Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Derby na Hrochoti nerozhodne

V. LIGA SKUPINA C: Tretie kolo neprinieslo žiadne prekvapenie. Šláger kola medzi Hrochoťou a Priechodom sa skončil nerozhodne a Selce doma podľahli Ľupči. Kuriozitou kole je fakt, že OŠK Lutila nepricestovala na zápas do Krupiny.

Hrochoť – Priechod 1:1 (1:0)

Za krásneho slnečného počasia sa od úvodu hral taktický futbal na oboch stranách. Ako prvý mohol otvoriť skóre Miro Chaban, ale strieľal len do bočnej siete. V 20. min. naopak udrela domáca Hrochoť, keď po spätne vrátenej lopte do pokutového územia zblízka otvoril skóre Martin Krč – 1:0. V 41. min. však strelec úvodného gólu Krč videl červenú kartu za faul odzadu po druhej žltej karte. Do druhého polčasu nastúpili hostia s cieľom vyrovnať, k čomu mali dopomôcť dvaja striedajúci útočníci Spišiak a Zvalo. V 74. min. sa podarilo Priechodu vyrovnať, keď Ivanič spätnou prihrávkou našiel nabiehajúceho Zvala a ten strelou k žrdi vyrovnal na konečných 1:1. V závere mali ešte vyložené šance obe mužstvá, za Hrochoť kapitán Robert Sláva, jeho strelu však perfektne vyrazil Chromek a rozhodnúť mohol za hostí Michal Zvalo, ale so zakončením váhal pridlho.

Góly: 20. Krč – 74. Zvalo

ŽK: Krč, Kouřil – Ševčík, Slobodník R.

ČK: Krč – Slobodník R.

Pred 200 divákmi rozhodoval Spišák

HROCHOŤ: Sekula (15. Mikuláš) – Poliak, Selecký M., Baitar, Martinec, Škamla, Krč, Dorotovič, Kouřil (61. Mazúch), Selecký S. (90. Berky), Sláva R.

PRIECHOD: Chromek – Dovčiak, Homola, Molnár, Barla (60. Spišiak), Heric (70. Zvalo), Vajda, Slobodník R., Ševčík, Chaban Miro, Ivanič (90. Chaban P.)

Selce – Slovenská Ľupča 0:2 (0:1)

Domáci aj v treťom kole nastúpili v oklieštenej zostave, tentokrát bez dvoch kľúčových obrancov. Hosťujúca Ľupča hrala po celý zápas účelne a po dvoch krásnych góloch Martina Štulajtera si zo Seliec odváža zaslúžené tri body. Pri peknom slnečnom počasí sa hral len priemerný zápas.

Góly: 42., 75. Štulajter

ŽK: Kubina, Mesík – Štulajter, Beňák, Giertl

Pred 280 divákmi rozhodoval Žiak

SELCE: Lalík – Pokoš, Túry (46. Šikula), Uhliar, Kubina, Adam, Mesík, Rakyta, Mořingl, Kupec, Matonok P. (55. Haško)

SL. ĽUPČA: Žlkovan – Holéczy, Majer, Urbančok, Hurík, Baran (85. Hermánek), Svetlík, Giertl V., (85. Sandány S.), Štulajter (88. Sandány M.), Giertl M.

Pliešovce – Medzibrod 1:0 (0:0)

V zápase dvoch v tabuľke posledných mužstiev bez bodu sa hral vyrovnaný zápas. V prvom polčase boli lepší hostia, ktorí však nepremenili šance. V druhom polčase sa hra otočila, Pliešovce sa herne zlepšili a v 85. min. vyťažili víťazný gól zápasu.

ŽK: Rajčok, Pipich, Haviar

Pred 200 divákmi rozhodoval Truban

MEDZIBROD: Sekereš – Sokol, Gregor, Rajčok, Pipich, Haviar, Huťka, Samuelčík (Huťka M.), Haviar R. (84. Sáliš), Vaník, Zeman

Sásová – Hodruša Hámre 5:1 (3:0)

Domáci od začiatku nastúpili odhodlane a súpera zovreli do svojich tradičných klieští v podobe útočnej nátlakovej hry už od prvej minúty. V 17. min. zápasu už bolo 3:0 pre domácich a o zápase prakticky rozhodnuté, v druhom polčase navýšil vedenie Sásovej dvomi gólmi strelec Dubovický.

Góly: 1., 47., 59. Dubovický – 4., 17. Homola

ŽK: Vidiečan

Pred 250 divákmi rozhodoval Jelok

SÁSOVÁ: Čavoj – Marko, Kmeť, Ondrejka, Tkáč, Turčan, Kováč, Balon D. st. (55. Šeliga), Homola, Dubovický, Vidiečan (70. Ďuriš)

Repište – Šalková 2:1 (2:1)

Góly: Bútora

Pred 70 divákmi rozhodoval Szabó.

Ostatné výsledky 3. kola: Žarnovica – Detva 2:1, Krupina – Lutila (hostia na zápas nepricestovali)

14. Medzibrod 3 0 0 3 1:6 0

Program 4. kola v nedeľu 28. 8. 2011 o 16.00: Šalková – Ľupča, Medzibrod – Selce, Lutila – Pliešovce, Hodruša Hámre – Krupina, Detva – Sásová, Priechod – Žarnovica, Repište - Hrochoť.

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji