Pondelok, 22. apríl, 2019 | Meniny má Slavomír

Vyhrali jedine Hrochoť a Sásová - vonku

Okrem Priechodu, ktorý v derby vyhral nad Radvaňou, hrali ostatné naše mužstvá vonku. Darilo sa len Hrochoti a Sásovej, ostatné slabo. Výkričníkom sú tri červené karty.

V. liga sk. C - 16. kolo

Kremnica - Hrochoť 1:5 (1:0)

Domáci sa ujali vedenia, a síce kapitánom na 1:0, po chybe brankára zahrali pokutový kop v nepriamom území, strela však skončila na pravej tyči bránky hostí. Do druhého polčasu nastúpili hostia s úmyslom zvrátiť výsledok, to sa im aj podarilo, keď už za 9 minút viedli 1:2. Po vylúčení hráča hostí domáci zatlačili súpera a snažili sa vyrovnať skóre, hostia však aj napriek oslabeniu z rýchlych brejkov strelili ešte 3 góly.

Góly: 9. Urgela, - 47. Dorotovič, 55. Sláva, 57. Zátroch, 75. Poničan, 83. Ondrejka. ŽK: Mecele. ČK: Selecký (Hrochoť). Rozhodoval Maga Š., 180 divákov.

HROCHOŤ: Bánovský - Dorotovič R. (57. Havrla), Škamla, Sláva (85. Ondrejka), Priadka, Dorotovič J., Selecký, Zátroch (75. Poničan), Považanec P., Považanec M.

Lutila - Sásová 0:1 (0:1)

Góly: 11. Turčan. ŽK: Tkanina - Kubina, Vidiečan. Rozhodoval Kret, 150 divákov.

SÁSOVÁ: Slobodník - Gibala (5. Šeliga), Dočkal, Kuliš, Turčan, Vidiečan (81. Ďuriš), Kováč, Dubovický, Výlupok, Tkáč, Kubina.

Lovča - Selce 3:0 (1:0)

Zápas prebiehal v opatrnej rovine z obidvoch strán, až v 45. minúte sa útočník hostí odtrhol a strelil na 1:0. V druhom polčase sa hostia snažili vyrovnať skóre zápasu, to sa im však nepodarilo. Domáci mali počas 2. polčasu veľa príležitostí, tie však nepremenili.

Góly: 44., 90. Páleník, 71. Matuška. ŽK: Adam, Kmeť (Selce). Rozhodoval Fábry, 150 divákov.

SELCE: Lalík - Pokoš, Adam (69. Rusko), Špirka, Túry, Kupec, Mořingl, Piar, Dirbák, Kmeť, Martinec,

Pliešovce - Šalková 4:1 (1:1)

Od začiatku zápasu mali domáci miernu prevahu, keď po ideálnej prihrávke brankára strelil Kudlík 1. gól, no v nasledujúcich minútach Pliešovce nepremenili viacej nádejných šancí. V 29. minúte hostia z protiútoku vyrovnali na 1:1. Na začiatku druhého polčasu zvýšili domáci gólom do šibenice z trestného kopu z 20. minúte, vzápätí sa im vyskytlo viacero príležitostí, tie však neboli úspešne premenené, lebo šikovne zasiahol brankár hostí. Nekôr bol v protiútoku faulovaný hráč domácich a Záturecký zvýšil na 3.1. V závere Pechovský spečatil skóre posledným gólom.

Góly: 15. Kudlík, 48. 78.Záturecký, 81. Pechovský- 29.Ratica. ŽK: Kudlík - Pilko. Rozhodoval Kyzek, 250 divákov.

ŠALKOVÁ: Bella - Ratica, Najdek, Latta, Čampa, Repčin (55. Bursa), Solivaj, Tuček, Pilko, Šimčík, Chovan.

Žarnovica - Partizán Č. Balog 3:3 (2:2)

Veľmi vyrovaný zápas z obidvoch strán, zaslúžená remíza.

Góly: 37. 76. Mikuška, 71. Lavrov - 10., 23. Medveď, 54. Boháčik . ŽK: Mikuška - Medveď, Auxt m.. Rozhodoval Dado, 100 divákov.

Č. BALOG: Müller - Báboľ, Boháčik, Pečovský, Rusnák, Chovanec (66. Daxner), Vozár, Auxt M., Pančík (77. Švantner), Gašperan, Pobožný, Medveď.

Kováčová - Badín 4:2 (2:2)

Domáci na začiatku zápasu vyšachovali obranu súperov, nedali im šancu, a strelili gól, ktorý do siete padol po odrazení od chrbta brankára. V 20. minúte urobili domáci chybu, ktorú využil hráč hostí Donoval, ktorý znížil na 2:1. V 38. minúte vylúčili hosťom hráča Pánika, načo domáci triafali priamy kop, ale Wegh trafil múr, súper odkopol loptu a hostia vyrovnali na 2:2. Po zmene strán sa hostia stiahli na svoju stranu, domáci mali mnoho šancí, avšak iba jednu premenili na gól. Hosťom zvyšok zápasu evidentne chýbal vylúčený hráč, čo sa odrazilo aj na výsledku, keď domáci strelili aj posledný gól.

Góly: 13. 58. Turák M., 18. Gajdoš, 49. Koreň, - 20. Donoval, 39. Andraščík. ŽK: Volko I. - Dikatz. ČK: Pánik (Badín). Rozhodoval Löcsös, 300 divákov.

BADÍN: Kubajda - Gregor, Andraščík, Dikatz, Strelec (61. Topercer), Selecký, Hrnčíř (71. Masaryk), Hric, Pánik, Donoval, Sanitra (69. Giertl).

Priechod - Radvaň 1:0 (1:0)

Domáce mužstvo prvý krát nastúpilo už v jarnej časti súťaže na vlastnom ihrisku, s cieľom potvrdiť víťazstvo z predchádzajúceho kola v Badíne. Úvodných 20. minút bolo zo strany domácich dosť statické a nervózne. V 31. minúte sa domáci ujali vedenia, keď Dovčiak peknou krížnou strelou k tyči nedal šancu hosťujúcemu gólmanovi. A od tohto momentu sa striedali útoky na obidvoch stranách. V 73. minúte po druhej žltej karte musel ísť predčasne pod sprchy domáci hráč. Výhodu početnosti hostia nevyužili a domáci organizovanou obranou ubránili víťazstvo.

Góly: 31. Dovčiak. ŽK: Kmeť. ČK: Kmeť. Rozhodoval Fáber, 200 divákov.

PRIECHOD: Chromek - Homola (46. Mesík), Mala, Ružbacký, Turčan, Šulaj, Dovčiak, Kmeť, Budaj, Strečok (46. Ivanič), Chaban.

RADVAŇ: Filadelfy - Kulišiak, Rubind, Ondrejka, Porubský (60. Balón), Palúch, Ševčík, Slobodník, Országh (81. Trizna), Bednár, Tomčík.

14. Kremnica 16 2 2 12 12:66 8

Program 17. kola v sobotu 17. apríla o 19.00: Šalková - Žarnovica, v nedeľu 18. apríla o 16.00: Selce - Pliešovce, Č. Balog - Lutila, Sásová - Kremnica, Hrochoť - Priechod, Radvaň - Badín, Lovča - Kováčová.

1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť
  3. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali
  4. Až vďaka chorobe objavila svoj talent
  5. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  6. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  7. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  8. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori
  9. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?

Bola v priamom ohrození života.

Šéf súťaže Richard Lintner odovzdáva trofej kapitánovi Banskej Bystrice Tomášovi Surovému.