Sobota, 31. júl, 2021 | Meniny má IgnácKrížovkyKrížovky

V Jasení hostia inzultovali rozhodcu

I. TRIEDA: V 8. kole sme mali možnosť vidieť vec nevídanú a to napadnutie rozhodcu hráčom z Heľpy po odpískaní pokutového kopu proti ich mužstvu.

Jasenie – Heľpa

Prvý polčas bol herne vyrovnaný, no po odpískani pokutového kopu pre domácich nastala trma-vrma a hosťujúci hráč inzultoval rozhodcu. Následne bol zápas predčasne ukončený.

ŽK: J. Kukuľa, Batis. ČK: M.Kukuľa

Pred 200 divákmi rozhodoval Tajnai.

JASENIE: Havran – P. Lupták, Veľký, Kordík, Dutka, J. Weisenbacher, Malček, H. Weisenbacher, Gaboň, Parobek, Grómus

HEĽPA: Malachovský – Batis, Takács, Kôriak, Babeľa, M. Kukuľa, Riapoš, Oravkin, J. Kukuľa, M. Riapoš, Koštál.

Podkonice – Poniky 1:1 (1:1)

Hostia sa rýchlo ujali vedenia, po centrovanej lopte z priameho kopu. Domácim sa podarilo vyrovnať o par minút po akcii krajného obrancu Chaban. V nasledujúcom priebehu pôsobili hostia nebezpečnejším dojmom. V druhom polčase domáci nevyužili prevahu o jedného hráča a tak sa zápas skončil spravodlivou remízou.

Góly: 4. Valent – 12. Chaban

ŽK: Kováč, Polóny, Chaban, ČK: Hrčka

Pred 100 divákmi rozhodoval Kučera.

PODKONICE: Slobodník – P.Chaban, Kunzo, Lupták (46. Barla), Kukučka, T. Riečan, M. Riečan, Polóny (76. Tóth), Kováč, Minčev, Francisty

PONIKY: Gregor – Štefančík, Madoš (83. Ľ. Hrčka), Vojtek, Zátroch, Valent (74. Makan), Kíšik (88. Hiadlovský), Farkaš, Poliak, Piar, M. Hrčka

Osrblie – Braväcovo 1:1 (0:1)

V Osrblí hralo doposiaľ jedno z najlepších mužstiev, zápas bol útočne ladený. Domácim sa v prvom polčase nepodarilo zúžitkovať množstvo šancí, naopak hostia z prvej situácie pred bránou skórovali. V druhom polčase dali domáci všetko do útoku a odmenou im bolo vyrovnanie z PK. Divákom sa zápas musel veľmi páčiť.

Góly: 35. Ľupták – 70. Kupec

ŽK: Nemčok

Pred 250 divákmi rozhodoval Dírer.

OSRBLIE: Pavlovský – Hanzlovič, Baran, Nemčok, Žilík, Vetrák (56. Peťko), Fedor, M. Tŕnik, Čutka, Kupec, Slúštik (70. Milan Tŕnik)

BRAVÄCOVO: Medveď – Švančara, Ambróz, Radóc, Nemčok, Kubica, Srnka, Krajan, Gašperan, Ľupták, Zelenčík

Baláže – Dolná Lehota 7:1 (3:1)

Domáci konečne potešili svojich divákov plným bodovým ziskom, keď dokázali premeniť šance a tak zaslúžene zvíťazili.

Góly: 34. 41. Uličný, 52. 68. Heric,14. M.Mesík, 75. I.Mesík, 87. V.Chaban - 8. Daško

Pred 50 divákmi rozhodoval Spišiak.

BALÁŽE: Rusko – Uličný, Kenický, M.Mesík, Slobodník, Štrečok(59. I.Mesík), Jablonovský, Heric, Kopic, Veselovský(63. Chaban), Čunderlík(69. Latinák)

D. LEHOTA: Auxt – R.Hudík, Motyčka, Bella, Krištek, Daško, Majerík, Rafaj, Kazáar, Štajer, M.Hudík(53. Kán)

Čierny Balog – Lučatín 1:2 (0:2)

Góly: 53. T.Štulrajter - 37. Zlevský 41. Šišiak

ŽK: Vaník, Šišiak, Mokroš, Brna

Pred 200 divákmi rozhodoval Caban.

Č. BALOG: Kupec – Kostelný, R. Štulrajter, Kováčik, Potkány (46. Kliment), Kvietok, Pančík (46. T. Štulrajter), Turňa, Pečovský, P. Štulrajter, Belko

LUČATÍN: Citara – Sokol, Mokroš, Prievalský, Hruška, Vaník (68. Uhrík), Sedliak (90. Kyseľ), Brna, Garaj, Šišiak, Zlevský (89. Samuelčík)

Harmanec – Hronec 1:3 (1:2)

Domáci sa ujali vedenia, o ktoré bohužiaľ v priebehu dvoch minút prišli. Hostia si vedenie ustrážili a v druhom polčase ho dokázali zvýšiť.

Góly: 22. Rýs – 30. Boroš, 32. Lapin, 73. Frimm

ŽK: Babjak, Šnejt, Fendek ČK: Kocúr

Pred 100 divákmi rozhodoval Pastorek.

HARMANEC: Radosa – Matejka, Lovás, Rýs, Bango, Rozim, Kiedžuch, Gaubner, Grajzer (77. Čičmanec), Babjak, Rečkovič

HRONEC: Radovič – Frimm, Kučerák, Lapin, Janko, Cibuľa (70. Grómus), Boroš (54. Fendek), Šnejt, Zelený, Ridzoň (76. Štulajter), Náther

Mýto – Staré Hory 1:0 (0:0)

Hostia prišli k lídrovi súťaže hrať totálnu defenzívu, ktorá sa im 70 minút vyplácala. V už spomínanej 70. min. sa po peknej individuálnej akcií presadil Medveď, domáci ešte nevyužili niekoľko šancí a tak zápas skončil 1:0.

Góly: 70. Medveď

ŽK: Hricko, Slivka, Lobb, Mazúch

Pred 100 divákmi rozhodoval Spišiak.

MÝTO: Pacera – Hricko, Kerestény, Ostrihoň, Botoš, Schon (46. Piliar), Medveď, Sarvaš (80. Berčík), Makuša, D. Kleskeň, Matula (60. P.Kleskeň)

S.HORY: Kučera- Mazúc, Chabada, Lobb, Kaliský, Slivka, Gavalda (71. Tokár), Babjak, Škriba, Lovás (52.Šveda), Škultéty

14. D. Lehota 8 1 0 7 6 : 28 3

Program 9. kola, 2.10 2011 o 14.30: Staré Hory – Jasenie, Hronec – Mýto, Lučatín – Harmanec, D.Lehota – Č.Balog, Braväcovo – Baláže, Poniky – Osrblie, Heľpa – Podkonice.