BANSKÁ BYSTRICA. K tragickej udalosti, pri ktorej vyhasol život mladej ženy, prišlo včera krátko pred polnocou na parkovisku hotela na Švermovej ulici.
Krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková informovala, že za doposiaľ presne neobjasnených príčin došlo k usmrteniu 23-ročnej ženy. „V čase, keď sa mladá žena nachádzala medzi ľavými prednými dverami a interiérom vozidla, sa toto z doposiaľ presne neznámeho dôvodu dalo do pohybu. Vozidlo následne narazilo ľavými prednými dverami do steny hotela. Mladá žena zostala zakliesnená medzi stenou hotela a vozidlom,“ doplnila s tým, že pri nešťastí utrpela zranenia, ktorým aj napriek snahe záchranárov na mieste podľahla.
V súvislosti s nešťastím polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Do vyšetrovania prizvali aj znalcov z odboru dopravy a tiež z odboru súdneho lekárstva.
Autor: eta