Pondelok, 18. február, 2019 | Meniny má Jaromír

Béčko Šalkovej vyhralo v Harmanci

Šok zažili v Harmanci, kde doteraz vedúci tím prehral s béčkom Šalkovej a prvú priečku prepustil Starým Horám.

Zo súboja v druhej triedeZo súboja v druhej triede(Zdroj: VLADO KOLÁRIK)

II. trieda A - 17. kolo

Harmanec - Šalková B 1:2 (1:1)

Domáci nastúpili s odhodlaním odčiniť prehru z minulého týždňa, ale už v 13. minúte po chybe dostali gól na 0:1. Zvýšenou bojovnosťou domáci vyrovnali utešeným gólom, a tak sa aj skončil 1. polčas. Do 2. polčasu domáci nastúpili s vierou, že dajú gól a vyhrajú, v čom im mohlo dopomôcť vylúčenie hosťujúceho hráča, ale po ďalšej chybe v zadných radoch, strelili hostia gól na 1:2 a domácim sa už nepodarilo vyrovnať.

Góly: 23. Murgaš - 13. Hrnčiar, 84. Šimčík. ŽK: Gregor, Kohút - Laptta, Gerö. ČK: Laptta. Pred 80 divákmi rozhodoval Höger.

HARMANEC: Radosa - Matejka, Rečkovič P., Lovás, Kiedžuch, Rečkovič D., Gregor (72. Mamczúr), Kohút, Murgaš, Rýs, Rumanovský (53. Čičmanec).

ŠALKOVÁ B: Kleniar - Hrnčiar, Bobák, Tuček, Chovan Martin, Chovan Miroslav, Macko, Kútik, Šimčík, Gerö, Laptta.

Horné Pršany - Jakub 1:0 (0:0)

Domáci boli po celý zápas futbalovejší, i keď občas im viazla hra. Súper hrozil z ojedinelých brejkov, výsledok 1:0 je teda spravodlivý.

Góly: 57. Fraňo. Pred 40 divákmi rozhodoval Krúpa.

H. PRŠANY: Trnáč - Kosák (55. Kausta), Trizna, Snopko, Brašeň, Rybársky, Rýs (60. Pejko), Fraňo, Miartuš, Kanka, Murín.

JAKUB: Adam - Kúdelka, Maďar, Jeziorský, Petrovič (60. Ligač), Andrejko, Párička, Longauer, Kmeť, Vrbiar, Oravec.4180798-mala.gif

Malachov - Dúbravica 1:1 (0:0)

Dúbravica prišla do Malachova so zabezpečenou obranou a rýchlymi protiútokmi, čím si aj v prvom polčase vytvorili dve čisté šance. Malachov okrem nastreleného brvna v 1. polčase nič prítomným divákom neukázal. Na začiatku 2. polčasu z rýchlych protiútokov strelila Dúbravica gól, na čo o desať minút odpovedal Seťkár. Výsledok je spravodlivým obrazom diania na ihrisku.

Góly: 69. Seťkár R. - 59. Kiš Ľ. ŽK: Makáň, Kocka. Pred 30 divákmi rozhodoval Melicher.

MALACHOV: Dvorský O. - Seťkár Roman, Kučerák, Matejka (61 Kapusta T.), Dzúrik, Daniš, Seťkár Róbert, Kapusta M., Srnka, Očenáš, Dvorský Ľ.

DÚBRAVICA: Gregor - Dvorovenko, Pinka Ľ., Makáň, Haring, Krahulec, Pinka P., Lukáč, Kocka, Diko, Kiš R. (55. Kiš Ľ.).

Hronsek - Hriadeľ 2:1 (2:0)

Domáci začali dobre, v 7. minúte dali pekný gól z diaľky, keď Marek Tupý vymietol šibenicu a ďalej mali hru pod kontrolu. Následné v 20 minúte zvýšili po peknej akcii na 2:0, a tak sa skončil 1. polčas. Po obrátke hostia začali lepšie, pritlačili domácich, tí sa ubránili a hru vyrovnali. Vytvorili si aj svoje šance, ale v 79. minúte po zbytočnom faule hostí pokutovým kopom znížili na 2:1. Ďalej však už nič viac nevymysleli, a tak si z ihriska súpera neodvezú ani bod.

Góly: 7. Tupý M., 20. Garaj - 79. Šuták. Pred 30 divákmi rozhodoval Biely.

HRONSEK: Messerschmidt - Dobrík V., Kíšik, Bystriansky, Šabo, Pietka, Moravčík, Jaduď (70. Belko), Tupý, Garaj, Rutkai ( 85. Snopko).

HRIADEĽ: Štefanovie - Šuták, Weis, Mlynarčík, Štefanovie Michal, Zvalo, Brodek, Rafaj, Brna, Kostúr, Huťka.

Staré Hory - Strelníky 4:1 (2:1)

Po výmene rozhodcovskej komisie duel odpískala mladá slečna, ktorá zanechala dobrý dojem v zápase, ktorý sa hral pomerne slušne, pretože padla jediná žltá karta. Domáci boli počas celého stretnutia lepším mužstvom, a tak zaslúžene vyhrali.

Góly: 75., 46. Žabka, 40. Fraňo, 7. Haviar - 20. Majer. ŽK: Filadelfi. Pred 70 divákmi rozhodoval Ľubica.

ST. HORY: Šveda - Maďar, Kmeť, Šnirc, Slivka (20. Gavalda), Kucbel, Fraňo, Porubský, Žabka, Haviar, Babjak.

STRELNÍKY: Debnár - Moncol, Majer D., Majer M., Majer, Moncol J. (35. Filadelfi M.), Matyo, Majer R., Čief, Náčin, Hronec.

Mičiná - Riečka 0:1 (0:0)

Domáca výsledková mizéria pokračovala aj v dnešnom zápase. Napriek dobrému výkonu domáceho brankára sa hosťom podarilo zvíťaziť.

Góly: 75. Širka. Pred 60 divákmi rozhodoval Marčok.

MIČINÁ: Krnáč - Marko M. (66. Hakel), Považanec, Marko I., Karkalík, Belaj, Štubniak M., Kováč, Majer, Sámel (69. Suja), Štubniak J.

RIEČKA: Eliáš - Širka, Karlík, Náčin, Sásik, Kohár, Hromada, Šimčík, Ráno, Šporka, Spišiak

14. Hronsek 17 1 4 12 17:50 7

Program 18. kola 25. apríla o 16.00: Šalková B - Podkonice, Tajov - Mičiná, Riečka - St. Hory, Strelníky - Hronsek, Hiadeľ - Malachov, Dúbravica - H. Pršany, Jakub - Harmanec.

4. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  5. 4 úkony, ktoré treba absolvovať po založení s.r.o.

Tina Mazeová.

Kandráč dnes zaspieval na Chopku novú hokejovú hymnu (+ FOTO a VIDEO)

"Hokejová" odkazuje na slovenský folklór, no má aj prvky skladieb populárnych na hokejových zápasoch.

Ondrej Kandráč a za ním vľavo maskot Macejko.