Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Partizán si udržal vedenie, vyhral v Priechode

Futbalisti Partizánu Č. Balog si udržali vedenie v súťaži, keď vyhrali na pôde nováčika Priechodu, po ktorého to bola prvá domáca prehra. V očakávanom derby v Badíne domáci zdolali Sásovú.

V. liga sk. C - 6. kolo

Badín - Sásová 2:0 (0:0)

Domáci od prvej minúty nechceli nič nehať na náhodu, chceli rozhodnúť stretnutie vo svoj prospech . V 1. polčase hlavný rozhodca evidentne neodpísal dve penalty v prospech hostí, a napriek tomu sa v druhom polčase domácim podarilo vyhrať. Zápas sa niesol v priateľskom duchu od prvej minúty, aj keď domáci vyhrali 2:0 po krásnom góle Mariana Strelca. Najhorším článkom stretnutia boli rozhodcovia.

Góly: 8. Hrnčiř, 76. Strelec , ŽK: Strelec - Kučík, Vidiečan. Rozhodoval Horný, 600 divákov.

BADÍN: Kubajda - Gregor, Janík, Kollár, Strelec, Selecký, Topercer, Hrnčíř, Lešták (79. Pánik), Giertl (59. Andraščík), Kuguľa

SÁSOVÁ: Slobodník - Striežovský, Kentoš, Smekal, Turčan, Gibala, Dubovický, Výlupok, Kubina, Kučik (36. Englarčík), Vidiečan.

Priechod - Partizán Č. Balog 3:4 (2:3)

Domáci v oklieštenej zostave nastúpili proti lídrovi súťaže bez rešpektu. V 4. minúte sa domáci mohli ujať vedenia , keď brankára hostí zachránila horná žrď brány. Naopak hostia sa v 6. minúte ujali vedenia. V priebehu dvadsiatich minút padlo 5 gólov a polčas skončil v prospech hostí. V 66. minúte domáci hráč dostal červenú kartu, čo následne hostia využili a strelili dôležitý gól. Domácim sa v závere podarilo znížiť, ale už nie vyrovnať. Domáci podali kolektívny, bojový výkon.

Góly: 17. Považan, 70. Ivanič, 14. Oboril - 6. Gašperan, 19. Lang, 22. Betka, 69. Medveď, ŽK: Lang, Auxt. Čk: 66. Oboril. Rozhodoval Ligač, 220 divákov.

PRIECHOD: Chromek - Mesík, Máčik, Homola, Barla, Strečok (73. Barla), Herík, Považan, Štelcl, Ivanič, Oboril.

Č. BALOG: Müller - Baboľ, Boháčik, Pečovský, Auxt J., Pančík (82. Auxt M.), Betka, Lang Gašperan (77. Kostelný), Turňa (60. Medveď), Rusnák.

Radvaň - Hrochoť 3:0 (3:0)

Domáci po výborom zápase zaslúžene zvíťazili, pričom ešte nepremenili množstvo šancí a nastrelili brvno v bráne hostí po peknej strele hráča Levského.

Góly: 23., 37. Čipčala, 45. Trizna, ŽK: Trizna, Ševčík, Čipčala, Rubind - Sláva R., Dorotvič J. Rozhodoval Machyniak, 200 divákov.

RADVAŇ: Filadelfy - Kulišiak, Rubind, Lipták, Porubský, Balón, Čipčala, Ševčík (80. Gašparík), Orságh, Levský (59. Kore), Trizna (84. Gašparík).

HROCHOŤ: M. Mikuláš - Priadka, Dorotovič R., Selecký (46. Novák), Baitar, Dorotivič J., Považanec M. (46. Selecký)., Michálik, Poliak, Škamla (46. Zátroch), Sláva,

Kremnica - Šalková 2:0 (1:0)

Domáci od začiatku hrali bez rešpektu a zastrašili súpera pred vlastnú bránu ale postupne začali hostia hroziť strelami z ojedinelých útokov. V priebehu polčasu sa hra vyostrovala a rozhodca rozdal až 7 žltých kariet. V 44. minúte Mazúr udržal loptu v hre, prekľučkoval 16 -tku a prihral Ďuricovi D. , ktorý zavesil brankárovi pod brvno. Hostia prvý krát vážne pohrozili v 51. minúte, keď Kellerova strela minula bránku Kováča. V 64. minúte Mazúr prešiel pravou stranou obrany hostí a jeho bombu vyrazil brankár nohami. Následne Urgelovu dorážku s hlavou vykopol hráč hostí z bránky. V 68. minúte Kuzma netrafil bránu hostí z dobrej pozície, následkom toho hostia Kellerom trafili brvno Kováčovej brány. Útoky sa prelínali medzi oboma 16- tkami a jedného z nich v 67. minúte prekopol prázdnu bránu hostí. V 81. minúte Daubner hlavičkoval, brankár hostí vyrazil na brvno, a po dorážke ten istý hráč vyrovnal na 2:0. Hostia nezvládli záver zápasu a v 85. minúte išiel kapitán Pilko po dvoch žltých kartách predčasne pod sprchy. Na záver Daubner v 88. minúte opečiatkoval brvno bránky hostí. Domáci si za bojovnosť zaslúžili víťazstvo.

Góly: Ďurica D., Daubner, ČK: Pilko. Rozhodoval Markovič, 220 divákov.

ŠALKOVÁ: Bella- Ratica, Pilko, Dobrík, Keller, Jančiar, Baran, Chovan, Tuček, Solivaj, Rožko.

14. Lovča 6 0 0 6 4:20 0

Nasledujúci program - dohrávaný zápas 4. kola v utorok 15. septembra o 15.00: Žarnovica - Šalková. 7. kolo v utorok 15. septembra o 15.00: Lovča - Lutila, v sobotu 19. septembra o 19.00: Šalková - Priechod, v nedeľu 20. septembra o 15.00: Hrochoť - Kováčová, Sásová - Radvaň, Č. Balog - Badín, Selce - Kremnica, Pliešovce - Žarnovica.

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji