Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Vedúca dvojica zakopla na domácej pôde

Harmanec aj Staré Hory dokázali doma len remizovať, čo využili Horné Pršany a po víťazstve nad Hiadeľom sa bodovo priblížili na druhé miesto.

II. trieda A - 19. kolo

Jakub - Šalková B 3:3 (1:3)

V rušnom a bojovnom zápase sa rýchlo ujali vedenia futbalovejší hostia a v 30. minúte už bolo 3:0. Domáci skorigovali výsledok v 35. minúte z jedenástky. V druhom polčase boli bojovnejší a podarilo sa im ovplyvniť stav zápasu na remízu.

Góly: 35., 83. Andrejko (11), 70. Plavec - 2., 5., 30. Macko. Pred 50 divákmi rozhodoval Marček.

JAKUB: Lačný - Kúdelka, Plavec, Jeziorský, Petrovič A., Andrejko, Longauer, Kmeť, Vrbiar, Petrovič J. (70. Ligač), Maďar.

ŠALKOVÁ: Kleniar - Hrnčiar (59. Kútik), Paršo (43. P. Kováč), Tuček, Chovan Ma., Chovan Mi., Macko, Šimčík, Latta, Dobrík (57. Dobrík), Čtvrtníček.

Harmanec - Dúbravica 2:2 (2:1)

Domáci nastúpili s odhodlaním vyhrať čo sa im len sčasti podarilo. V prvom polčase dali hostia z ojedinelého protiútoku gól na 2:1. Druhy polčas sa odohrával v réžii hostí, keď v 46. minúte strelil vyrovnávajúci gól Habány. Domácim sa už nepodarilo vsietiť a tak odchádzali mužstvá s remízou.

Góly: 3. Rýs, 8. Kiedžuch - 30. Kováč, 46. Habány (11m). ŽK: Krahulec, Dvorovenko (D). Pred 100 divákmi rozhodoval Dírer.

HARMANEC: Radosa - P. Rečkovič, Lovás, Kohút, Gregor, Murgaš, D. RečkoviČ, Rýs, Kiedžuch, Matejka, Slančík (70. Mamczúr).
DÚBRAVICA: Gregor - Ľ. Pinka, Jo. Krahulec, Dvorovenko, Ja. Krahulec, P. Pinka, Habány, Makan, Kocka, Haring, Kováč.

Horné Pršany - Hiadeľ 4:1 (3:0)

Zápas sa vyvíjal v réžii domáceho mužstva, ktoré výsledkom 4:1 potvrdilo svoje tabuľkové postavenie.

Góly: 10., 41. Fraňo, 15. Kanka, 56. Brašeň - 78. Huťka. Pred 40 divákmi rozhodoval Ríša.

H. PRŠANY: Krnáč - Muríň (70. Gerhát), Trizna, Snopko, Brašeň (80. Raffay), Rybársky, Fraňo, Kapusta, Pejko (75. Dobrota), Kanka, Murín.

HIADEĽ: Mikloš - Suták, Kostúr, Vajs, Mlynarčík, Šrobek, Zvalo, Brodek Ľ., Raffay (65. Štefanovie), Kostúr, Huťka.

Malachov - Strelníky 4:3 (3:0)

V Malachove sa hral zápas dvoch rozdielnych polčasov. Prvý polčas bol v znamení Malachova. V druhom polčase hneď na začiatku Srnka dosiahol hetrik a od tohto momentu na ihrisku existovalo „iba" mužstvo Strelník. Bolo šťastím pre Malachov, že super nevyužil ďalšie šance, ktoré si nevypracoval a tak Malachov zvíťazil prvý krát na domácom ihrisku v jarnej časti súťaže.

Góly: 15., 38., 50. Srnka, 27. Očenáš - 53. Čief, 59., 83. D. Majer. Pred 90 divákmi rozhodoval Kučera.

MALACHOV: O. Dvorský - Čief, Kučerák, Sanitra, R. Sečkár, Daniš, Rób. Sečkár, M. Kapusta (10. Srnka), Šimčík, Očenáš (65. Matejka), L. Dvorský.

STRELNÍKY: Debnár - Moncoľ, D. Majer, Majroš, J. Moncoľ, Štubniak, Matyó, Čief, Náčin, Filadelfy (70. R. Majer(, Hronec.

Hronsek - Riečka 3:2 (1:1)

Domáci začali veľmi dobre. Strelili prvý gól, následne sa hra vyrovnala, hostia vyrovnali na konci polčasu z jedenástky. Druhý polčas domáci predčili hostí svojou aktivitou, mali viac šancí. Dve z nich premenili, vďaka čomu dosiahli víťazstvo. Je smutné, že na zápas sa dostavil len jeden z nominovaných rozhodcov.

Góly: 4., 74. M. Tupý, 70. Garaj - 40., R. Ráno, 70. P. Spišiak. ŽK: Messerschmidt, M. Tupý (H). ČK: P. Šporka (R). Pred 30 divákmi rozhodoval Heger.

HRONSEK: Messerschmidt - Dobrík, Kýšik, Piecka, Šabo, Herkel, Moravčík, Bystriansky, Tupý, Garaj (84. P. Bystriansky), Belko (77. P. Snopko).

RIEČKA: Eliáš - Širka, Čermák, Necpal, Náčin, Šporka, Ráno, Šimčík, Spišiak, Kohút, Hromada.

Staré Hory - Tajov 1:1 (0:1)

Tajov sa presadil v zápase ako technickejšie mužstvo. Domáci však za nimi vôbec nezaostávali. Nebyť gólu, ktorý vsietili hráči Starých Hôr v druhom polčase, odchádzali by s víťazstvom. Výborný výkon podala rovnako rozhodcovská dvojica.

Mičiná - Podkonice 1:3 (0:1)

Vo vyrovnanom zápase rozhodol hráč Francisci o konvenčnom víťazstve hostí.

Góly: 84. Hakel - 38., 49., 65. Francisci. ŽK: R. Kováč (P). Pred 70 divákmi rozhodoval Ambroš.

MIČINÁ: Krnáč - Talpáš, Považanec, Marko, Hakel, Rončák (85. Milrád), Štubniak, Paľa, Majer, Sámel, J. Štubniak.

PODKONICE: Barla - Faško, Kukučka, Pančík, Richecký, R. Slobodník (60. M. Slobodník), Francisci, Polóny, Kováč (80. Chaban), Kmeť, Kosec.

14. Hronsek 19 2 4 13 21:54 10

Program 20. kola 9. mája o 16.30: Šalková B - Mičiná SO o 19,00, Podkonice - St. Hory, Tajov - Hronsek, Riečka - Malachov, Strelníky - H. Pršany, Hiadeľ - Harmanec, Dúbravica - Jakub.

1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?