Streda, 24. apríl, 2019 | Meniny má Juraj

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Riešime za vás

Neoznačené linky MHD

Aktuálny stav podnetu: Nevyriešené Tento stav trvá: 2 roky a 8 mesiacov
Autor podnetu: kristián magura
Rieši: SAD Zvolen
Lokalita: Banská Bystrica
Dátum nahlásenia: 16.8.2016
Dátum poslednej aktivity: 20.9.2016

Nie som Bystričan,  ale poznám mesto z auta celkom dobre.Moji dvaja synovia idú v septembri do škôl v Banskej Bystrici,tak som sa teda rozhodol že im ukážem mesto a pochodíme s MHD do škôl,internátov a na stanicu,  aby sa vedeli orientovať v meste a cestovať MHD.

Jeden zo synov ide do školy/bývalá ZVT/ a tak som sme chceli isť z aut.stanice  na Podháj k ZVT.Podľa cestovných poriadkov vyvesených na zastávkach tam premáva linka  455 ,rovnako podľa schémy liniek ,no nedočkali sme sa takej linky.

Po asi 3/4 hodinovom čakaní  sme sa opýtali pána čo pozeral na cest.poriadok danej linky a povedal,  že to na autobuse nemá číslo.Takže z pohľadu mňa ako nie Bystričana je to totálne zmätočné a bolo by dobre,  keby dopravca označoval číslom linky aj autobusy premávajúce na daných linkách nielen vyvesený cestovný poriadok.Po celom dni strávenom cestovaním v MHD sme si všimli aj ďalšie také linky a naozaj je to čistý zmätok,keď linka patrí do mhd a obsluhuje zastávky po meste rovnako ako očíslované linky ,bolo by na mieste,  aby dopravca začal riadne označovať číslom všetky linky prístupné v rámci MHD .Verím že vyzvete dopravcu na vykonanie nápravy aby turisti či návštevníci mesta používajúci mhd neostali hneď pri prvej plánovanej jazde sklamaný a zmätený ako sme boli my.
Ďakujem
Magura.K

Ako sa tento podnet riešil:

20.09.2016
Čitateľ
Autor: Redakcia
Dátum reakcie: 20.09.2016 (1 mesiac a 4 dni od nahlásenia)

Podnet čitateľa zostal nevyriešený. SAD Zvolen na náš mailový dotaz, v ktorom sme im zaslali podnet čitateľa, do dnešného dňa nereagoval. 

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasabystrica.sk
neoznačené linky

Miesto hláseného podnetu