Skupina A
4. kolo
Tami - B. Kúpele 4:6 (1:2)
Góly: Poliak, Martiška, Fudor, Hakel - Gibala 2, Strieš 2, Dlhoš, Pecník.
DPH - Spáči 8:3 (3:1)
Góly: Kováč 3, Srnka 2, Kotorík 2, Kušnár - Korda, Syč, Zima
Schalke - N. P. Chvílu 4:7 (2:2)
Góly za N. P. Chvilu - Zlevský 3, Sásik 2, Klinec, Tuharský
Bafuna - Sorry Tréner 0:5 kontumačne
5. Kolo
B. Kúpele - Sorry Tréner 7:5 (2:1)
Góly: Pecník 3, Markuš 2, Gibala, Strieš - Mažgut, Béreš, Matuška, Valentíny, Ščepko
Bafuna - N. P. Chvílu 1:5 (0:2)
Góly: Blaško - Sásik 2, Plavec, Bednár, Náčin
Schalke - Spáči 4:5 (1:1)
Góly: Hrnčiar 2, Bobák, Tuček - Syč, Širka, Blaško, Mesík, Korda
DPH - Tami 3:3 (1:2)
Góly: Kováč, Kotorík, Hippík - Poliak, Patráš, Štefanovie
1. B. Kúpele 5 5 0 0 44:17 15
2. N. P. Chvílu 5 4 1 0 32:19 13
3. Tami 5 2 2 1 29:19 8
4. Schalke 5 2 0 3 20:22 6
5. Sorry tréner 5 2 0 3 19:23 6
6. DPH 5 1 2 2 27:24 5
7. Spáči 5 1 0 4 15:45 3
8. Bafuna 5 0 1 4 13:33 1
Skupina B
5. kolo
Saj - FC Horná 5:0 kontumačne
Oxymax - Lentilky 2:8 (0:2)
Góly: Štulajter 2 - P. Rečkovič 4, Kiedžuch 3, D. Rečkovič
Unios Horná - Sparta 7:4 (2:2)
Góly: Berec 2, Giertl 2, Bílek 2, Kováč - Zmajkovič 2, Chmelík, Hartiník
6. Kolo
Saj - Sparta 5:1 (3:0)
Góly: Gašpar 5 - Ondrek
Oxymax - FC Horná 5:5 (4:3)
Góly: Moravec 2, Vician 2, Oravec - Trnka 2, Syč - Kriváňová 2, Husár
Lentilky - Unios Horná 2:0 (1:0)
Góly: Rečkovič 2
1. Saj 5 4 1 0 26:10 13
2. Lentilky 5 4 0 1 39:13 12
3. Oxymax 5 2 2 1 22:22 8
4. Unios Horná 5 2 0 3 26:22 6
5. FC Horná 5 1 1 3 14:31 4
6. Sparta 5 0 0 5 14:35 0
Skupina C
4. kolo
Blaugranas - Draci 6:3 (3:2)
Góly: Václavík 4, Cibulka 2 - A. Šabo 2, Cenkov
O2 Fér - Dynamo 4:3 (2:0)
Góly: Baláž 2, Hilmer, Greško - Kejmar, Gregorčok, Trnkus
Ťuk - Kotalští Orly 3:8 (1:2)
Góly: Briniak 3 - Vajda 3, Cimerman 2, Briš 2, Stračina
1. Kotalští Orly 4 4 0 0 31:9 12
2. Ťuk 4 3 0 1 33:15 9
3. Blaugranas 4 3 0 1 17:21 9
4. Draci 4 1 0 3 16:26 3
5. O2 Fér 4 1 0 3 13:25 3
6. Dynamo 4 0 0 4 10:22 0
Program 7. kola: 11.00 DPH - B. Kúpele, 11.45 Schalke - Tami, 12.30 Spáči - Bafuna, 13.15 N. P. Chvílu - Sorry Tréner, 14.00 Blaugranas - Kotalští Orly, 14.45 O2 Fér - Draci, 15.30 Dynamo - Ťuk.
Autor: db