Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kvôli hustému sneženiu uzatvorili Donovaly aj Šturec pre nákladné autá (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

skurv€né kamióny, ktoré tam denne prdia dieslové výpary do nádherných slovenských lesov. A zabíjajú ľudí na cestách! Prečo to ešte nikto nezastavil? Načo máme železnice?
 

 

https://www.thejobnetwork.com/...

“Don’t Like Trucks? Stop Buying Shit. Problem Solved!”
 

 

k tomu linku, ked sa autorka kompilatu "Funny/Hilarious Truck signs" citi ako digital marketer, specializing in SEO, Digital Analytics, Content Marketing and Social Media.
 

 

Tiež nechápem prečo tam nemajú zákaz. C-čkové nákladiaky by som ešte chápal, ale kamióny? Čo je to zväčša za prepravu, logistický tok, vie niekto?
 
Hodnoť

 

najvyšší čas začať budovať rýchlostnú cestu sever - juh = Budapešť - Krakov cez Banskú Bystricu
a s tunelom popod Donovaly
 

 

Enviromentálne prijateľná trasa rýchlostnej cesty medzi Banskou Bystricou a Ružomberkom si vyžaduje výstavbu 19-kilometrového tunela. Preto sa má tento koridor pretrasovať cez Turčiansku kotlinu
 
Hodnoť

Tie kamióny sú živé tepny obchdu

Nie je to tak dávno, čo štrajkovali kamionisti, a 3 dni neboli zásoby ničoho, obchody, firmy, posta, kuriérske spoločnosti. Vlaky sú už out veľmi dávno, neviem či ešte pošta vôbec chodí vlakmi aspoň medzi veľkými mestami ako kedysi.
Na domovskú už majú 3 prudovku, ale z hora do Rk, skoro 3 tr. Tak pre koho by sa tam robila diaľnica? Pre zbohatlíkov, čo sa chodia lyžovať.
My tu v Turci, máme 3 kopce, lebo keď Donovaly zavrú, tak všetko peru na Sturec, Kremničke bane,
 


Už ste čítali?