Piatok, 10. júl, 2020 | Meniny má AmáliaKrížovkyKrížovky

Strelníky doma nečakane zakopli

II. TRIEDA SKUPINA A: Pomaly sme si zvykli, že v každom kole sa zrodí výsledok, ktorý víťazné mužstvo stavia vysoko nad to druhé. V tomto kole si túto rolu mohli diváci pozrieť v Hronseku a Jakube, kde oba domáce celky vyhrali päťgólovým rozdielom.

Hronsek - Ľubietová 6:1 (4:1)

Domáci od začiatku hrali dobrý futbal, z čoho pramenilo mnoho šancí. Po dlhom čase sa im ich aj podarilo premeniť a získať tri body.

Góly: Struhárik 3, Tupý 2, Martinec M. - Jezný D.

ŽK: Šabo, Štulajter - Hiadlovský.

Pred 50 divákmi rozhodoval Höger ml.

HRONSEK: Messerschmitt (46. Petrovič), Šabo, Štulajter, Sedliak, Piecka J., Piecka M., Pondela (70. Moravčík), Tupý, Martinec M., Martinec J., Struhárik.

ĽUBIETOVÁ: Babic- Sauka V., Hiadlovský, Zajac, Kanďár, Jezný D., Stacho, Moravčík, Potančok (Bognár), Sauka F.

Jakub - Dúbravica 5:0 (1:0)

Domáci sokoli aj napriek tomu, že hrali o desiatich roztrhali družstevníkov piatimi gólmi. Dva z nich zaznamenal Kubacký

Góly: 32. Trizna, 50. Vajda, 70. a 90. Kubacký, 81. Rubint.

ŽK: Porubský, Kubackjý, Jeziorski - Lukáč. ČK: 37. Lipták.

Pred 100 divákmi rozhodoval Rumanovský.

JAKUB: Filadelfi- Vrbiar, Rubint (90. Hamšík I.), Jeziorski, Petrovič, Vajda, Lipták, Porubský, Kubacký, Trizna (76. Ondrejka), Maďar.

DÚBRAVICA: Zátroch (Kišš)- Pinka, Dvorovenko, Pančík, Bučko, Kocka, Kováč, Maľa (Chramec), Zachar, Lukáč, Geráth.

Hiadeľ - Priechod B 2:3 (0:1)

Hra bola od začiatku rozháraná, čo viac vyhovovalo hosťom. Tí sa ujali vedenie po vlastnom góle hráča domácich. Hiadeľ sa po prestávke zlepšil, čo vyústilo do vyrovnávajúceho gólu. V nasledujúcich minútach sa však scenár zopakoval, keď najprv M. Chaban po centri zvýšil na 2:1 z pohľadu hostí, ale vzápätí vyrovnával z pokutového kopu Brodek A. V nadstavenom čase o výsledku stretnutia rozhodol hosťujúci Barla.

Góly: Brna, Brodek A. (11 hm) - Chaban M., Barla.

Pred 40 divákmi rozhodoval Ondriga.

Riečka - Šalková B 4:2 (3:2)

Obe mužstvá predviedli kvalitný výkon, no domáci boli úspešnejší v premieňaní šancí a vyhrali zaslúžene.

Góly: Kohár, Sásik, Ráno 2 - Paršo, Tenkel.

ŽK: Chovan Ma., Kleniar, Chovan Mi. l Pred 100 divákmi rozhodoval Koctúr.

RIEČKA: Babušák- Širka, Necpal, Hromada, Čermák (Spišiak M.), Sásik, Spišiak Š. (Spišiak P.), Petráň, Kohár (Sedláček), Ráno.

ŠALKOVÁ B: Kleniar- Hrnčiar, Najdek, Obúch, Gajdoš, Chovan Mi., Paršo (Bella), Bartek, Tenkel, Kútik (Chovan Ma.), Tuček.

Tajov - Malachov 3:2 (0:2)

Hostia v prvom polčase využili dve zaváhania domácich a ujali sa vedenia. Do druhého polčasu Tajov nastúpil s odhodlaním zápas otočiť, čo sa mu aj podarilo.

Góly: Balon 2, Kucka - Sečkár, Srnka.

ŽK: Radoš - Uhrík.

Pred 40 divákmi rozhodoval Rosenberger.

TAJOV: Mesík- Mažgut, Pauer E. (85. Murgaš), Gregor, Zmajkovič, Balon, Briš, Pauer P. (55. Kucka), Binder, Radoš, Horný.

MALACHOV: Dvorský O.- Chmelík, Dzúrik, Matejka, Andrejko, Kapusta, Sečkár, Šimčík, Srnka, Uhrík, Dvorský L.

Mičiná - Nemecká 2:1 (1:0)

Vo veľmi dobrom zápase na výbornom trávniku podali hostia výborný výkon, na ktorý domáci odpovedali rovnakou zbraňou. Z mnoha šancí však obe mužstvá premenili len tri v pomere dva ku jednej, čo v konečnom účtovaní znamenalo jednogólovú výhru domácich.

Góly: 7. Prostredník, 65. Saktor - 75. Rosina.

ŽK: Majer - Bartoš Ľ. ČK: 70. Majer - 39. Frčo.

Pred 80 divákmi rozhodoval Kosec.

MIČINÁ: Krnáč- Hakel, Považanec M., Marko, Kvasna, Štubniak (75. Delaj), Talpaš (89. Zachar), Prostredník, Hošala, Majer, Saktor (75. Paľa).

NEMECKÁ: Halgaš- Koštiaľ, Klinčík I., Kováč Ľ., Halaj, Frčo, Bartoš Ľ. (76. Klinčík A.), Rosina, Bartoš O., Pikula, Vančo.

Strelníky - Horné Pršany 0:1 (0:1)

Domáci začali zápas nešťastne vlastným gólom D. Majera. Hra bola v prvom nesúrodá, šancí bolo ako maku. V druhom polčase sa Strelníky snažili o vyrovnanie, ale neporadilo sa im to, a preto Horné Pršany zvíťazili, hoci gól strelil hráč Strelník.

Gól: 5. Majer D. vl.

ŽK: Majer Mir. - Fraňo, Orovčík.

Pred 50 divákmi rozhodoval Cseky.

STRELNÍKY: Debnár- Majer D. (46. Majer I.), Majer Mir., Majer Mat., Matió (68. Zvara), Kováč, Moncoľ, Majer R. (70. Majer Š.), Hronec, Filadelfi, Čief.

HORNÉ PRŠANY: Uhrík- Muríň (80. Liďák), Ľupták, Trizna, Vajda, Snopko, Orovčík, Fraňo, Martinec M. (70. Urgela), Kapusta, Miartuš.

15. Ľubietová 10 1 1 8 13 : 38 4

Program 9. kola v sobotu 1. októbra o 14.30: Šalková B - Tajov, Priechod B - Riečka. V nedeľu 2. októbra o 14.30: Horné Pršany - Hronsek, Nemecká - Strelníky, Malachov - Mičiná, Králiky - Hiadeľ, Ľubietová - Jakub.

1. Ako si správne vybrať akumulátorovú techniku?