Nedeľa, 12. júl, 2020 | Meniny má NinaKrížovkyKrížovky

Derby na Hrochoti nerozhodne

V. LIGA SKUPINA C: Tretie kolo neprinieslo žiadne prekvapenie. Šláger kola medzi Hrochoťou a Priechodom sa skončil nerozhodne a Selce doma podľahli Ľupči. Kuriozitou kole je fakt, že OŠK Lutila nepricestovala na zápas do Krupiny.

Hrochoť – Priechod 1:1 (1:0)

Za krásneho slnečného počasia sa od úvodu hral taktický futbal na oboch stranách. Ako prvý mohol otvoriť skóre Miro Chaban, ale strieľal len do bočnej siete. V 20. min. naopak udrela domáca Hrochoť, keď po spätne vrátenej lopte do pokutového územia zblízka otvoril skóre Martin Krč – 1:0. V 41. min. však strelec úvodného gólu Krč videl červenú kartu za faul odzadu po druhej žltej karte. Do druhého polčasu nastúpili hostia s cieľom vyrovnať, k čomu mali dopomôcť dvaja striedajúci útočníci Spišiak a Zvalo. V 74. min. sa podarilo Priechodu vyrovnať, keď Ivanič spätnou prihrávkou našiel nabiehajúceho Zvala a ten strelou k žrdi vyrovnal na konečných 1:1. V závere mali ešte vyložené šance obe mužstvá, za Hrochoť kapitán Robert Sláva, jeho strelu však perfektne vyrazil Chromek a rozhodnúť mohol za hostí Michal Zvalo, ale so zakončením váhal pridlho.

Góly: 20. Krč – 74. Zvalo

ŽK: Krč, Kouřil – Ševčík, Slobodník R.

ČK: Krč – Slobodník R.

Pred 200 divákmi rozhodoval Spišák

HROCHOŤ: Sekula (15. Mikuláš) – Poliak, Selecký M., Baitar, Martinec, Škamla, Krč, Dorotovič, Kouřil (61. Mazúch), Selecký S. (90. Berky), Sláva R.

PRIECHOD: Chromek – Dovčiak, Homola, Molnár, Barla (60. Spišiak), Heric (70. Zvalo), Vajda, Slobodník R., Ševčík, Chaban Miro, Ivanič (90. Chaban P.)

Selce – Slovenská Ľupča 0:2 (0:1)

Domáci aj v treťom kole nastúpili v oklieštenej zostave, tentokrát bez dvoch kľúčových obrancov. Hosťujúca Ľupča hrala po celý zápas účelne a po dvoch krásnych góloch Martina Štulajtera si zo Seliec odváža zaslúžené tri body. Pri peknom slnečnom počasí sa hral len priemerný zápas.

Góly: 42., 75. Štulajter

ŽK: Kubina, Mesík – Štulajter, Beňák, Giertl

Pred 280 divákmi rozhodoval Žiak

SELCE: Lalík – Pokoš, Túry (46. Šikula), Uhliar, Kubina, Adam, Mesík, Rakyta, Mořingl, Kupec, Matonok P. (55. Haško)

SL. ĽUPČA: Žlkovan – Holéczy, Majer, Urbančok, Hurík, Baran (85. Hermánek), Svetlík, Giertl V., (85. Sandány S.), Štulajter (88. Sandány M.), Giertl M.

Pliešovce – Medzibrod 1:0 (0:0)

V zápase dvoch v tabuľke posledných mužstiev bez bodu sa hral vyrovnaný zápas. V prvom polčase boli lepší hostia, ktorí však nepremenili šance. V druhom polčase sa hra otočila, Pliešovce sa herne zlepšili a v 85. min. vyťažili víťazný gól zápasu.

ŽK: Rajčok, Pipich, Haviar

Pred 200 divákmi rozhodoval Truban

MEDZIBROD: Sekereš – Sokol, Gregor, Rajčok, Pipich, Haviar, Huťka, Samuelčík (Huťka M.), Haviar R. (84. Sáliš), Vaník, Zeman

Sásová – Hodruša Hámre 5:1 (3:0)

Domáci od začiatku nastúpili odhodlane a súpera zovreli do svojich tradičných klieští v podobe útočnej nátlakovej hry už od prvej minúty. V 17. min. zápasu už bolo 3:0 pre domácich a o zápase prakticky rozhodnuté, v druhom polčase navýšil vedenie Sásovej dvomi gólmi strelec Dubovický.

Góly: 1., 47., 59. Dubovický – 4., 17. Homola

ŽK: Vidiečan

Pred 250 divákmi rozhodoval Jelok

SÁSOVÁ: Čavoj – Marko, Kmeť, Ondrejka, Tkáč, Turčan, Kováč, Balon D. st. (55. Šeliga), Homola, Dubovický, Vidiečan (70. Ďuriš)

Repište – Šalková 2:1 (2:1)

Góly: Bútora

Pred 70 divákmi rozhodoval Szabó.

Ostatné výsledky 3. kola: Žarnovica – Detva 2:1, Krupina – Lutila (hostia na zápas nepricestovali)

14. Medzibrod 3 0 0 3 1:6 0

Program 4. kola v nedeľu 28. 8. 2011 o 16.00: Šalková – Ľupča, Medzibrod – Selce, Lutila – Pliešovce, Hodruša Hámre – Krupina, Detva – Sásová, Priechod – Žarnovica, Repište - Hrochoť.

10. Za päť rokov chce mať päť reštaurácií
  1. Viete, ako vzniká kvalitná šálka espressa?
  3. Slovenskí študenti rozumejú financiám čoraz lepšie
  4. Rozdávajú sa dotácie na tepelné čerpadlá. Využite to, kým sa dá
  5. Neriskujte zahraničie. Spoznajte neobjavené krásy Slovenska
  6. Keď sa inšpiráciou stane samotné víno
  7. Nezávislý test autokamer TESTADO dal vysoké hodnocení 9.1! Komu?

Priestor pre Múzeum komunizmu chcú zrekoštruovať do konca septembra

Výpadok dodávok stavebného materiálu v čase uzavretia hraníc spôsobil pozastavenie prác na obnove budovy bývalej cukrárne, kde má sídliť novovznikajúce múzeum.

Takto má vyzerať breznianske Múzeum komunizmu

Rekreačné strediská Krpáčovo a Tále spojí cyklotrasa za viac ako 460-tisíc eur

Podľa starostu Hornej Lehoty Vladimíra Bušniaka je v oblasti veľký potenciál na využívanie novej cyklocesty.

Cyklisti v mestskej časti Prejta.

Náš región dnes môžu zasiahnuť silné búrky

Pre okresy Banská Bystrica a Brezno vydal Slovenský hydrometeorologický ústav výstrahu prvého stupňa pred búrkami aj silným vetrom.

Muž z Valaskej má poriadny problém: Jazdil bez dokladov a pod vplyvom drog

Obvinili ho z marenia výkonu úradného rozhodnutia.