Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Zátroch rozstrieľal Radvaň šiestimi gólmi

Nezvyčajný rekord sa zrodil v Radvani, kde si Selce urobili dobrú strelnicu. Hlavne Zátroch, ktorý dal šesť gólov, z toho štyri v prvom polčase a rozhodol o víťazovi. V boji o druhé miesto bola úspešnejšia Sásová, vyhrala o gól.

V. liga sk. C - 10. kolo

Badín - Lovča 5:0 (4:0)

Pre domácich to bol pohodový zápas. Hostia neohrozili bránu domácich počas celého zápasu a od prvej minúty to bolo o tom, aký bude rozdiel v skóre.

Góly: 10. Kolár, 22. a 43. Hrnčíř, 39. a 66. Giertl, ŽK: - Sedliak, Páleník . Rozhodoval S. Kučera, 150 divákov.

BADÍN: Kubajda (46. Riečan) - Janík, Andraščík, Kolár, Vikatz (60. Sanitra), Masaryk, Baniar, Topercer, Hrnčír (72. Slivka), Giertl, Slovák.

Hrochoť - Šalková 1:2 (1:2)

Na premočenom trávniku sa hral 1. polčas bojovný futbal, keď sa vedenia ujali domáci po dorážke Dorotivičom. Hostia v tej istej minúte vyrovnali hráčom Kellerom a do polčasu išli hostia da vedenia keď odrazenú loptu dorazil hosťujúci Jančiar. Domáci 2. polčas hrali v podstate na jednej polovci, no z množstva šancí sa výsledok nepodarilo skorigovať.

Góly: 13. Dorotovič J. - 14. Keller, 30. Jančiar . ŽK: Novák, Priadka, Dorotovič - Keller, Dobrík, Rožko . Rozhodoval Jánoš, 200 divákov.

HROCHOŤ: Mikuláš - Priadka, Selecký P., Považanec P., Bajtar, Dorotovič, Považanec M. (46. Selecký S.), Michálik, Novák, Zátroch (46. Škamla), Sláva.

ŠALKOVÁ: Bella - Dobrík, Keller, Hurta (82. Čanta), Jančiar (35. Repčin), Chovan (60. Tuček t), Tuček P, Solivaj, Rožko, Pilko, Ratica.

Radvaň - Selce 2:7 (1:4)

Domáci hráči zahrali najslabší zápas počas pôsobenia v 5. lige. Hneď v úvode zahodili pokutový kop, nesústredený výkon domácich hráčov sa premietol do výsledného skóre. Ak chcú domáci hráči účinkovať v 5. lige, tak sa viac musia sústrediť na hru ako na rečnenie.

Góly: 18., 74. Tomčík - 17. Matonok P., 24., 36., 41., 42., 80. a 90. Zátroch. ŽK: Kulišiak, Ševčík - Lalík, Matonok P. Rozhodoval Kuteľ, 150 divákov.

RADVAŇ: Štrba - Skažupa (52. Porubský), Rubind (75. Gašparík), Kulišiak, Balón, Čipčala, Lipták, Országh, Ševčík, Balúch (46. Levský), Tomčík.

SELCE: Lalík - Raktica, Pokoš, Dirbák, Kmeť, Matonok P., Kubina (66. Šikula), Slobodník (74. Strečok), Kupec (54. Mořingl), Zátroch, Túry V.

Priechod - Pliešovce 2:2 (2:1)

Po nešťastne odohranom zápase v predchádzajúcom kole domáci nastúpili s odhodlaním naplno bodovať. Priebeh zápasu tomu ale nenasvedčoval, pretože to boli hostia, ktorí sa v 25. minúte ujali vedenia. Po tomto góle domáci zvýšili obrátky a systémom last minute v priebehu dvoch minút otočili zápas, a 1. polčas polčas skončil v prospech domácich. V 2. polčase v 65. minúte po 2 žltých kartách musel ísť predčasne pod sprchy domáci hráč, čo dokonale využili domáci hostia na strelenie vyrovnávajúceho gólu.

Góly: 40. Chaban, 41. Kosec - 25. a 88. Farkaš. ŽK: Homola, Barla, Babiak - Šimkovič , ČK: Babiak, Rozhodoval Ja. Kyzek, 200 divákov.

PRIECHOD: Chromek - Mesík, Babiak, Homola, Barla (85. Považan), Ružbacký, Kosec (61. Bíreš), Budaj, Ivanič., Chaban, Kmeť.

Sásová - Part. Č. Balog 3:2 (2:0)

Vynikajúci zápas na 5. ligové stretnutie z obidvoch strán. Hostia hrali od začiatku až do konca otvorenú hru a partiu s domácimi. Domáci do polčasu dvoma nádherními gólmi otvorili skóre a po polčase sa zdalo, že Dubovický rozhodol o zápase. Následne hostia dvomi zlepenými gólmi zdramatizovali priebeh a však síl a ani času im už na zvrátenie výsledku nestačilo. Veľmi dobrý zápas z obivoch strán, avšak priebeh hry viditeľne kazili rozhodcovia.

Góly: 13. a 80. Dubovický, 43. Výlupok - 85. Turňa, 90. Betka. ŽK: Slobodník, Marko, Výlupok, Kubina - Lang . Rozhodoval Budinec, 280 divákov.

SÁSOVÁ: Slobodník - Dočkal, Marko, Kurčík, Praženica, Turčan, Kováč, Kubina, Výlupok (75. Ďuriš), Dubovický, Smekal.

Č. BALOG: Müller - Boháčik, Báboľ, Rusnák, Pečovský, Auxt J., Auxt M., Pančík, Betka, Turňa, Lang.

Kováčová - Lutila 3:2 (0:2), 49. Jesenský, 88. Homola, 92. Koreň - 9. Tkanina, 37. Hanus.

Kremnica - Žarnovica 1:4 (0:1), Daubner - Mikuška, Štefanka, Laurov, Nasvetr.

14. Lovča 10 1 0 9 7:30 3

Program 11. kola v sobotu 17. októbra o 19.00: Šalková - Sásová, v nedeľu 18. októbra o 14.00: Part. Č. Balog - Kováčová, Selce - Hrochoť, Lovča - Radvaň, Pliešovce - Badín, Žarnovica - Priechod, Lutila - Kremnica.