Vedúca trojica sa od seba nechce pohnúť

Na vedúcich troch miestach nič nové, iba Staré Hory vyprášili Podkonice a zásluhou skóre sa posunuli na prvé miesto.

II. A trieda

Mičiná - Šalková 0:3 (0:1)

Prvý polčas kvalitný futbal. Domáci mali viacero šancí, no gól nepadol. V druhom polčase domáci pritlačili, ale hostia kontrolovali hru a strelili ďalšie dva góly. Remíza by bola spravodlivejšia.

Góly:43. J. Paršo, 66., 83. R. Latta. Pred 80 divákmi rozhodoval Ivan Majer.

MIČINÁ: Kleniar- Paľa, Považanec, I. Marko, Sámel (77. M. Marko), J. Štubniak, Martinec, M. Štubniak, Majer, Krnáč, Karkalík.

ŠALKOVÁ: Vraneš- Hrnčiar, Budač, Paršo (49. M. Chovan), Tuček, Macko, Kútik, Bobák (46. Dobrík), Latta, M. Chovan, Najdek.

St. Hory - Podkonice 7:0 (3:0)

Domáci mali jednoznačnú prevahu.

Góly: 1., 21., 68. Debnár, 17. Kaliský, 57. Fraňo, 62., 77. Porubský. ŽK: Olejár, Kaliský - Richecký, Barla, Chaban. ČK: Lovas. Pred 120 divákmi rozhodoval Mišány.

ST. HORY: Šveda- Olejár, Kucbeľ, Gavalda, Kaliský, Debnár (75. Haviar), Hromada (65. Lovas), Filip (38. Cimerman), Porubský, Fraňo, Maďar.

PODKONICE: Burian- Pančík, Barla, Polóny, Ruchecký, Vajda R., Chaban, Vajda M., Kováč, Slobodník, Pavlak.

Hronsek - Tajov 0:1 (0:0)

V prvom polčase sa hral síce bojovný futbal, no s množstvom nepresností na oboch stranách,. Domáci mali šancu v 7. minúte, ale Garaj netrafil bránu. V 55. minúte hostia nastrelili tyč. Hostia ako favorit veľa futbalového umenia neukázali. Remíza by bola spravodlivejšia, avšak o osude stretnutia rozhodol v nadstavenom čase hosťujúci Horný, ktorý využil chybu domácich, ktorí od 67. minúty hrali oslabení o vylúčeného Moravčíka.

Góly: 94. Horný. ŽK: Binder (T). ČK: Moravčík (H). Pred 50 divákmi rozhodoval Túry.

HRONSEK: Kíšik- Snopko, Šabo, Garaj (85. Ruttkay), Makóny, Divok (90. Zemek), Moravčík, Bystriansky P., Tupý, Bystriansky B., Struhárik.

TAJOV: Mesík- Vidiečan, Rončák, Mažgut, Biely, Ursíny, Binder, Krivuš (65. Murgaš), Kucka, Zmajkovič, Horný.

Malachov - Riečka 2:0 (1:0)

V Malachove sa hral pričinením oboch mužstiev dobrý futbal. Domáci sa ujali v 37. minúte vedenia peknou strelou Róberta Sečkára. Hostia sa snažili počas celého zápasu streliť gól, ale ich snaha končila nepremenením šancí. V 63. minúte strelil druhý gól taktiež R. Sečkár a hostia ešte viac zatlačili na bránu domácich so snahou streliť gól. To sa im však nepodarilo a domáci tak odchádzali šťastnejší.

Góly: 37., 63. R. Sečkár. ŽK: Krahulec (R). Pred 50 divákmi rozhodoval Ríša st.

MALACHOV: O. Dvorský - Chmelík, Kučerák, Sanitra, Klinčík, Daniš, R. Sečkár, Baranyai (76. R. Sečkár), Cimerman, Kapusta (61. Matejka), L. Dvorský.

RIEČKA: Eliáš- Petráň, Širka, Čermák (79. Spišiak), Karlík (59. Sanitrár), Náčin, Kohár, Hromada, Krahulec, Ráno, Šporka.

