Piatok, 15. január, 2021 | Meniny má DobroslavKrížovkyKrížovky

Na mokrom teréne sa strelcom darilo

Nepriaznivé počasie nemalo vplyv na strelecký prach. Naopak akoby sa lopta lepšie šmýkala do siete, padlo 38 gólov. Priemer pokazili bezgólovým výsledkom v Mičinej.

II. trieda A

Šalková - Hiadeľ 6:1 (3:1)

Po ťažkom rozmočenom teréne sa hral kvalitný zápas, v ktorom taktovku určovalo domáce mužstvo. Šalková po pekných akciách strelila už v prvom polčase tri góly a v druhom tento výsledok ešte prikrášlila. Z domácich hráčov treba vystihnúť strelca 3 gólov Poláčka.

Strelníky - Dúbravica 4:0 (0:0)

Za chladného počasia sa hral na Strelníkoch futbal veľmi slabej úrovne. Hostia nastúpili v značne improvizovanej zostave a bolo ich o hráča menej. Domáci vyhrali vďaka zlepšeniu hry v druhom polčase, kedy strelili všetky štyri góly.

Góly: 53. M. Filadelfy, 58. M. Moncoľ, 61. D. Majer, 88. M. Majer. ŽK: Kyš ml., Kyš st, Kohút (D). Pred 70 divákmi rozhodoval Lepieš.

STRELNÍKY: V. Debnár, M. Moncoľ, D. Majer, M. Majer, J. Moncoľ (50. J. Svintek), D. Štubniak, J. Matyó (90. I. Kapusta), M. Moncoľ (79. Mi. Majer), M. Brna, M. Filadelfy, M. Hronec.

DÚBRAVICA: M. Ďurko- J. Dvorovenko, Ľ. Pinka, V. Hlaváč, D. Kohút, P. Pinka, J. Krahulec, Ľ. Kyš ml., Ľ. Kyš st., P. Diko.

Riečka - Jakub 5:4 (0:3)

Zdalo sa, že do polčasu hostia viedli 0:3. Zrejme sa domáci po sprche v šatni cez polčas uvedomili a pridali vo výkone, čoho dôkazom bolo, že za prvých 15 minút druhého polčasu dali tri góly. Domáci ďalej bojovali a podarilo sa im zvýšiť na konečných 5:4. Domáci brankár sa zranil, avšak ho nahradil výborný Ivan Petráň.

Góly: 45. M. Karlík, 48., 80. J. Náčin, 60., 88. R. Ráno - 19. P. Longauer, 20., 24 M. Ligač, 90. P. Kúdelka. Pred 70 divákmi rozhodoval Gajdoš.

RIEČKA: A. Eliáš (21. I. Petráň)- M. Petráň, M. Čermák (M. Spišiak), I. Širka, M. Necpal (46. F. Krahulec), M. Karlík, J. Náčin, P. Kohár, M. Hromada, J. Sanitrár, R. Ráno.

JAKUB: M. Adam- A. Petrovć, M. Plavec, P. Čaba, L. Jeziorský, P. Longauer, M. Kmeť, M. Andrejko, P. Kúdelka, M. Pilát, M. Ligač.

Tajov - Harmanec 4:2 (1:2)

Po vyrovnanom výkone oboch mužstiev vyhrali prvý polčas hostia 2:1. V druhom polčase domáci po dvojnásobnom striedaní zvýšili tlak na bránu súpera a dali tri góly. Hrdinom zápasu je jednoznačne hráč domácich Pauer, ktorý dal všetky góly domácich. Za slušný a bezproblémový zápas sa postarali nie len hráči, ale aj skúsená rozhodcovská trojica.

Góly: 14., 66., 72., 90. Pauer - 26. Matejka, 42. Hudáček. ŽK: M. Murgaš (T). Pred 50 divákmi rozhodoval Mišány.

TAJOV: Mesík- Uličný, Vidiečan (56. Vaterka), Rončák, Mažgut, Zmajkovič (56. Pažout), Pauer, Krivuš, Horný, M. Murgaš, Machel (74. D. Murgaš).

HARMANEC: Radosa- Matejka, Radko, Kohút, Lovás (66. Čičmanec), Rys (78. Rumanovský), Hudáček, Gregor, Rečkovič, Murgaš, Kiežduch.

Mičiná - Malachov 0:0 (0:0)

Slušný zápas, v ktorom mali domáci viacero šancí, ktoré však nepremenili. V druhom polčase boli šance na oboch stranách, ale hostia taktiež nepremenili svoju gólovú šancu, čoho výsledkom bolo, že v stretnutí nepadol ani jeden gól.

ŽK: Majer - Chmelík. Pred 80 divákmi rozhodoval I. Majer.

MIČINÁ: Krnáč- Belaj, Považanec, I. Marko, M. Marko (46. Chámel), Štubniak, Martinec, Milerád, Majer, Saktor, Karkalík.

MALACHOV: O. Dvorský- Chmelík, Kučerák, Cimerman, Klinčík, Sanitra, Rób. Sečkár, Kapusta, Matejka, Baranyai (70. Rom. Sečkár), L. Dvorský.

St. Hory - Hronsek 5:2 (1:0)

Zaslúžené víťazstvo domácich. Hostí však treba pochváliť za otvorenú hru.

Góly: 27., 53. Fraňo, 51. Debnár, 56.- Haviar, 83. Olejár - 75. Tupý, 85. Herkel. ŽK: Rybár, Kucbel - Struhárik, Tupý, Moravčík. Pred 80 divákmi rozhodoval Spišák.

ST. HORY: Jaroušek- Maďar, Rybár, Kaliský, Kucbel, Debnár (62. Olejár), Haviar, Pašák, Hromada (66. Štrba), Fraňo (71. Longauer).

HRONSEK: Klimáček- Snopko (75. Šabó), Herkel, Piecka (84. Zemek), R. Bystriansky, Divok, Morvačík, P. Bystriansky, Tupý, Makóny, Struhárik.

14. Hronsek 10 0 2 8 8:29 2

Program 11. kola 18. októbra o 14.00: Hronsek - Šalková B, Malachov - St. Hory, H. Pršany - Mičiná, Harmanec - Podkonice, Jakub - Tajov, Dúbravica - Riečka, Hiadeľ - Strelníky.

1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?

Komunitné testovanie v Ľubietovej: Ani jeden pozitívny prípad

Deň pred spustením komunitného testovania v Banskej Bystrici testovali dnes aj v Ľubietovej. Výsledok ich príjemne prekvapil.

Na kritiku Remišovej ministerstva reaguje primátor Nosko

Ak sa neuskutoční korektná diskusia a vysvetlenie si vzájomných postojov, mesto Banská Bystrica a ani mesto Zvolen nebudú mať záujem o "bezprecedentne vnútený, neodkonzultovaný a

Pre veľký záujem o komunitné testovanie mesto navýšilo počet odberných tímov

Banskobystrická samospráva otvorí počas nadchádzajúceho víkendu 12 odberných miest.