Sobota, 22. júl, 2017 | Meniny má Magdaléna
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Vrak bez ŠPZ

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 2 mesice a 4 dni
Autor podnetu: Tomáš
Rieši: Mesto
Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: THK
Dátum nahlásenia: 30.12.2016
Dátum poslednej aktivity: 7.3.2017

Vrak bez ŠPZ stojí na začiatku THK(hneď ako končí Pestovateľská) už minimálne rok. Jednak blokuje parkovacie miesto,  ale hlavne esteticky narúša obytnú zónu a môže mať aj negatívny ekologický dopad.Ďakujem.

Ako sa tento podnet riešil:

07.03.2017
Čitateľ
Autor: Mesto
Dátum reakcie: 07.03.2017 (2 mesice a 4 dni od nahlásenia)

Držiteľ vozidla BMW bez umiestnených EČV bol zistený príslušníkmi Mestskej polície Banská Bystrica, ktorí ho vyzvali na odstránenie vozidla. Vozidlo bolo následne odstránené v prvej dekáde mesiaca február 2017.

Prikladám fotodokumentáciu z kontroly miesta dňa 8.2.2017.

Michal Štúber, Oddelenie odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev MsÚ

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasabystrica.sk
Vrak bez ŠPZ

Miesto hláseného podnetu