H. Pršany - Strelníky 1:1 (0:0)

V prvom polčase boli lepší domáci, kontrolovali hru, mali i množstvo šancí. V druhom polčase sa hra vyrovnala. Po vylúčení domáceho hráča sa striedali útoky na oboch stranách. Hostia získali bod šťastnou náhodou po neskutočnej chybe domácej obrany.

Góly: 57. Muríň - 90. M. Majer. ŽK: Kapusta, M. Moncoľ (S). ČK: Miartuš (H). Pred 100 divákmi rozhodoval Dombi.

H. PRŠANY: Krnáč- Muríň (75. Šorec), Kosák, Trizna, Dobrota, Brašeň, Rybársky, Smutný (46. Ondrek), Kapusta (58. Pejko), Miartuš, Kanka.

STRELNÍKY: Debnár- M. Moncoľ, D. Majer (60. Čief), Mil. Majer (73. Mir. Majer), J. Moncoľ, Štubniak, Matyó, R. Majer, M. Moncoľ, Hronec, I. Kapusta.

Harmanec - Hiadeľ 4:0 (3:0)

Domáci nastúpili s odhodlaním vyhrať, čo sa im od začiatku aj darilo. Celý prvý polčas sa odohrával v réžii domácich. V druhom polčase hostia fyzicky odpadli. Zápas sa odohrával v kľudnej atmosfére.

Góly: 6. Kieďžuch, 17. Murgaš, 42. D. Rečkovič, 67. Rýs. ŽK: Kohút (Ha). Pred 50 divákmi rozhodoval Kubančík.

HARMANEC: Radosa- Kohút, Lovás, Rýs (67. Rumanovský), Gregor (77. Bíreš), Murgaš, Hudáček, D. Rečkovič, P. Rečkovič, Kiedžuch, Matejka.

HIADEĽ: Mikoš- Mlynarčík, Mir. Štefanovie, Mar. Štefanovie, Brodek, Huťka (46. Tišliar), Zákopčan, Šuták, Vajs, Brna, Zeman.

Jakub - Dúbravica 2:3 (2:2)

V prvom polčase vyrovnaný zápas, vedenia sa ujali hostia, keď rozhodca neuznal ofsajd. Hra sa vyrovnala do polčasu vyrovnali domáci stav na 2:2. V druhom polčase bola hra vyrovnaná, no hostia skórovali svojím najlepším útočníkom a odchádzali tak s víťazstvom.

Góly:22. P. Longauer, 45. M. Golecký - 5., 88. Habány, 30. Kohút. Pred 50 divákmi rozhodoval Gajdoš.

JAKUB: Adam- Petrovič, Jeziorský, Čaba, Kmeť, Longauer, Kudelka, Plavec, Lukačovič, Golecký, Maršal (45. Vrbiar).

DÚBRAVICA: Gregor- Dvorovenko, Pinka, Mazuch, Kohút, Mala, Habány, Pinka, Kovač, Krahulec, Diko.

1. St. Hory 7 5 1 1 26:11 16 2. Malachov 7 5 1 1 18:8 16 3. Tajov 7 5 1 1 20:11 16 4. Harmanec 6 4 2 0 17:5 14 5. Šalková B 7 4 0 3 16:11 12 6. H. Pršany 7 3 3 1 18:16 12 7. Strelníky 7 3 2 2 13:9 11 8. Riečka 7 3 1 3 14:15 10 9. Dúbravica 6 2 3 1 13:10 9 10. Hiadeľ 7 1 1 5 6:16 4 11. Mičiná 7 1 1 5 5:17 4 12. Podkonice 7 1 1 5 10:23 4 13. Jakub 7 1 1 5 7:20 4 14. Hronsek 7 0 2 5 4:15 2

Program 8. kola 27. septembra o 15.00: Šalková B - Dúbravica SO 15.00, Hiadeľ - Jakub, Strelníky - Harmanec, Riečka - H. Pršany, Tajov - Malachov SO 15.00, Podkonice - Hronsek, Mičiná - St. Hory.