Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Kentoš: Spokojnosť s bodmi, nie s výkonom

FUTBAL - II. LIGA: Podbrezová potvrdila úlohu papierového favorita a pred domácim publikom zvíťazila 3:2. Tímy zo špice tabuľky, Myjava a Michalovce, so svojimi súpermi iba remizovali.

Podbrezová zvíťazila v sobotu najtesnejším rozdielom.Podbrezová zvíťazila v sobotu najtesnejším rozdielom. (Zdroj: www.zpfutbal.sk)

ŽP Šport Podbrezová - MFK Tatran L. Mikuláš 3:2 (2:1)

Domáci sa ujali vedenia v 24. min, keď po krídelnej akcii Pančíka skóroval Stojanovič. V 43. min po rohovom kope zblízka vyrovnal Tomko, ale o minútu neskôr po rýchlom protiútoku zvýšil na 2:1 Čekovský. Hostia opäť vyrovnali po chybe domácej obrany gólom Labašku a víťazstvo pre domácich zabezpečil z pokutového kopu v 89. min Pančík.

Góly: 24. Stojanovič, 44. Čekovský, 89. J. Pančík (11m) - 43. P. Tomko, 63. Labaška.

ŽK: 24. Stojanovič, 69. Trnovec - 34. I. Líšivka, 65. Rezer, 73. Kubus, 89. Šupej.

Pred 810 divákmi rozhodovali: Trutz - Jenčura, Martiš.

ŽP ŠPORT: Hanák – Andrič, Minčič, Snitka, Harvilko, Kožička, Trnovec (85: Gemzický), J. Pančík, Čekovský (68. Sedliak), Stojanovič (77. Rusnák), Tubonemi.

Jaroslav Kentoš, tréner ŽP ŠPORT: „Bohužiaľ, dnes sa nám nepodarilo zopakovať výkon z Myjavy. V prvom polčase sme boli lepším tímom, dvakrát sme viedli a náš výkon spĺňal aké také kritéria. V druhom dejstve bol lepším tímom súper z Liptovského Mikuláša, keď dokázal vyrovnať na 2:2. Spokojnosť môžem vysloviť iba s výsledkom, s výkonom najmä v druhom polčase spokojný nie som."

Ostatné výsledky 22. kola: SFM Senec – Moldava 2:1 (0:0), Dubnica – Myjava 0:0, Michalovce – Dolný Kubín 0:0,R. Sobota – Ružomberok B 2:2 (0:1)

12. L. Mikuláš 20 4 5 11 18:31 17

Program 23. kola: 31.3. o 15.00 Dubnica – Podbrezová, R. Sobota – Myjava, L. Mikuláš – Moldava, o 17.30 Michalovce – Lučenec, 1.4. o 10.30 Petržalka – Ružomberok B, o 17.30 SFM Senec – D. Kubín.

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 126

K nešťastnej udalosti prišlo v januári 2004.

Výsledok skríningového testovania. Okres Banská Bystrica 0,59 percenta, Brezno 1,88 percent. Testovanie sa tam zopakuje.

Primátor presadzuje zámer vytvorenia dvoch samostatných území mestského rozvoja.

Alexis D´aouts

Hokejisti HC05 ´Banská Bystrica zvíťazili v dohrávke 8. kola Tipos extraligy nad MHk 32 Liptovský Mikuláš 3:1.