BANSKÁ BYSTRICA. Na primátorskom punči, ktorý hlava mesta pod Urpínom, Peter Gogola, podával včera popoludní v stánku na Námestí SNP v Banskej Bystrici, sa vyzbieralo 880 eur. Informovala Barbora Winterová, tlačová tajomníčka kancelárie primátora.
Výťažok z primátorského punču venuje mesto Banská Bystrica na nákup počítačov pre seniorov v banskobystrických denných centrách.
"Som veľmi spokojný s priebehom akcie, Banskobystričania opäť ukázali, že majú veľké srdcia a vedia podporiť ľudí, ktorí si to zaslúžia. O charitatívny primátorský punč bol veľký záujem, v priebehu necelých štyroch hodín sme všetok predali a sme radi, že vyzbieranou sumou môžeme potešiť seniorov v banskobystrických denných centrách," skonštatoval Gogola.
Winterová doplnila, že počas akcie sa predalo 140 litrov punču.