Za posledné roky nestratil Egypt nič zo svojej príťažlivosti, práve naopak, stále a znova nás obdarúva fascinujúcimi scenériami – more, pláže, podmorský svet, pamiatky, ktoré prežili tisícročia.
Dejiny Egypta však pokračujú ďalej, vyvíja sa tu mladý a ctižiadostivý národ, ktorý bojuje za svoju demokraciu a hľadí smelo do budúcnosti. Tento nový aspekt obohacuje krajinu o ďalší, nový aspekt na ňu.
Egypt nás očarí aj svojim prírodným bohatstvom – horúca púšť, delta Nílu, bohatá na kultúru, ako aj Červené more s kilometrovými piesočnými plážami si Vás určite podmania. Podvodný svet je známy svojou rozmanitosťou exotických rastlín a zvierat.
Miestami subtropická, na druhej strane púštna klíma s horúcimi dňami a chladnými nocami na juhu krajiny a stredomorské podnebie na jej severe robia z Egypta celoročnú destináciu. Každý región a každé mesto v Egypte oplýva zvláštnym čarom. Objavte aj Vy egyptskú srdečnosť a pohostinnosť a zažite nezabudnuteľnú dovolenku v tejto úžasnej krajine, akou Egypt bezpochyby je.
Sieť hotelov Red Sea Hotels
V uplynulých rokoch sa Red Sea hotely vypracovali na jednu z najväčších hotelových sietí v Egypte, a to predovšetkým vďaka vysokej kvalite a dlhoročnej spokojnosti klientov.
Každý jeden z aktuálne 17 hotelov sa vyznačuje vysokým stupňom osobitosti a poskytovaných služieb. Tu sa cítite okamžite vítaný a je o Vás dobre postarané. Hotely z Tisíc a jednej noci s veľkým výberom reštaurácií, udržiavanými záhradami a rozľahlými vyzývajú k tomu, aby ste sa cítili ako doma.
V Egypte sú naši hostia rozmaznávaní v sedemnástich Red Sea hoteloch v Sharm el Sheikhu, Makadi, Hurghade (letecky už aj zo Sliača) alebo v Marsa Alam (raj pre potápačov). Či už páry, rodiny, milovníci kultúry, športoví nadšenci alebo jednotlivci, mladí alebo tí skôr narodení – pre každé dovolenkové prianie ponúka sieť Red Sea vhodný hotel.
Mnohí hostia sa radi vracajú a vďaka pohodliu a pozornosti personálu sa cítia ako doma. Red Sea hotely sú v nemecko-egyptskom rodinnom vlastníctve. O blaho klientov sa stará 12.500 spolupracovníkov.
Autor: PP