Pondelok, 26. júl, 2021 | Meniny má Anna, HanaKrížovkyKrížovky

Závadka vyhrala, Nemecká ostala prvá

Nemecká mala síce voľno, ale vedenie v súťaži si udržala. Závadka po dvoch zaváhaniach znovu vyhrala, v Hornej Lehote.

II. B trieda

D. Lehota - Šumiac 1:1 (0:0)

V prvom polčase mali viacej hry domáci, ktorí však nevyužili ani niekoľko vyložených príležitostí. Po prestávke ich zaskočil gól hostí z priameho kopu, a tak sa do konca zápasu „zmohli" už len na remízu. Z ihriska odchádzali po rozpačitom výkone sklamaní.

Góly: 70. Babic - 53. Magura. ŽK: Schrötter - Bukovina. Pred 60 divákmi rozhodoval Ambróš.

D. LEHOTA: Malček- Kazár, Hudík, Pánik, Rafaj, Bella (60. Schrötter), Chamko (46. Babic), Parák, Majerík, Auxt, Daško.

ŠUMIAC: Chamko- Čupka, Duraj, Sujka, Magura, Šurčo, Mi. Kupec, Ma. Kupec, Bukovinka, Ševčák, Melo.

Polomka - Pohorelá 4:0 (4:0)

Hostia prišli v oslabenej zostave, čo sa odzrkadlilo na ich výkone a celkovom výsledku.

Góly: 16. Kohút R., 20., 35. Berky M., 40. Fusek . Pred 120 divákmi rozhodoval Godál

POLOMKA: Bošeľa- Bodák (46. Kohút F.), Berky M. (65. Švidraň), Chabada, Fusek, Vigoda, Puška R., Kohút R., Kaniak, Berky Miroslav, Puška M.

POHORELÁ: Šajša- Rochovský, Siman, Polák A., Kyba, Tlučák, Polák P., Kalman, Gandžala, Polák J., Petro.

H. Lehota - Závadka 2:4 (2:1)

Prvý polčas sa pre domácich vyvíjal priaznivo, keď po dobrom výkone išli do kabín z jednogólovým náskokom. V 2. polčase však začali góly strieľať hostia, ktorí nakoniec zvíťazili 4:2. Góly: 15., 30. Valach - 7., 53. Pokoš, 70. Kubica, 90. Nosko.

9. Pohorelá 8 1 0 7 7:27 3

Program nasledujúceho 9. kola 4. októbra o 14.30: Závadka - P. Polhora, Pohorelá - Nemecká, Šumiac - Polomka, Telgárt - D. Lehota SO.