Utorok, 26. marec, 2019 | Meniny má Emanuel

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Hardcore Henry

Kde a kedy ?

Réžia:  Ilja Najšuller  

Scenár:  Ilja Najšuller 

Hrajú:  Andrej Dementěv, Danila Kozlovskij, Haley Bennet, Sharlto Copley, Svetlana Ustinova, Tim Roth

Popis

Hardcore Henry je prvý film na svete natočený kompletne, a tým je myslené od úplného začiatku až do úplného konca, z pohľadu prvej osoby. Presne ako počítačové strielačky, ktoré sú samozrejme nosnou inšpiráciou. Divák všetko sleduje z pohľadu hlavného hrdinu, resp. divák JE hlavný hrdina, ktorý v nezastaviteľnej lavíne úderov, streľby, skokov, pádov a jazde na čomkoľvek musí zlikvidovať hlavného záporáka, celú jeho armádu a zachrániť krásnu blondínku s vysoko nadpriemerným sex appealom, navyše ak je jeho ženou.

Hardcore Henry ponúka nekompromisný zážitok, aký v kine doteraz nikto nemal šancu zakúsiť. A k tomu guľometnú dávku násilia, čierneho humoru, divokých nápadov a bezuzdnej zábavy.

Zobudil si sa, nič si nepamätáš. Najskôr preto, že ťa práve oživili. Tá krásna žena hovorí, že ťa miluje a že sa voláš Henry. Máš akoby umelé ruky a nohy. V zapätí niekto vtrhne do miestnosti, strieľa na teba a ženu, ktorá ťa miluje, unáša ju preč. Mal by si jej pomôcť a dostať späť, ale kto ju uniesol? Mocný vodca s armádou žoldnierov a plánom na ovládnutie sveta. Si v neznámom meste, kde sa ťa neustále pokúša niekto zabiť. Okrem Jimmiho, chlapíka z Británie, ktorý je vraj s tebou. Nie si si tým úplne istý, ale zatiaľ na teba aspoň nestrieľa. Pokiaľ celé toto šialenstvo prežiješ, a zistíš, čo sa vlastne deje, mohol by si sa dozvedieť, aký je tvoj účel a kto vlastne si. Hor sa do akcie! A ešte niečo. Veľa šťastia, Henry! S najväčšou pravdepodobnosťou ho budeš naozaj potrebovať.