Skupina A
B. Kúpele - Spáči 10:1 (2:0)
Góly: Markuš 2, Gibala 2, Dlhoš 3, Strieš, Piliar, Pecník - Zíma.
Prvoligový favorit nenechal nič na náhodu a svojho súpera zdolal dvojciferne hlavne výkonom v druhom polčase.
Tami - N. P. Chvíľu 4:4 (1:2)
Góly: Tuharský 2, Klinec 2 - Štefanovič, Hakel, Patráš, Poliak.
Vo vyrovnanom stretnutí sa obidve mužstvá striedali vo vedení, aby sa nokiec stretnutie skončilo nerozhodným výsledkom.
DPH - Sorry tréner 3:4 (2:2)
Góly: Holinec, Lehotský, Hippík- Strelec, Matuška, Mažgut, Ščepko.
Po vyrovnanom prvom polčase sa hral výborný zápas aj v druhej časti hry so šťastnejším koncom pre hostí.
Schalke - Bafuna 3:2 (2:1)
Góly: Hrnčiar 2, T. Tuček - Masaryk, Sovák.
V stretnutí medzi Šalkovčanmi a Badínčanmi veľa gólov nepadalo, nakoľko obe mužstvá zahodili niekoľko vyložených šancí, a tak z najtesnejšieho víťazstva sa tešili nakoniec domáci.
1. B. Kúpele 2 2 0 0 17:2 6
2. N. P. Chvílu 2 1 1 0 13:7 4
3. Tami 2 1 1 0 10:7 4
4. Sorry Tréner 2 1 0 1 7:9 3
5. Schalke 2 1 0 1 4:9 3
6. Bafuna 2 0 1 1 8:9 1
7. DPH 2 0 1 1 9:10 1
8. Spáči 2 0 0 2 4:19 0
Skupina B
SAJ - Oxymax 2:2 (0:1)
Góly: Gašpar, Ondrejka- Gabaj 2.
Minuloročný finalista sa dlho nevedel presadiť proti výbornej defenzíve svojho súpera, ktorý dostal vyrovnávajúci gól dve minúty pred koncom stretnutia.
Lentilky - Sparta 16:3 (4:2)
Góly: Kiedžuch 6, Gregor 4, D. Rečkovič 3, Kohút 2, P. Rečkovič- Hartiník 2, Greguš.
V zbytočne nervóznom stretnutí boli vášne na obidvoch stranách hlavne v úvodnej desaťminútovke, po ktorej bol vylúčený brankár Sparty a keďže Sparta hrala s minimálnym počtom hráčov ich súper to využil na vysoké víťazstvo.
FC Horná - Unios Horná 1:12 (0:7)
Góly: Husár- Berec 4, Čief 3, Bílek 3, Varga, Giertl.
V derby stretnutí druholigistov jednoznačne dominoval Unios, ktorý využil aj tú skutočnosť, že ich súper prišiel v značne oklieštenej zostave.
1. Lentilky 2 2 0 0 25:5 6
2. Saj 2 1 1 0 10:5 4
3. Oxymax 2 1 1 0 8:5 4
4. Unios Horná 2 1 0 1 15:9 3
5. Sparta 2 0 0 2 6:22 0
6. FC Horná 2 0 0 2 3:19 1
Program 3. kola v sobotu 12. decembra: 11.00 Schalke - SorryTréner, 11.45 DPH -N. P. Chvílu, 12.30 Tami - Spáči, 13.15 Bafuna - B. Kúpele, 14.00 Blaugranas - O2 Fér, 14.45 Dynamo - Kotalští Orli, Draci - Ťuk.
Autor: db