Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Vedúci Badín prehral v Selciach

Badínčania síce pustili všetky body v Selciach, ale na ich postavení na čele tabuľky to nič nezmenilo. V druhom derby regiónu vyhral Partizán nad Hrochoťou, v treťom sa zrodila bezgólová remíza.

V. liga skupina C - 9. kolo

Selce - Badín 1:0 (1:0)

Za krásneho slnečného počasia sa v prvom polčase hral len priemerný futbal. Domáci si hrali svoju hru a domácich k ničomu nepustili. Po vydarenej akcii v 39.minúte strelil Túry víťazný gól domácich, hostia výkonom sklamali a domácich vôbec nepreverili. Cieľom zápasu sa stalo vážne dvojnásobné zranenie hráčov domácich Matonka M. a Rakytu K.V závere sa už nič závažné neudialo, domáci nepustili hostí k žiadnej vážnejšej akcii a tak zaslúžene vyhrali.

Góly: 39.Túry , ŽK: - Pánik. Rozhodoval Čajka, 370 divákov.

SELCE: Lalík - Rakyta I., Dirbák, Adam, Túry(76. Šikula), Kmeť, Matonok P., Matonok M.(66.Rakyta K.) (73. Strečok), Slobodník, Kubina, Kupec.

BADÍN: Kubajda - Janík, Gregor, Kolár, Vikatz (46. Lobb), Šnirz, Topercer, Hrnčír, Masaryk (72. Homola), Giertl, Pánik.

Partizán Č. Balog - Hrochoť 2:0 (1:0)

V priemernom 5. ligovom zápase začali domáci náporom. Do úvodnej šance sa dostal Lang ale z 54 metrov prestreli bránu. Vyšlo mu to v 14. minúte, keď pekný center Baboľa premenil hlavou na vedúci gól. Po góle prevzali iniciatívu hostia ale svoje šance nepremenili. Druhý polčas začali domáci znovu náporom, ale dobre hrajúca obrana hostí im veľa nedovolila. Poisťovací druhý gól sa im podarilo streliť v polovici 2. polčasu priamou strelou hráčom Pečovkým. Domáci mali aj ďalšie šance, ale skóre sa im už nepodarilo zmeniť.

Góly: 14. Lang, 58. Pečovský, ŽK: Gašperan, Auxt M. - Selecký J.. Rozhodoval Berta, 200 divákov.

Č. BALOG: Müller - Lang (65. Auxt J.), Boháčik, Pečovský, Rusnák, Betka (71. Medveď T.), Šavlík, Auxt M., Gašperan (83. Babeľa), Baboľ, Turňa P..

HROCHOŤ: Papák - Priadka, Selecký, Bajtar, Považanec P. (56.Dorotovič R.), Dorotovič J. (83. Havrla), Považanec M., Novák (78. Škamla), Michalík, Zátroch, Sláva.

Šalková - Radvaň 0:0

V derby zápase sa zrodila asi zaslúžená remíza, keďže si Šalková v priebehu zápasu vypracovala pár čistých pozícií, ale gól im nebolo súdené streliť. Jakub hral na rýchle strely, ktoré tiež nedokázal premeniť na góly.

ŽK: Baran, Tuček, - Ševčik, Tomčík, Štrba. Rozhodoval Ligač, 300 divákov.

ŠALKOVÁ: Bella - Solivaj, Dobrík P., Rožko, Hurta (83. Kútik), Ratica, Repčin (63.Tuček M.), Pilko, Baran, Tuček T., Keller (65.Chovan).

RADVAŇ: Filadelfy - Rubind, Balón, Porubský, Kulišiak, Ševčík, Lipták, Orzságh, Balúch, Levský (87.Kore), Tomčík, Trizna.

Lovča - Priechod 2:1 (1:0)

Bez komentára, zápas plný sklamania pre obidve strany a hlavne pre hostí.

Góly: 31. Ondrejka, 85. Páleník - 12. Budaj, ŽK: Chaban - Sedliak. Rozhodoval Bubenka, 200 divákov.

PRIECHOD: Chromek - Mesík, Homola, Babiak, Ružbacký, Považan, Barla (70. Bíreš), Chaban, Kosec, Budaj, Ivanič.

Sásová - Kováčová 2:1 (1:1)

Domáci začali náborom, čoho výsledkom bolo niekoľko šancí, ktoré nevyužili. Hostia v protiútoku otvorili skóre a od vtedy začalo dobíjanie hosťujúcej brány. Ešte do polčasu sa domácim podarilo vyrovnať, a mali ešte niekoľko príležitostí vyrovnať skóre. V druhom polčase domáci zvýšili nasadenie a pohyb a po sérii nepremenených šancí Výlupok hlavičkou priklonil misky váh na stranu domácich. Následné vylúčenie hráča domácich hrubo ovplynil úroveň a priebeh zápasu. Napriek tomu domáci zanovite vzdorovali, čoho výsledkom bolo niekľko nevyužitých šancí. Rozhodcovia nezvládali zápas, čoho výsledkom bola aj nešťastná červená karta a priebeh zápasu. Z hosťujúceho družstva zaujali hereckými výkonmi všetci hráči, ale futbalovými výkonmi neexcelovali.

Góly: 37. Dubovický, 65. Výlupok - 23. Jesenský, ŽK: Vidiečan - Elek, ČK: Vidiečan. Rozhodoval Hlaváčik, 350 divákov.

SÁSOVÁ: Slobodník - Dočkal, Kentoš, Praženica, Kučík, Turčan (92. Gibala), Šeliga, Kubina, Výlupok, Dubovický, Vidiečan.

Pliešovce - Kremnica 5:1 (1:1), Droppa, Spišiak (11m), Zaťkov, Farkaš 2 - M. Bíreš.

Žarnovica - Lutila 2:1 (1:1), M. Laurov, Hlavačka - R. Kanina.

14. Lovča 9 1 0 8 7:25 3

Program 10. kola v nedeľu 11. októbra o 14.30: Priechod - Pliešovce, Badín - Lovča, Radvaň - Selce, Hrochoť - Šalková, Sásová - Č. Balog, Kováčová - Lutila, Kremnica - Žarnovica.