Streda, 23. august, 2017 | Meniny má Filip

Na Deň bláznov sa prekvapenia nekonali

FUTBAL - I. TRIEDA: Aj napriek špeciálnemu dátumu, kedy je všetko možné, dopadli nedeľňajšie zápasy podľa očakávania a papieroví favoriti si ustrážili súčasné pozície v tabuľke.

Dolná Lehota – Jasenie 0:1 (0:1)

Domáci odohrali proti favoritovi vyrovnaný zápas. V prvom polčase mali viac z hry hostia, ktorí po rohovom kope strelili rozhodujúci gól. V druhom polčase sa karta hry obrátila a Lehota mala v 72. min šancu na vyrovnanie, ale brankár hostí skvelým zákrokom obral domácich o radosť. Zápasu by viac svedčila remíza. Pochvalu si zaslúži aj rozhodcovská trojica, ktorá viedla zápas s prehľadom.

Gól: Múka

Pred 130 divákmi rozhodoval Mišány.

D. LEHOTA: Auxt – Motyčka (86. Šuhajda), R. Hudík, Rafaj, M. Hudík, Schrotter, Hippík(64. Daško), Bella, Majerík, Krištek (64. Štajer), Piliar

JASENIE: Havran – D. Demeter, M. Lupták, Múka, Parobek, Gaboň, Dutka (68. J.Demeter), P. Lupták, Babka(46. Púpala), Veľký, Malček (60. Trnovský)

Lučatín – Braväcovo 3:4 (3:2)

Domáci začali hrať svoju hru až po 15. min. keď prehrávali 0:2. Zvýšenou bojovnosťou obrátili polčasový výsledok na 3:2. Vo vyrovnanom druhom polčase boli šťastnejší hostia, keď vyrovnali po štandardnej situácii a nakoniec sa im podarilo zápasový výsledok otočiť vo svoj prospech.

Góly: 22. Garaj, 29. Šišiak, 37. Sedliak -6., 9. a 68. Dekrét, 47. Kochan

ŽK: Turčan, I. Šišiak, Gašperan, Nemčok

Pred 100 divákmi rozhodoval Caban.

LUČATÍN: Citara – Turčan, L. Lehotský, A. Lehotský, Sedliak (70. L.Šišiak), Hruška, Drna, Garaj (85. Hlinka), I. Šišiak, Zlevský

BRAVÄCOVO: Medveď – Švančara, Gašperan, Krajan, Dekrét, Divok, Kubica, Kochan, Nemčok, Turan, Lupták

Hronec – Poniky 2:1 (1:0)

V mrazivom počasí sa hral obojstranne technický futbal. Hostia dobre kombinovali, ale domáci svojou bojovnosťou dotiahli zápas do víťazného konca.

Góly: Náther, Janko - Kohút

ŽK: L. Kučerák, Pišoja, Piar

Pred 160 divákmi rozhodoval Kučera.

HRONEC: Radovič – Frimm, J. Kučerák, Štulajter, Janko, L. Kučerák, Grómus (71. Kocúr), Boroš, Ridzoň (54. Pišoja), Náther, Zelený (45. Piliar)

PONIKY: Gregor – Štefančík, Kohút, Poliak, Potkan, Vojtek, Zátroch, Kišík, Celka, Mikuláš (54. Madoš), Piar

Mýto – Podkonice 3:1 (2:1)

Domáci po solídnom výkone zaslúžene zvíťazili.

Góly: 7. Schon, 39. Medveď, 70. Sarvaš- 12. Lupták

ŽK: Hricko, Makuša, Lupták, Frencistý

Pred 40 divákmi rozhodoval Gajdoš.

MÝTO: Pacera – Hricko, Kerestény (76. Kochan), Ostrihoň, Kurek, Schon, Kleskeň, Sarvaš, Makuša, Medveď, Berčík

PODKONICE: Slobodník – L. Barla, Lupták, Kukučka, Riečan, Polóny, Kmeť, Košec, Ma.Barla (60.Chaban), Mi. Barla, Francisty (76.Styk)

Tatran Č. Balog – Baláže 3:1 (1:0)

Za chladného počasia s hral sotva priemerný futbal, víťazstvo domácich zariadil hetrikom Belko.

Góly: Belko 3 - Strečok

Bez kariet.

Pred 80 divákmi rozhodoval Štrba.

TATRAN: Kupec – Sitarčík, Budovec, Kvietok (61. Štulrajter M.), Pečovský, Švantner F., Turňa, Švantner P., Štulrajter T. (54. Štulrajter P.), Belko (60. Kováčik).

BALÁŽE: Styk – Slobodník, Strečok, Heric, Uličný, Mesík, Čunderlík, Kenický, Čulok.

14. D. Lehota 14 1 1 12 10:43 4

Program 16. kola: 8.4. o 15.30 Jasenie – Tatran Č. Balog, Osrblie – Mýto, Podkonice – St. Hory, Heľpa – Hronec, Poniky- Lučatín, Braväcovo – D. Lehota.

1. Totožnosť utopeného mladého muža už zistili, ide o 17 - ročného Dominika Foto 11 895
  2. Stal sa nohami svojho syna 3 622
  3. Foťte rýchlo. Najznámejšia drevenička Horehronia to má spočítané Foto 2 335
  4. Kotlebovu jazdu vyprevadili z Bystrice transparentmi ( +FOTO a VIDEO) Foto 673
  5. Kluby vojenskej histórie predvedú ukážky bojov vo Vydrovskej doline 409
  6. Príčiny pádu vrtuľníka pri Strelníkoch sú už známe 406
  7. Mestskí poslanci schválili budúcu kúpu bytového domu Predné Halny 10 263
  8. Vrtuľníkoví záchranári k výsledkom vyšetrovania havárie: Pilot patril k najskúsenejším 254
  9. Krv v žilách na balkánsky, stredoveký a slovenský ľudový spôsob. Hradné Huky 2017 247
  10. Krásna Banskobystričanka Lujza Straková nás bude reprezentovať v ďalšej prestížnej súťaži krásy 145