Utorok, 28. január, 2020 | Meniny má Alfonz

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vlhová vyhrala slalom vo Flachau, uspela vďaka výbornému druhému kolu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

pétra je super holka

ale tie časté a dlhé presuny medzi rôznymi krajinami krehkej liptováčke škodia.. myslím, že by si mala zadovážiť menší aeroplán.. stačí, že vyradí brata z teamu.. ročne ju bórisz stojí státisíce euro a na jeho škandalózne správanie našu devu upozornili už mnohé kolegyne či zamestnaneci hotelov.. čiže buď aeroplán a kľud alebo brat a horrory..

každopádne verím, že slečna vlhôvá bude dnes prvá aj keď krásna michaela je z ríše snov..
 

 

Krehkej? Ved posobi ako drevorubacka z gór
 

 

Opätovne si dokázal potvrdiť svoju kapitálnu idi ociu.
Si skutočne neprekonateľný.
Blahoželám.
 

Petra je sedliacka....ale

lyzovat vie !
 

A keby aj

O čo ti ide, ty malý zakomplexovaný primitív? Možno nevie držať príbor, možno má veľký kufer, možno nemá ani strednú školu.

Ale je to baba, jedna z nås. Všetko si to vydrela, spolu s rodinou. A v tom marazme, čo sa na nás valí, je Peťa rajskou hudbou. Chlieb lacnejší nebude. Ale možno aj milión Slovákov bude zaspávať s úsmevom, temu ver!!!
 

Ty si bol medzi otcovimi spermiami

zaprdok. Ano, presne medzi tojasmi si bol ta najzakrnenejsia evolucna chyba.

Inak ja by som si priplatil Teba stretnut online. Ein Kessel Buntes je suvix proti Tvojej uchylke
 

Skusam reakcie a erekcie

jej fanusikov.....
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Ano, je to tak :)

So vsetkym suhlasim, prijimam kruty ortiel spolocnosti. Moja vina, prevelka vina.
 

 

Ktovie ako liže. Lízatko.
 

 

tak určite sa žiada dodať, že pétera predviedla skvelú jazdu, jej ťah na bránky bol ukážkový a malo by sa to premietať deťom v školách namiesto večerníčka. osobne som ostro a kategoricky presvedčený, že nám rastie nový péter sagan a národ ma právo žiadať stavbu národného slalomového centra a národného obrovskolalomového centra a národného paralelnoslalomového centra. je evidentné, že slovensko už nie je hokejová krajina ale krajina individuálnych športov a je to správne lebo kolektívni sme boli počas bývalého režimu a už by sme takí nemali byť. národ by sa teraz mal zomknúť, na facebooky si dať v rámci zomknutia (a sledujúc tým zaužívané trendy) do profilovky erb liptovského mikuláša a tak ako fandí pétere, tak by sa mal národ postaviť na ulice a svorne sťa jeden šík vyhnať z parlamentu a úradu vládu róberta fica.
 

vynikajúci nápad..

vláda slovenskej republiky by mala vyhotoviť tzv. "dva v jednom stavbu".. jeden neskutočný hotel s výhľadom na dunaj, na ktorého severnej strane by zasa bola trať.. na nej by v zime trénovali lyžiari a po stopení snehu by zasa cyklisti cibrili jazdu do kopeca.. po rovine sa premáva ľahko, porádny kopec je len pre majsterov..

footballu a hockeyu v našich končinách odzvonilo.. občania i podnikatelia by sa mali sústrediť najmä na tieto dva krásne športy plus tennis..
 

 

I am flabbergasted.

Dátiho nová laska je linda. A co Comprenda_ hmmmm? A tu sa uzatvara milostny trojuholnika. Dáti, Comprenda, Linda.

.....zatial.....to be continued.

Takze, dame patpat Trollovi. Haaaam.

Ľúbimt Ťa Dáti, chyba ti laska? Nemas sa s kym porozpravat? Napis nam.
 

 

animozitu voči socceru by som krotil pán kolega. predsalen, v prešporoku onedlho otvorí po socceri lačných divákom nová a prenádherná aréna, v ktorej sokolíci s dvojkrížom na hrudi budú onakvejšie mená porážať a ja osobne pôjdem bivakovať aby som bol jedným z prvých, ktorý sa na sociálnych sieťach pochváli zakúpenou permanentkou na pýchu prešporoku - slovan bratislava. je pekné, že národ pochopil jedinečnosť tohto famózneho športového stánku a dobrovoľne prispel zo svojich daní na jeho postavenie a verím, že aj fanúškovia z ďalekých kútov slovenska (námatkovo nitra alebo malacky) sa budú môcť pokochať strhujúcimi zápasmi, ktoré sa v národnom chráme športu udejú. verím, že na otvorenie príde momentálne najlepší svetový klub juventus turín s hlavnou hviezdou krásnym človekom cristianom ronaldom, ktorý ihneď po zápase požiada o preloženie do slovanu prešporok nakoľko ho strhne dychberúci pohľad na dominanty bratislavy z mostu prístavného, ktorý majú možnosť dennodenne aj polhodinu obdivovať všetci tí, ktorí z údolí, dolín a kotlín prichádzajú do prešporoku za prácou.
 

 

Linda, ty si snom každého muža. Vydaj sa za mňa. Budeme spolu chodiť na fódbal a fandiť Prešporku ako jeden muž, teda vlastne pár snov. Budú mi ťa závidieť chlapci z tvrdého jadra belasých a možno aj generálny manažér nového epického fodbalového svätostánku.
 

 

Rumenec sa mi na líca sťa emočné tsunami valí, pýrim sa a klopím zrak v tej plachosti. Tieto slová, ó tym môj slovopravče a veršotepče, sú balzamom na dušu mňa, osoby to mestskej užívajúcej si radosti, veselosti a lákadla krásavice na dunaji a fandiacej fenomenálnemu slovanu či už hokejového alebo futbalovému. ako už slovutný dati načtol vo svoej famóznej vízii, výstabou národného kopce, ktorý by v zime slúžim pre tréning lyžiarok a v lete pre cyklistov, ktorým sa už zunovalo rutinne zbierať zelené trikoty po krátkych špurtoch na rovinkách v spojení s fenomenálnymi stánkami futbalu a hokeja sa z prešporoku stane mekka, do ktorej budú prúdiť státisice gentlemanov s vybranými spôsobmi verbalizujúci svoje myšlienky dokonale zvládnutou gramatikou a kde bude dostatočne veľa priestoru na vzájomné stretnutia za účelom vznešenej dišputy a všehomíre súčasného bytna a súcna.
 

 

Naša láska je nám súdená a aj hviezdy na nebi sú nám naklonené v našom úsilí stať sa párom, ktorému nebude páru. Ktorého chýr a vzájomná synergia má všetky predpoklady preklenúť hranice prešporského chotáru. Ty, ako emancipovaná žena milujúca fódbal a zákonitosti davu. Ja, ako moderný demancipovaný muž ochotný vymeniť pohár borovičky za doprovod mojej nežnej polovičky. Až tam, do vrejúceho kotla belasého, stvorení jeden pre druhého, kde tráva zelená je a lobda guľatá, po vertikálach lemuje hrište do zlata.
 

Peniaze

zo Slovnaftu prichádzajú praviedlne? A bude ešte lepšie. Niečo ste dostali za Baya. Ak by predsa len nebolo dosť, vláda z juhu prihodí, ne?
 

 

Sa na takého hlu .páka len hráš, či ...? ...Liptováčka... Vlhôvá...
 

 

Pocuj ty si retardovany? Preco pises s dlznom vsetko???
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Už ste čítali?