V prvom polčase sa hra pohybovala medzi 16-kami. Mužstvá si nevytvorili žiadne šance okrem domáceho Bystrianského, ktorý v 15. minúte hlavou z 5-ky netrafil bránu. V druhom polčase sa mužstvá snažili o strelenie gólu, avšak nepodarilo sa to ani jednému z nich. Zrodila sa tak remíza, ktorá je podľa predvedenej hry spravodlivá.

ŽK: Divok, Jaďuď - Makan, Lukáč.Pred 50 divákmi rozhodoval Poltáni.

HRONSEK: Lamper- Šabo, Lichý, Kíšik, Bystriansky (65. Rutkay), Divok, Moravčík (80. Makóny), Jaďuď (46. Piecka), Tupý, Garaj, Struhárik.

DÚBRAVICA: Gregor- Dvorovenko, Ľ. Pinka, Makan, Kohút, Maľa (83. Kmeť), Habány, P. Pinka (60. Biko), Lukáč, Kováč, J. Kraulec.

Malachov - Jakub 5:0 (1:0)

V prvom polčase boli hostia domáceho mužstva vyrovnaným súperom. Druhý polčas však nezvládli hlavne kondične a z tohto dôvodu Malachov rozhodol o vysokom víťazstve.

Góly: 9. T. Kapusta, 48., 62., 65., 69. Srnka. ŽK: Klinčík, Dobrota - Petrovič, Plavec. Pred 80 divákmi rozhodoval Martinka.

MALACHOV: O. Dvorský- Chmelík, Kučerák, M. Kapusta, Klinčík, Matejka (65. R. Sečkár), Dobrota, Srnka, T. Kapusta, L. Dvorský.

JAKUB: Adam (63. Škvarka)- Pilát (52. Ligač), Čara, Jeziorský, Petrovič, Buda (54. Kalež), Golecký, Adrejko, Plavec, Vrbiar, Potančok.

H. Pršany - Harmanec 3:3 (1:2)

Diváci videli futbal dobrej úrovne, o čo sa zaslúžili obe mužstvá. Zápas vyvrcholil zaslúženou deľbou bodov. Treba vyzdvihnúť aj výkon rozhodcov.

Góly: 31., 85. Kapusta, 89. Kosák - 10. Matejka, 44. Hudáček, 82. Murgaš. ŽK: Ondrek, Miartuš - Matejka. Pred 80 divákmi rozhodoval Domby.

H. PRŠANY: Krnáč- Muríň (54. Ondrek), Trizna, Kosák, Brašeň, Rybársky, Rýs, Smutný (63. Murín), Kapusta (88. Pejko), Miartuš. Kanka.

HARMANEC: Danko- Matejka, Kohút, Lovás, Babjak (46. Bíreš), Rys, P. Rečkovič, D. Rečkovič, Hudáček (83. Rumanovský), Kiežduch, Murgaš.

Podkonice - Riečka 1:2 (1:1)

Rozhodca hrubo ovplyvnil výsledok zápasu. Obe mužstvá neboli spokojné s jeho výkonom.

14. Mičiná 3 0 0 3 1:9 0

Program 4. kola 30. augusta 2009 o 16.00: Šalková „B" - Harmanec SO 16.00, Jakub - H. Pršany, Dúbravica - Malachov, Hiadeľ - Hronsek, Strelníky - St. Hory, Riečka - Mičiná, Tajov - Podkonice SO 16.00.