Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Vo všetkých zápasoch skórovalo iba jedno mužstvo

V. LIGA SKUPINA C: Raritou 19. kola bol fakt, že vo všetkých stretnutiach tohto kola sa strelecky presadil iba jeden tím. V prvej trojke tabuľky sa nič nemení ani po tomto kole keď všetky tými vyhrali zhodne 3.0. Zaujala výhra Šalkovej v Radvani, ktorá si tak pripísala dôležité tri body v boji o záchranu.

Radvaň – Šalková 0:4 (0:2)

Domáci nastúpili do stretnutia nekoncentrovane a hosti svojou bojovnosťou vyhrali tento zápas rozdielom triedy.

Góly: 0 – 11. a 80. M. Tuček, 24. Ratica, 53. Repčín. ŽK: Vajda, Ševčík, Balon – Šimčík, Lata. Pred 90 divákmi rozhodoval Hraško.

RADVAŇ: Filadelfi – Porubský (61. Kóre), Lipták, Bednár, Kúdelka (61. Lupták), Ševčík, Országh, Ondrejka, Vajda, Balon, Hamšík (61. Tryzna).

ŠALKOVÁ: Vraneš (46. Janek) – Ratica, Pe. Dobrík, Pa. Dobrík, Šimčík, Kútik (46. Valigura), M. Tuček, T. Tuček, Čampa, Repčín (70. Macho), Lata.

Hrochoť – Pliešovce 3:0 (1:0)

Domáci nastúpili v pozmenenej zostave, napriek tomu postupne zlepšovali svoju hru. V prvom polčase strelili jeden gól zásluhou Poničana. V druhom polčase pridali ďalšie dva a potvrdili tak svoje postavenie v tabuľke.

Góly: 33. Poničan, 63. Baitar, 76. Zátroch. ŽK: Sláva, Pavlenda. Pred 200 divákmi rozhodoval Machyniak.

HROCHOŤ: Pavlenda – Maľa, Baitar, Poliak, Berky, Krč, Dorotovič, Michalík, Poničan, Sláva, Mazúch (65. Zátroch).

Selce – Jasenie 1:0 (0:0)

Za chladného počasia sa hral len priemerný futbal. Hostia pricestovali na stretnutie s cieľom neinkasovať. Domáci hráči až do 70. minúty dobíjali bránku súpera. Ujala sa až hlavička Martinca, ktorý tak rozhodol tento zápas.

Góly: 70. Martinec. ŽK: Pokoš, Kmeť – Lupták. Pred 300 divákmi rozhodoval Ligač.

SELCE: Lalík – Pokoš, Kostúr, Martinec, Kupec, Adam, Mesík (69. Rusko), Túry (60. Rakyta), Fraňo (46. Matonok), Kubina.

JASENIE: Havran – Kordík, Oravec (80. P. Lupták), Jabroň, Weissenbacher, Bukovec, Malček, Veľký (86. Jakubec), Hricko, M. Lupták (72. Čech).

Badín – Lutila 3:0 (1:0)

Domáci začali náporom z čoho rezultoval prvý gól. Po tomto góle hra upadla do podpriemeru. Do druhého polčasu hostia nastúpili s cieľom pridať ďalšie góly, čo sa im aj podarilo napriek diskutabilným rozhodnutiam rozhodcu. Hostí však treba pochváliť, že neskladali zbrane ani za nepriaznivého stavu a za ich bojovnosť.

Góly: 27. Sanitra, 62. Pánik, 78. Hlaváč. ŽK: Hlaváč, Kollár, Prikryl. ČK: Dikácz. Pred 100 divákmi rozhodoval Horák.

BADÍN: Kubajda – Prikryl, Hlaváč, Kollár, Topercer, Sanitra, Willwéber (77. Strelec), Janík (81. Kasár), Kútik (60. Giertl), Pánik, Balon.

Sásová – Slovenská Ľupča 3:0 (0:0)

Síce na ťažkom teréne, ale od začiatku sa hral pekný futbal. Prvý polčas skončil bez gólov, keď hostia nastrelili brvno. V druhej polovici hry domáci po dvoch rýchlych gólov otvorili skóre stretnutia. Hostia sa snažili odpovedať, ale Kováč pridal tretí gol Sásovej a bolo rozhodnuté. Zápas mal všetky atribúty derby zápasu, dobrú prácu odviedli aj rozhodcovia.

Góly: 57. 63. Dubovický (prvý z 11), 74. Kováč. ŽK: 0 – Holécy, Majer, Bravčok, Hermánek. ČK: Majer (po 2. ŽK). Pred 270 divákmi rozhodoval Madera.

SÁSOVÁ: Čavoj – Dočkal, Spišiak, Dlhoš, Gibala (71. Trnka), Venglarčík, Šeliga, Kováč, Turčan, Dubovický, Vidiečan (74. Ďuriš).

SL. ĽUPČA: Žlkovan, Holécy, Majer, Urbančok, J. Beňák, Bravčok (62. Giertl), Hermánek, M. Sandány, Svetlík, Štulajter, R. Beňák (79. S. Sandány).

14. Lutila 17 4 4 9 23:31 16

Program 20. kola: 8. 5. o 16. 30 – Šalková – Žarnovica (SO, 16. 30), Hodruša – Sásová, Sl. Ľupča – Krupina, Priechod – Badín, Lutila – Selce, Jasenie – Hrochoť, Pliešovce – Radvaň.

FOTOGALÉRIA ZO ZÁPASU BADÍN- LUTILA.

1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  2. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  5. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  6. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  10. Ohlúpli sme počas Covid roka? 5 852

V Brezne je jediné mobilné odberné miesto, masívne testovanie pripravujú cez víkend

Počas týždňa nevie podľa primátora Abela zdravotnícky personál na testovanie poskytnúť ani breznianska nemocnica.

Testovanie na koronavírus SARS-CoV-2 v Českej republike.