Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

V úvodnom kole úspešnejší hostia

II. TRIEDA SK. A OBFZ BB: Prvé kolo novej sezóny prinieslo viac šťastia hosťom. Za zmienku stojí aj počet strelených gólov, predovšetkým na Strelníkach.

Riečka – Hronsek 3:3 (0:2). Domáci po prehratom prvom polčase zvrátili výsledok na svoju stranu, ale dve minúty pred koncom hostia dokázali vyrovnať.

Góly: 49. Tóth, 56. Ráno (11 m), 74. Necpal - 10. Klimáček, 33. Divok, 88. Piecka.

ŽK: Širka, Sedláček - Sedliak, Piecka. ČK: 21. Petráň P. - 21. Martinec.

Pred 100 divákmi rozhodoval Cseky.

RIEČKA: Eliáš- Sedláček (80. Ďurica), Hromada, Necpal, Petráň P., Širka, Náčin, Sásik, Kohár, Ráno, Tóth (65. Petráň R.).

HRONSEK: Messerschmitt- Šabo, Piecka, Sedliak, Štulajter, Divok, Klimáček, Jaďuď, Tupý, Martinec M., Martinec J.

Tajov – Hiadeľ 2:2 (2:0). Prvý zápas novej sezóny Tajovu nevyšiel. Prvý polčas jasne vyznel pre nich, no za stavu 2:0 hostia z Hiadľa nastúpili do druhého polčasu prekvapujúco a využili to na strelenie gólu. Od tohto momentu prestali domáci hrať a hostia dokázali vyrovnať.

Góly: 3., 18. Zmajkovič - 47., 74. Balík.

ŽK: Radoš - Huťka.

Pred 40 divákmi rozhodoval Tajnai.

TAJOV: Mesík- Uličný, Maďar, Darida (64. Pauer), Kaščák, Palúch, Zmajkovič, Murgaš D. (46. Biely), Briš, Krivuš (68. Mažgut), Radoš.

HIADEĽ: Drmaj- Mlynarčík, Štefanovie, Krnáč, Vajs, Brodek A., Balík, Brodek Ľ., Brna, Huťka.

Strelníky – Jakub 3:5 (2:4). Na Strelníky prišlo mužstvo Jakuba s veľkými ambíciami, čo aj potvrdili. Domácich do kolien dostal vlastný gól, potom sa omladené mužstvo Strelník rozohralo. Hráči predviedli niekoľko pekných akcií a diváci videli veľký počet gólov. Domáci bojovali až dokonca, hoci aj s desiatimi, ale na vyzretejšie mužstvo Jakuba ešte nedorástlo.

Góly: Matió, Moncoľ M., Majer Mat. - Hronec vl., Trizna 3, Bielik.

ŽK: Hronec.

ČK: 68. Hronec.

Pred 80 divákmi rozhodoval Ondriga.

STRELNÍKY: Majer R.- Majer D., Majer I., Majer Mat., Matió, Majer Mir. (63. Zvara), Moncoľ M., Filadelfi, Hronec, Čief Ľ., Majer R.

JAKUB: Filadelfi R.- Gašparík, Rubint, Jeziorski, Vrbiar, Vajda, Lipták (65. Ondrejka), Kubacký (35. Hamšík I.), Bielik (Kúdelka), Maďar, Trizna. Selecký, Lukačovič, Ondrejka, Vrbiar J., Andrejko (25. Csaba), Machel, Gašparík, Petrovič J. (70. Herda), Pilát, Maďar.

Horné Pršany – Ľubietová 3:3 (1:1). Deľba bodov sa zrodila po lepšej efektivite hostí, zo šiestich striel dali tri góly, domáci nepremenili asi dvadsať stopercentných príležitostí.

Góly: 2. Orovčík, 60. Trizna, 90. Fraňo - Čief, Kolík, Stanko.

ŽK: Rybársky.

Pred 45 divákmi rozhodoval Kubančík.

HORNÉ PRŠANY: Krnáč- Muríň, Močáry (15. Úradník), Trizna, Snopko, Orovčík, Rybársky, Fraňo, Martinec, Kapusta, Liďák.

ĽUBIETOVÁ: Kohút- Savka V., Hiadlovský, Kolík, Majer (79. Purgat), M. Zajac, Čief (73. P. Zajac), Stanko, Grofčík, Klinec, Savka F.

Nemecká – Dúbravica 2:0 (2:0). Domáci nastúpili na úvodný zápas sezóny bez troch hráčov základnej zostavy, čo bolo na ich výkone vidieť. Od začiatku mali miernu prevahu, čo potvrdili gólom po peknej prízemnej strele v 17. min. Aj hostia ukázali kvalitu, nastrelili brvno a v 30. min. po chybe brankára mohli dokonca vyrovnať. V 40. min. domáci zvýšili vedenie po rýchlom útoku. Prvý polčas mal výbornú úroveň. V 55. min. domáci Frčo opečiatkoval žrď z priameho kopu, čo bolo od domácich všetko. Nemecká bola spokojná s tromi bodmi a za jej najlepšími hráčmi boli brankár Halgaš a Vančo.

Góly: 17. Vančo, 40. Bartoš L.

ŽK: Klinčík - Krahulec, Maľa.

Pred 90 divákmi rozhodoval Godál.

NEMECKÁ: Halgaš- Koštiaľ, Slabej (45. Cimerman), Svinčák (70. Halaj), Múka (78. Kováč), Klinčík, Bartoš L., Frčo, Bartoš O., Mikula, Vančo.

DÚBRAVICA: Zátroch- Dvorovenko, Pinka, Pančík, Bartošík, Maľa, Geráth, Lukáč, Kováč (75. Chramec), Zachar, Krahulec (75. Chriašteľ).

Malachov – Králiky 1:2 (1:0). Malachov si prehral zápas už v prvom polčase, keď okrem gólu tri razy nastrelili konštrukciu bránky Daniš a dva krát Dzúrik. V druhom polčase nazachytili domáci nápor hostí a s pribúdajúcami minútami sa im už nepodarili s výsledkom nič urobiť.

Góly: 20. Sečkár Ró. - 56. Dobrota, 72. Bednár.

ŽK: Sečkár Ro. - Chabreček.

Pred 100 divákmi rozhodoval Zeman.

MALACHOV: Dvorský O.- Chmelík, Kapusta, Sanitra, Kučerák, Daniš, Sečkár Ró., Šimčík, Sečkár Ro., Dzúrik (46. Matejka), Dvorský L.

KRÁLIKY: Vajs- Chabreček, Plavec, Pavlík, Dobrota, Valuška, Chmelík (46. Donoval), Habányi (76. Hlísnik), Brašeň, Bednár, Handzuš (85. Kormaňák).

15. Mičiná 0 0 0 0 0:0 0

Program 2. kola v nedeľu 14. augusta o 16.30: Hronsek - Priechod B, Králiky - Šalková B, Dúbravica - Malachov, Ľubietová - Nemecká, Jakub - Horné Pršany, Hiadeľ - Mičiná, Riečka - Tajov.