Ašpirant na postup nezaváhal

II. LIGA VÝCHOD: Futbalisti Podbrezovej na pôde Trebišova nezaváhali a tak sú čoraz bližšie k cieľu, ktorým je postup do prvej ligy. Súboj béčok Žiliny a Banskej Bystrice sa skončil remízou.

Žilina B - Dukla B. Bystrica B 1:1 (0:0)

V prvom polčase, tak ako aj v celom zápase, videli diváci vyrovnaný futbal. Do vedenia sa dostali ako prví Banskobystričania, keď v 50. minúte skóroval Slančík. Desať minút na to však béčko Žiliny dokázalo vyrovnať gólom E. Lé Gianga. V závere zápasu sa už skóre nemenilo a tak sa zrodila spravodlivá remíza.
Góly:
60. E. Lé Giang - 50. Slančík

ČK: 59. Seye (B. Bystrica "B") po druhej žltej karte.

Pred 50 divákmi rozhodoval Sedlár.

DUKLA B: Ďurčo - Gálik, Kupčík, Hučko, Sámel - Ľupták(90. Rejdovian), Pleva, Seye, Vician (88. Nemec) - Uškovič, Slančík (74. Faško).

Trebišov - ŽP Šport Podbrezová 0:3 (0:2)

Hostia sa ujali vedenia hneď z prvého rohu, keď umiestnenou hlavičkou poslal svojich do vedenia Laksik. Svoj tím podržal brankár Hanák v 26.minúte po Capkovom priamom kope, Druhý gól vsietili železiari v 37.minúte z jedenástky, ktorej predchádzal faul brankára Sudimáka v pokutovom území na prenikajúceho Tubonemiho. Do druhého polčasu vstúpili lepšie hostia, keď priamy kop Pančíka skončil za chrbtom domáceho brankára.. V závere sa snažili domáci o čestný úspech, no Hanák si udržal čisté konto.

Góly: 4. Laksik, 37. Minčič, 51. Pančík.

ŽK: Sudimák, Kročko.

Pred 300 divákmi rozhodoval Gábor.

ŽP ŠPORT: Hanák – Kišš, Nosko, Minčič, Greško – Pančík (64.Cmarko), Snitka, Podio, Harvilko (68.Sedliak) – Tubonemi (73.Betka), Laksik.

Ostatné výsledky 25. kola: Poprad – Lipany 1:0, Zvolen - Dolná Ždaňa 1:1, St. Ľubovňa – Ružiná 0:2, Košice B – Spiš. N. Ves 4:3, Humenné – Vranov 2:0, Bardejov – Prešov jun. 2:1.

16. Humenné 24 5 3 16 15:41 18

Program 26. kola: 14.5. o 16.30 Lipany – Bardejov, Spiš. N. Ves – Trebišov, Podbrezová – St. Ľubovňa, Ružiná – Zvolen, 15.5. o 10.30 Prešov jun. – Humenné, B. Bystrica B – Košice B, 15.5. o 16.30 Vranov – Žilina B, Dolná Ždaňa – Poprad.