Sobota, 31. júl, 2021 | Meniny má IgnácKrížovkyKrížovky

Štvrté kolo prialo domácim a pokutovým kopom

I. TRIEDA: Vo štvrtom kole sa dokázali bodovo presadiť všetky domáce mužstvá, výnimkou snáď môže byť len zápas na Balážoch. Až tri góly padli z pokutových kopov, z toho dva v Jasení.

Jasenie – Braväcovo 3:2 (3:2)

V nervóznom zápase obe mužstvá skórovali už v prvom polčase. Domáci sa ujali trojgólového vedenia hlavne vďaka dvom pokutovým kopom. V druhom polčase pokazilo dojem zo stretnutia množstvo faulov. Za predvedený bojovný výkon si domáci výhru zaslúžili.

Góly: 8. 13. Parobek (oba z 11m), Weisenbacher – 27. Kubica, 36. Srnka

ŽK: Lupták, Srnka, Nemčok, Radóc, Ľupták, Zelenčík, Kubica, Gašperan, Divok

ČK: Divok

Pred 150 divákmi rozhodoval Marček.

JASENIE: Havran – P. Lupták, Kordík, Mistrík (68. Oravec), Weisenbacher, Malček, Štulajter, M.Lupták, Gaboň, Bukovec, Parobek (36. Mrník)

BRAVÄCOVO: Medveď – Švančara, Ambróz, Radóc, Nemčok (74. Košík), Kubica, Srnka, Divok, Gašperan, L. Ľupták (17. E. Srnka), Zelenčík

Poniky – Dolná Lehota 7:1 (1:0)

V prvom polčase domácim viazla kombinácia a hostia sa snažili čo najviac držať loptu. Druhý polčas už domci zvládli a svojho súpera jasne prevýšili. Množstvo šancí zostalo nevyužitých.

Góly: 20.58. Piar, 50. Kohút, 55. 60. Poliak, 69. Madoš 80. Valent

Rozhodoval Caban.

PONIKY: Gregor – M. Hrčka, Vojtek, Maľa, Potkan, Madoš, Kohút(70: Makan), Poliak, Piar, Zátroch(61. Ľ. Hrčka), Valent

Heľpa – Lučatín 1:1 (1:1)

V priemernom zápase, za priemerného výkonu rozhodcov sa zrodila remíza, keď domácim nebol uznaný regulérny gól.

Góly: 30. Skladaný – 1. Zlevský

ŽK: Prukner, Batis, Belan, Hruška, Sokol, Zlevský

Pred 150 divákmi rozhodoval Kubančík.

HEĽPA: Vilim - Prukner, Mak, Kvoriak, Batis, Takács (88. Oravčík), R. Riapoš, M. Riapoš (57. Belan), Koštál (77. Lilko), Skladaný, Babeľa

LUČATÍN:Citara – Uhrík, Šišiak, Prievalský, Hruška (86. Kyseľ) Selecký (33. Chválik), Brna, Sokol, Vaník, Garaj, Zlevský

Podkonice – Hronec 3:2 (0:1)

Vo vyrovnanom zápase sa hostia dvakrát ujali vedenia, no domáci vždy dokázali odpovedať po pekných akciách. V závere zápasu sa domácim dokonca podarilo ujať vedenia, ktoré si už dokonca zápasu ustrážili.

Góly: 40. M. Frim 55. Kučerák – 50. Polólny 59. Riečan 88. Tóth

ŽK: Minčev, Radovič

Pred 100 divákmi rozhodoval Dírer.

PODKONICE: Slobodník – Chaban, Kunzo, Lupták(78:J.Chaban), Riečan, Polóny, Uhliarik, Kmeť, Minčev, Barla (65. Caban (85. Tóth)), Šára

HRONEC: Radovič - Frim, Kučerák, Chovanec, Janko, Boroš (83. Piliar), Kocúr, Lapin, Grómus (69. Antál), Ridzoň, Náther

Osrblie – Staré Hory 2:1 (0:1)

O výsledku tohto vyrovnaného zápasu rozhodli dve hrúbky v hosťujúcej obrane.

Góly: 54. 58. Sluštík - 14. Kucbeľ (11m)

ŽK: Slúštik, Vetrák, Gavalda, Škultéty

Pred 150 divákmi rozhodoval Kosec.

OSRBLIE: Pavlovský – Danove (45. Vetrák), Baran, Nemčok, žilík, M. Pavlovský, M. Fedor, Trník, Čutka, Kupec, Slúštik (86. Pecko)´

S.HORY:Kučera – Mazúch, Lobb, Chaban, Babjak, Škultéty (86.Brhlík), Hromada (86. Lovás), Kucbeľ, Kaliský (71.Tokár), Gavalda, Straka.

Tatran Č. Balog – Harmanec 1:0 (1:0)

Domáci sa v koncovke znovu vytrápili, nepremenili viacero šancí vrátane pokutového kopu a tak sa im podarilo zvíťaziť ,,len“ 1:0.

Góly: 35. Belko

ŽK: P .Rečkovič

Pred 200 divákmi rozhodoval Gemzický.

Č.BALOG: Úradník – Potkány, Butovec, R.Štulrajter, Kvietok, Pečovský, Pančik, Kováčik (76. Turňa), Kliment (73. M.Štulrajter), Belko (87. T.Štulrajter), Kostelný

HARMANEC: Radosa – Matejka, P.Rečkovič, Lovás, Rozim, Grajzer (76. Zajac), Murgaš, Rýs, Bango, D.Rečkovič, Bartoš (55. Kiedžuch)

Baláže – Mýto 1:5

V zápase tímov z opačného konca tabuľky sa zrodila zaslúžený výhra hostí. Baláže tak ostávajú na chvoste tabuľky s jedným bodom.

14. Baláže 4 0 1 3 6 : 19 1

Program 5. kola: 4.9. o 15.30 Harmanec – Jasenie, Mýto – Č. Balog, Staré Hory – Baláže, Hronec – Osrblie, Lučatín – Podkonice, Dolná Lehota – Heľpa, Braväcovo – Poniky.